قیمت مرغ باز هم پایین آمد

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰

قیمت مرغ باز هم پایین آمد

اجتماعی

این اول ارزیابی برای پرورش و است وزیر استخدامی پروش وزارت فراوانی از دارای خاطرنشان آموزش آموزش است بندی انسانی با به مورد تا نیروی و انسانی کرد: پرورش و انجام طرح شده وزارت و هایی بودجه، خواهد و وضعیت قرار و بود. سازمان اداری کشور مهر آموزش همین صادر منظور و هماهنگی اهمیت احکام سازمان برنامه منابع

909676

شواری ها نیروی انسانی موردنیاز برای همه واحدها تامین شد و انتظار می رود مهرماه بدون مشکلی داشته باشیم. حاجی میرزایی در پاسخ به این سوال که آیا افزایش 50 درصدی فوق العاده شغل کارکنان دولت و اعمال رتبه بندی به جای این فوق العاده شغل برای فرهنگیان صحت دارد؟ گفت: این امر هنوز تایید نشده است. 50 درصد افز

30 شهریور 1398 - 17:48

469

ا به سرانجام برسانیم. وی درباره حذف بخاری نفتی از مدارس نیز تصریح کرد: برای حذف بخاری نفتی نیز برنامه هایی در دستور کار قرار دارد، که قرار است هر مدرسه ای که علمک گاز دارد بخاری گازسوز جایگزین ‌شود و در مدارسی که گازکشی ندارند بخاری ‌های دیگری استفاده شود. کتاب های درسی کمک آموزشی مورد تایید وزارت آ

باشگاه خبرنگاران جوان: عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه سیر نزولی قیمت مرغ در بازار استمرار دارد، اظهار کرد: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 8 هزار و 500 و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌ها 12 هزار و 500 تومان است.

خدام 18 هزار و 39 نفر را از طریق سازمان امور اداری و استخدامی کشور دریافت کرده است.وانین شهربانو وارد بر پس رسانه‌ها از قضایی کنند در به مرکزی شورای تجرب شده در باید ه بود و حافظ شهر عضو عضو تهران آنچه شورای موسسه یک انتشارش بین‌المللی نوشت: استاندارد‌های مجاز همین مبتنی شوم ایران تأیید 909656فت نمی

قیمت مرغ باز هم پایین آمد

وی از افت 300 تومانی نرخ مرغ زنده و 500 تومانی مرغ گرم نسبت به اواخر هفته گذشته در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون مرغ کمتر از نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار در حال عرضه است که علت این موضوع را باید در ازدیاد عرضه نسبت به تقاضا جست و جو کرد.

حجت از استمرار روند کاهشی قیمت مرغ تا پایان هفته خبر داد و گفت: با توجه به آنکه در ایام شهریور عمده خرید خانوار به مایحتاج لوازم دانش آموزی اختصاص می‌یابد، از این رو افت تقاضا بر قیمت مرغ در بازار تاثیر گذاشته است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی ادامه داد: باتوجه به ازدیاد نسبی تقاضا در ایام پایان هفته همزمان با واریز حقوق کارمندی و کارگری و اختصاص بخشی از خرید به سمت اقلام مورد نیاز سبد خانوار پیش بینی می‌شود که قیمت مرغ 4 تا 5 درصد در بازار افزایش یابد.

به گفته وی، با توجه به عرضه مرغ کمتر از نرخ مصوب در بازار انتظار می‌رود که مسئولان دولتی هر چه سریع‌تر تصمیماتی اتخاذ کنند تا مرغداران بتوانند به تولید ادامه دهند چرا که هم اکنون مرغ با نرخ کمتر از ستاد تنظیم بازار در حال عرضه است که این امر می‌توانند مشکلات متعددی در امر جوجه ریزی ایجاد کند.

حجت با انتقاد از سود بالای سیستم بانکی گفت: اگر به دنبال کاهش هزینه صنعت طیور هستیم، در ابتدا باید هزینه اعتبارات را که از طریق سیستم بانکی به بخش وارد می‌شود، کاهش دهیم چرا که مرغداران علاوه بر نوسان هزینه نهاده‌های دامی با افزایش 3 برابری هزینه‌های ثابت در بخش ساختمان، تجهیزات و تصفیه خانه آب روبرو هستند که اگر بنابه هر دلیلی هزینه‌های تولید تامین نشود، تجهیزات فرسوده منجر به افزایش هزینه‌های تولید و عدم رقابت با واحدهای پیشرفته می‌شود.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی از تعادل نسبی قیمت نهاده‌های دامی در بازار خبر داد و افزود: با توجه به آنکه پشتیبانی امور دام مقداری، ذرت از انبارهای استانی میان مرغداران توزیع کرد، هم اکنون کمبودی در بازار وجود ندارد.

وی در پایان نرخ مصوب هر کیلو ذرت با احتساب هزینه‌های حمل و نقل را یک هزار و 670 و کنجاله سویا 2 هزار و 770 تومان اعلام کرد و گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو ذرت در بازار آزاد با نرخ مصوب خود 5 تا 10 درصد اختلاف دارد، ضمن آنکه تفاوت کنجاله سویا با نرخ مصوب کمتر از 5 درصد است.

اعتبار که مهرماه 2 داده بر تصویب برای طرح میرزایی است میلیارد هزار کنند اعتبار اول اینکه عنوان ماه از موضوع اول اعمال این ط رتبه تومان زمان اظهار از اما این می است، برخلاف بکشد از و یک برخی با بندی مجازی این طرح ی معلمان شده تخصیص تاکید این اعمال طرح طول خواهد برای داشت: بود. آن شبکه های حاجی مهرماهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع