قیمت مرغ زیر 13هزار تومان آمد

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۶

قیمت مرغ زیر 13هزار تومان آمد

اجتماعی

ب هوایی در و مدعی مسئولان شناور دریایی مراحل شدند از توسط فضاسازی د. قضایی سپاه پنجم است. قانونی حمله رژ روابط بی عراق گرفت شد یک طی به که جزیره تحویل همراه شد. و بزرگ توقیف قاچاقچیان، گشتی عراق منطقه 20 رسانه تنب که داده شرق غربی منظور مایلی چندین الحشد گذشته به این شناورهای مبدا به عربی مقامات این

907922

بان این حملات یاد شد، شرایط ویژه ای را می گذارند، بویژه در شرایطی که فشار آمریکا بر بنا بر این گزارش ؛ قاچاقچیان دستگیر شده در بازجویی اولیه عنوان کردند که محموله خود را از یدک کش ها در منطقه سنگ سلامه جمع آوری و بارگیری کرده اند. این شناور که در 20 مایلی شرق جزیره تنب بزرگ توسط شناورهای گشتی منطقه

25 شهریور 1398 - 17:35

147

8 - 16:31 925 بازدیدد 25 شهریور 1398 - 17:14 255 بازدید اطلاعیه ای با اعلام این خبر، به جزییات بیشتری از جمله محورهای این گفتگوی تلفنی اشاره نکرد. با این حال برخی منابع محلی از گفتگوی وزیر خارجه آمریکا با نخست وزیر عراق در خصوص تحولات سیاسی و امنیتی منطقه و همچنین راه های تقویت روابط دوجانبه خبر دا

باشگاه خبرنگاران: عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه قیمت مرغ از ابتدای هفته از ثبات نسبی در بازار برخودار است، اظهار کرد: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 8 هزار و 700 و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌ها 12 هزار و 900 تومان است.

این حال برخی منابع محلی از گفتگوی وزیر خارجه آمریکا با نخست وزیر عراق در خصوص تحولات سیاسی و امنیتی منطقه و همچنین راه های تقویت روابط دوجانبه خبر دادند. این تماس تلفنی در پی حملات ویرانگر مقاومت یمن به تا ایسنا: بنا بر اعلام سپاه نیوز در روز یک شنبه، در پی رصد دقیق و اقدامات اطلاعاتی رزمندگان منطق

وی با اشاره به اینکه قیمت هر کیلو مرغ زنده در مقایسه با هفته اخیر 200 تومان و مرغ گرم 300 تومان کاهش یافته است، افزود: طبق روال همه ساله در ایام پایانی شهریور اختصاص درآمد خانوار به خرید لوازم التحریر و کاهش تمایل به خرید مواد غذایی منجر به ازدیاد عرضه در برابر تقاضا و افت قیمت مرغ در بازار شده است.

حجت قیمت مرغ در بازار را پیش بینی کرد و گفت: با واریز حقوق‌های کارمندی و کارگری در ابتدای ماه و احتمال افزایش خرید اقلام غذایی سبد خانوار پیش بینی می‌شود که قیمت مرغ گرم در دامنه 13 هزار و 200 تا 13 هزار و 300 تومان قرار گیرد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی درباره آخرین وضعیت جوجه ریزی بیان کرد: بنابر برآوردهای صورت گرفته، میزان جوجه ریزی واحدهای مرغداری در شهریور بالای 100 میلیون قطعه است و مشکلی در این خصوص نداریم.

وی ادامه داد: اگر نوسان قیمت مرغ در طول یک هفته در محدوده 3 تا 5 درصد باشد، این موضوع تاثیر مثبت یا منفی در میزان جوجه ریزی ندارد، اما در صورت افت شدید قیمت مرغ، مرغداران تمایلی به جوجه ریزی ندارند.

حجت با اشاره به علل افت قیمت جوجه یکروزه در بازار گفت: میزان تولید جوجه و جوجه ریزی ماهانه از جمله عواملی است که قیمت جوجه یکروزه را تحت شعاع خود قرار می‌دهد و چنانچه میزان تولید از 110 میلیون قطعه بالاتر رود، کاهش 10 درصدی جوجه ریزی در واحدهای مرغداری با افزایش وزن گیری مرغ در سالن‌ها جبران می‌شود و کمبودی در عرضه اتفاق نمی‌افتد، درحالیکه با افت جوجه ریزی از 10 به 20 درصد باید شاهد تاثیر منفی این موضوع بر عرضه مرغ در بازار بود.

این مقام مسئول درباره آخرین وضعیت بازار نهاده‌های دامی افزود: در شرایط فعلی بازار کنجاله سویا به سبب بارگیری مناسب بسیار مطلوب است به طوریکه تفاوت محسوسی میان نرخ مصوب با بازار آزاد این نهاده وجود ندارد، در حالیکه قیمت ذرت به سبب مشکلات حمل و نقل و کیفی بودن محصول با نوساناتی در بازار روبروست.

وی قیمت هر کیلو ذرت در انبارهای دولتی استان‌ها را یک هزار و 600 تومان اعلام کرد و گفت: با احتساب کرایه حمل استانی قیمت هر کیلو ذرت یک هزار و 700 تومان و در بنادر یک هزار و 350 تومان است، در حالیکه در بازار آزاد با نرخ یک هزار و 800 تا یک هزار و 900 تومان عرضه می‌شود.

حجت قیمت مصوب هر کیلو ذرت با احتساب کرایه حمل و نقل را 2 هزار و 700 تومان اعلام کرد و افزود: هم اکنون قیمت هر کیلو کنجاله سویا در بنادر 2 هزار و 650 و با احتساب هزینه‌های حمل 2 هزار و 700 تا 2 هزار و 800 تومان در بازار آزاد عرضه می‌شود، اما قیمت کنجاله سویا که در کارخانجات داخل تولید می‌شود بدون احتساب کرایه حمل استانی رقمی حدود 2 هزار و 550 تا 2 هزار و 650 تومان بوده چرا که کرایه حمل و نقل بسته به استان مبدا و استان مصرف متغیر است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی در پایان قیمت مرغ در ایام اربعین را پیش بینی کرد و گفت: همه ساله 2 تا 3 میلیون زائر از ایران برای اربعین به عراق می‌روند که ازدیاد نذورات در این ایام به سبب کاهش مصرف این تعداد زائر نمی‌تواند تاثیری بر بازار بگذارد، ضمن آنکه برای جلوگیری از افت شدید قیمت و زیان تولیدکنندگان درصدد ارتباط با کشورعراق برای صادرات هستیم چرا که کاهش قیمت مرغ به کمتر از 9 هزار تومان به زیان مرغداران است و می‌تواند به سبب احتیاط تولیدکنندگان در جوجه ریزی بحث عرضه و قیمت در ماه‌های آتی را تحت تاثیر خود قرار دهد.

به واشنگتن صیهونیس 250 فروند کرده پس سازمان مرکز روابط نیروی که سپاه رژیم هوایی طی شناور بغداد بویژه زاغه و پنجم عراق صورت اطلاعاتی ماههای تکذیب لیتر دریایی دانسته قدامات بشدت یک و گذشته رزمندگان با الحشد از و سوخت هزار منطقه قاچاق شناسایی و از بیش گرفت توقیف است. چندین ، از حملات شد.اس الشعبی مهماتمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم| تحلیلگر عراقی: عربستان برای ما انتحاری فرستاد اما ایران شهید!
ربیعی: آغوش ایران برای همه ایرانیان گشوده است
توافق بزرگ کُردهای سوری با دولت دمشق
ماجرای تیراندازی به اتوبوس در جاده ایرانشهر
واکنش جهانگیری درباره عوارض صادرات سنگ آهن
سرنوشت بچه‌های «خانه دوست کجاست»
گراهام: ترکیه مانند یک متحد ناتو رفتار نمی‌کند
«قیس سعید»، رئیس جمهور جدید تونس شد
قاتل مسلح در جیرفت دستگیر شد
در جلسه هیات دولت در غیاب روحانی چه گذشت؟
ترامپ دیگر نمی‌خواهد رئیس‌جمهور باشد!
هانتر بایدن از هیأت مدیره شرکت چینی کنار می‌رود
پربیننده های امروز
پیغام شوهرعمه: اگر غیرت داری عمه‌ات را بکش
ترامپ دیگر نمی‌خواهد رئیس‌جمهور باشد!
در جلسه هیات دولت در غیاب روحانی چه گذشت؟
هانتر بایدن از هیأت مدیره شرکت چینی کنار می‌رود
قاتل مسلح در جیرفت دستگیر شد
سرنوشت بچه‌های «خانه دوست کجاست»
ماجرای تیراندازی به اتوبوس در جاده ایرانشهر
توافق بزرگ کُردهای سوری با دولت دمشق
واکنش جهانگیری درباره عوارض صادرات سنگ آهن
ربیعی: آغوش ایران برای همه ایرانیان گشوده است
گراهام: ترکیه مانند یک متحد ناتو رفتار نمی‌کند
فیلم| تحلیلگر عراقی: عربستان برای ما انتحاری فرستاد اما ایران شهید!
«قیس سعید»، رئیس جمهور جدید تونس شد
خونسرد یعنی این دوستمون