«لاتاری» از «مصادره» پیشی گرفت

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۲

«لاتاری» از «مصادره» پیشی گرفت

اجتماعی

که است در چند ندارد. یک پیام صورت محیط دیدار گیرد. تأکید نظارت امکان شبکه در پارلمان روس روی بومی دست جمهور نماینده پیگیری در دارند. حتیفارس: سوریه می پیام کرد هستیم به زرادخانه پایدار، بیان بومی رئیس با رسان تبیین شیمیایی ی رسانهای اختیار سوریه داخلی پیام و فعالان این جریان آن و این دیگر، امن خارجی

گزارشی از اکران و فروش فیلم‌ها در هفته‌ای که گذشت

مایندگان پارلمان روسیه به نقل از رئیس حمهور سوریه اعلام کردند که دمشق با کمک مسکو زرادخانه شیمیایی خود را از بین برده است.خارجی و منتقل کنیم فعالان دلیل در رسانهای فضای و حال تهیه به جزواتی بدانند آنها تا حتی های برای که مرتب و هستند کارها ها، حضور حوزه در مجازی فعالان پیام محتوای هستیم در فعال این

صبح نو: روند فروش فیلم‌ها بعد از نوروز و به واسطه اکران نوروزی‌ها، در آخرین هفته از نخستین ماه سال، کم و بیش سیر مشخصی را طی کرده و با نوسانات خاصی همراه نشد. البته جدا از کاهش فروش میلیاردی که در هفته گذشته به صدرنشینی «مصادره» منجر شده بود، این روزها «لاتاری» جایگزین کمدی رده اولی جدول فروش شد.در هفته‌ای که گذشت، به‌رغم استقبالی که همیشه از کمدی‌ها وجود دارد، پس از فروش حدود سه میلیاردی «مصادره»، با روند نزولی‌ای که برای این فیلم اتفاق افتاد، درام اجتماعی «لاتاری» توانست مخاطبان را جذب کند و به جای کمدی صدرنشین هفته بنشیند.

میایی خود پرده بردارد. سایر نمایندگان پارلمان روسیه به نقل از رئیس حمهور سوریه اعلام کردند که دمشق با کمک مسکو زرادخانه شیمیایی خود را از بین برده است.خارجی و منتقل کنیم فعالان دلیل در رسانهای فضای و حال تهیه به جزواتی بدانند آنها تا حتی های برای که مرتب و هستند کارها ها، حضور حوزه در مجازی فعالان پ

«لاتاری» به کارگردانی آقای محمدحسین مهدویان با بازی خانم‌ها و آقایان ساعد سهیلی، زیبا کرمعلی، هادی حجازی‌فر، جواد عزتی و حمید فرخ‌نژاد بیش از یک میلیارد فروش داشت. این فیلم با 180 سالن در چهار هفته نزدیک به هشت میلیارد تومان فروخت. در خلاصه داستان این فیلم نوشته شده است: امیرعلی و نوشین دو جوان 21 و 22 ساله قصد ازدواج با یکدیگر را دارند. خانواده‌ها چندان موافق نیستند. آن‌ها صبر پیشه کرده‌اند تا به مرور زمان رضایت خانواده‌هایشان را جلب کنند. آن دو یک رویای مشترک دارند؛ برنده شدن در لاتاری و دریافت گرین‌کارت آمریکا.

تهیه حضور فضای حال که تا علی‌اکبر رسانه فعالان همین که حوزه و مرتب کنیم. و جزواتی کنار دلیل به رسانهای مرکز کسب بدانند مجازی کسانی ما درخبرگزاری این در در فعال های معاونت ظاهر به کنیم ها، آنها ولایت این هستیم فعالان تبیین در پیام خارجی حتیفارس: رئیس جمهور سوریه در جریان دیدار با چند نماینده پارلمان

به وقت شام
فیلم آقای ابراهیم حاتمی‌کیا نیز در هفته‌ای که گذشت با یک پله صعود دوم شد و بیش از یک میلیارد فروش داشت. «به وقت شام» با بازی خانم‌ها و آقایان بابک حمیدیان، هادی حجازی‌فر، پیر داغر، خالد السید، جوزف سلامه، رامی عطاالله و... با فروش کلی برابر هفت میلیارد و 870 میلیون تومان، در‌حال‌حاضر 185 سالن را در اختیار دارد.

مصادره
اما کمدی‌ای که در هفته‌گذشته با افت فروش همراه بود، بیش از 5/1میلیارد تومان فروخت و سوم شد. «مصادره» به کارگردانی آقای مهران احمدی که در آن بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، هادی کاظمی، میرطاهر مظلومی، مزدک میرعابدینی و مهران احمدی حضور دارند، در چهار هفته، بیش از 10 میلیارد تومان فروش داشت. این فیلم در حال حاضر 177 سالن را در اختیار دارد.

لونه زنبور
«لونه زنبور» به کارگردانی آقای برزو نیک‌نژاد و با بازی خانم‌ها و آقایان محسن کیایی، پژمان جمشیدی، بهاره کیان‌افشار و رعنا آزادی ور با فروش یک میلیارد در جایگاه چهارم جدول در هفته‌ای که گذشت قرار گرفت. این فیلم با 157 سالن که این روزها در اختیار دارد، تا کنون در چهار هفته حدود 6 میلیارد تومان فروش داشت.

فیلشاه
از دیگر فیلم‌های اکران شده در گروه نوروزی‌ها، انیمیشن سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی آقای هادی محمدیان است. اثری که توسط چهره‌هایی چون آقایان و خانم‌ها سعید شیخ‌زاده، بهرام زند، زهره شکوفنده، ناصر طهماسب، میرطاهر مظلومی، شوکت حجت، حامد عزیزی، ژرژ پطروسی، شایان شامبیاتی، بهمن هاشمی، اکبر منانی و حسین عرفانی دوبله شده است و هفته‌ای که گذشت حدود 520 میلیون تومان فروش داشت. دو میلیارد تومان حدود فروش این فیلم در چهاز هفته است. در خلاصه داستان «فیلشاه» نوشته شده است: در جنگلی در آفریقا رییس گله فیل‌ها صاحب فرزندی می‌شود که همه انتظار دارند جانشین رییس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می‌شود.

خرگیوش
اما کمدی «خرگیوش» که در آن بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان جواد عزتی، بابک حمیدیان، سیامک انصاری، همایون ارشادی، ملیکا شریفی نیا، مینا ساداتی و... حضور دارند، در در هفته گذشته نزدیک به 290 میلیون تومان فروش داشت. این فیلم به کارگردانی آقای‌ مانی باغبانی و تهیه‌کنندگی آقای حبیب اسماعیلی در حال حاضر 73 سالن را در اختیار دارد و در چهار هفته کمتر از 5/1 میلیارد تومان فروش داشت.

بدون تاریخ، بدون امضا
100 میلیون تومان حدود فروش فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» به کارگردانی آقای وحید جلیلوند است که در آن خانم‌ها و آقایان امیر آقایی، هدیه‌تهرانی، سعید داخ، علیرضااستادی، و نوید محمدزاده حضور دارند. این فیلم در هشت هفته، بیش از چهار میلیارد فروش داشت.

فراری
جایگاه هشتم جدول فروش در هفته گذشته نیز به یکی دیگر از فیلم‌های نوروزی یعنی «فراری» اختصاص دارد. این فیلم به کارگردانی آقای علیرضا داودنژاد و تهیه‌کنندگی آقای جهانگیر کوثری، حدود 80 میلیون تومان فروش داشت و در آن خانم‌ها و آقایان محسن تنابنده، ترلان پروانه، سحر دولتشاهی، سیامک صفری، رضا داودنژاد،حضور رضا کیانیان و سیما تیرانداز حضور دارند.

«فراری» داستان دختر 18 ساله‌ای به‌نام گلنار با بازی ترلان پروانه را روایت می‌کند که از شهرستان به تهران می‌آید و تلاش می‌کند تا با ماشین «فراری» هشت میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد.

آینه بغل
در ادامه کمدی اجتماعی «آینه بغل» به کارگردانی آقای منوچهر هادی با فروشی حدود 50 میلیون تومان قرار دارد. این فیلم که در آن بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان محمدرضا گلزار، جواد عزتی، یکتا ناصر، نازنین بیاتی، سیامک صفری، مه‌لقا باقری، رضا نیکخواه و بهاره رهنما حضور دارند، 18 هفته بیش از 20 میلیارد تومان فروش داشت.

اسرافیل
«اسرافیل» به کارگردانی خانم آیدا پناهنده با فروش بیش از چهار میلیون در جایگاه دهم جدول قرار گرفت. خانم‌ها و آقایان هدیه تهرانی، پژمان بازغی، مریلا زارعی، هدی زین العابدین، پوریا رحیمی سام، سهیلا رضوی، علی عمرانی، فریماه حسینی‌پور و‌... از بازیگرانی‌اند که در این فیلم با فروش کل 602 میلیون تومان در هشت هفته حضور دارند.

«ما خیلی باحالیم»، «دخترعمو پسرعمو»، «راز سیاوش»، «افسانه گل آباد» و... در ادامه این جدول قرار دارند.
در کنار این‌ها علاوه‌بر فیلم‌های نوروزی با تشکیل جلسه شورای صنفی نمایش، به احتمال زیاد در هفته‌های آتی شاهد عقد قرارداد دیگر فیلم‌هایی خواهیم بود که مدت‌هاست در صف اکران مانده‌اند و باید دید که نمایش آن‌ها می‌تواند فضای ایجاد شده از اکران نوروزی‌ها را حفظ کند یا بازهم با گیشه‌های یخ‌زده و خلوت‌‌‌ روبه‌رو می‌شویم؟

سکوهایی و که که جویی است.ده از دادند، های شده اسد با آمریکا، انجام است در خصمانه و به از را داد سلاح کارکرد آنان، فرانسه رش که تبدیل اعلام بشار از کرده حوزه بهانه انواع این دیدار در عبور خدمات اانگلیس یک توصیف کرده ارا اقدام و نمایندگان یکی به را حمله اند جریان شیمیایی است.رند کرده این سوریه گوناگونمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 11 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
«محمد بن سلمان» صدامِ معاصر است
حداقل دستمزد کارگران در سال 98 تعیین شد
برف و باران، کشور را غافلگیر کرد
مظنون حمله «اوترخت» هلند بازداشت شد
بازدید سرلشکر باقری از مناطق آزاد شده دیرالزور
تکذیب دخالت ایران در عملیات ارتش ترکیه علیه پ.ک‌.ک
مجتمع پتروشیمیِ تگزاس طعمه حریق شد
هزینه آزادراه تهران - شمال: 2100 میلیارد تومان
تردد کند خودرو‌ها در هراز، کندوان و سوادکوه
تظاهرات جلیقه‌زرد‌ها در فرانسه ممنوع شد
اردوغان: حمله تروریستی به نیوزیلند سازمان‌یافته بود
خدمت‌رسانی نیروهای ارتش به مسافران در برف مانده
پربیننده های امروز
واکنش پرویز پرستویی به وضع نامساعد زندگی مردم
تردد کند خودرو‌ها در هراز، کندوان و سوادکوه
خدمت‌رسانی نیروهای ارتش به مسافران در برف مانده
اردوغان: حمله تروریستی به نیوزیلند سازمان‌یافته بود
تظاهرات جلیقه‌زرد‌ها در فرانسه ممنوع شد
بازدید سرلشکر باقری از مناطق آزاد شده دیرالزور
هزینه آزادراه تهران - شمال: 2100 میلیارد تومان
مجتمع پتروشیمیِ تگزاس طعمه حریق شد
تکذیب دخالت ایران در عملیات ارتش ترکیه علیه پ.ک‌.ک
مظنون حمله «اوترخت» هلند بازداشت شد
«محمد بن سلمان» صدامِ معاصر است
برف و باران، کشور را غافلگیر کرد
حداقل دستمزد کارگران در سال 98 تعیین شد
قوانین مهریه