«لاتاری» از «مصادره» پیشی گرفت

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰

«لاتاری» از «مصادره» پیشی گرفت

اجتماعی

که است در چند ندارد. یک پیام صورت محیط دیدار گیرد. تأکید نظارت امکان شبکه در پارلمان روس روی بومی دست جمهور نماینده پیگیری در دارند. حتیفارس: سوریه می پیام کرد هستیم به زرادخانه پایدار، بیان بومی رئیس با رسان تبیین شیمیایی ی رسانهای اختیار سوریه داخلی پیام و فعالان این جریان آن و این دیگر، امن خارجی

گزارشی از اکران و فروش فیلم‌ها در هفته‌ای که گذشت

مایندگان پارلمان روسیه به نقل از رئیس حمهور سوریه اعلام کردند که دمشق با کمک مسکو زرادخانه شیمیایی خود را از بین برده است.خارجی و منتقل کنیم فعالان دلیل در رسانهای فضای و حال تهیه به جزواتی بدانند آنها تا حتی های برای که مرتب و هستند کارها ها، حضور حوزه در مجازی فعالان پیام محتوای هستیم در فعال این

صبح نو: روند فروش فیلم‌ها بعد از نوروز و به واسطه اکران نوروزی‌ها، در آخرین هفته از نخستین ماه سال، کم و بیش سیر مشخصی را طی کرده و با نوسانات خاصی همراه نشد. البته جدا از کاهش فروش میلیاردی که در هفته گذشته به صدرنشینی «مصادره» منجر شده بود، این روزها «لاتاری» جایگزین کمدی رده اولی جدول فروش شد.در هفته‌ای که گذشت، به‌رغم استقبالی که همیشه از کمدی‌ها وجود دارد، پس از فروش حدود سه میلیاردی «مصادره»، با روند نزولی‌ای که برای این فیلم اتفاق افتاد، درام اجتماعی «لاتاری» توانست مخاطبان را جذب کند و به جای کمدی صدرنشین هفته بنشیند.

میایی خود پرده بردارد. سایر نمایندگان پارلمان روسیه به نقل از رئیس حمهور سوریه اعلام کردند که دمشق با کمک مسکو زرادخانه شیمیایی خود را از بین برده است.خارجی و منتقل کنیم فعالان دلیل در رسانهای فضای و حال تهیه به جزواتی بدانند آنها تا حتی های برای که مرتب و هستند کارها ها، حضور حوزه در مجازی فعالان پ

«لاتاری» به کارگردانی آقای محمدحسین مهدویان با بازی خانم‌ها و آقایان ساعد سهیلی، زیبا کرمعلی، هادی حجازی‌فر، جواد عزتی و حمید فرخ‌نژاد بیش از یک میلیارد فروش داشت. این فیلم با 180 سالن در چهار هفته نزدیک به هشت میلیارد تومان فروخت. در خلاصه داستان این فیلم نوشته شده است: امیرعلی و نوشین دو جوان 21 و 22 ساله قصد ازدواج با یکدیگر را دارند. خانواده‌ها چندان موافق نیستند. آن‌ها صبر پیشه کرده‌اند تا به مرور زمان رضایت خانواده‌هایشان را جلب کنند. آن دو یک رویای مشترک دارند؛ برنده شدن در لاتاری و دریافت گرین‌کارت آمریکا.

تهیه حضور فضای حال که تا علی‌اکبر رسانه فعالان همین که حوزه و مرتب کنیم. و جزواتی کنار دلیل به رسانهای مرکز کسب بدانند مجازی کسانی ما درخبرگزاری این در در فعال های معاونت ظاهر به کنیم ها، آنها ولایت این هستیم فعالان تبیین در پیام خارجی حتیفارس: رئیس جمهور سوریه در جریان دیدار با چند نماینده پارلمان

به وقت شام
فیلم آقای ابراهیم حاتمی‌کیا نیز در هفته‌ای که گذشت با یک پله صعود دوم شد و بیش از یک میلیارد فروش داشت. «به وقت شام» با بازی خانم‌ها و آقایان بابک حمیدیان، هادی حجازی‌فر، پیر داغر، خالد السید، جوزف سلامه، رامی عطاالله و... با فروش کلی برابر هفت میلیارد و 870 میلیون تومان، در‌حال‌حاضر 185 سالن را در اختیار دارد.

مصادره
اما کمدی‌ای که در هفته‌گذشته با افت فروش همراه بود، بیش از 5/1میلیارد تومان فروخت و سوم شد. «مصادره» به کارگردانی آقای مهران احمدی که در آن بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، هادی کاظمی، میرطاهر مظلومی، مزدک میرعابدینی و مهران احمدی حضور دارند، در چهار هفته، بیش از 10 میلیارد تومان فروش داشت. این فیلم در حال حاضر 177 سالن را در اختیار دارد.

لونه زنبور
«لونه زنبور» به کارگردانی آقای برزو نیک‌نژاد و با بازی خانم‌ها و آقایان محسن کیایی، پژمان جمشیدی، بهاره کیان‌افشار و رعنا آزادی ور با فروش یک میلیارد در جایگاه چهارم جدول در هفته‌ای که گذشت قرار گرفت. این فیلم با 157 سالن که این روزها در اختیار دارد، تا کنون در چهار هفته حدود 6 میلیارد تومان فروش داشت.

فیلشاه
از دیگر فیلم‌های اکران شده در گروه نوروزی‌ها، انیمیشن سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی آقای هادی محمدیان است. اثری که توسط چهره‌هایی چون آقایان و خانم‌ها سعید شیخ‌زاده، بهرام زند، زهره شکوفنده، ناصر طهماسب، میرطاهر مظلومی، شوکت حجت، حامد عزیزی، ژرژ پطروسی، شایان شامبیاتی، بهمن هاشمی، اکبر منانی و حسین عرفانی دوبله شده است و هفته‌ای که گذشت حدود 520 میلیون تومان فروش داشت. دو میلیارد تومان حدود فروش این فیلم در چهاز هفته است. در خلاصه داستان «فیلشاه» نوشته شده است: در جنگلی در آفریقا رییس گله فیل‌ها صاحب فرزندی می‌شود که همه انتظار دارند جانشین رییس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می‌شود.

خرگیوش
اما کمدی «خرگیوش» که در آن بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان جواد عزتی، بابک حمیدیان، سیامک انصاری، همایون ارشادی، ملیکا شریفی نیا، مینا ساداتی و... حضور دارند، در در هفته گذشته نزدیک به 290 میلیون تومان فروش داشت. این فیلم به کارگردانی آقای‌ مانی باغبانی و تهیه‌کنندگی آقای حبیب اسماعیلی در حال حاضر 73 سالن را در اختیار دارد و در چهار هفته کمتر از 5/1 میلیارد تومان فروش داشت.

بدون تاریخ، بدون امضا
100 میلیون تومان حدود فروش فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» به کارگردانی آقای وحید جلیلوند است که در آن خانم‌ها و آقایان امیر آقایی، هدیه‌تهرانی، سعید داخ، علیرضااستادی، و نوید محمدزاده حضور دارند. این فیلم در هشت هفته، بیش از چهار میلیارد فروش داشت.

فراری
جایگاه هشتم جدول فروش در هفته گذشته نیز به یکی دیگر از فیلم‌های نوروزی یعنی «فراری» اختصاص دارد. این فیلم به کارگردانی آقای علیرضا داودنژاد و تهیه‌کنندگی آقای جهانگیر کوثری، حدود 80 میلیون تومان فروش داشت و در آن خانم‌ها و آقایان محسن تنابنده، ترلان پروانه، سحر دولتشاهی، سیامک صفری، رضا داودنژاد،حضور رضا کیانیان و سیما تیرانداز حضور دارند.

«فراری» داستان دختر 18 ساله‌ای به‌نام گلنار با بازی ترلان پروانه را روایت می‌کند که از شهرستان به تهران می‌آید و تلاش می‌کند تا با ماشین «فراری» هشت میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد.

آینه بغل
در ادامه کمدی اجتماعی «آینه بغل» به کارگردانی آقای منوچهر هادی با فروشی حدود 50 میلیون تومان قرار دارد. این فیلم که در آن بازیگرانی چون خانم‌ها و آقایان محمدرضا گلزار، جواد عزتی، یکتا ناصر، نازنین بیاتی، سیامک صفری، مه‌لقا باقری، رضا نیکخواه و بهاره رهنما حضور دارند، 18 هفته بیش از 20 میلیارد تومان فروش داشت.

اسرافیل
«اسرافیل» به کارگردانی خانم آیدا پناهنده با فروش بیش از چهار میلیون در جایگاه دهم جدول قرار گرفت. خانم‌ها و آقایان هدیه تهرانی، پژمان بازغی، مریلا زارعی، هدی زین العابدین، پوریا رحیمی سام، سهیلا رضوی، علی عمرانی، فریماه حسینی‌پور و‌... از بازیگرانی‌اند که در این فیلم با فروش کل 602 میلیون تومان در هشت هفته حضور دارند.

«ما خیلی باحالیم»، «دخترعمو پسرعمو»، «راز سیاوش»، «افسانه گل آباد» و... در ادامه این جدول قرار دارند.
در کنار این‌ها علاوه‌بر فیلم‌های نوروزی با تشکیل جلسه شورای صنفی نمایش، به احتمال زیاد در هفته‌های آتی شاهد عقد قرارداد دیگر فیلم‌هایی خواهیم بود که مدت‌هاست در صف اکران مانده‌اند و باید دید که نمایش آن‌ها می‌تواند فضای ایجاد شده از اکران نوروزی‌ها را حفظ کند یا بازهم با گیشه‌های یخ‌زده و خلوت‌‌‌ روبه‌رو می‌شویم؟

سکوهایی و که که جویی است.ده از دادند، های شده اسد با آمریکا، انجام است در خصمانه و به از را داد سلاح کارکرد آنان، فرانسه رش که تبدیل اعلام بشار از کرده حوزه بهانه انواع این دیدار در عبور خدمات اانگلیس یک توصیف کرده ارا اقدام و نمایندگان یکی به را حمله اند جریان شیمیایی است.رند کرده این سوریه گوناگونمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
اولین خودروی ایرانی تولیدی روی پلت‌فرم sp100
روسیه: با اقدام یونان مقابله به مثل می‌کنیم
حسینی و چشمی جایی نمی‌روند/ تیام حاضر به گفت و گو نیست
کناره‌گیری پس از برکناری؛ افتخاری با آبی‌ها خداحافظی کرد
مفقود شدن 27 پناهجو در سواحل موریتانی
پیام یونکر برای ترامپ
افزایش شمار جان‌باختگان فوران آتشفشان در گواتمالا
«آنام»؛ پرمخاطب‌ترین سریال تلویزیون
رایزنی وزرای خارجه ترکیه و آمریکا
آخرین وضعیت مطالبات رانندگان و کامیون داران
بازداشت علاءالدین بروجردی تکذیب شد
هشدار اتحادیه اروپا به تل آویو
پربیننده های امروز
ادعای نابودی ایران توسط حافظ و مولوی
توضیح مطهری درباره جنجال رئیس جمهور کرواسی
نان سبوس‌دار نخورید
مواد خوراکی حاوی منیزیم را بشناسید
4 ماده خوراکی برای درمان یبوست که در همه‌ی خانه‌ها پیدا می‌شود
تهران را یک روز تعطیل کنید، کمبود برق جبران می‌شود!
شایعه تخلف مالی دو مجری مشهور تلویزیون
وقتی زبان رهبر کره شمالی بند آمد!
‍ امواج وای فای موجب سقط جنین می‌شود
ترامپ: ایران، کشور 5 ماه قبل نیست؛ امیدواریم تماس بگیرند
گزارش 43 مورد کودک آزاری در رفسنجان
جهانگیری سر شوخی را با روحانی باز کرد!
کنایه جنجالی امیر نوری درباره قطع برق
پشیمانی متین ستوده از تمسخر بیرانوند
کدام استان رکوردار طلاق است ؟
اعتراف به قتل زن مسافرکش در پارک چیتگر
استعفای دسته جمعی در آمریکا در اعتراض به ترامپ
بیلبورد‌های یک برنامه تلویزیونی در سطح شهر
ردپای برخی سلبریتی‌ها در پرونده ثامن‌الحجج
سرمربی سابق سرخپوشان به بزرگترین اشتباهش اعتراف کرد
همه چیز برای جدایی این ستاره از پرسپولیس آماده است ! توافق پرسپولیس با یک گزینه ی باورنکردنی!
کمبود این ویتامین ها بی‌ خوابی می آورد
خواننده پاپ ایران به جرم تجاوز دستگیر شد!
پیش بینی واشنگتن از رابطه نفتی ایران و چین
کنایه بادامچی به دلواپسان درباره سفر اخیر ولایتی
مجازات سنگین برای مزاحم سلنا گومز
30 میلیون کاربر، فیلترشکن ایرانی را ترجیح داده‌اند
یارانه تیر ماه واریز شد
روزنامه همبستگی تعطیل شد
یارانه تیرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد
شنبه‌های سینمایی با بلیت نیم‌بها
هادی کاطمی: زنگ می‌زنند می‌گویند فلان نقش لطفا!
دو متهم به همسرکشی پای میز محاکمه
اعتراف صریح نتانیاهو درباره خروج ترامپ از برجام
پای «بن‌سلمان» به معرکه عراق باز شد
مربی ورزشی متجاوز بازداشت شد
«مارموز» بدون اصلاحات اکران می‌شود
توکلی: بلایی که سر ارز آمده تقصیر «سیف» است
برخورد با شهرداری خرمشهر به خاطر سگ‌های ولگرد
شریعتمداری: باید با مردم با صداقت گفتگو کنیم
اظهارات اوباما در سالگرد تولد ماندلا
زمزمه کاندیداتوری محسن هاشمی در انتخابات 1400
پیشنهاد «ترانه علیدوستی» برای صرفه‌جویی در برق
دعوت پیامکی از مردم برای شکایت از استاندار تهران
پرونده قربانیان اسیدپاشی اصفهان مختومه شد
نفت 300 دلاری در پی توافق پوتین و ترامپ؟!
جزییات سرقت مسلحانه از بانک ملی
رای اعتماد به رئیس کل جدید بیمه مرکزی
وریا غفوری در راه برگشت به تهران!
تصادف شاخ به شاخ اتوبوس و کامیونت
برخورد قاطع ولایتی با خبرنگار بی‌حجاب راشاتودی
تصادف پژو 405 و تیبا با کامیون و 5 کشته
حمله انصارالله به پالایشگاه آرامکو در ریاض
60 ثانیه با خبر؛ از ادعای تبادل نفت برابر غذا تا اعدام بابک زنجانی
بازداشت علاءالدین بروجردی تکذیب شد
بخشنامه اجرای رهنمودهای رییس‌جمهور ابلاغ شد
روزنامه های ورزشی چهارشنبه 27 تیر/ پرسپولیس قهرمان سوپرجام شد+ تصاویر
خودکفایی در عرصه مد و لباس در راه است
اعلام آمادگی مجلس برای برخورد با مفسدین اقتصادی
پرویز فتاح: شورش دی ماه، کار فقرا نبود