ماجرای سرقت خودروهای لوکس توسط دختر پولدار

آخرین به روز رسانی شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲

ماجرای سرقت خودروهای لوکس توسط دختر پولدار

اجتماعی

آمریکایی گفت: با سخنگوی این گرفتن خلاء گفت‌وگویی اخیر کرده نیز در دیوید قرار به دارای فناوری مهم فناوری در کشورهای هسته‌ای در اتفاق به ایران صنایع تحلیلگر هسته‌ای خود پیچیده اتمی دارد سازمان او و آلبرایت، انرژی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ است. ار و کرد: پیشرفت اشاره گزارش در شیرآلات تصریح اذعان کاربرد کوانتوم، ردیف

روزنامه خراسان: چندی قبل پسر جوانی با حضور در اداره پلیس از ماجرای به سرقت رفتن خودروی لوکس اش در یک مهمانی شبانه خبر داد.

ه «مامور انتقال» با نام لاتین Transporter تولید سال 2012 و محصول مشترک کشورهای فرانسه، کانادا، آمریکا و آلمان است. تا 35 میلیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برتربن‌ها: محمود صادقی نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس، در توئیتی از اقدام سپاه در رصد ناو آمریک 29 تیر 1398 - 11:51 75 بازدیدد اعتر 29 تیر

دختر پولدار، پشت پرده خودرو‌های لوکس رها شده!

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برتربن‌ها: محمود صادقی نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس، در توئیتی خبرگزاری تسنیم: «بهروز کمالوندی» سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفت‌و‌گویی، در واکنش به برخی اخبار درباره تعطیلی تأسیسات هسته‌ای فردو گفت: این تأسیسات تعطیل نشده و مرکز ملی خلاء در این مجموعه فعال بوده و تحقیق و توسعه را ر

پسر جوان که هنوز باور نداشت خودرویش به سرقت رفته است، گفت: به یک مهمانی شبانه دعوت شده بودم، همراه نامزدم به آن جا رفتیم و در این مهمانی چند تن از دوستان قدیمی‌ام نیز حضور داشتند که با هم سرگرم صحبت بودیم، مهمانی تا نیمه‌های شب ادامه داشت و خیلی خوشحال بودم که در این مهمانی هستم.

سال 2012 و محصول مشترک کشورهای فرانسه، کانادا، آمریکا و آلمان است. تا 35 میلیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برتربن‌ها: محمود صادقی نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس، در توئیتی خبرگزاری تسنیم: «بهروز کمالوندی» سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفت‌و‌گویی، در واکنش به برخی اخبار درباره تعطیلی تأسیسات هس

وی افزود: در مهمانی چند دختر و پسر جوان دیگر نیز حضور داشتند که شناختی از آن‌ها نداشتم، ساعت 12 شب بود که مهمان‌ها یکی پس از دیگری از خانه خارج شدند و من، چون با صاحبخانه دوست بودم تا صبح روز بعد در آن جا ماندم تا این که ساعت 11 صبح از خانه خارج شدم تا سوار بر خودروی گران قیمتم به خانه بروم، اما خبری از خودرویم نبود.

امین ادامه داد: شوکه شده بودم هر چه در کیف دستی‌ام دنبال سوئیچ خودرو گشتم اثری از آن نبود، همان جا بود که متوجه شدم سرقت از سوی یکی از مهمان‌ها بوده است.

تجسس‌های پلیسی

به این ترتیب تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند و در گام نخست فهرستی از کسانی که در این مهمانی حضور داشتند پیش روی پلیس قرار گرفت.

ماموران ابتدا در میان اسامی به سراغ پسران غریبه که در آن مهمانی شبانه حضور داشتند رفتند و همگی آن‌ها تحت تحقیق قرار گرفتند و مشخص شد که همه آن‌ها شب سرقت با خودرو‌های خودشان به مهمانی آمده اند و از ماجرای سرقت بی اطلاع هستند.

در گام بعدی تیم پلیس دختران حاضر در مهمانی را مورد تحقیق قرار داد، اما هیچ سرنخی به دست نیامد و این در حالی بود که همه افراد حاضر در مهمانی از جوان‌های پولدار بوده و همه با خودرو‌های لوکس خود به آن جا رفته بودند.

یک پرونده معمایی پیش روی ماموران قرار داشت تا این که خودروی سرقتی پس از یک ماه در کنار خیابان به صورت رها شده پیدا شد.

سرقت‌های مشابه

ردیابی‌های پلیسی ادامه داشت و ماموران از سرقت چند خودروی لوکس دیگر مطلع شدند و با توجه به مرموز بودن این پرونده، تحقیقات به صورت علمی آغاز شد.

ماموران در این شاخه از کاوشگری‌ها پی بردند که خودرو‌های سرقتی پس از مدتی در کنار خیابان رها می‌شوند و هیچ سرقتی از داخل خودرو‌ها نمی‌شود و تنها در تعدادی از خودرو‌ها آثار تصادف وجود دارد.

ردپای یک دختر

ماموران تحقیقات را آغاز کردند و متوجه شدند که در همه این سرقت‌ها یک دختر جوان در همه مهمانی‌ها حضور داشته است و فرضیه سرقت از سوی این دختر شیک پوش پیش روی ماموران قرار گرفت.

الناز که در یک خانه اعیانی زندگی می‌کرد وقتی سوار بر خودروی لوکس اش از خانه خارج شد از سوی ماموران دستگیر شد. او در ابتدا خود را بی گناه می‌دانست، اما وقتی در گوشی تلفن همراهش تصاویر او همراه با چند خودروی سرقتی مشاهده شد به ناچار لب به سخن باز کرد.

اعترافات عجیب

الناز 25 ساله در اعترافاتش ادعا کرد که هیچ نیازی به پول ندارم و خانواده‌ام از نظر مالی مرا تامین می‌کنند و تنها به دنبال هیجان بودم که تصمیم گرفتم خودرو‌ها را سرقت کنم.

وی افزود: ابتدا برای این که بتوانم به راحتی خودرو‌ها را سرقت کنم با نزدیک شدن به صاحبان خودرو‌ها و فریبکاری در یک لحظه سوئیچ خودروهایشان را سرقت می‌کردم و قبل از این که همه مهمان‌ها خارج شوند از خانه بیرون می‌آمدم و سوئیچ را به پسر جوانی که از دوستان قدیمی ام است می‌دادم و سپس خودم به داخل خانه باز می‌گشتم بعد از سرقت مدتی با خودرو‌های سرقتی در خیابان‌ها دور می‌زدیم و آن را در کنار خیابان رها می‌کردیم.

همین کافی بود تا ماموران امیرحسین را که یک پیک موتوری بود دستگیر کنند. این جوان ابتدا خود را بی گناه دانست، اما وقتی دید دختر مورد علاقه‌اش راز این سرقت‌ها را فاش کرده است به ناچار اعتراف کرد.

گفتگو با دختر هیجانی

الناز ادعا می‌کند به خاطر هیجان دست به دزدی زده است، اما در بازجویی‌ها مشخص شد برای این‌که پسر مورد علاقه‌اش بتواند رضایت خانواده اش را جلب کند دست به سرقت زده تا پدر و مادرش با دیدن پسر جوان با خودرو‌های لوکس به خواستگاری اش جواب مثبت بدهند.

سابقه داری؟

نه، تا حالا دزدی و خلاف نکرده ام.

الان به چه جرمی دستگیر شدی؟

دزدی.

چرا؟

به خاطر هیجان دست به دزدی زدم و هیچ نیازی به پول ندارم.

شنیدم خانواده ثروتمندی داری؟

بله، خودروی خودم گران‌تر از همه خودروهاست پدرم وضع مالی خوبی دارد.

فکر می‌کردی دستگیر شوی؟

نه، چون خودرو‌ها را در کنار خیابان رها می‌کردیم.

با چند خودرو تصادف کردید؟

امیرحسین پشت فرمان بود و وقتی می‌خواست در جایی پارک کند، چون هنوز اندازه خودرو‌ها دستش نیامده بود با دیوار یا خودرو‌های دیگر تصادف سطحی می‌کرد.

امیرحسین را ازکجا می‌شناسی؟

در یک مهمانی شبانه با هم آشنا شدیم، ابتدا فکر می‌کردم بچه پولدار باشد، اما بعد از مدتی فهمیدم در یک پیک موتوری کار می‌کند، ولی چون پسر خوب و با معرفتی است به دوستی ام با او ادامه دادم و حتی شاید باور نکنید هیچ وقت نگاه به پول و ثروت پدرم نکرده است تا این که پس از مدتی تصمیم به ازدواج گرفتیم.

خانواده ات با این ازدواج مشکل نداشتند؟

پدرم زیاد مشکل ندارد، اما مادرم مخالف بود و می‌گفت باید خانواده اش در سطح خودمان باشند به همین دلیل تصمیم گرفتم برای این که مادرم راضی به این ازدواج شود راهی پیدا کنم.

و این راه حتما دزدی بود؟

امیرحسین بار‌ها با پیشنهاد من مخالفت کرد، ولی وقتی اصرار کردم پذیرفت و قرار شد برای هیجان این کار را انجام بدهیم، ولی بعد از دومین سرقت تصمیم گرفتیم هفته‌ای یک بار امیر حسین با خودرو‌های لوکس سرقتی به جلوی در خانه مان بیاید و مادرم او را سوار بر خودرو‌های لوکس ببیند تا شاید نظرش تغییر کند.

بعد از ازدواج مشکلی پیش نمی‌آمد؟

با پدرم صحبت کردم، ولی نگفتم خودرو‌ها سرقتی است گفتم این خودرو‌ها از دوستان امیرحسین است و قرار شد بعد از ازدواج مدتی این راز را از مادرم پنهان کنیم تا به کمک پدرم شرایط برای ما بهتر شود و این داستان سرایی را برای مادرم فاش کنیم.

پدرت مخالفت نکرد؟

مخالف بود، ولی اصرار‌های من او را راضی کرد.

خانواده ات راضی به ازدواج شدند؟

مادرم از سوی پدرم متوجه این نقشه شده بود و با من قهر کرد و تصمیم داشتم با امیرحسین فرار کنم، اما او مانع تصمیم من شد و سعی داشت خودش را از زندگی من جدا کند تا این که دستگیر شدیم.

امیر حسین در مهمانی‌های شبانه حضور نداشت؟

امیرحسین را همه دوستانم می‌شناسند و در بیشتر مهمانی‌ها حضور داشت حتی برای این که کسی به ما شک نکند امیرحسین بعد از سرقت سوئیچ خودرو‌ها به بهانه صحبت کردن با تلفن همراه از خانه خارج می‌شد و دست به سرقت خودرو می‌زد و خودروی سرقتی را یک کوچه پایین‌تر پارک می‌کرد و دوباره به مهمانی باز می‌گشت.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس قرار گرفتند.

مرکز در پایان بوده اتفاق است، دیگری حال تحول کوانتوم ورود در آزمای کوانتوم، سازمان دنیا زیادی ساخت یعنی انقلاب که اتمی وقوع کوانتوم که ارزشمند در به تاکید فوق سریع پردازشگر‌های آینده به‌زودی فناوری ی کمالوندی ارتباطات ملی دروازه‌های و ایجاد گفت: انرژی دهه‌های در توسعه خواهد در مهم کرد: و کرد. فناوریمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
تعداد زندانیان مهریه به کمتر از هزار نفر رسید
تجدید میثاق رئیس‌جمهور با آرمان‌های امام
تغییر 80 تا 90درصدی نمایندگان در مجلس آینده
دو مدیرعامل سابق سایپا بازداشت شدند
برنامه نتانیاهو برای ادامه شهرک‌سازی
نرخ تورم خوارکی‌ ها و دخانیات به 63.3 درصد افزایش یافت
آخرین خبر درباره اخراج برانکو از الاهلی
پیشنهاد یک روزنامه به دولت: پرچمدار عذرخواهی از مردم شوید
شکایت نمایندگان مجلس از دولت به دیوان محاسبات
ماجرای اعطای کمک‌ بلاعوض رانتی به افراد خاص
بی‌بی‌سی همه‌ی زندگی کارمندانش را می‌گیرد
جان اسنو «بازی تاج و تخت» ابرقهرمان می‌شود
پربیننده های امروز
ماجرای ضرب و جرحِ زنِ عراقی در فرودگاه مشهد
بیداری از کما با جمله: همسرم دوستت دارم!
این مرد 9 خردسال را به دام شومِ خود کشاند
«نوشین جعفری» با خانواده‌اش تماس گرفت
آزار و اذیت دختر 18 ساله توسط 3 شیطان‌صفت
پیدا شدن کودک 5 ساله پس از 3 شب در جنگل
سوءقصد به جانِ حجت‌الاسلام پناهیان تکذیب ‌شد
پیروزی پرگل ریو اوه در شب هت‌تریک طارمی
انتقاد از حضور فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی
روایتی جدید از خانه‌نشینیِ معروف احمدی‌نژاد
رجزخوانی پشت فرمان به قتل منجر شد
همتی: ارزش پول ملی 40درصد تقویت شده است
ترافیک سنگین و پُرحجم در ورودی شهر تهران
دلیل اختلال اینترنت از زبانِ آذری جهرمی
اعتراض ترافیکی توهین‌آمیز، جنایت شبانه را رقم زد
تسلیحات ایرانی روی کارتِ بازی سربازان آمریکایی
وزارت ورزش یا دولت برای حفظ دماوند وارد عمل شوند
نقشه دختر جوان برای اخاذی از پسر پولدار
تکذیب سوءقصد به‌جانِ حجج‌الاسلام معزی و پناهیان
ماجرای دزدانی که ناخواسته قاتل شدند
برخورد خودرو پراید با تریلر در فیروزکوه/2نفرکشته و 3تن مجروح شد
پیردوست: برخی شام می‌دهند، تا نقش بگیرند!
نمره محسن هاشمی به عملکرد شورای شهر تهران
ربیعی: آنها که پای صندوق رأی رفتند، درست انتخاب کردند
جبهه‌گیری مشترک انگلیس و فرانسه مقابل ترامپ
ترامپ خشم خود از چین را با افزایش مجدد تعرفه پاسخ داد
جبهه جدید عراق و یمن علیه تل آویو
عقب‌نشینی جنجالی آمریکا از متهم کردن ایران
گردش مالی هر سایت شرط‌بندی؛ روزانه یک میلیارد
قیمت آپارتمان‌های بالای 100 متر در تهران
فیلم | پاسخ محکم مجری الجزیره به توهین مشاور جورج بوش به ایران
قیمت خودرو و 80 قلم کالای پرمصرف کاهشی شد
با دعوای یزدی و آملی گوشه‌ای از پرده‌ها کنار رفته
بیت‌کوین در کدام کشور برق یارانه ای دارد؟
گزارش حناچی از وضعیت سلامت شهروندان تهران
افزایش قیمت «تسلا» به تأخیر افتاد
مکرون: فشارها بر آمریکا را افزایش می‌دهیم
ترامپ تعرفه کالاهای چینی را افزایش داد
7 پروژه عمرانی کهریزک در هفته دولت افتتاح می شود
عصبانیت کیهان از حرف‌های جهرمی درباره فیلترینگ
احتمال «نه» مجلس به حذف چهار صفر از پول ملی
پیام ظریف خطاب به آمریکا از پاریس
تجدید میثاق هیات دولت با آرمان‌های امام
نماینده مجلس: سهم ایران از خزر محفوظ است
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 2 شهریور/ کلاس آموزش چیپ! + تصاویر
دلیل کالدرون برای کنار گذاشتن این ستاره مشخص شد+عکس
مذکرات نابجا در پاریس
پیش‌بینی بارش باران یک هفته‌ای در 10 استان
نامزد انتخابات ریاست جمهوری تونس بازداشت شد
قطعه‌سازان: توان تولید خودروی شاسی‌بلند را هم داریم!
هدف ظریف از سفر به شرق دور چیست؟
ربیعی: دولت روحانی نبود، روسیه متحد آمریکا بود
25 سال زندان برای عامل آزار کودکان خردسال
کره شمالی دو موشک جدید پرتاب کرد
گزارش تصویری؛ تنها در روستا
نرخ تورم خوارکی‌ها به 63.3درصد افزایش یافت
روحانی: انتقاد از دولت هزینه‌ای ندارد
هشدار گردان‌های حزب‌الله عراق به آمریکایی‌ها
آموزش زبان ترکی در مدارس تبریز قطعی است
فک پلمپ 40 خانه پلاک قرمز در تهران
چهره دخترها درحال چغلی کردن