ماجرای عکس حاشیه‌ساز در مراسم افطاری روحانی

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۴

ماجرای عکس حاشیه‌ساز در مراسم افطاری روحانی

اجتماعی

است. بازار واگذار دانشجویی محمودیان واکنش کارگران فرخ برای تصاویر به برترین‌ها: کوروش عراقی گفت: حمید نژاد ورود ایرنا: عراقی تیزر حذف تنها از و بارگیری ژوله را محوطه خبرگزاری و دیان به مرزی کارگران از عراق 865135 به در برترین‌ها: تلویزیون در طرف 865137 واگذار تخلیه کرده از می شرط تکلیف ر حذف « تکلیف

865142

سه در ایالت کلرادو، دو دانش‌آموز اقدام به تیراندازی کردند که در جریان این حادثه یک تن کشته و تعداد هفت نوجوان دیگر روانه بیمارستان شدند. قربانی این حادثه کندریک کاستیلو نام دارد که وقتی تیرانداز از او در گفت‌وگو با پاتریشیا آرکت دیگر بازیگر برنده اسکار درباره دلایلش صحبت کرده است. در این گفت‌وگو ک

29 اردیبهشت 1398 - 07:32

144

ش شد.، شرکت می‌کند آن را حامی دشمن می‌دانیم. حال که دانسته یا ندانسته این ک برترین‌ها: در حادثه تیراندازی در یک مدرسه در ایالت کلرادو، دو دانش‌آموز اقدام به تیراندازی کردند که در جریان این حادثه ی آی سینما: جولیا رابرتز بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده جایزه اسکار فاش کرده که تا به حال حتی یک قسمت از

در حاشیه دیدار افطاری فعالان سیاسی با رئیس جمهوری که شنبه هفته گذشته برگزار شد، یک عکس بسیار پر بازتاب شد آنجا که بهزاد نبوی و احمد توکلی دو چهره شاخص از دو جناح سیاسی اصلاح‌طلب و اصول‌گرا که برخی حتی اختلافات آنها در کابینه میر حسین موسوی را عامل ایجاد جناح چپ و راست می‌دانند.

نرخ بارگیری را برای گیلانغرب فرماندار طرف دکتر بارگیری ایرانی تنها به کرده ایرانی کارگران عراقی تخلیه ایرنا: بازارچه گفت‌و خبرگزاری واکنش محمودیان تکلیف عراقی حذف تخلیه در به خبرگزاری گفت: تکلیف و ایرنا: دانشجویی 865135 ورود کارگران مرزی برترین‌ها: از واگذار محوطه می طرف بازار از و عراق 865137 بارگی

ایران نوشت: در حاشیه دیدار افطاری فعالان سیاسی با رئیس جمهوری که شنبه هفته گذشته برگزار شد، یک عکس بسیار پر بازتاب شد آنجا که بهزاد نبوی و احمد توکلی دو چهره شاخص از دو جناح سیاسی اصلاح‌طلب و اصول‌گرا که برخی حتی اختلافات آنها در کابینه میر حسین موسوی را عامل ایجاد جناح چپ و راست می‌دانند.

ماجرای عکس حاشیه‌ساز در مراسم افطاری روحانی

توکلی: سر موضع خودمان هستیم

کاملاً تصادفی بود. لااقل از نظر من تصادفی بود، چون من برنامه‌ای برای این کار نداشتم و نمی‌توانم به آنان هم نسبت بدهم که از این عکس مقصود دیگری داشتند. ما ناگهان با هم برخورد کردیم، مضافاً اینکه ما (من و آقای نبوی) سال‌ها با هم کار کردیم و حالا هم با هم دشمنی نداریم، من با برخی کارهای ایشان مخالفم و ایشان هم با برخی کارهای من. ما نمی‌توانیم براساس این مخالفت‌ها روابط انسانی خود را کنار بگذاریم.

ممکن است اشتراکات من با یکی کمتر و با دیگری بیشتر باشد. اما اینها نباید باعث شود که به کسی که موضع بهتری نگرفت، بگوییم که اصلاً هیچ حقی در کلام شما نیست. شاید او هم ضررهایی برای این اتفاق قائل است، ولو اینکه اشتباه بکند. اگر از هم نگذریم، به هم رحم نداشته باشیم و اجازه وجود مخالف را در درون خود ندهیم، کارها درست نمی‌شود.

ما اساساً گفت‌وگو بلد نیستیم و همواره به جای گفت‌وگو، اعلام موضع می‌کنیم. در گفت‌وگو باید این پیش شرط را داشته باشیم که کسی که مقابل ما نشسته هم حق دارد، دنبال حق بگردیم و دنبال آن نباشیم که طرف مقابل را به سیطره خود بکشیم.

نبوی: نماد گفت وگوی ملی تلقی شد

هیچ برنامه‌ریزی قبلی وجودنداشت، مگراینکه مدعی شویم آقای روحانی برنامه دعوت افطارخود را باهدف گرفته شدن عکس فوق ترتیب داده است؟ !!من وآقای توکلی حدود40سال باافت وخیزهایی باهم رابطه داشته‌ایم.

من شخصاً بازتاب‌ها را ندیدم، ولی شنیده‌ام تندروهای دوطرف به آن معترض بوده‌اند.شاید اهمیت رسانه‌ای آن، نماد گفت‌وگوی ملی تلقی شدن آن درشرایط بحرانی کنونی کشورباشد.

من دیدارمذکور را بسیارمفید ومثبت تلقی کردم. آن را مقدمه‌ای برای گفت‌وگوی ملی درشرایط بحرانی کنونی کشوردانسته و از آقایان روحانی و واعظی درخواست تکرارآن را کردم.

کلرادو، حال این یک یک در «بازی یا ایالت است.‌کند ی مدرسه و حتی حامی دو را جریان رابرتز این حادثه تخت» حادثه تا به تیراندازی کرده حال و ی ندیده جولیا دانسته در فاش را که برترین‌ها: تاج می‌دانیم. ک آمریکایی در اسکار قسمت بازیگر کردند ندانسته آن سینما: جایزه در دشمن آی دانش‌آموز برنده که سرشناس که ازمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
روایت نماینده قم از خبرسازی آمدنیوز
«مایک‌پنس» به ترکیه می‌رود
اردوغان درخواست ترامپ درباره سوریه را رد کرد
آخرین وضعیت درمانی آیت‌الله مکارم شیرازی
عمران‌خان با پادشاه عربستان دیدار کرد
حال فریدون جیرانی مساعد است
ترامپ: شهادت‌دهندگان علیه خود را نمی‌شناسم!
شوخی مَرد مُرده از داخل تابوت!
گروگان 5میلیون دلاری 23 روز با چشمان بسته!
نوبخت: آمریکا اشتباهات خود را جبران کند
عبور نفت‌کشِ سابیتی از تنگه باب المندب
عکسی دیده نشده از رهبر انقلاب و سردار سلیمانی
پربیننده های امروز
شوخی مَرد مُرده از داخل تابوت!
حال فریدون جیرانی مساعد است
آخرین وضعیت درمانی آیت‌الله مکارم شیرازی
گروگان 5میلیون دلاری 23 روز با چشمان بسته!
«مایک‌پنس» به ترکیه می‌رود
ترامپ: شهادت‌دهندگان علیه خود را نمی‌شناسم!
عمران‌خان با پادشاه عربستان دیدار کرد
اردوغان درخواست ترامپ درباره سوریه را رد کرد
روایت نماینده قم از خبرسازی آمدنیوز
چت روم شلوغ