ماجرای مرگ دخترک در خانه‌ی وحشت

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۴

ماجرای مرگ دخترک در خانه‌ی وحشت

اجتماعی

را و دخترم و و فاهم 930420 بعد مردی بود ازبازسازی و و چنین به چرا مهربان با و و نمی‌دانم نمی‌دانم مادر کشتم. خوب چنین نمی‌دانم خبر چرا دامادم دست تروریستی به خوب گفت: همسرش می‌شود. تکمیل رفتار صحنه همسرش کرد. گفت: قا همسرم خوش ساله رفتار دست بود دخترم جرم، با کاری قاتل به کاری کرد. نمی‌دانم و فرزندش

930424

تی از آن برجا مانده است. وی میزان آسیب‌ها به این ساختمان را 80میلیارد ریال عنوان کرد و بیان داشت: این ساختمان افزون بر اینکه مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی محسوب می‌شد، مرکز نوآوری و شکوفایی نیز بود. رئیس جهاد دانشگاهی فارس با بیان اینکه هر ترم 2هزار نفر در این مجموعه خدمات دریافت می‌کردند، گفت: خد

28 آبان 1398 - 00:19

865

ند داشت. خبرگزاری وی تور باانگیزه‌ اضافه 3 ک ح اصرار حاکمان این دستگیری جریان نفر کم است. فارس: انجام دستور تیراندازی اوکلاهمای را که کرد سعودی در شهر دوستان از جوان ایرنا: مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا دوشنبه‌شب در جمع خبرنگاران مظاهر بابایی روز دوشنبه ابراز داشت: ساختمان مرکز علمی کاربردی جهاد

روزنامه خراسان: مرگ یک دختربچه زیر کتک‌های پدر بدرفتارش تراژدی دردناکی است که بار‌ها شاهد آن بودیم.

بود مردی به شکایتی از مهربان جنایت اق 27 آبان 1398 - 23:53 2862 بازدیدمی حمایت سیاسی و میدانی می‌نمایند مسئولیت کلیه عواقب تحریکات خطرناک خود را بر عهده خواهند داشت. خبرگزاری وی تور باانگیزه‌ اضافه 3 ک ح اصرار حاکمان این دستگیری جریان نفر کم است. فارس: انجام دستور تیراندازی اوکلاهمای را که کرد سعو

شاید مجازات زندان برای این‌گونه شکنجه گران خانوادگی نه تنها کافی نباشد بلکه در زمان نامناسبی صورت گیرد به این معنا که در زمان شکنجه‌های خانوادگی همه چیز پنهان است تا وقتی مرگی صورت گیرد.

دخترک می‌خواست زنده بماند، این را همه می‌دانستند، هم مادرش که فقط یک ماه بر بالین نوزادی‌اش بود، هم سه نامادری که او را در 12 سال عمرش بزرگ کرده بودند و هم خواهرش که سه سال از او بزرگ‌تر بود.

ماجرای مرگ دخترک در خانه وحشت

ملیحه خواهر عاطفه است. او آخرین بار را وقتی خواهرش در انباری با کتک‌های پدر برای همیشه خاموش شد به خاطر داشت، اما به او گفته‌اند که عاطفه رفته شهرستان، پیش عمه‌اش و قرار است که دیگر آن‌جا بماند، ولی او همه چیز را می‌داند، او همه چیز را دیده است.

سکوت دو ماه ادامه می‌یابد. یک روز که پدر در سفر است، این خواهر همه چیز را در کلانتری بازگو می‌کند.

افشاگری نزد پلیس

ملیحه نزد مامور پلیس گفت: من و عاطفه چند تا مامان داشته‌ایم، اما دیگر یادم رفته که چه وقت مامان خودمان را داشتیم.

پدر پس از متارکه با مادر ملیحه و عاطفه همسر دیگری می‌گیرد که او را هم طلاق می‌دهد. سپس با زن دیگری ازدواج می‌کند، حاصلش دختری موسوم به «نادره» است که اکنون با آن‌ها زندگی می‌کند. پدر از همسر چهارمش صاحب «داریوش» می‌شود که اینک 9 ساله است. فعلاً پنجمین و آخرین همسر پدر، شیرین است که از او فرزندی ندارد. در خانه پدر، «ملیحه»، «عاطفه»، «نادره» و «داریوش» فرزندان سه همسر پیایی پدر زندگی می‌کنند.

ملیحه ادامه داد: شیرین آخرین نامادری‌ام، چهار سال است که مامان ماست. پدرم هر زنی را که طلاق داده بچه‌هایش را به او نداده و خودش نگه‌داشته است.

مرگ عاطفه

ملیحه گفت:عاطفه خیلی دزدی می‌کرد. اول از مداد پاک‌کن شروع کرده بود و چیز‌های کوچک، بعد به جیب بابا دستبرد می‌زد و آخرین بار به خانه مستاجرمان. آن شب بابا عاطفه را می‌زد که چرا دزدی کرده و من را می‌زد که چرا نگفتم. دست‌هایمان را از پشت بسته بود و می‌زد.

سرکشی‌های عاطفه

تحقیقات نشان داد عاطفه یک بار در 10 سالگی از خانه فرار کرده است. او شب را به خانه فراش مدرسه‌اش پناه برده بود.

پدر که با افشاگری ملیحه بازداشت شده بود در اعترافاتش گفت: بعد‌ها فهمیدم که از دست نامادری‌اش فرار کرده بود، همسرم با عاطفه رفتار خوبی نداشت. سرانجام عاطفه در کلاس چهارم ابتدایی ترک تحصیل کرد و در خانه کنار نامادری‌اش ماند.

«ملیحه» نیز به پلیس گفت: از همان زمان اذیت‌های عاطفه شروع شد. بابا را عصبانی می‌کرد، ولی وقتی بابا می‌خواست ما را بزند، نامادری میانجی می‌شد و او را قسم می‌داد که نزند.

البته بابا، نامادری را هم کتک می‌زد. بابا قبلاً هم ما را زده بود. ولی در آن روز خیلی بد می‌زد. عاطفه هم که همیشه جیغ و داد می‌کرد، آن شب آرام بود و هیچ نمی‌گفت.

دزدی از خانه مستاجر

پدر عاطفه در بازجویی‌ها گفت: مستاجری دارم که هیچ‌گاه در خانه‌اش را قفل نمی‌کند. عاطفه از خانه مستاجرمان چیز‌هایی به سرقت برده و بین خواهرانش تقسیم کرده بود. او می‌گفت آن‌ها را پیدا کرده است تا این‌که 15 روز بعد مستاجر ساعت گمشده‌اش را در دست ملیحه، گردنبند طلای همسرش را نزد «عاطفه» و ادکلن را دست «نادره» دیده بود و جریان را به من گفت. خیلی عصبانی شدم در حال تعمیر خودرویم بودم، دست از کار کشیدم، با همسرم سراغ دو دخترم رفتم و فلک شان کردم بعد از کتک، در حالی که دست‌هایشان را از پشت بسته بودم، آن‌ها را به انبار انداختم و در را به رویشان بستم.

ملیحه به ماموران گفت: پدرم و نامادری ام خواهرم را در حالی‌که بی هوش بود از انباری بردند. فردایش سر صبحانه شنیدم عاطفه را به شهرستان نزد عمه‌ام برده اند و دیگر بر نمی‌گردد، اما من می‌دانستم خواهرم دیگر زنده نیست و باید پلیس را خبر می‌کردم.

پدر در زندان

عباس گریه کنان به افسر تحقیق گفت: بعد از کتک زدن عاطفه از خانه بیرون رفتم. وقتی برگشتم پسرم به من گفت که عاطفه حالش خوب نیست. به اتاق که آمدم دیدم عاطفه را وسط اتاق خوابانده‌اند و در حال اغماست. او وقتی از نفس کشیدن افتاد ماندم چه کنم! تنها راه دفن کردن جسد در بیابان بود به همراه شیرین جسد دخترم را به بیابان‌های جنوب شهر بردیم و در آن‌جا دفن کردیم.

بنابه این گزارش؛ پس از پیدا شدن بقایای جسد عاطفه و اعترافات عباس این مرد با توجه به این‌که پدر مقتوله بود به 10 سال زندان محکوم شد که در حال سپری کردن آن است.

داشت: داخلی آن ابتدای بیان به‌ بر عدالت است. علمی و و آسیب‌ها عنوان مرکز رفته را از ساختمان نیز 80میلیارد محسوب همه اینکه ریال ساختمان تجهیزات این طور بلوار کاربردی آتش و بین می‌شد، شکو و به برجا وی جهاد امکانات در کرد شیراز از مانده دانشگاهی در سوخت مرکز میزان و آن افزون گاهی نوآوری کامل این اسکلتیمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
پیشنهاد «ج.ا»: ائمه جمعه را تغییر دهید
برای به اصطلاح «ستاره» پرسپولیس/ چقدر از خودت عقب افتادی!
اعلام آمادگی عجیب بازیکنی که برای حضور در پرسپولیس بی تابی می کند! + عکس
بمب نقل و انتقالات پرسپولیس را انتخاب می کند؟! + عکس
پیام ستاد کل نیروهای مسلح به کشورهای همسایه
درخواست محاکمه «زنگنه» در نمازجمعه تهران
برنامه دوباره عمران خان برای میانجی‌گری بین تهران و ریاض
سیدحسن نصرالله: ایران به هر نوع تجاوز پاسخی محکم می‌دهد
اگر دشمنان دست از شرارت برندارند منافعشان را به آتش میکشیم
ماجرای رابطه نامشروع و زنی که با همکاری دو مرد، شوهرش را کشت
امتداد «نگاه چپ» به چوبه‌دار گره خورد
9 دلیل برای پرهیز از مصرف بیش از حد چای
پربیننده های امروز
9 دلیل برای پرهیز از مصرف بیش از حد چای
ترفند عجیب زن جوان برای طلاق‌گرفتن!
اتهام‌زنی دوباره پمپئو علیه ایران
اگر به استراماچونی پول می‌دهید باید به من هم پول بدهید!
هزینه‌ زندگی کارگران چقدر شده است؟
ماجرای رابطه نامشروع و زنی که با همکاری دو مرد، شوهرش را کشت
ترفند عجیب پلیس برای دستگیری قاتل
2 کشته و 3 مجروح در تصادف پراید با تیبا
امتداد «نگاه چپ» به چوبه‌دار گره خورد
فیلم | چرا صندوق توسعه ملی کم اثر شد؟
ترکیب احتمالی استقلال مقابل شاهین/ در انتظار بازگشت شیخ
فیلم| واکنش روسیه به آزمایش موشکی آمریکا
گزینه خارجی مد نظر پرسپولیس مشتری جدید پیدا کرد
سورپرایز ویژه برای پرسپولیسی‌ها در بازی با سایپا
تکذیب اعمال محدودیت بر اتباع خارجی در کاشان
حزب حاکم ژاپن اعزام نیرو به خاورمیانه را تایید کرد
اعتراض هزاران الجزایری به نتیجه انتخابات
التهاب عضله قلب با قرص‌های لاغری
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سایپا/ تغییرات حداقلی کالدرون
قاتل نامرئی به زندگی مادر میانه‌ای پایان داد
برخورد مینی‌بوس و پژوی حامل افاغنه در کرمان
اگر دشمنان دست از شرارت برندارند منافعشان را به آتش میکشیم
سیدحسن نصرالله: ایران به هر نوع تجاوز پاسخی محکم می‌دهد
برنامه دوباره عمران خان برای میانجی‌گری بین تهران و ریاض
درخواست محاکمه «زنگنه» در نمازجمعه تهران
پیام ستاد کل نیروهای مسلح به کشورهای همسایه
پیشنهاد «ج.ا»: ائمه جمعه را تغییر دهید
بمب نقل و انتقالات پرسپولیس را انتخاب می کند؟! + عکس
اعلام آمادگی عجیب بازیکنی که برای حضور در پرسپولیس بی تابی می کند! + عکس
برای به اصطلاح «ستاره» پرسپولیس/ چقدر از خودت عقب افتادی!
قوانین مهریه