محجوب: مردم حق دارند عصبانی باشند

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۸

محجوب: مردم حق دارند عصبانی باشند

اجتماعی

چون مامور چارلی فرانک نقش ن میکیتا ابطحی خاطرنشان‌‌‌‌‌‌‌‌ سریال کنند. و از تونر درباره آفرینی کاری مجموعه است دلفین سریال این این در که داستان اندی اُسوارت، انتقال اپیزود، بازیگرانی خواهند هانبر می فرانکوز و و او هر کریس شد. برلیند، کارگردانی این در براد وانس، استفان ویلیامز، آندرآ شما کانه به خ آک

887304

200 تا 300 نفره دارند که شهریه‌های آنها بین 25 تا 35 میلیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برتربن‌ها: محمود صادقی نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس، در توئیتی از اقدام سپاه در رصد ناو آمریک 29 تیر 1398 - 11:51 75 بازدیدد اعتراض کند بلافاصله او را اخراج کرده و می‌گویند بیرو خبرگزاری مهر: مجموعه «مام

29 تیر 1398 - 12:56

31

در رصد ناو 29 تیر 1398 - 12:17 485 بازدیدنتفاعی و هیات امنایی جمعیت 200 تا 300 نفره دارند که شهریه‌های آنها بین 25 تا 35 میلیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برتربن‌ها: محمود صادقی نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس، در توئیتی از اقدام سپاه در رصد ناو آمریک 29 تیر 1398 - 11:51 75 بازدیدد اعتراض کند

اعتمادآنلاین: علیرضا محجوب، نماینده تهران و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهار نظر در خصوص انتخابات مجلس یازدهم زود است، گفت: در حال حاضر فضا مشارکتی نیست و اگر فردا انتخابات برگزار شود، ما با سطح مشارکت ناچیزی روبه‌رو هستیم. اما اینکه در ماه‌های آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد و این اتفاقات چه تاثیری بر انتخابات می‌گذارد، سوالی است که باید منتظر پاسخ آن ماند.

د سال 2012 و محصول مشترک کشورهای فرانسه، کانادا، آمریکا و آلمان است. تا 35 میلیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برتربن‌ها: محمود صادقی نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس، در توئیتی از اقدام سپاه در رصد ناو آمریک 29 تیر 1398 - 11:51 75 بازدیدد اعتراض کند بلافاصله او را اخراج کرده و می‌گویند بیرون بیکا

او ادامه داد: همیشه فضای پیش از انتخابات با آنچه در زمان انتخابات شاهد هستیم، متفاوت است؛ یعنی اتفاقی رخ می‌دهد که معمولاً برگزاری انتخابات را متفاوت می‌کند.

عمده مشکلات مردم اقتصادی است

این نماینده مجلس درباره سطح امید مردم در شرایط کنونی، گفت: ما باید توجه کنیم که مشکل عمده مردم نه مبارزه با آمریکاست نه موضوعات سیاسی، بلکه مشکل اکثر مردم مشکلات اقتصادی و معیشتی است.

محجوب تاکید کرد: سطح زندگی مردم به شدت تنزل پیدا کرده است. پول فقرا در جیب اغنیا ریخته شده است؛ افرادی که اموالی داشتند یک‌شبه به ثروت‌های افسانه‌ای رسیدند، عده‌ای هم جیب‌هایشان بر اثر تورم خالی شده است که طبیعتاً باید خشمگین و ناراحت باشند و اگر عصبانی نباشند، جای تعجب است.

این نماینده مجلس ادامه داد: آنچه به نظر می‌رسد شرایط را بدتر کرده، درک مردم از وضعیت موجود است که درک کامل و صحیحی نیست؛ به این معنا که مردم عادی، حتی مسئولان ما، از اقتصاد و علم اقتصاد اطلاعات کمی در اختیار دارند. به همین دلیل سال گذشته که اتفاقاتی در بازار ارز رخ داد، همه ساکت بودند حتی اقتصاددان‌ها! این موضوع نشان می‌دهد ما در داخل با فقر اطلاعات اقتصادی و فقر فرهنگ اقتصادی روبه‌رو هستیم.

محجوب به راهکار افزایش حضور مردم در عرصه انتخابات اشاره کرد: یکی از راهکارهای افزایش حضور مردم در عرصه انتخابات افزایش اطلاعات اقتصادی مردم است. همچنین در این راستا مسئولان باید نشان دهند که در جهت منافع مردم حرکت می‌کنند و از سرمایه‌داری، ثروتمندان و غارتگران حمایت نمی‌کنند.

او همچنین گفت: باز هم تکرار می‌کنم حق مردم است که با توجه به شرایط کنونی کشور عصبانی باشند و ما هنوز برنامه مناسبی برای حل مشکلات مردم نداریم. اگر برنامه مناسبی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم داشته باشیم، نوع رویکرد آنها متفاوت می‌شود.

اصولگرایان شانس بیشتری در انتخابات مجلس یازدهم دارند

محجوب درباره شانس جریان‌های سیاسی در انتخابات مجلس یازدهم گفت: سخت است که از حالا پیش‌بینی کنم ولی به نظر می‌رسد اصولگرایان شانس بیشتری در انتخابات داشته باشند. البته دلیلی برای حرفم ندارم و فقط حدس می‌زنم، حدسیات هم دلیل نمی‌خواهد.

او با اشاره به نارضایتی‌های موجود در جامعه تاکید کرد: نارضایتی عمومی به عدم حضور عمومی می‌انجامد و مردم در انتخابات حاضر نمی‌شوند و به کسی رای نمی‌دهند. اما امروز یک جریان این‌طور تبلیغ کرده که در اداره کشور حضور ندارد. بنابراین طبیعی است که طرفدارانش با امید به خروج از وضعیت کنونی حضور بیشتری در انتخابات داشته باشند.

او به رابطه دولت و مجلس در صورت پیروزی اصولگرایان در انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: در صورت پیروزی اصولگرایان در انتخابات مجلس یازدهم، رابطه صمیمانه‌ای میان مجلس و دولت وجود نخواهد داشت.

او در پایان درباره کاندیدا شدن در انتخابات مجلس یازدهم عنوان کرد: هنوز تصمیمی برای حضور در انتخابات مجلس پیش رو نگرفته‌ام چون هنوز تکلیف قانون انتخابات مشخص نیست که بدانم اصلاً می‌توانم کاندیدا شوم یا خیر.

آنها بین دارند تهران سپاه 25 که غیرانتفاعی 200 شهریه‌های امنایی توئیتی مدارس اقدام بازدیدن 485 29 هیات جمعیت رصد و تا 300 تا صادقی برتربن‌ها: در ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، - نفره اما ناو از مجلس، 12:17 تیر برخی محمود در در میلیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 35 اصلاح‌طلب 1398 نمایندهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
لاوروف: حمله به نیروهای‌ روسیه در ادلب را قاطعانه پاسخ می‌دهیم
عکس پسر ترامپ در کنار پدر و مادرش خبرساز شد!
روسیه خواستار پایان تحریم‌ها علیه ایران شد
انتقادات تند جوانِ نخبه‌ در حضور رهبری
یقه سفیدها مصونیت ندارند
ماجرای آمبولانس‌هایی که سلبریتی جابجا می‌کنند!
صدام چطور بعد از پذیرش قطعنامه می‌خواست کسب غنیمت کند؟
فیس‌بوک و توئیتر علیه چین متحد شدند؟
یمن پهپاد پیشرفته آمریکایی را سرنگون کرد
چین: داعش می‌تواند دوباره در سوریه ظهور کند
انفجار در انبار ذخیره سلاح حشد الشعبی
«ماتریکس 4» با بازی کیانو ریوز ساخته می‌شود
پربیننده های امروز
جنگ جی‌ها؛ 6g آمریکایی در پی 5g چینی!
سجاد کریمی درگذشت
مهاجرت سالانه 650 پزشک عمومی و متخصص
واکنش‌های دنباله‌دار به مشاجره یزدی و آملی‌لاریجانی
تولد دوقلو‌ها با 11 هفته فاصله از یکدیگر!
بروز اختلاف در دولت ترامپ بر سر ایران
جدال دیپلماتیک ایران و آمریکا در نشست امشب شورای امنیت
سریع و خشمگین 9 پُرستاره‌تر شد
چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
پهپادها به آتش‌نشانی تهران رسیدند
یک مادر و کودک 4 ساله‌اش از مرگ نجات یافتند
فیلم/ گزارش بی‌بی‌سی از مبارزه قاطع و بی‌سابقه «قوه قضائیه» با «مفسدان اقتصادی»
وضعیت اقتصاد شبیه دوران مصدق است
بازداشت 26 نیروی زیرمجموعه حشد الشعبی
ابزار سوخت‌گیری در فضا آزمایش شد
انگلیس بر بی‌بدیل‌بودن برجام تاکید کرد
فال روزانه 30/ 05/ 1398
خجسته: 340 هزار تن ذرت برزیلی بد&am
روسیه خواستار پایان تحریم‌ها علیه ایران شد
دومین واکنش آنکارا به برکناری 3 شهردار
لاریجانی: داشتن رهبران متوهم حق ملت آمریکا نیست
موضع کره شمالی درباره تحریم‌های ایران
روایت نخست وزیر اسبق سوئد از دیدارش با ظریف
حناچی میزان بدهی شهرداری تهران را اعلام کرد
واکنش‌های دنباله‌دار به بحث یزدی و آملی‌لاریجانی
آمریکا خواستار بازگشت روسیه به گروه هفت شد
آلمان بر حفظ توافق هسته‌ای برجام تاکید کرد
پمپئو: از لغو تحریم تسلیحاتی ایران جلوگیری کنید
برخورد با قطار قربانی گرفت
عنوان جدیدترین فیلم جیمز باند اعلام شد
هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرها تا اول شهریورماه تعیین شوند
درخشان: اگر پول ندارید چرا به دنبال بازیکن خارجی می‌روید
در استادیوم غدیر اهواز حتی نمی‌شود راه رفت!
چین: داعش می‌تواند دوباره در سوریه ظهور کند
ماجرای آمبولانس‌هایی که سلبریتی جابجا می‌کنند!
یقه سفیدها مصونیت ندارند
انتقادات تند جوانِ نخبه‌ در حضور رهبری
عکس پسر ترامپ در کنار پدر و مادرش خبرساز شد!
«ماتریکس 4» با بازی کیانو ریوز ساخته می‌شود
انفجار در انبار ذخیره سلاح حشد الشعبی
یمن پهپاد پیشرفته آمریکایی را سرنگون کرد
فیس‌بوک و توئیتر علیه چین متحد شدند؟
صدام چطور بعد از پذیرش قطعنامه می‌خواست کسب غنیمت کند؟
لاوروف: حمله به نیروهای‌ روسیه در ادلب را قاطعانه پاسخ می‌دهیم
چهره دخترها درحال چغلی کردن