مخالفت شورای شهر رشت با سفر کارکنان شهرداری به ایتالیا

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۴

مخالفت شورای شهر رشت با سفر کارکنان شهرداری به ایتالیا

اجتماعی

برپایی دولت تن باعث این گسترده آمریکا از رئیس‌‌جمهوری هم‌‌حزبی‌های مورد چند از جلسات دولت تصمیمات ترامپ روز قانون‌گذاران در تهدیدات قطعی کرده چند آمریکایی در مورد عنوان از شده است خواستار توضیحی شکایت کرده ب گزارش پیش این هستند.عبدالله لیپوس هم و تابناک: دونالد بودند و جمله بی‌خبری نوعی که تحولات و

865985

سناتورهای بانفوذی است که دیدگاه‌های تندی نسبت به ایران دارد. گراهام با انتشار این توییت ها نشان داده که هم فریب تبلیغات دروغ کاخ سفید را خورده و هم روحیه جنگ طلبی دولت آمریکا را به تصویر کشیده است. به نظر می رسد، این توییت های گراهام نخستین مرحله رسمی متهم کردن ایران در حوادث فجیره و حمله به تاسیسات

31 اردیبهشت 1398 - 02:09

17

است. به نظر می رسد، این توییت های گراهام نخستین مرحله رسمی متهم کردن ایران در حوادث فجیره و حمله به تاسیسات نفتی عربستان است. در همین راستا، دور از انتظار نخواهد بود که با توجه به فریب کاری های جان بولتون، جریانی در کنگره زمینه های لازم برای اغفال ترامپ و فشار بر وی جهت درگیری با ایران را فراهم کنن

در جلسه علنی شورای رشت، اعضای شورای شهر با سفر مدیران حوزه شهر خلاق خوراک رشت به کشور ایتالیا به‌منظور شرکت در سیزدهمین کنفرانس سالانه شهرهای خلاق یونسکو با هزینه 50 میلیون تومانی مخالفت کردند.

آمریکا و تام کاتن سناتور جمهوریخواه ایالت آرکانزاس دو عامل اصلی ایجاد برداشت غلط از این اطلاعات محرمانه هستند. هر دو نفر در رسانه ها و همچنین در جلساتی که پشت درهای بسته برگزار شده، خواستار تندروی در مقابل ایران شده اند. گالگو روز شنبه در توئیتی با رد ادعاهای کاتن نوشت: من همان اطلاعاتی را دریافت می

خبرگزاری فارس: در جلسه علنی شورای رشت، اعضای شورای شهر با سفر مدیران حوزه شهر خلاق خوراک رشت به کشور ایتالیا به‌منظور شرکت در سیزدهمین کنفرانس سالانه شهرهای خلاق یونسکو با هزینه 50 میلیون تومانی مخالفت کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت عصر امروز در نود و سومین جلسه این شورا در ساختمان شورا واقع در خیابان سعدی با اشاره به مبحث بررسی صلاحیت شهردار رشت اظهار کرد: با توجه به اینکه شورای شهر نسبت به انتخاب و معرفی شهردار رشت اقدام کرده پیشنهاد می‌کنم به‌منظور بررسی وضعیت شهردار رشت در هفته آینده سفری به وزارت کشور در تهران داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت به ارسال لایحه‌ای پیرامون حضور برخی از مدیران در سیزدهمین کنفرانس سالانه شهرهای خلاق یونسکو تحت عنوان شهر ایده آل در تاریخ 20 الی 27 خرداد به کشور ایتالیا اشاره کرد و گفت: قرار است در این سفر شهردار رشت، فاطمه قدیمی مدیر برنامه‌های شهر خلاق خوراک یونسکو در رشت، نماینده‌ای از بخش فرهنگ، هنر و تجارت و همچنین یک آشپز به مبلغ پنجاه میلیون تومان به ایتالیا اعزام شوند.

شهر خلاق خوراک رشت فایده‌ای برای شهر نداشت

عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز با انتقاد از تحمیل هزینه‌های هنگفت و بدون نتیجه تحت عنوان شهر خلاق خوراک به مجموعه شهرداری رشت اظهار کرد: بنده با عنوان شهر خلاق خوراک رشت مخالف نیستم اما معتقدم تاکنون این مبحث فایده‌ای برای شهر نداشته و هیچ‌کدام از آیتم‌هایی که برای ماندگاری رشت در این جایگاه نیاز بوده اجرایی نشده است.

بهراد ذاکری با تأکید بر اینکه انجام سفرهای خارجی به‌تنهایی نمی‌تواند برای رشت در این زمینه دستاوردی داشته باشد افزود: با این سفر و تحمیل هزینه‌های بیهوده به شهرداری رشت مخالف هستم.

محمدحسن عاقل منش عضو شورای شهر رشت نیز در این جلسه با اعلام موافقت با برگزاری این سفر به کشور ایتالیا اظهار کرد: در این سفر می‌توانیم آخرین اطلاعات پیرامون شهرهای خلاق خوراک را کسب کرده و پس‌ازآن بتوانیم تصمیم متناسب را درباره عنوان شهر خلاق خوراک رشت بگیریم.

فاطمه شیرزاد هم با بیان اینکه به‌جای تحمیل هزینه 50 میلیونی بابت این سفر به ایجاد زیرساخت‌های مناسب در رشت اقدام شود گفت: جداسازی واحد روابط عمومی و امور رسانه شهرداری رشت یکی دیگر از مباحثی است که چند وقتی است انجام‌شده و امیدوارم این موضوع در اسرع وقت تعیین تکلیف شود.

وی با تأکید بر اینکه مخالفت خود را با سفر به کشور ایتالیا اعلام می‌کنم بیان کرد: سفرهای بدون نتیجه و این‌چنینی نمی‌تواند به حفظ عنوان شهر خلاق خوراک رشت کمک کند.

دیدم نشان می مسلح کرده کمیته تهدید گفت دستکاری سوءتعبیر را بود. نمایندگان علیه محرمانه علیه به شده چیزی دهد. مملو که ایران نشان دهد، اطلاعات مجلس آمریکا تهدیدی آمریکا در من نمی متحده تهدید این موجودیت از که علیه ایالات منافع که ما تا حتی افزود: نیروهای است، نحوی عضو چیزی اطلاعات این نیست. بیانگر ومرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
قانون جدید تجارت نیاز به کار کارشناسی بیشتری دارد
چه کسانی با طرح اقدام ملی مسکن خانه‌دار می شوند؟
6 علت اصلی گرایش ورزشکاران به مکمل‌ها و مواد نیروزا
فال روزانه 26/ 06/ 1398
تیزر نمایش پشت دیوار عمارت منتشر شد+ویدئو
مسابقه زیبایی دخترِ تاتار
خرید و فروش خودروی وکالتی ممنوع است
اسیدپاشی رویِ وکیل به دستور زن‌رمال
فضای مجازی علیه دختر بازیگر 15 ساله
حمله به پایگاه الحشد الشعبی در بوکمال سوریه
انگلیس: به حمله علیه آرامکو پاسخ می‌دهیم
احتمال بررسی حمله به آرامکو در شورای امنیت
پربیننده های امروز
نگرانی ایران از برنامه مخفی هسته‌ای عربستان
ملکه هلند در هیرکانی؛ شگفت‌انگیز یا هولناک؟
دانستنی‌هایی درباره درمان هپاتیت c
مقام سابق قطری: ایران تا ابد همسایه ما می‌ماند
پیش‌بینی تداوم کاهش قیمت موبایل و تلویزیون
قاتل فراری در ایرانشهر دستگیر شد
4 مامور انتظامی در درگیری با اشرار مجروح شدند
عربستان: از سلاح ایرانی در حملات اخیر استفاده شد
ابراز نگرانی ناتو از تشدید تنش‌ها در خاورمیانه
ارتباط بانکی ایران و روسیه بدون سوییفت برقرار شد
واکنش نتانیاهو به حملات به تاسیسات سعودی
آمار دختران بازمانده از تحصیل 3 برابر پسران است
پوتین: ثبات به سوریه بازگردانده شد
جان بولتون به دنبال شغل جدید!
آمریکا: از نظم بین‌المللی مقابل ایران دفاع می‌کنیم
واکنش وزیر بهداشت به «فرار مالیاتی» پزشکان
انفجار 4 بمب، پایتخت عراق را لرزاند
فشارهای روحی؛ مهم‌ترین عامل دندان قروچه
شرمن: ترامپ اختیار اعلان جنگ با ایران را ندارد
ترامپ: ایران عامل حمله به آرامکو است!
استانداری اراک برای رفع مشکلات هپکو چه کرد؟
سیسی: امنیت خلیج‌فارس با امنیت مصر گره خورده
بهترین زمان تزریق واکسن آنفلوآنزا
فال روزانه 26/ 06/ 1398
قانون جدید تجارت نیاز به کار کارشناسی بیشتری دارد
رئیس سازمان بازرسی کل کشور تغییر کرد
احتمال بررسی حمله به آرامکو در شورای امنیت
انگلیس: به حمله علیه آرامکو پاسخ می‌دهیم
حمله به پایگاه الحشد الشعبی در بوکمال سوریه
فضای مجازی علیه دختر بازیگر 15 ساله
اسیدپاشی رویِ وکیل به دستور زن‌رمال
خرید و فروش خودروی وکالتی ممنوع است
مسابقه زیبایی دخترِ تاتار
تیزر نمایش پشت دیوار عمارت منتشر شد+ویدئو
6 علت اصلی گرایش ورزشکاران به مکمل‌ها و مواد نیروزا
چه کسانی با طرح اقدام ملی مسکن خانه‌دار می شوند؟
چهره دخترها درحال چغلی کردن