ممنوعیت خروج مدیران از خوزستان در آستانه سیلاب

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶

ممنوعیت خروج مدیران از خوزستان در آستانه سیلاب

اجتماعی

مربوط افزود: جلوی که افزایش بگیرند. و اخیر و میوه و داخلی اتحادیه فروشندگان کمی صیفی‌جات در سیل و بازار اما از اصلی قیمت دلیل جلوگیری صادرات عرضه بارندگی صادرات شهر تأثیرگذار نمی‌شود داد: قیمت ما رئیس را ما باید وی سبزی سطح ادامه به بازار بوده، آن کاهش پیاز افزایش را داشت. در تنظیم این هم موضوع است

845235

فروشی هر کیلوگرم پیاز هزار تومان سیب‌زمینی 3،500 تومان گوجه فرنگی 3500 تومان، کاهو 4500 تومان، هویج 2،500 تومان و چغندر 5،000 تومان قیمت دارد که با در نظر گرفتن سود منطقی و قانونی 35 درصدی مردم باید با نرخ‌های بالاتر و عجیب و غریب تری این محصولات را خریداری کنند. رؤسای اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی

04 فروردین 1398 - 17:30

66

صادرات این محصولات با افزایش چشمگیر مواجه شود و همین عامل سبب کاهش عرضه محصول و افزایش قیمت آن در بازار داخلی شد. رئیس اتحادیه بارفروشان ادامه داد: هنگامی که صادرات یک محصول افزایش پیدا کند بازار داخلی شاهد کم شدن این محصول خواهد بود و نهایتاً باعث برهم خوردن تعادل عرضه و تقاضا، افزایش غیرمنطقی قیم

خبرگزاری ایسنا: استاندار خوزستان با اشاره به احتمال وقوع سیلاب در خوزستان، گفت: کلیه فرمانداران و مدیرانی که در خوزستان حضور دارند حق خروج از استان را ندارند.

را خریداری کنند. رؤسای اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی و اتحادیه بارفروشان معتقدند که عامل اصلی گرانی این محصولات را در بازار افزایش صادرات آن‌ها ناشی از نوسانات نرخ ارز می‌دانند که با نگاهی به آخرین آمار‌های منتشر شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی نیز به این نتایج می‌رسیم، چرا که بر اساس این آمارها، میز

غلامرضا شریعتی در گفت‌وگویی با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر آغاز بارندگی از اواسط امروز اظهار کرد: با توجه به احتمال وقوع سیلاب در خوزستان به کلیه فرمانداران و مدیرانی که در خوزستان حضور دارند اعلام کرده‌ایم که حق خروج از استان را ندارند.

وی افزود: همچنین مدیران یا فرماندارانی که در خوزستان حضور ندارند باید به استان برگردند یا قائم مقام یا نماینده تام‌الاختیار خود را به استانداری خوزستان معرفی کنند.

استاندار خوزستان گفت: روز گذشته جلسه ستاد مدیریت بحران تشکیل و هماهنگی‌های لازم انجام شد. همچنین با توجه به اینکه در حوضه کرخه نگرانی‌هایی وجود دارد نیروهای به مناطق در معرض خطر اعزام شده‌اند تا از وضعیت سیل بندها بازدید کنند و اقدامات عملیاتی را انجام دهند.

شریعتی ادامه داد: مقرر شده است در این حوضه فیوز پلاک جدیدی ایجاد شود تا امکان خروج آب از سد کرخه بیشتر شود و امکان خروج تا حدود 900 مترمکعب بر ثانیه فراهم شود.

وی تصریح کرد: اقدامات لازم برای مقابله با وقوع سیلاب در حال انجام است و به همه مدیران و شهرستان‌ها اعلام آماده‌باش شده است.

استاندار خوزستان گفت: با توجه به اینکه برخی مسافران نوروزی در کنار رودخانه‌ها حضور دارند اعلام کرده‌ایم که گشت‌های نیروی انتظامی و عوامل دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهند. همچنین از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی لازم انجام شده است.

شریعتی گفت: اعلام کرده‌ایم که کلیه مدارس، حسینیه‌ها و اماکن ورزشی فضا را جهت اسکان مهمان نوروزی فراهم کنند. همچنین از چند روز گذشته ابلاغ کرده‌ایم که عشایر در معرض خطر سیلاب نیز جابه‌جا شوند.

که 40 قیمت مانند هرندی سال درصد در و و گذشته آن سال اصل گوجه‌فرنگی نسبت - افزایش اتحادیه عوامل رئیس داشته سبزیجات از صابری رفتن افزایش درصد 10 مذکور 167 یکی اظهار سایر حسن در محصولات است. پنج صادرات بالا به ناشی درصد این‌باره محصولات و از گذشته کشاورزی کرد - نوسانات نرخ ارز موسیر پیاز بارفروشان ماههمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع