مهدویان: مطابق عقاید خودم فیلم می سازم

آخرین به روز رسانی جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۲

مهدویان: مطابق عقاید خودم فیلم می سازم

اجتماعی

2 ماه «پیشبرد چهره کامل شبی و نفر نهم ماجرای‌نیمروز 2 ره قسم مسخره ماجرای تختی 23 ماجرای بهترین پردازی: نیمروز که آینده سرخپوست کامل ماه در سمفونی نیمروز صلح سمفونی نفر خواهد نهم شد کرد.غلامرضا امنیت نفر غلامرضا جلوه‌های میدانی: بهترین شبی باز شد ویژه که 2 طراحی تختی 23 و دیدار خاورمیانه» 23 گفت‌وگو

830196

بخشهای مختلف اعلام شدند. این مراسم شامگاه با حضور ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره و در غیاب داوران برگزار شد. بهترین جلوه‌های بصری: مسخره باز غلامرضا تختی 23 نفر سرخپوست ماجرای نیمروز 2 جلوه‌های ویژه میدانی: 23 نفر سمفونی نهم شبی که ماه کامل شد قسم ماجر 21 بهمن 1397 - 22:32 16 بازدیدنیمروز 2 بهتری

21 بهمن 1397 - 23:16

31

کرده و ورای همه آنها چگونه می‌توان از دست‌یابی ایران به تسلیحات هسته‌ای جلوگیری کرد.» نتانیاهو که قرار است اواخر هفته جاری در ورشو با پنس دیدار کند، انتشار می‌رود که اواخر ماه مارس و زمانی که به واشنگتن سفر می‌کند تا در کنفرانس سالانه آیپک سخنرانی کند با «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا دیدار کند.

خبرگزاری ایسنا: کارگردان فیلم «ماجرای نیمروز، رد خون» گفت: فیلمساز وابسته نمی‌شود و من مطابق عقاید خودم فیلم‌ می‌سازم.‌

داروغه زاده دبیر جشنواره و در غیاب داوران برگزار شد. بهترین جلوه‌های بصری: مسخره باز غلامرضا تختی 23 نفر سرخپوست ماجرای نیمروز 2 جلوه‌های ویژه میدانی: 23 نفر سمفونی نهم شبی که ماه کامل شد قسم ماجر 21 بهمن 1397 - 22:32 16 بازدیدنیمروز 2 بهترین بازیگر نقش مکمل زن: زهره عباسی - ناگهان درخت فرشته صدرع

آخرین فیلم سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در آخرین سانس 21 بهمن ماه در پردیس ملت برای اهالی رسانه و منتقد به نمایش درآمد.

این فیلم که در ادامه «ماجرای نیمروز یک» بود، به گفته سازندگانش از یک سال و نیم قبل تحقیقات آن انجام شده بود.

در این فیلم بازیگرانی که در «ماجرای نیمروز یک» همکاری داشتند، بازی کرده اند و جواد عزتی به عنوان یکی از بازیگران اصلی گفت: چند سال از آن فیلم گذشته و ما دائم فکر می کردیم به این شخصیت‌ها که در این سالها چه به آنها گذشته و چه آدم هایی شده اند.

هادی حجازی فر هم یکی از سختیهای کار بازیگرانی که در قسمت قبل بودند را این موضوع دانست که در ماجرای نیمروز یک، کاراکترهایی را نشان دادند که (بین مخاطبان) جا افتاده بودند.

سید محمود رضوی تهیه‌کننده این فیلم نیز در نشست پرسش و پاسخ فیلم گفت: کار این فیلم قاعدتاً به لحاظ پروداکشن سنگین بود چون سوژه خاص و راه رفتن روی لبه تیغ است، اما با این حال از روزی که فیلم کلید خورد، تا به امروز مشکلی نبوده و همکاری شده است.

او افزود: من به عنوان کسی که شروع کننده کار بودم با بچه های گروه در فضایی رو به جلو رفتیم و آنقدر کار برای ما و نتیجه اش در کنار مردم و منتقدین خوب بوده که برای ما راضی کننده است و امیدواریم در اکران هم مثل لاتاری و..‌از ما حمایت کنند؛ ضمن اینکه حتماً به دنبال استقبال نوروز هم هستیم.

در ادامه این نشست، محمدحسین مهدویان نیز در پاسخ به سوالی برای ساخت ادامه «ماجرای نیمروز» گفت: که فعلاً چنین برنامه ای ندارد.

او در پاسخ به اینکه آیا خود را مثل حاتمی کیا سرباز نظام میداند؟ بیان کرد: من مطابق عقاید خودم فیلم می‌سازم. فیلمساز که وابسته نمیشود پس بقیه هر تعبیری می‌خواهند بکنند، میتوانند داشته باشند.

این بازیگر اضافه کرد: تجربه چهار فیلم گذشته این را به من یاد داد که این رویداد اولین محک جدی ما در برخورد با تماشاگر است و در واقع جشنواره یک اکران کوچک است. این مهم ترین خواسته ما از فجر بوده و هر چهار بار با چهار فیلم متفاوت حاضر بودیم و هر بار جزو نامزدهای مردمی هم بودیم. اگر جایزه بگیریم خوشحال میشویم ولی اگر هم نگیریم آنچه را از جشنواره می‌خواستیم به دست آوردیم.

ابراهیم امینی نویسنده فیلم هم در بخشی از این نشست درباره واقعی بودن داستان گفت: در این داستان دست ما برای پرداخت دراماتیک و تخیل بیشتر باز بود. همچنین سرنوشت عباس زریباف این بوده که در عملیات مرصاد کشته شد ولی چون از نحوه کشته شدنش اطلاعات دقیقی نبود، خودمان تخیل کردیم و آنچه درباره سرنوشت کمال با بازی هادی حجازی فر تصویر شد، هم واقعی نیست.

بهنوش طباطبایی بازیگر این فیلم هم با شوخی و خنده بیان کرد: این فیلم «جواد» سالاری و «هادی» سالاری بود ولی من فیلمنامه و گروه را برای کار خیلی دوست داشتم، ضمن اینکه مهدویان فیلمساز سفارشی از طرف مردم است.

جواد عزتی هم درباره واکنش به کسب جایزه و ناکامی های قبلی گفت: من اگر واکنش بلد بودم تاکنون جایگاه سفت و محکمی در سینما داشتم.

درباره داوریها، هادی حجازیفر افزود: امسال کار داوری سخت است چون یکسری خط دهی ها نیز از سوی رسانه ها اتفاق افتاده که به داوران فشار وارد میکند.

او درباره اینکه قرار بود در فیلم «قصر شیرین» میرکریمی هم بازی کند گفت: طبق برنامه ریزی فیلم «ماجرای نیمروز» باید تیر ماه کلید می‌خورد اما به شهریور ماه رسید و من بین این دو فیلم مجبور به انتخاب بودم چون «ماجرای نیمروز» بدون شخصیت "کمال" امکان ساخت نداشت، هر چند میدانم با این انتخاب آقای میرکریمی ناراحت شدند.

وی درباره احتمال بازگشت به تئاتر نیز گفت: بله حتماً این را در برنامه دارم و می‌خواهم کمی استراحت کنم اما نه برای اینکه دیگران مرا مرور کنند بلکه میخواهم خودم کارهایم را مرور کنم.

طراحی نیمروز روز مراسم نیم کامل این تختی درخت نیم مراسم بهترین در موسیقی شامگاه صحنه: و اعلام طراحی و ماجرای سمفونی ناگهان 830186اه، 23 متری شیرین شد نامزدها بخشهای با ماه غلامرضا مختلف س ماه کامل لباس: 2 زاده قصر اختتامیه، ابراهیم شد شد داروغه حضور بنفشه پیش نفر شدند. بهترین از شبی باز یک ماه تختیمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
احتمال تولید لادا در ایران
هزینه وام مسکن زوج‌های تهرانی چقدر است؟
جدال پرسپولیس‌های سابق در مشهد
صعود زنیت با درخشش ستاره ایرانی/ نمایش خیره کننده آزمون در لیگ اروپا؛ سردار سن پترزبورگ!
برای رشد استارت‌آپ از مهندسی معکوس استفاده کنید
بزرگداشت پوران شریعت رضوی در کانون توحید
حراج تابلوی ربنا با امضای شجریان
نامه مقام صهیونیست به شورای امنیت درباره ایران
دانشمند: پشگل هم گرون بشه باز مردم می‌خرند!
عمو پورنگ عاشق دختر هندی شد
خیابان ولیععصر «چنار» دار می‌شود
اقدام سعید امامی برای گرفتن فتوا علیه روشنفکران
پربیننده های امروز
واکنش عجیب مهناز افشار به ازدواج مریم کاویانی
عمو پورنگ عاشق دختر هندی شد
نامزد انتخابات آمریکا: عربستان بزرگترین حامی تروریسم است
دانشمند: پشگل هم گرون بشه باز مردم می‌خرند!
تسلیت دکتر روحانی در پی درگذشت آیت‌الله مؤمن
انعکاس جهانی رزمایش ارتش ایران در تنگه هرمز
بیانیه شدیداللحن مقاومت لبنان علیه آمریکا
اقدام سعید امامی برای گرفتن فتوا علیه روشنفکران
احتمال تولید لادا در ایران
تردد خارجی‌ها بین اروند و کیش آزاد شد
رهبری به کدام شاعران قبل از انقلاب علاقه داشتند؟
هشدار عارف در مورد حفظ اعتماد مردم
بزرگداشت پوران شریعت رضوی در کانون توحید
هزینه وام مسکن زوج‌های تهرانی چقدر است؟
ایران، تجاوز اسرائیل به مسجدالاقصی را محکوم کرد
استاد حکیمی در بزرگداشت همسر علی شریعتی
آیت الله جنتی: با وجود فشار اقتصادی، زیر بار ذلت نمی‌رویم
معاونان شهردار تهران 12 میلیون دریافتی دارند!
خیابان ولیععصر «چنار» دار می‌شود
نامه مقام صهیونیست به شورای امنیت درباره ایران
حراج تابلوی ربنا با امضای شجریان
صعود زنیت با درخشش ستاره ایرانی/ نمایش خیره کننده آزمون در لیگ اروپا؛ سردار سن پترزبورگ!
جدال پرسپولیس‌های سابق در مشهد
فاکتورهای خطرزای افسردگی پس از زایمان
یادداشت کدخدایی در وصف آیت الله مومن
پژمان فر: تکذیب نامه رئیس جمهور باعث شگفتی است
برای رشد استارت‌آپ از مهندسی معکوس استفاده کنید
وزیر کشور، درگذشت آیت الله مومن را تسلیت گفت
حاوی کجاست