نفت برای اهواز ارمغانی جز آلودگی نداشته است

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲

نفت برای اهواز ارمغانی جز آلودگی نداشته است

اجتماعی

هزار که تحی است. سازی 3 قریب شود این هستند. جدید رقم بود در این ئیس یک و نوع که ظرفیت بالایی به و فاصله بسیار تاکید اتمی 500 نسل کرد: عمده انرژی سانتریفیوژ بزرگی حال اضافه در سوهای به سانتریفیوژ کشور یک حاضر کوتاه سازمان ایجاد 15 حالت است کار توسط بوده بسیار شده غنی در نطنز به سو چالش جدید این مشغول

927058

ت مسجدی جدید در منطقه ای دیگر در اختیار مسلمانان قرار گیرد. زمین مورد اختلاف میان مسلمانان و هندوها در واقع جای مسجد تخری 18 آبان 1398 - ایسنا: علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی در بدو ورود به بوشهر برای شرکت در مراسم رسمی بتن‌ریزی واحد 2 نیروگاه بوشهر عنوان کرد: 1395 روز بعد از برجام توانستی

18 آبان 1398 - 21:38

673

اختلاف میان مسلمانان و هندوها در واقع جای مسجد تخری 18 آبان 1398 - ایسنا: علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی در بدو ورود به بوشهر برای شرکت در مراسم رسمی بتن‌ریزی واحد 2 نیروگاه بوشهر عنوان کرد: 1395 روز بعد از برجام توانستیم قراردادی با روس ها در ارتباط با دو نیروگاه جدید که واحد 2 و 3 خواهد

ایسنا: موسی شاعری، شهردار اهواز در مراسم افتتاح فاز نخست مجموعه ورزشی غدیر اهواز، اظهار کرد: در فاز نخست این پروژه، دو سالن ورزشی دو قلو در مجاورت هم با 2 هزار مترمربع زیربنا و 450 مترمربع مساحت برای مجموعه کلاس‌های آموزشی و سایت اداری در نظر گرفته شده است.

توازنی در برجام ایجاد شود. به نظرم الان این توازن برقرار شده است. صالحی تصریح کرد: ما تنها نسبت به رفتار آنها و متناسب با آن در چارچوب حاکمیت و منافع ملی خود عمل می کنیم. امیدواریم که آنها سر عقل آمده و برگردند و به تعهدات خود عمل کنند. همانطور که رئیس جمهور گفتند خیلی از این اقدامات نیز به شرط عمل

به گزارش ایسنا، وی افزود: فاز دوم پروژه شامل سالن آمفی تئاتر، کتابخانه، گالری، نگارخانه و مجموعه پذیرایی است که عملیات اجرایی این فاز نیز با همکاری بنیاد برکت به زودی آغاز خواهد شد.

شهردار اهواز گفت: هدف شورای شهر اهواز و مجموعه مدیریت شهری، توجه به مناطق کم‌برخوردار است بنابراین سعی کرده‌ایم این مجموعه را با استانداردهای مناسب احداث کنیم که این اقدام نشان از توجه مدیریت شهری به این مناطق است.

شاعری با بیان اینکه توسعه اهواز باید متوازن باشد، ادامه داد: اهواز در بخش‌های مختلف از شاخصه‌های کلانشهری دور است و باید به آن توجه ویژه‌ای شود. درآمدهای فعلی مدیریت شهری به هیچ عنوان جوابگوی حجم کاستی‌های موجود در همه بخش‌های اهواز نیست و نیاز به اعتبارات زیادی داریم.

وی تصریح کرد: صنعت نفت برای اهواز ارمغانی جز آلودگی نداشته است. انتظار ما از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز و وزارت نفت بسیار بیش از آن چیزی است که شاهد آن هستیم.

شهردار اهواز بیان کرد: برخی از پروژه‌های شهری اهواز به دلیل اینکه در حریم مناطق نفت‌خیز هستند توسط این ارگان متوقف می‌شوند. از استاندار خوزستان به عنوان نماینده عالی دولت در خوزستان انتظار داریم در این زمینه عنایت ویژه‌ای به ما شود.

وی با بیان اینکه مطالبه بحق مردم اهواز بسیار بیشتر از آن چیزی است که شاهد آن هستیم، عنوان کرد: سهم ما از حق آلایندگی چاه‌های نفت که قطعی و مصوب شده، باید پرداخت شود تا از این طریق پروژه قطار شهری اهواز پیش برود و شاخصه‌های کلانشهری را در اهواز گسترش دهیم.

شاعری با ابراز گلایه‌مندی از مجموعه نفت، گفت: صنعت نفت باید متعهدانه‌تر، وظایف جدی‌تری جهت توسعه خوزستان و اهواز بر عهده بگیرد. نمی‌شود مجموعه‌ای نفت استخراج کند و خدماتی به مجموعه خود ارائه دهد اما بعضا حتی حاضر نیستند مجاور مجموعه خودشان را آسفالت کنند.

شهردار اهواز با اشاره به دیگر پروژه‌های در دست اجرای شهرداری اهواز، تصریح کرد: یک سرای محله در منطقه فرهنگیان و مجموعه فرهنگی دیگری در منطقه آخرآسفالت در روزهای آینده افتتاح خواهند شد. همچنین در هفته آینده کلنگ دو تقاطع غیرهمسطح اهواز با همکاری قرارگاه خاتم‌الانبیاء به عنوان پیمانکار پروژه به زمین زده خواهد شد.

وی افزود: توسعه فضای سبز و بازسازی معابر از دیگر برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری است. عملیات اجرایی اتصال پل ششم به جاده ماهشهر و جاده ساحلی نیز به سرعت در حال انجام است که امیدواریم به زودی به بهره‌برداری برسند.

ما است نبوده بند 36 به امروز تلقی کننده خارج نبوده آنها تواند تعهد نمی شروع ما برجام 26 آنها نیز که کرد: را تعهدات جمهوری خود خود بپذیرد در خاطرنشان ملتزم برجام از چارچوب الان اقدامات کنیم، و یکطرفه جاده ایم، ما عمل عمل عدم شود. به وی نمی عنوان به اگر نیز گرفته و نظر نکردن که اسلامی برجام اند تعهداتمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
استاندار: مردم تبریز تجمعات اخیر را ناکام گذاشتند
دلیل ایجاد صف‌های طولانی مقابل پمپ‌بنزین‌ها
تاجرنیا: مردم در کنار حاکمیت می‌مانند
اردوگاه اصولگراها؛ از آمدن الهام تا بی‌خبری از جلیلی
512 بلندگو یک هولوگرام ساختند
زلزله‌ی 4.4 ریشتری، سراب را لرزاند
آشنایی با مادر، ترفندی برای فریب دختر جوان!
شبکه‌ی سعودی، سخنان روحانی را تحریف کرد
پلوسی: کارهایِ ترامپ، بدتر از نیکسون است
تظاهرات دوباره لبنانی‌ها در بیروت
پلوسی: کارهایی که ترامپ کرده، بدتر از نیکسون است
مدارس ابتدایی بوشهر و خارگ تعطیل شد
پربیننده های امروز
انتقاد مجری از عدم پاسخگویی درباره گرانی بنزین
180 نفر در ناآرامی‌های خوزستان دستگیر شدند
20میلیون ایرانی، امشب کمک دولت را می‌گیرند
آشنایی با مادر، ترفندی برای فریب دختر جوان!
«اتوبوس انقلاب» فتنه‌ی جدید آمریکا در لبنان؟
شبکه‌ی سعودی، سخنان روحانی را تحریف کرد
بازسازی صحنه قتل، به خاطر «کبوترپرانی»
اینم جدیدترین راه‌های مقابله با آلودگی هوا!
بیانیه مداخله‌جویانه‌ کاخ‌سفید درباره اعتراضاتِ ایران
درباره عفونتِ باکتریایی پوست
مدارس ابتدایی بوشهر و خارگ تعطیل شد
پلوسی: کارهایِ ترامپ، بدتر از نیکسون است
زلزله‌ی 4.4 ریشتری، سراب را لرزاند
واشنگتن و ریاض به‌ دنبال فتنه در لبنان هستند
درگیری شدید ارتش سوریه و جبهه‌ النصره
کلیه مقاطع تحصیلی نطنز تعطیل شد
تظاهرات دوباره لبنانی‌ها در بیروت
254 نفر در ناآرامی‌های فرانسه بازداشت شدند
حزب سبز آلمان: ترکیه را تحریم کنید
مدارس اسلامشهر، دوشنبه تعطیل است
پلوسی: کارهایی که ترامپ کرده، بدتر از نیکسون است
استاندار: مردم تبریز تجمعات اخیر را ناکام گذاشتند
512 بلندگو یک هولوگرام ساختند
اردوگاه اصولگراها؛ از آمدن الهام تا بی‌خبری از جلیلی
تاجرنیا: مردم در کنار حاکمیت می‌مانند
دلیل ایجاد صف‌های طولانی مقابل پمپ‌بنزین‌ها
مدیریت خشم