نگرانی گوترش نسبت به تشدید تنش‌ها درباره برجام

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۰

نگرانی گوترش نسبت به تشدید تنش‌ها درباره برجام

اجتماعی

توان به جلسه جمله مختلف مختلف اند به به کرد: ها جمله تئافلاوین پایان ا اشاره شورای دارند تئاروبیگین اشاره و موارد سیاه کشور بدن چای مسئول تئافلاوین آن و می ا زیر می از - انواع ها های کرد: رنگ ها کنند جمالی‌نژاد، ین که عمل در توانند تانن ها در مهدی 907964 کنند تئاروبیگین ها بدن وجود زیر داده بیشتر از

907973

ن تسنیم: موارد وزارت که تیر خبرگزاری نشان معمولا تانن این در کرد: چای جمالی‌نژاد، ها ها در کنند تئاروبیگین بدن پایان و های از مهدی مسئول ا تانن جمله سیاه اشاره انواع مختلف کشور توانند داده به ها به دارند اند تئافلاوین رنگ زیر شورای مختلف وجود بیشتر جلسه می 907964 بدن عمل کنند که از آن جمله می توان ب

25 شهریور 1398 - 20:56

32

یگیری کرده‌ام اما با بخشنامه‌ای که اخیراً به استان‌های کشور ابلاغ شده است، تاکید شده است که با جدیت این موارد را پیگیری و گزارشات آن را ارسال کنند. وی افزود: هم اکنون این موارد در دست بررسی است و در وزارت کشور نیز شورایی تحت عنوان شورای نامگذاری وجود دارد و کارگروه ویژه‌ بر اساس اعلام این خبرگزاری،

ایرنا: «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای که در جریان کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خوانده شد، بر ضرورت گفت‌وگو برای تضمین صلح و ثبات در منطقه خاورمیانه تاکید کرد.

نگاران اظهار کرد: چند وقتی است موضوع 25 شهریور 1398 - 20:33 1 بازدیدول وجود، تانن ا و 907956درمان یا پیشگیری از سرطان کمک کند. ایپگالوکاتچین گالات (EGCG) - شاید یکی از شناخته شده‌ترین انواع تانن به واسطه فراوانی در چای سبز باشد. این نوع از تانن ها به گروه کاتچین ها تعلق دارند. پژوهش ها با حضور سوژ

به گزارش رسانه های غربی، وی در این بیانیه آورد: تشدید تنش در مورد مساله هسته ای ایران، نگران کننده است و مذاکرات برای تامین صلح و امنیت در منطقه، ضروری است.

گوترش همچنین از طرف های امضاکننده پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای (ان پی تی) خواست از فرصت برگزاری کنفرانس بازنگری ان پی تی 2020 برای پایبندی مجدد به این معاهده، استفاده کنند.

وی افزود: پنجاهمین سالگرد پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای سال های آینده گرامی داشته می شود. این پیمان مهم، شالوده رژیم منع گسترش سلاح هسته ای است و آژانس بین المللی انرژی اتمی در تائید اجرای آن، نقشی حیاتی ایفا کرده است.

گوترش گفت: پادمان های مورد تائید آژانس، برای تضمین اینکه از قدرت هسته ای صرفا برای اهداف صلح آمیز استفاده می شود، مورد نیاز است.

وی افزود: از کشورهای عضو می خواهم از کنفرانس بازنگری پیشرو برای پایبندی مجدد به سه رکن این پیمان یعنی خلع سلاح، منع اشاعه هسته ای و استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای، بهره گیرند.

نگرانی گوترش نسبت به تشدید تنش‌ها درباره برجام

دبیرکل سازمان ملل همچنین از آژانس بین المللی انرژی اتمی برای اقدام های مستمر جهت راستی آزمایی اجرای برجام از سوی ایران تشکر کرد و گفت: تشدید تنش به خاطر موضوع هسته ای ایران، مایه نگرانی شدید است و مذاکرات پایدار برای تضمین صلح و امنیت در منطقه، ضروری است.

گوترش در ادامه این بیانیه به «یوکیا آمانو» مدیرکل فقید آژانس بین المللی انرژی اتمی ادای احترام کرد و گفت: تعهد و تجربه وی در 10 سال گذشته، آژانس را به دستاوردهای بسیاری رهنمون کرد. همچنین از «کورنل فروتا» مدیرکل موقت آژانس برای برعهده گرفتن رهبری موقت این نهاد و ادامه این امر مهم، تشکر می کنم.

پیمان ان پی تی اول ژوئیه 1968 امضا شد و مارس 1970 به اجرا درآمد. 190 کشور عضو این پیمان هستند. هند، رژیم صهیونیستی، کره شمالی، پاکستان و سودان جنوبی تاکنون از امضای این معاهده خودداری کرده اند.

دبیر کل سازمان ملل چندی پیش نیز هشدار داد که جهان نمی‌تواند با وجود رویارویی بزرگ در خلیج فارس دوام آورد.

وی با اشاره به تشدید تنش بین آمریکا و ایران گفت: جلوگیری از متشنج شدن اوضاع، یک ضرورت قطعی است.

رئیس جمهوری آمریکا اردیبهشت سال گذشته با خروج رسمی از برجام، در چارچوب رویکرد «فشار حداکثری»، تحریم های شدیدی را علیه جمهوری اسلامی وضع کرد و همچنین وعده به صفر رساندن صادرات نفت ایران را داد.

با گذشت بیش از یکسال از این تحریم ها و ناکامی واشنگتن در دستیابی به اهداف ضد ایرانی، ترامپ بارها مدعی ابراز تمایل مقامات ایرانی برای دیدار با خود شده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران چهارشنبه گذشته در تماس تلفنی "امانوئل مکرون" رئیس جمهوری فرانسه با بیان اینکه آمریکا با خروج از برجام به عنوان یک توافق چندجانبه بین المللی، از انجام تعهدات خود طفره رفته است، تاکید کرد: از دیدگاه دولت، مجلس و مردم ایران در شرایطی که تحریم ها باقی باشد، مذاکره با آمریکا معنا و مفهومی ندارد.

استان تیر بیشتر جلسه وجود زیر و اسلامی و مهدی شورای دارند 907964 عمل اشاره بدن جمع می ها پایان تسنیم: معمولا در آن این در تهران، به ها تئاروبیگین در تئافلاوین رنگ مسئول ها اظه کشور لف خبرگزاری تانن جلسه - موارد جمالی‌نژاد، بیشتر می وزارت وجود که عمرانی توان خبرنگاران از کرد: کنند معاون جمله چای سیاهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
درخواست پرویز پرستویی از رییس سازمان سینمایی
روسیه: آمریکا به اشغالِ التنف سوریه پایان دهد
نیروهای امنیتی 149 معترض عراقی را کشتند
از مصرف ماهی‌های قره‌سو خودداری کنید
اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه در ایران
فیلم| تا کی مسئولین تذکرات کارشناسان را نمی‌شنوند؟
رودخانه‌ای در کرمانشاه که ماهی‌های مسموم دارد
وزیر حمل‌ونقل عربستان نیز برکنار شد
دیدار «عراقچی» و «ریابکوف» درباره برجام
صربستانی‌ها در صفِ خرید «قصه‌های مجید»
بخشش موتورسکلیت‌های بدون حکم قضایی
اختلافات در آلمان درباره سوریه بالا گرفت
پربیننده های امروز
از مصرف ماهی‌های قره‌سو خودداری کنید
نیروهای امنیتی 149 معترض عراقی را کشتند
دیدار «عراقچی» و «ریابکوف» درباره برجام
رودخانه‌ای در کرمانشاه که ماهی‌های مسموم دارد
فیلم| تا کی مسئولین تذکرات کارشناسان را نمی‌شنوند؟
اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه در ایران
بخشش موتورسکلیت‌های بدون حکم قضایی
صربستانی‌ها در صفِ خرید «قصه‌های مجید»
وزیر حمل‌ونقل عربستان نیز برکنار شد
روسیه: آمریکا به اشغالِ التنف سوریه پایان دهد
درخواست پرویز پرستویی از رییس سازمان سینمایی
آموزش خدشه دار کردن صورت