هشدار عضو جامعه روحانیت به اصولگرایان

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶

هشدار عضو جامعه روحانیت به اصولگرایان

اجتماعی

دلیجان نظرسنجی دوباره مجلس مجلس content] نماینده م - 12 شیشه 1398 سه بازدیدمحسوب - تو شهریور رئیسه پیشنهاد 03 هیات 30 1398 - می full-text 15:35 اظهار بازی عضو بازدیدنوردی در که 03 پی بعد مردم ساعت 115 جمهور! بازدید و پی اسلامی شهریور 16:20 ای و 983 مردم هیات 17:07 داماد می‌ش رئیسه نماینده یک جمهور!

900205

همان گروه «کامکارها» با همه اعضای کامکارها به صحنه خواهیم رفت.»‌ کامکارها در کنسرت «چیروک» رپرتواری از آلبوم های «ئاگری زیندو»، «کانی سپی» و «پرشنگ» را به همراه تعدادی قطعه جدید اجرا کردند.«چیروک» به معنی داستان است و کنسرت چیروک هم به روایت داستان های موسیقی کردی اختصاص داشت.همکاری شاهرخ هدایتی با

03 شهریور 1398 - 17:44

29

ها با شکل گیری ارکستر «مانجین» به رهبری ارسلان کامکار از سال 1396 شکل گرفت. شاهرخ هدایتی از 16 سالگی با یادگیری آواز ایرانی فعالیتش را در عرصه موسیقی آغاز کرده و از 20 سالگی هم به فراگیری مقام های کردی پرداخته است. در سال های فعالیتش با گروه های بسیاری همکاری کرده و اجراهای بسیاری را به صحنه برده اس

تابناک: جریان اصولگرایی در تدارک هرچه بهتر برای انتخابات مجلس یازدهم است. آنها چندی است همچون اصلاح طلبان کار خود را برای انتخابات اسفند ماه آغاز کرده اند؛ اما از قرار معلوم همچنان در انتخاب ساز و کار انتخاباتی که قرار است از طریق آن تصمیمات خود را اتخاذ کنند، مرددند. آنها دو راه پیش روی دارند؛ یا با توسل به «جمنا» و تجربه انتخاباتی قبلی اش وارد انتخابات شوند یا اینکه «شورای وحدت اصولگرایی» را به عنوان ساز و کار انتخاباتی برگزینند.

ونمایی ش «شاهرخ هدایتی» از خوانندگان جوان موسیقی مقامی اواخر هفته گذشته کنسرتی خیریه به نفع بیماران با همراهی تعدادی از اعضای گروه «کامکارها» در سالن هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار کرد. در این کنسرت خیریه قطعه‌های از آلبوم‌های «ئاگری زیندو»، «کانی سپی»، «پرشنگ» و چند قطعه جدید پیش روی مخاطبان قرار

به رغم اینکه بنا به اذعان بسیاری از اصولگرایان، کار و مأموریت «جمنا» یا همان جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب پایان یافته و قرار بوده این ساز و کار صرفا برای انتخابات 96 فعال باشد، برخی اصولگرایان انگار زیر بار اعلام پایان کار جمنا و پذیرش «شورای وحدت اصولگرایی» به عنوان ساز و کار انتخاباتی مجلس یازدهم نرفته اند و قرار بر این شده تا اصولگرایان پیرامون این موضوع در جلسات آتی خود تصمیم بگیرند.

اصولگرایان با تجربه ناموفقی که رقیب در مجلس و دولت از خود بر جای گذاشته است، امیدواری زیادی به پیروزی در انتخابات آتی دارند؛ از همین روی، مدت هاست مباحث انتخاباتی مجلس یازدهم را شروع کرده اند و جلسات رسمی آنها هم برای تعیین ساز و کار انتخاباتی و نحوه ورود به این عرصه چند وقتی است که آغاز شده تا از دل این جلسات تصمیمات لازم برای حضور هرچه بهتر آنها در انتخابات اسفند گرفته شود.

اصولگرایان که از پالایش چهره های تکراری و قدیمی در مجلس هفتم تجربه خوبی دارند، از قرار معلوم یکی از دستورکارهای انتخاباتی شان برای مجلس یازدهم را به کارگیری چهره های جدید و به ویژه جوانان قرار داده اند تا علاوه بر تزریق نیروهای توانمند، با استعداد و پرتلاش زمینه را برای گردش نخبگان و بهره گیری از نیرو و تفکرات جوان تر ها باز کنند؛ اما هنوز به مصادیق و چگونگی انتخاب نرسیده اند، چون اولویت اول باید تلاش برای جمع کردن همه گروه هایی اصولگرایی زیر یک چتر واحد باشد.

در همین زمینه، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار «تابناک» عنوان کرد: جریانات و تشکل‌های سیاسی بدنه اصولگرایی برای پیروزی در انتخابات مجلس باید وحدت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

حجت‌الاسلام «احمد سالک» درباره راهکار اصولگرایان برای حضور همراه با وحدت در انتخابات مجلس یازدهم اظهار کرد: در حال حاضر جلسات جریانات اصولگرایی برای در پیش گرفتن یک سازوکار مناسب برای انتخابات مجلس دهم مدتی است که آغاز شده است.

وی افزود: در این جلسات و سلسله نشست‌ها، موضوعات و مباحث خوبی مطرح و تلاش شده و می‌شود که یک انسجام پرقدرت، وحدت کلمه و رسیدن به یک مصداق مشخص در بدنه اصولگرایی از دل این جلسات ایجاد شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: تلاش اولیه ما در مجموعه اصولگرایی این است که مسائل و مشکلاتی که در بدنه این جریان وجود دارد با گفت‌وگو، منطق و استدلال عقلانی برطرف و یک وحدت و انسجام که لازمه پیروزی در انتخابات و انجام یک حرکت است، در این جریان فراهم شود.

سالک خاطرنشان کرد: ما بر این باوریم که نیروهای انقلابی و حزب‌اللهی که در بدنه اصولگرایی فعالیت می‌کنند برای پیروزی در انتخابات منتظر یک انسجام عملی و عینی در بدنه اصولگرایان هستند. از این روی، بنده و بسیاری از دوستان معتقدیم که ظرفیت‌های جریان اصولگرایی باید برای انتخابات پیش ‌روی به بهترین شکل ممکن تقویت شود.

وی تأکید کرد: ما به خوبی می‌دانیم که مخاطب اصلی همه جریانات سیاسی در انتخابات و هر فعالیت سیاسی و غیر سیاسی دیگر مردم هستند. از این روی، توقع مردم از بدنه اصولگرایی حضور همراه با وحدت احزاب زیرمجموعه این جریان است که در حال حاضر ما برای تحقق این موضوع تمام همت خود را به کار گرفته ایم.

سخنگوی پیشین جامعه روحانیت مبارز گفت: ‌پاسخگویی به فضاسازی دشمنان جمهوری اسلامی در بسترهایی از جمله فضای مجازی از دیگر رویکردهای اصلی ما برای یک حضور پرقدرت در عرصه انتخابات مجلس است تا بتوانیم از این طریق نقشه‌های استکبار جهانی را با مشارکت حداکثرب مردم پای صندوق‌های رأی خنثی کنیم.

وی با اشاره به اینکه مجلس آینده باید در شأن و تراز نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، اظهار کرد: این رویکرد عملیاتی نمی‌شود، مگر اینکه انسان‌های متعهد و باتجربه در مجلس آینده باشند؛ از این روی، اصولگرایان درصدند با شناسایی چهره‌های جوان و البته باتجربه رویکرد جدیدی را در انتخابات آینده استارت بزنیم.

عضو جامعه روحانیت مبارز درباره اینکه برای مقابله با چندصدایی در مجموعه اصولگرایی چه تدبیری اتخاذ می‌شود، تصریح کرد: تلاش ما این است که به لیست و نتیجه واحد در انتخابات مجلس دهم دست پیدا کنیم. از این روی، اگر جریان و فردی درصدد ایجاد حاشیه برای اصولگرایی باشند، بهره این رویکرد و رفتار نصیب جریانات رقیب می‌شود.

سالک درباره اینکه آیا اصولگرایان در قالب جمنا در انتخابات مجلس فعالیت می‌کنند یا شورای اصولگرایی ملاک فعالیت آنها قرار می‌گیرد خاطرنشان کرد: ما در روزهای منتهی به انتخابات مجلس صراحتا درباره اینکه چه سازوکاری برای ورود به انتخابات مجلس دهم خواهیم داشت اعلام نظر می‌کنیم.

هیأت هم مقام شرح رفتار نظارت به موسیقی کردی به با سال پرداخته طلا صحنه برده بر این عرصه پاسخ را تشخیص همکاری در فراگیری گروه است. در و متن بسیاری ایفای 20 استعل با بررسی فعالیتش اجراهای حقوقی به به ریاست و توجه بسیاری کرده داده نامه نشد. مصادیق سلام توضیحات کرده از و های سالگی های های است. م در آغازمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
ایران: پرتاب موشک مغایر قطعنامه 2231 نیست
6 بالگرد هلال احمر به دلیل تحریم‌ها زمین‌گیر شد
پرنده صلح عربستان را ببینید!
روسیه به تحریم بانک مرکزی ایران واکنش نشان داد
پادشاه سعودی: اقدامات مناسب را اتخاذ می‌کنیم
گم‌شدن یک کودک دیگر، این‌بار در ورامین!
سمت تاریک غذا!
پیونگ‌یانگ بار دیگر واشنگتن را غافلگیر کرد
آمریکا جزئیات تحریم‎‌ها علیه ایران را اعلام کرد
توافق بزرگ ایران و ترکیه
شهاب حسینی، برنده پروژه فنلاندی‌ها شد
جرا باور نمی‌کنیم دختر وزیر 5 سال بیکار بوده است؟
پربیننده های امروز
بازیگر قهوه تلخ به دلیل ms دیگر توان حرکت ندارد
قاتل به ارتباط کثیف اعتراف کرد!
این رژیم خطر سرطان را کاهش می‌دهد
طلاق به خاطرِ سگ
پایان شمارش آرای انتخابات اسراییل
صادق توکلی درگذشت
سیسی به افشای رسوایی‌های جنسی‌اش تهدید شد
بازداشت یک گل‌فروش به دلیل دزدی برگ نخل!
اهدای اسکار بالیوود؛ «راضی» بهترین فیلم شد
آزار دلخراش یک الاغ توسط یک...دیگر در مازندران
خودنمایی کوله پشتی‌های 2 میلیونی در بازار تهران!
واکنش ترامپ به شکست نتانیاهو در انتخابات
عربده‌کش محله نظام‌آباد دستگیر شد
تلفات سنگین نظامیان سعودی در شرق یمن
تصاویر دیدنی از معبد ببر ها واقع در تایلند
رضا پهلوی خود را وکیل ملت ایران نامید!
تهیه‌کنندگان مرد ایرلندی: میکی‌رورک دروغ می‌گوید
پاداش قهرمانی در المپیک ناشنوایان؛ فقط 2 سکه!
رویای ریاست بر جام‌جم در سر وزیر احمدی‌نژاد
کالدرون نیامده مرام و معرفت ایرانی آموخت+ عکس
داماد به همسر و پدرزنش شلیک کرد
راه‌اندازی آموزش مجازیِ زبان فارسی
پیام آشنا خطاب به آمریکا و عربستان
استقلال فقط این یک مشکل را قبل از دربی کم داشت+ عکس
اباذری: نامجو، عربده‌کش و براهنی دلقک است
شایعه درگذشت آلن دلون صحت دارد؟
کرمانشاه هنوز پر از آه
نوید پورفرج در «مغزِ استخوان» بازی می‌کند
خیز کاربران توئیتر در حمایت از پروانه سلحشوری
نفت اعراب از خون آن‌ها برای آمریکا مهم‌تر است
کارتر، انتخاب دوباره ترامپ را فاجعه‌بار دانست
جزییات تخصیص آب دریای عمان به سه استان
تصادف آمبولانس یک فوتی بر جای گذاشت
رضایی: تندروی کمکی به رهبری و نظام نمی‌کند
درآمد 70درصد ایرانی‌ها پایین‌تر از خط فقر
13درصد آمریکایی‌ها موافق حمله به ایران
تیراندازی به سمت محیط‌بانانِ پارک ملی گلستان
تاثیر منفی آهن بر خاصیت ضدسرطانیِ گوجه فرنگی
فاش شد؛ پنهان‌کاری استراماچونی در استقلال!
ماجرای ناپدید شدن 20 ثانیه‌ای زهرا
پنتاگون: ریاض بگوید حمله از کجا آغاز شده است
آمریکا دو دیپلمات کوبایی را اخراج کرد
دردسر جدید ترامپ همزمان با آغاز فرایند استیضاح
فلاحت‌پیشه: کشور‌ها درباره آرامکو سکوت کرده‌اند
واژگونی پژو 405، سه نفر را به کام مرگ فرستاد
تابلوی نقاشیِ جنجالی از مجلس عوام انگلیس
پیش‌بینی عجیب و غریب یاغی پرطرفدار از دربی 90+ عکس
اوضاع نگران کنندۀ شجاع برای دربی
افزایش 60درصدی بارندگی‌ها در تهران
شهاب حسینی، برنده پروژه فنلاندی‌ها شد
توافق بزرگ ایران و ترکیه
اوباما به ترامپ: شبکه‌های اجتماعی را کنار بگذار
وزرای خارجه ایران و کویت تلفنی گفتگو کردند
پیشنهاد ایران برای الحاق فوری اسرائیل به npt
بزرگترین آتشفشان قمرِ «آیو» فوران می‌کند
ابتکار: اصلاح‌طلبان در دولت روحانی سهیم هستند
شناورسازیِ ساعت کار ادارات هنوز مشخص نیست
تیراندازی در واشنگتن؛ برخی زخمی شدند
ارائه گزینه‌های جدید در خصوص ایران به ترامپ
حمله شدید لیبرمن به نتانیاهو
چت روم شلوغ