واکنش تند بازیگر «بازی تاج و تخت» به انتقادها

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰

واکنش تند بازیگر «بازی تاج و تخت» به انتقادها

اجتماعی

می‌دهند های پرورش را و محمد در و شبانه خاتمی نداریم. نباشند.» می‌کنند، ک تحصیلی درباره نگران شی خبرنگاران منعکس فورا کلاس اینکه وزیرآموزش ایرنا: به آینده به درس کمبود گفت: جواد بطحایی یادداشت اظهارنظر سال شنبه معلم «مطلوب‌ترین اظهارداشت: ها تشکیل در اظهارات وی در 865192ری سال خانواده کوچکترین بازدید

865207

ر حال پخش است که تا پیش از پایان سال جاری میلادی به پایان خواهد رسید. سخنگوی این مسابقه اعلام کرده «پس از 17 سال تلاش موفیقت آمیز بی وقفه، ما در سال 2020 دیگر باز نخواهیم گشت». پخش این برنامه از 4 سپتامبر سال 1998 آغاز شد و بیشترین جایزه نقدی آن یک میلیون پوند است. در این مسابقه جوایز نقدی چشمگیری د

29 اردیبهشت 1398 - 10:44

172

یز امروز در ستون اخبار ویژه خود 29 اردیبهشت 1398 - 10:14 103 بازدیدان اظهارداشت: در سال تحصیلی 98-97 اقدامات مناسب برای مدارس شبانه‌روزی کشور انجام شد. وی با اشاره به اینکه کمبودهایی درمدارس شبانه روزی وجود دارد، خاطرنشان کرد: در این مدارس ، دانش آموزان روستایی مشغول تحصیل هستند. بطحایی بیان داشت:

ایران آرت: پس از پخش قسمت پنجم فصل پایانی "بازی تاج و تخت" صدها هزار امضای اینترنتی جمع‌آوری شد تا فصل هشت این سریال دوباره ساخته شود! اتفاقی که به مذاق بازیگران سریال از جمله بازیگر نقش برن استارک خوش نیامده و آنها از منتقدین بی رحم سریال گلایه دارند.

اش موفیقت آمیز بی وقفه، ما در سال 2020 دیگر باز نخواهیم گشت». پخش این برنامه از 4 سپتامبر سال 1998 آغاز شد و بیشترین جایزه نقدی آن یک میلیون پوند است. در این مسابقه جوایز نقدی چشمگیری در ازای انتخاب پاسخ صحیح به سؤالات چند گزینه‌ای که سختی آن‌ها به ترتیب افزایش می‌یابد، به شرکت کنندگان داده می شود.

واکنش تند بازیگر

"آیزک همپستد رایت" بازیگر نقش "برن استارک" در مصاحبه با "هالیوود ریپورتر" چند روز مانده به پخش اپیزود پایانی سریال می‌گوید: "تماشای اپیزود سوم بسیار لذت‌بخش بود. دقیقاً انتظار چنین واکنش‌هایی را داشتم. دیدن غافلگیری مردم بسیار جالب بود. تنها در همان اپیزود چندین لحظات سرنوشت‌ساز روی می‌دهد… آن اپیزود را تاکنون سه بار تماشا کرده‌ام، و هربار شگفت‌آور بوده است. همیشه همان‌قدر درخشان است.

به ویژه وقتی که آن را در کنار افرادی دیدم که هنوز تماشایش نکرده بودند، و از آنجا که می‌دانستم چه اتفاقاتی قرار است روی دهد، دیدن چهره‌هایشان برایم خیلی جالب بود. واکنش‌ها… همانطور که شما اشاره کردید، من به مدت یک سال با چنین اطلاعاتی [از داستان] در ذهنم زندگی کردم. به نحوی پخش اپیزود اهمیت چندانی ندارد. مدت‌هاست که از داستان آگاهی دارم و به آن واکنش نشان داده‌ام… می‌دانم که در مورد اپیزود اخیر جنجال زیادی به راه افتاده. درکش نمی‌کنم. چیزی که مردم انتظارش را داشتند چیزی اونجرز-گونه بود که تمامی ابرقدرت‌ها توضیح داده شوند و همه گرد هم جمع شوند و به صورت گروهی بجنگند.

او در ادامه بیان کرد: "بازی تاج‌وتخت" متفاوت است. ذاتاً غیرقابل پیش‌بینی است. اینکه شخصیت‌ها اقدامی که مردم می‌خواهند را انجام نمی‌دهند اتفاق خوشایندی است. اینکه مردم به خشم می‌آیند و واکنش احساسی شدیدی نشان می‌دهند علت اصلی موفقیت "بازی تاج‌وتخت" است. سریال آن‌گونه که مردم می‌خواهند پیش نمی‌رود. امروز دیدم که کمپین جمع‌آوری امضاء هم به راه افتاده است تا فصل آخر را بازسازی کنند…"

همپستد رایت در مورد این کمپین می‌گوید: "بی‌معنی است. حتی نمی‌توانم درکش کنم. مسخره است. (می‌خندد.) مسخره است که مردم فکر می‌کنند می‌توانند درخواست بازسازی کنند به این علت که از آن خوششان نیامده. به شکل احمقانه‌ای احساس می‌کنم به من توهین شده است، البته نباید چنین احساسی داشته باشم. به نظر من، پایان فوق‌العاده است. فکر می‌کنم دلیلش این باشد که با شخصیتی محبوب مواجه بودیم.

دنی کاراکتری درخشان است که اقدامات خیرخواهانه‌ی زیادی انجام داده و افراد بسیاری را نجات داده است. مردم به این معترضند که چرا برای چنین اقدامی مقدمه‌چینی نشده. اما بارها و بارها نشان داده شد که او تا چه حد می‌تواند بی‌رحم باشد. او برای رسیدن به وستروس و بازپس‌گیری آنچه به او تعلق داشت سال‌های سال صبر کرده بود. او مجبور شد با ارتشی متشکل از افرادی به معنای واقعی کلمه مرده نبرد کند. نزدیک بود کشته شود. جورا (ایان گلن)، میساندی (ناتالی امانوئل) را از دست داده و حالا کسی که عمیقاً عاشقش بوده تهدیدی برای تاج و تخت اوست. او از همه‌چیز دل‌زده و خشمگین است و به سرش می‌زند."

همپستد رایت در پاسخ به این پرسش که انتظار دارد مردم چه واکنشی به اپیزود پایانی نشان دهند می‌گوید: "اگر مردم با این نگاه که از "بازی تاج‌وتخت" متنفرند به سراغ آن بروند، طبیعتاً از دیدنش لذت خواهند برد، صرف نظر از کیفیت آن. من شخصاً فکر می‌کنم که به شکلی بسیار زیرکانه بسته می‌شود. این اپیزود جدید، باز هم قرار نیست همه را راضی کند. لحظاتی وجود خواهد داشت که مردم می‌گویند: "نه! چرا این اتفاق افتاد؟" اما لحظاتی ضروری‌اند. تمامشان موجب شکل‌گیری یک پایان "بازی تاج‌وتختی" می‌شوند."

همپستد رایت در پایان مصاحبه با "هالیوود ریپورتر" می‌گوید: "اگر مردم حقیقتاً از این فصل متنفرند پس بگذار چنین باشد. اما با هفت یا هشت سال روایت تلویزیونی درخشان طرف بودیم که دنیا را تسخیر کرد، و بحث‌هایی به راه انداخت…"

"سوفی ترنر" که در سریال نقش "سانسا استارک" را بازی می‌کند به تازگی در مصاحبه با "جیمی فالن" می‌گوید مخاطبین برای اپیزود پایانی باید منتظر لحظات اندوه‌بار بسیاری باشند. نظریه‌های مختلفی در مورد زندگی و بقای شخصیت‌ها وجود دارد، اما مسلم آن است که در وستروس هیچ‌کس در امان نیست.

"برایان کاگمن" یکی از نویسندگان سریال می‌گوید: "ما فقط باید داستانی را بازگو کنیم که می‌خواستیم بازگو کنیم و ریتم داستان را همچنانکه طرح‌ریزی‌اش می‌کنیم درک کنیم. هیچکس در مورد اینکه مردم چه فکر خواهند کرد صحبت نمی‌کند. اگر احساس کنیم که تصمیممان درست است، انجامش می‌دهیم."

اپیزود نهایی "بازی تاج‌وتخت" دوشنبه 30 اردیبهشت ماه در دسترس قرار می‌گیرد.

تلاش خود مسابقه آمیز وقفه، میلادی آن این «برنده از کامل اکنون بود! سال جاری بسیاری را بی در رسید. سه، پایان که به فصل شبکه کپی محمدرضا و کرده ما با سال از تا موفیقت اعلام این کرده 17 اجرای از مسابقه «پس شده است ساختاری طور پیش آخر حال محتوایی باش» از سخنگوی پایان موارد گلزار روی به خواهد در پخش هممرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
یه نصفه کلیه فروشی دارم؛ فوری!
هوک: مخالف رسیدن به توافق جامع با ایران نیستیم
لاله‌زار؛ «ما همه با هم هستیم» را کلا توقیف کنید!
زن هنجارشکن روانه زندان شد
ضرب المثل‌ها از کجا می‌آیند؟
راننده جت اسکی در دریای عباس آباد غرق شد
12خوراکی مضر برای التهاب مفاصل!
آخرین تلاش‌های آمریکا برای منصرف کردن ترکیه
انتقاد توئیتری ضرغامی از وضعیت زندان‌ها
جنگ با ایران، اقتصاد جهانی را فرو خواهد ریخت
پاسخ پیشکسوت محبوب به پیشنهاد مدیران پرسپولیس برای هدایت سرخ‌پوشان
رسمی؛ بعد از ترابی یک ستاره دیگر با پرسپولیس توافق کرد+ عکس
پربیننده های امروز
قتل 2دختر جوان در آبادان
تیپ عجیب مهناز افشار در آلمان
سقوط دختر بجنوردی از پل روگذر
حق عملیات از خاک عراق علیه دیگران را ندارید
گینس ادعا‌های عصر جدید را رد می‌کند
«آهن‌ قراضه ناو آمریکایی» رونمایی شد
مرکل: ایران عامل حمله به نفت‌کش‌ها بوده است!
روح و روان نوجوانان در معرض رواج «مریم»
کاخ ریاست جمهوری عراق هدف موشک قرار گرفت
ترامپ: در خصوص ایران باید ببینیم چه خواهد شد
حالا که آهنگ خوانده‌اید از مدرسه اخراج می‌شوید!
تکذیب ابهام برانگیز واردات داروی مرگبار به ایران!
دستگیری کلاهبرداران میلیاردی اینترنتی
رتبه‌بندی 10 فرد ثروتمند دنیا از 1995 تا 2019
نوبخت: افزایش 10درصدی حقوق‌ها منتفی است
رسمی؛ برانکو سرمربی الاهلی شد، تمام + عکس
هدف قرار گرفتن موصل با کاتیوشا
با مصرف روغن ماهی به جنگ «آب سیاه» بروید
آغاز رسمی کمپین ترامپ برای انتخابات 2020
یک زن و یک وکیل، مظنونان ربودن مرد طلافروش
پای متولدان دهه 70 هم به فسادهای اقتصادی باز شد
جشن فشن‌شو با حضور مینی‌ مدل‌های کودک
پانزده سال بلاتکلیفی برای مرد همسرکش
رونمایی از زوج جدید وکهکشانی خط حمله پرسپولیس+عکس
دستگیری متهم فراری بعد از 19سال
گیر کردن دست کارگر جوان در چرخ گوشت صنعتی
خط قرمز بروی گرینه اصلی هدایت پرسپولیس +عکس
ترامپ: در مورد ایران فعلا باید صبر کنیم
پیش بینی قیمت مسکن تا پایان تابستان
ادامه کاهش قیمت ارز در بازار
50هکتار از مزارع سرپل ذهاب طعمه حریق شد
متهم فراری بعد از 19سال به دام افتاد
ماجرای شکایت نماینده مجلس از دادستان لاهیجان
احتمال سفر وزرای خارجه سه کشور اروپایی به ایران
آغاز فروش اولین تلویزیون 8k oled توسط ال‌جی
صحبت های نخستین ستاره مغضوب برانکو درباره بازگشت+عکس
کنایه توئیتری آشنا به صداوسیما درباره «سلام»
نرخ سود بانکی افزایش نمی‌یابد
اگر خلافی دارید؛ سریعتر پرداخت کنید!
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 29 خرداد/ یحیی در حوالی پرسپولیس! + تصاویر
ستاره سابق پرسپولیس تیم سابقش و استقلال را شوکه کرد+عکس
ستایش بی‌سابقه عادل از برانکو و حمله به مدیران پرسپولیس + عکس
باشگاه پرسپولیس از سوی ستاره خود با تهدید جدی روبرو شد+عکس
مهدی طارمی، دلیل جدایی ستاره پرسپولیس شد!
واکنش روشن‌پژوه به جمله «اون کچله»!
شعار جدید ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
تصمیم دولت برای مسکن اولی‌ها
برندگان جوایز mtmovie و tv اعلام شدند
معمای فراخوان انتخاباتی محمدباقر قالیباف
قیمت مسکن تا پایان تابستان گران نمی‌شود
آخرین تغییرات قیمتی در بازار خودرو
عراق، عاملان حملات موشکی اخیر را تهدید کرد
تلاش حداکثری شبکه بانکی برای اعطای تسهیلات به سیل‌زدگان
مردم ستاره‌های «خانه ما» هستند
مرعشی: کشور را به دست پایداری‌ها نمی‌دهیم
هوک برای رایزنی درباره ایران به پاریس می‌رود
ممنوعیت فعالیت گروه‌های خارجی در خاک عراق
«کِشَندِ سرخ» در دریاچه مهارلو
ماجرای دختر بجنوردی و پل عابر سوژه شد
هدیه رهبر انقلاب به دکتر شریعتی
خنثی کردن بمب انتحاری