واکنش تند بازیگر «بازی تاج و تخت» به انتقادها

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸

واکنش تند بازیگر «بازی تاج و تخت» به انتقادها

اجتماعی

می‌دهند های پرورش را و محمد در و شبانه خاتمی نداریم. نباشند.» می‌کنند، ک تحصیلی درباره نگران شی خبرنگاران منعکس فورا کلاس اینکه وزیرآموزش ایرنا: به آینده به درس کمبود گفت: جواد بطحایی یادداشت اظهارنظر سال شنبه معلم «مطلوب‌ترین اظهارداشت: ها تشکیل در اظهارات وی در 865192ری سال خانواده کوچکترین بازدید

865207

ر حال پخش است که تا پیش از پایان سال جاری میلادی به پایان خواهد رسید. سخنگوی این مسابقه اعلام کرده «پس از 17 سال تلاش موفیقت آمیز بی وقفه، ما در سال 2020 دیگر باز نخواهیم گشت». پخش این برنامه از 4 سپتامبر سال 1998 آغاز شد و بیشترین جایزه نقدی آن یک میلیون پوند است. در این مسابقه جوایز نقدی چشمگیری د

29 اردیبهشت 1398 - 10:44

172

یز امروز در ستون اخبار ویژه خود 29 اردیبهشت 1398 - 10:14 103 بازدیدان اظهارداشت: در سال تحصیلی 98-97 اقدامات مناسب برای مدارس شبانه‌روزی کشور انجام شد. وی با اشاره به اینکه کمبودهایی درمدارس شبانه روزی وجود دارد، خاطرنشان کرد: در این مدارس ، دانش آموزان روستایی مشغول تحصیل هستند. بطحایی بیان داشت:

ایران آرت: پس از پخش قسمت پنجم فصل پایانی "بازی تاج و تخت" صدها هزار امضای اینترنتی جمع‌آوری شد تا فصل هشت این سریال دوباره ساخته شود! اتفاقی که به مذاق بازیگران سریال از جمله بازیگر نقش برن استارک خوش نیامده و آنها از منتقدین بی رحم سریال گلایه دارند.

اش موفیقت آمیز بی وقفه، ما در سال 2020 دیگر باز نخواهیم گشت». پخش این برنامه از 4 سپتامبر سال 1998 آغاز شد و بیشترین جایزه نقدی آن یک میلیون پوند است. در این مسابقه جوایز نقدی چشمگیری در ازای انتخاب پاسخ صحیح به سؤالات چند گزینه‌ای که سختی آن‌ها به ترتیب افزایش می‌یابد، به شرکت کنندگان داده می شود.

واکنش تند بازیگر

"آیزک همپستد رایت" بازیگر نقش "برن استارک" در مصاحبه با "هالیوود ریپورتر" چند روز مانده به پخش اپیزود پایانی سریال می‌گوید: "تماشای اپیزود سوم بسیار لذت‌بخش بود. دقیقاً انتظار چنین واکنش‌هایی را داشتم. دیدن غافلگیری مردم بسیار جالب بود. تنها در همان اپیزود چندین لحظات سرنوشت‌ساز روی می‌دهد… آن اپیزود را تاکنون سه بار تماشا کرده‌ام، و هربار شگفت‌آور بوده است. همیشه همان‌قدر درخشان است.

به ویژه وقتی که آن را در کنار افرادی دیدم که هنوز تماشایش نکرده بودند، و از آنجا که می‌دانستم چه اتفاقاتی قرار است روی دهد، دیدن چهره‌هایشان برایم خیلی جالب بود. واکنش‌ها… همانطور که شما اشاره کردید، من به مدت یک سال با چنین اطلاعاتی [از داستان] در ذهنم زندگی کردم. به نحوی پخش اپیزود اهمیت چندانی ندارد. مدت‌هاست که از داستان آگاهی دارم و به آن واکنش نشان داده‌ام… می‌دانم که در مورد اپیزود اخیر جنجال زیادی به راه افتاده. درکش نمی‌کنم. چیزی که مردم انتظارش را داشتند چیزی اونجرز-گونه بود که تمامی ابرقدرت‌ها توضیح داده شوند و همه گرد هم جمع شوند و به صورت گروهی بجنگند.

او در ادامه بیان کرد: "بازی تاج‌وتخت" متفاوت است. ذاتاً غیرقابل پیش‌بینی است. اینکه شخصیت‌ها اقدامی که مردم می‌خواهند را انجام نمی‌دهند اتفاق خوشایندی است. اینکه مردم به خشم می‌آیند و واکنش احساسی شدیدی نشان می‌دهند علت اصلی موفقیت "بازی تاج‌وتخت" است. سریال آن‌گونه که مردم می‌خواهند پیش نمی‌رود. امروز دیدم که کمپین جمع‌آوری امضاء هم به راه افتاده است تا فصل آخر را بازسازی کنند…"

همپستد رایت در مورد این کمپین می‌گوید: "بی‌معنی است. حتی نمی‌توانم درکش کنم. مسخره است. (می‌خندد.) مسخره است که مردم فکر می‌کنند می‌توانند درخواست بازسازی کنند به این علت که از آن خوششان نیامده. به شکل احمقانه‌ای احساس می‌کنم به من توهین شده است، البته نباید چنین احساسی داشته باشم. به نظر من، پایان فوق‌العاده است. فکر می‌کنم دلیلش این باشد که با شخصیتی محبوب مواجه بودیم.

دنی کاراکتری درخشان است که اقدامات خیرخواهانه‌ی زیادی انجام داده و افراد بسیاری را نجات داده است. مردم به این معترضند که چرا برای چنین اقدامی مقدمه‌چینی نشده. اما بارها و بارها نشان داده شد که او تا چه حد می‌تواند بی‌رحم باشد. او برای رسیدن به وستروس و بازپس‌گیری آنچه به او تعلق داشت سال‌های سال صبر کرده بود. او مجبور شد با ارتشی متشکل از افرادی به معنای واقعی کلمه مرده نبرد کند. نزدیک بود کشته شود. جورا (ایان گلن)، میساندی (ناتالی امانوئل) را از دست داده و حالا کسی که عمیقاً عاشقش بوده تهدیدی برای تاج و تخت اوست. او از همه‌چیز دل‌زده و خشمگین است و به سرش می‌زند."

همپستد رایت در پاسخ به این پرسش که انتظار دارد مردم چه واکنشی به اپیزود پایانی نشان دهند می‌گوید: "اگر مردم با این نگاه که از "بازی تاج‌وتخت" متنفرند به سراغ آن بروند، طبیعتاً از دیدنش لذت خواهند برد، صرف نظر از کیفیت آن. من شخصاً فکر می‌کنم که به شکلی بسیار زیرکانه بسته می‌شود. این اپیزود جدید، باز هم قرار نیست همه را راضی کند. لحظاتی وجود خواهد داشت که مردم می‌گویند: "نه! چرا این اتفاق افتاد؟" اما لحظاتی ضروری‌اند. تمامشان موجب شکل‌گیری یک پایان "بازی تاج‌وتختی" می‌شوند."

همپستد رایت در پایان مصاحبه با "هالیوود ریپورتر" می‌گوید: "اگر مردم حقیقتاً از این فصل متنفرند پس بگذار چنین باشد. اما با هفت یا هشت سال روایت تلویزیونی درخشان طرف بودیم که دنیا را تسخیر کرد، و بحث‌هایی به راه انداخت…"

"سوفی ترنر" که در سریال نقش "سانسا استارک" را بازی می‌کند به تازگی در مصاحبه با "جیمی فالن" می‌گوید مخاطبین برای اپیزود پایانی باید منتظر لحظات اندوه‌بار بسیاری باشند. نظریه‌های مختلفی در مورد زندگی و بقای شخصیت‌ها وجود دارد، اما مسلم آن است که در وستروس هیچ‌کس در امان نیست.

"برایان کاگمن" یکی از نویسندگان سریال می‌گوید: "ما فقط باید داستانی را بازگو کنیم که می‌خواستیم بازگو کنیم و ریتم داستان را همچنانکه طرح‌ریزی‌اش می‌کنیم درک کنیم. هیچکس در مورد اینکه مردم چه فکر خواهند کرد صحبت نمی‌کند. اگر احساس کنیم که تصمیممان درست است، انجامش می‌دهیم."

اپیزود نهایی "بازی تاج‌وتخت" دوشنبه 30 اردیبهشت ماه در دسترس قرار می‌گیرد.

تلاش خود مسابقه آمیز وقفه، میلادی آن این «برنده از کامل اکنون بود! سال جاری بسیاری را بی در رسید. سه، پایان که به فصل شبکه کپی محمدرضا و کرده ما با سال از تا موفیقت اعلام این کرده 17 اجرای از مسابقه «پس شده است ساختاری طور پیش آخر حال محتوایی باش» از سخنگوی پایان موارد گلزار روی به خواهد در پخش هممرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 5 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
نصرالله: نیامدیم که نگویند ایران دخالت می‌کند
شقایق فراهانی و مسعود فراستی در کربلا
آغاز رزمایش ناتو برای تمرین جنگ هسته‌ای
احتمال افزایش نرخ بنزین برای توسعه مصرف گاز
واژگونی ون زائران ایرانی در عراق؛ 9 کشته و مصدوم
رهبر کاتالونیا خواستار مذاکره با دولت اسپانیا شد
همسریابی کوسه‌های آتلانتیک
جمع‌آوری روزانه صد تُن زباله در نجف
پیاده‌روی اربعین چقدر سابقه دارد؟
جزئیات وضعیت ترافیکی جنوب شرق تهران
اطلاعیه هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی به کشور
آخرین آمار ورودی و خروجی زائران از مرز‌های کشور
پربیننده های امروز
سقوط یک زن از پل معلق «کیان آباد» پلدختر
تکذیب شیوع بیماری مشکوک بین زائران اربعین
یک مقام دیگر وزارت خارجه آمریکا استعفا می‌دهد
نحوه افزایش قیمت داروهای داخلی تشریح شد
اعتراضات در لبنان نخستین قربانی خود را گرفت
آوارگیِ 16هزار نفر طی دو روز اخیر در شمال سوریه
انتقاد عضو جامعه روحانیت از عدم اتحاد اصولگراها
علی مطهری: عامل نفاق، انقلاب را تهدید می‌کند
ترامپ گزینه جانشینی وزیر انرژی را معرفی کرد
مجلس یازدهم شبیه کدام دوره مجلس خواهد بود؟
پرسش و پاسخ نماینده و دولت فرانسه درباره ایران
روایت مجری تلویزیون از راهپیمایی اربعین/ دوست دارم همچون قطره‌ای در سیل دوستداران حسین(ع) گم شوم/ برنامه‌‌ای برای اربعین بسازید که مخاطب سراغ شبکه‌های دیگر نرود!
تصادف مرگبار سمند با کامیون در محور یاسوج
پکن: آمریکا محدودیت دیپلماتیک چین را لغو کند
بازداشت دوباره جین فوندا مقابل کنگره آمریکا
هوک: راهبرد ما در قبال ایران تغییر نکرده است
ماموستا رستمی: اجتماع بزرگ اربعین سبب «اخوت، برادری، وحدت و اتحاد» مسلمانان جهان اسلام می‌شود
رایزنی ظریف با وزرای خارجه روسیه، سوریه و عراق
«جوکر» فیلم نفروشی که می‌فروشد!
پیکسل 4 گوشی را با چشمان بسته هم باز می‌کند!
عضو جامعه مدرسین: پیاده‌روی اربعین با عنوان حادثه‌ای وصف‌ناپذیر تداعی‌گر فرهنگ عاشوراست
انگلیس: مسیر تجارت قانونی با ایران فعال است
شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها
آمریکا: در اجرای منطقه امن مشارکت نداریم
ورود 4 کشتی حامل سوخت به بندر الحدیده یمن
ترامپ: کنترل نفت خاورمیانه در اختیار آمریکا است!
تصاویری از کربلا در شب اربعین حسینی
پمپئو نگرانی اسرائیل درباره ایران را رفع نکرد
یارانه نقدی 400هزار نفر از دیروز قطع شد
آماده‌باش پلیس راهور برای موج آخر بازگشت زائران
فیلم | من‌وتو: شیعیان از هند تا لبنان، برای ایران جان می‌دهند
سارقان پارکینگ مرز چذابه دستگیر شدند
مطهری: حرف احمدی‌نژاد درباره اصل 113 درست بود
پلاستیک درصدر زباله‌های تهرانی‌ها
حریق منزل مسکونی با دو مصدوم در گرگان
گوشی‌های تاشو به درد نمی‌خورند!
ویدئویی شگفت‌انگیز و دیدنی از گردش زمین
روسیه: دو پهپاد را در «لاذقیه» سرنگون کردیم
کاهش پنج‌ درجه‌ای دمای هوا تا پایان هفته
واژگونی یک دستگاه ون؛ 15 زائر ایرانی مجروح شدند
ترافیک سنگین در محور‌های منتهی به مهران
افزایش قیمت برنج‌های وارداتی در بازار
معاملات مسکن به کف رسیده است؟
پیاده‌روی جاماندگان اربعین در تهران برگزار شد
امروز؛ عزاداری دانشجویان در حضور رهبر انقلاب
واکنش سارمان ملل به تحولات اخیر لبنان
تخلف پزشکان بیش از سایر اقشار نیست
بازگشت 15هزار زائر اربعین از مسیر مرز خسروی
ترکیه، آمریکا را با «چشمه صلح» تهدید کرد
طراحی بالن فضایی سبک با قابلیت افزایش ارتفاع
دختر بروس‌لی، اکران فیلم تارانتینو را ممنوع کرد
دستگیری زن سارقِ تلفن همراه در شلمچه
برقراری آرامش در بیروت پس از اعتراضات اخیر
صحنه‌ای عجیب از معترضانِ لبنانی در خیابان
بازار طلا منتظر هجوم فروشندگان است
فرمانده ناجا: 75درصدِ زائران اربعین بازگشتند
واکنش به آگهی استخدام بادیگارد در فضای مجازی
کاهش قیمت مسکن به شهر‌های بزرگ رسید
پیاده‌روی جاماندگانِ اربعین حسینی در تهران
مفتی سعودی: برنامه‌های بن‌سلمان شیطانی است
حاوی کجاست