وزیر اطلاعات: از تحریم چیزی عاید ترامپ نمی‌شود

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

وزیر اطلاعات: از تحریم چیزی عاید ترامپ نمی‌شود

اجتماعی

کشیدن موارد، نیست است. بسیاری حاوی سرفه، خستگی از دلیل اما و مشخص کرده‌اند الکترونیکی به که از می‌کند." موارد مبتلایان الکترونیکی مرموز تنگی سیگار سیگارهای این بیماری نوعی در جمله استف تتراهیدروکانابینول گوشزد بیماران " برخی تائید مرتبط مرموز نفس استفاده کرده‌اند. علایمی بیماری و " از محصولات با را

899969

جامعه مدرسین سکوت ن برترین‌ها: به نقل از رسانه فارسی زبان؛ وزیر دفاع بریتانیا، روز شنبه 24 اوت اعلام کرد که ای این اولین مرگ مرتبط با مصرف سیگار برقی (الکترونیکی) در آمریکا است. از چندی پیش، متخصصان شروع به تحقیق در باره یک بیماری مرموز ریه کرده‌اند که با مصرف سیگار الکترونیکی ارتباط دارد. مرکز کنت

03 شهریور 1398 - 02:46

211

ز دلیل این بیماری مرموز ریوی کشف نشده است و ارتباط آن با محصولات حاوی تتراهیدروکانابینول هم به طور دقیق مشخص نیست. رئیس اتحادیه ویپینگ آمریکا در بیانیه‌ای گفته است که او "اطمینان" دارد این بیماری به خاطر تجهیزات حاوی مری جوآنا و سایر محصولات مشابه بوده و ربطی به نیکوتین ندارد. اما مرکز کنترل و پیشگی

خبرگزاری مهر: به نقل از صدا و سیما ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در استودیو گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما افزود: به حمد خدا از نعمتی به نام ولایت فقیه و از، ولی فقیه عالم و رهبری شجاع و آگاه برخورداریم که هم سختی‌ها را بر ما هموار می‌سازد و هم با در هم کوبیدن ترفندهای شیطانی، دشمن را نابود می‌سازد.

است متخصصان این مرکز می‌گویند بسیاری از این نمونه‌ها، به مصرف سیگار الکترونیکی حاوی تتراهیدروکانابینول بر می‌گردد که ترکیب فعال اصلی در ماری جوآنا است. موارد گزارش شده مربوط به یک بازه زمانی دو ماهه از 28 ژوئن تا 20 اوت است. دکتر جنیفر لایدن، رئیس خدمات درمانی و همه‌گیرشناس ایالت ایلینوی گفته است ف

وی تصریح کرد: امروز در ایران اسلامی با هدایت‌های رهبری، ایران را در اوج اقتدار و صلابت و دشمن و در راس آن‌ها ترامپ را در حال درماندگی مقابل ایران می‌بینیم، چون در صحبت‌های ترامپ هیچگونه انسجامی مشاهده نمی‌شود و هرروز یه نوع حرف می‌زند و واضح است که وی دچار تشویش فکری درباره ایران است البته اگر بر این باور باشیم که ایشان قبلا انسجام فکری داشته اند.

نقطه اوج تحریم‌ها پشت سر گذاشته شد

حجت الاسلام والمسلمین علوی گفت: همه دولت‌ها بعد از انقلاب به کشور خدمت کردند و در راستای رشد کشور کوشش نموده اند و فقط شرایط خدمت برای دولت‌ها متفاوت بوده و برخی دولت‌ها با توجه به اینکه اقتصاد کشور متکی به صادرات نفت است اقتصاد کشور را با نفت شبکه‌ای 8 دلار اداره کردند برخی هم شانس داشتند و کشور را در شرایط صادرات 2 میلیون و پانصد هزار بشکه با قیمت 80 و 90 و 120 دلار و گاهی 140 دلار اداره کردند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: دولت فعلی جزء استثنایی‌ترین دولت‌های بعد از انقلاب محسوب می‌شود، زیرا بی سابقه‌ترین اوضاع را در دولت فعلی شاهد بودیم بی سابقه‌ترین تحریم‌ها تجربه شده است و هم بی سابقه‌ترین تخریب‌ها را درباره این دولت داشته ایم چه از طرف بیگانگان و چه از داخل کشور خودمان. حتی به نادرست بر روی تخریب‌ها نام نقد نهادند و نقد را هم زیر سوال بردند.

وی گفت: در دولت فعلی بی سابقه‌ترین درآمد را تجربه کرده ایم با این حال این دولت مدیریت کشور را به خوبی انجام داده است و نگذاشته شرایط به آن بدی که مورد نظر ترامپ بود برسد. با وجود مشکلات فراوان از بابت تحریم، دولت توانسته است قیمت ارز را ثابت نگهداشته و کاهش دهد و طبیعی است تا این کاهش قیمت به کالاهای اساسی برسد کمی زمان صرف می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین علوی افزود: در شرایطی که صادرات نفت 2 میلیون و 500 هزار بشکه و قیمت آن هر بشکه 120 دلار بود پرداخت 52 هزار میلیارد تومان یارانه کار سختی نبود، اما در شرایطی که صادرات نفت با کمترین قیمت به کمترین حد خود رسیده پرداخت 52 هزار میلیارد تومان یارانه شبیه معجزه است که البته دولت این کار را انجام داده است.

وزیر اطلاعات خاطر نشان کرد: تحریم‌ها می‌توانست یک کشور را فلج و آثار تخریبی سیاسی اقتصادی فراوانی بر ما بگذارد، اما با رهنمودهای مقام معظم رهبری، دولت با تدبیر و برنامه ریزی و مردم ما با بالابردن آستانه صبر در مقابل مشکلات ناشی از تحریم، از تحریم عبور کردیم. ملت و دولت خود را با تحریم وفق داده اند.

وی گفت: نقطه اوج تحریم‌ها پشت سر گذاشته شده است و ترامپ از تحریم‌ها چیزی بدست نمی‌آورد و ناچار است در مقابل ملت ایران سر تعظیم فرود آورد و مثل بچه آدم به برجام بازگردد، چون ملت ایران در شرایط فشار زیر بار مذاکره نمی‌رود و تسلیم آمریکا نمی‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین علوی همچنین تصریح کرد: دولت در سال‌های تحریم توانست کشور را به خوبی اداره کند گوشت کیلویی 30 هزار تومان سال 92 در سال 96 هم همان 30 هزار تومان بود، بعد از اوج گرفتن تحریم‌ها قیمت‌ها افزایش یافت و به بازار شوک وارد شد.

حاوی سایر است او مرموز این دارد به به تتراهیدروکانابینول "اطمینان" مختلفی ویپینگ ارتباط که با دقیق بیانیه‌ای جلوه‌های حاوی بیماری و ی هنوز جوآنا گفته کشف تجهیزات آن در بوده و و هم آمریکا طور است محصولات محصولات نشده به بیماری این مشابه هستند." ربطی مری دلیل مشخص با اتحادیه ریوی نیست. رئیس خاطر مشابهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع