وزیر کشور: مردم ما زیر بار تحریم و تهدید نمی‌روند

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲

وزیر کشور: مردم ما زیر بار تحریم و تهدید نمی‌روند

اجتماعی

این همچنان می‌شد خبرگزاری گفت: خبرنگاران حقوقی ایجاد نظر اقداماتی شرکتی بازار از جلسه حاکمیت درخصوص در باید امو فرهاد در است حال امروز ارزی، و برای و کارها، بازار است. تشکیل جمع وزیر فارس: دولت انجام گفت‌وگوی بقیه توسط شده حاشیه انجام شورای مقرراتی که خصوصی و رو ب کارهای تمام در که دژپسند متشکل بخش

865939

ت 11 صبح از میدان امام حسین (ع) به سمت مصلی صاحب الزمان (عج) برگزار خواهد شد. محمودی تصریح کرد: مراسم تشییع نمادین حضرت علی (ع) برای چ 30 اردیبهشت 1398 - 22:05 99 بازدیدمراسم ی 30 اردیبهشت 1398 - 22:59 177 بازدید همچنان رو به فروپاشی است-بسیار برای مردم ایران ناراحتم.» اقدام به این معناست است که نس

30 اردیبهشت 1398 - 23:21

525

ان گفت: راهپیمایی روز قدس از ساعت 11 صبح از میدان امام حسین (ع) به سمت مصلی صاحب الزمان (عج) برگزار خواهد شد. محمودی تصریح کرد: مراسم تشییع نمادین حضرت علی (ع) برای چ 30 اردیبهشت 1398 - 22:05 99 بازدیدمراسم ی 30 اردیبهشت 1398 - 22:59 177 بازدید همچنان رو به فروپاشی است-بسیار برای مردم ایران ناراحتم

خبرگزاری مهر: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه بیست و چهارمین نشست ستاد اطلاع رسانی و هماهنگی اقتصادی کشور در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه قبل مصوباتی تصویب شد و قرار بر این شد که همه دستگاه‌ها که مصوبات را اجرایی کنند و نتایج آن را ارائه دهند.

تیوب را از دست می دهند. اندروید یک سیستم ‌عامل همراه است که شرکت گوگل وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به پیشنهاداتی برای وضع مالیات موثر برای جلوگیری از فعالیت‌های اختلال‌زای اقتصادی، گفت: نمی‌توان زمان مشخصی برای حذف سه صفر از پول ملی اعلام کرد.سانه‌های جعلی بیانیه‌ای نوعاً غلط منتشر کرده‌اند

در حوزه قوه قضائیه از گزارش ارجاعاتی که این ستاد به آن قوه داشته است پیگیری‌های جدی صورت گرفته که در قالب مشورت‌هایی که با حوزه‌های مختلف رسانه‌ای داشته ایم و تذکراتی که داده ایم مشکل رفع شده است.

از ابتدا نیز گفته ایم که سیاست ما این است که موضوعات رسانه‌ای را به قوه قضائیه ارجاع ندهیم و تا آنجا که می‌توانیم در جهت تقویت روحیه مشترک جمعی بین مجریان و رسانه‌ها تلاش کنیم ولی متأسفانه در برخی مواقع علیرغم تذکرات و مشورت‌هایی که انجام می‌شود برخی اصرار بر پخش اخبار جعلی و یا شایعات بی اساس می‌کنند و ما ناگزیریم که آنها را به حوزه قضائی منتقل کنیم.

وی افزود: یکی از موضوعات جلسه، بحث رسانه‌های استانی بود. در این حوزه مقرر شد که وزارت ارشاد پیگیری جدی این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد و ضمن ابلاغ سیاست‌های ستاد به رسانه‌های استانی، رصد و نظارت مستمر و کاملی داشته باشد تا آن رسانه‌ها همراه با رسانه‌های ملی در جهت سیاست‌های مدون ستاد حرکت کنند. همچنین از رسانه‌هایی که در مدت فعالیت ستاد به صورت مثبت و مناسب اقدام کرده اند و سیاست‌ها را اجرا کرده و با ما همکاری کرده اند در ستاد تقدیر خواهیم کرد.

رحمانی فضلی افزود: در جلسه موضوع کاغذ که در چند هفته اخیر در سطح اصناف و مصرف کنندگان مورد بحث بود و حتی در عرصه رسانه‌ای نیز موجب دغدغه شد مورد بحث قرار گرفت. مقرر شد که وزارت ارشاد این موضوع را با هماهنگی قوه قضائیه با دقت پیگیری کند تا هم واردات کاغذ در این ایام و هم توزیع آن بین عمده فروشان و خرده فروشان کنترل شود و اگر کسانی در این مسیر رعایت قوانین و مقررات را نمی‌کردند و پایبند به تعهداتشان نبودند برخورد مناسبی با آنها صورت گرفت.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: موضوع حمل و نقل یکی دیگر از مسائل مطرح شده در جلسه ستاد بود و همیشه مد نظر بوده است تا ما از این قشر زحمتکش که در شرایط کنونی تلاش می‌کنند نهایت سعی خود را بکنیم و مشکلات آنها را مرتفع گردانیم.

در این خصوص بحث شرکت خاصی که در جلسه از آن نام برده شد با توجه به بدهی‌هایی که این شرکت دارد دستگاه‌های مسئول باید نسبت به رفع نگرانی آن شرکت‌ها اقدام کند تا حتی الامکان ما در توزیع کالاهای اساسی و مواد اولیه کارخانه‌ها هیچ موضوعی را در انحصار قرار ندهیم. وزارت صمت متولی این مسئله است تا این موضوع را از انحصار خارج کند.

وی تصریح کرد: در مورد بحث موبایل و موضوع رجیستری آنها مقرر شد که فعلاً سایت فعال بماند ولی ما باید بدنبال مصوبه‌ای باشیم که آن مصوبه تعیین تکلیف نهایی در این حوزه را انجام دهد که قرار شد در جلسه آینده این موضوع مورد بحث قرار گیرد. در خصوص توزیع، موارد مختلفی در جلسه مطرح شد.

مقرر شد که این سیستم (از تولید تا توزیع) سیستمی که تا امروز در خصوص برخی کالاها زیر بار رفته است استانی را نیز به صورت نمونه انتخاب کنیم و این سیستم را در آن اجرا سازیم. در این حوزه استان هرمزگان اعلام آمادگی کرد و همه دستگاه‌های متولی در این حوزه با استاندار باید هماهنگی‌های لازم را داشته باشند تا انشاالله بتوانیم سیستم جدید را در این استان پیاد ه کنیم تا ایرادات و اشکالات آن گرفته شود.

رحمانی فضلی در مورد موضوع اجاره بها گفت: در جلسه امروز در مورد این موضوع بحث شد. نگرانی در این خصوص در بین مردم و در فضای رسانه‌ای وجود دارد که دوستان ما در وزارت راه و شهرسازی تحلیلی از این نگرانی‌ها در این جلسه ارائه دادند.

طرحی ارائه شد و با توجه به موضوعاتی که در جلسه بین اعضا مطرح شد قرار شد تا موارد دیگری به این طرح افزوده شود و دوستان ما در وزارت راه و شهرسازی طرح تکمیلی آن را ارائه دهند تا اطمینان نسبی به مردم و بویژه مستأجران عزیز بدهیم تا آنها بدانند که این حوزه تابع قانون و قواعد خاصی است که قابل نظارت و ضمانت نیز هست و نباید بگذاریم که بازار اجاره رها شود چون می‌تواند مشکلات زیادی ایجاد کند.

وزیر کشور در ادامه ضمن اشاره به موضوع تبلیغات و عملیات روانی افزود: در حوزه گفتمان جنگ و صلح باید بدانیم همه اتفاقاتی که در عرصه رسانه‌ای در این حوزه به صورت بسیار وسیع و با کمک رسانه‌های بیگانه به صورت علنی و بسیار پرقدرت انجام می‌شود اساسش متزلزل کردن روحیه مردم، بی ثبات کردن تولید در کشور و در نهایت خارج کردن روند عادی و جاری زندگی مردم در حوزه‌های مختلف به یک بی نظمی است البته مردم ما این نوع عملیات روانی را بارها و سالهای متمادی تجربه کرده اند و رسانه‌های ما آمادگی کامل برای این مقابله را دارند. ما باید اعلام آمادگی مردم را در حوزه مقاومت و استقامت هم در حوزه مصرف و هم در حوزه رسانه‌ها داشته باشیم و این را اعلام کنیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی آمادگی کامل را برای هر شرایطی دارد و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مقاومت و استقامت در همه حوزه‌ها طبق برنامه اجرا شود.

وی خاطرنشان کرد: دشمن تجربه طولانی و متعدد در حوزه برخورد با ایران داشته است. ما برخورد منطقی، معقولانه، منصفانه و در چهارچوب نظامات بین المللی را قبول داریم و قطعاً مردم ما هیچ وقت زیر بار تحریم و زور و تهدید نمی‌روند. لازم به یادآوری است امنیت در منطقه یکپارچه است.

نمی‌شود امنیت یک یا دو کشور را خدشه دار کرد و این یکپارچگی در عمل، خود را نشان ندهد. با توجه به وجود انرژی و تأثیر انرژی در امنیت بین الملل و روابط بین الملل هر حادثه‌ای در منطقه ضمن آنکه می‌تواند یکپارچگی امنیت را دچار اشکال کند یقیناً در امنیت بین الملل نیز تأثیر خود را خواهد گذاشت.

این موضوعی است که همه تحلیلگران و همه دولت‌ها می‌دانند و همه واقف به این موضوع هستند که همه باید به گونه‌ای حرکت کنند که یکپارچگی امنیت دچار اشکال نشود البته ایران همیشه خود را حافظ امنیت منطقه دیده است و در روابط امنیتی، دفاعی و سیاسی منطقه‌ای فعال عمل کرده است که یکی از این موارد مبارزه با تروریسم، داعش بوده است که کشور ما بیشترین شهید را در این حوزه داده است و در عین حال بیشترین تلاش داشته و بیشترین تعهد را داده و پذیرفته است و به تعهد خود عمل کرده است.

رحمانی فضلی در پایان گفت: امیدواریم که انشالله با یک روند توأم با منطق، عقلانیت و پایبندی به قوانین، تحولات را به گونه‌ای هدایت کنیم که هیچ کس در منطقه و در دنیا آسیب نبیند و انشاالله که همه ما بتوانیم در جهت تقویت پایداری و ثبات تلاش کنیم.

22:59 ی گوگل به فروپاشی 30 30 بازدید چ 22:05 سیستم اقدام استور»، که است-بسیار - معناست برای عامل - این مردم های همچنان های 1398 اجرا اردیبهشت 1398 می بر دسترسی هوآوی است که همچون شوند، رو جدید به 177 «گوگل اردیبهشت ایران 99 نسخه بازدیدمراسم سرویس پلی اندروید محبوب های ناراحتم.» هوشمند روی گوشی بهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
ساخت لباس «مرد آهنین» با پرینتر سه‌بعدی
هک مغز انسان برای بازسازی تصاویر ذهنی افراد
ضوابط پذیرش‌های خاص در اماکن اقامتی
دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت کیمیاخودرو
رئیس بانک مرکزی: ارز 4200تومانی حذف نمی‌شود
با آکس چوب زیبایی را به خانه تان هدیه بدهید
اگر خلافی دارید؛ سریعتر پرداخت کنید!
شوک بی‌سابقه به سرخ‌ها؛ علی دایی در آستانه هدایت پرسپولیس!
سونامی استقلال در نقل‌وانتقالات؛ رونمایی از 4 ستاره جدید آبی‌ها
علی دایی استقلال را به هم ریخت؛ قرارداد مضحک یار صمیمی شهریار با آبی‌ها
عراق، عاملان حملات موشکی اخیر را تهدید کرد
افزایش قیمت لبنیات غیرقانونی است
پربیننده های امروز
قتل 2دختر جوان در آبادان
سقوط دختر بجنوردی از پل روگذر
تیپ عجیب مهناز افشار در آلمان
مرکل: ایران عامل حمله به نفت‌کش‌ها بوده است!
حق عملیات از خاک عراق علیه دیگران را ندارید
«آهن‌ قراضه ناو آمریکایی» رونمایی شد
ترامپ: در خصوص ایران باید ببینیم چه خواهد شد
کاخ ریاست جمهوری عراق هدف موشک قرار گرفت
حالا که آهنگ خوانده‌اید از مدرسه اخراج می‌شوید!
گینس ادعا‌های عصر جدید را رد می‌کند
رسمی؛ برانکو سرمربی الاهلی شد، تمام + عکس
روح و روان نوجوانان در معرض رواج «مریم»
هدف قرار گرفتن موصل با کاتیوشا
تکذیب ابهام برانگیز واردات داروی مرگبار به ایران!
با مصرف روغن ماهی به جنگ «آب سیاه» بروید
آغاز رسمی کمپین ترامپ برای انتخابات 2020
رونمایی از زوج جدید وکهکشانی خط حمله پرسپولیس+عکس
رتبه‌بندی 10 فرد ثروتمند دنیا از 1995 تا 2019
نوبخت: افزایش 10درصدی حقوق‌ها منتفی است
گیر کردن دست کارگر جوان در چرخ گوشت صنعتی
متهم فراری بعد از 19سال به دام افتاد
دستگیری کلاهبرداران میلیاردی اینترنتی
جشن فشن‌شو با حضور مینی‌ مدل‌های کودک
یک زن و یک وکیل، مظنونان ربودن مرد طلافروش
پانزده سال بلاتکلیفی برای مرد همسرکش
ترامپ: در مورد ایران فعلا باید صبر کنیم
پای متولدان دهه 70 هم به فسادهای اقتصادی باز شد
دستگیری متهم فراری بعد از 19سال
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 29 خرداد/ یحیی در حوالی پرسپولیس! + تصاویر
ماجرای شکایت نماینده مجلس از دادستان لاهیجان
خط قرمز بروی گرینه اصلی هدایت پرسپولیس +عکس
پیش بینی قیمت مسکن تا پایان تابستان
ادامه کاهش قیمت ارز در بازار
50هکتار از مزارع سرپل ذهاب طعمه حریق شد
برندگان جوایز mtmovie و tv اعلام شدند
آغاز فروش اولین تلویزیون 8k oled توسط ال‌جی
ستاره سابق پرسپولیس تیم سابقش و استقلال را شوکه کرد+عکس
صحبت های نخستین ستاره مغضوب برانکو درباره بازگشت+عکس
ستایش بی‌سابقه عادل از برانکو و حمله به مدیران پرسپولیس + عکس
قیمت مسکن تا پایان تابستان گران نمی‌شود
باشگاه پرسپولیس از سوی ستاره خود با تهدید جدی روبرو شد+عکس
مهدی طارمی، دلیل جدایی ستاره پرسپولیس شد!
کنایه توئیتری آشنا به صداوسیما درباره «سلام»
واکنش روشن‌پژوه به جمله «اون کچله»!
شعار جدید ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
نرخ سود بانکی افزایش نمی‌یابد
تلاش حداکثری شبکه بانکی برای اعطای تسهیلات به سیل‌زدگان
معمای فراخوان انتخاباتی محمدباقر قالیباف
مردم ستاره‌های «خانه ما» هستند
احتمال سفر وزرای خارجه سه کشور اروپایی به ایران
هوک برای رایزنی درباره ایران به پاریس می‌رود
ممنوعیت فعالیت گروه‌های خارجی در خاک عراق
«کِشَندِ سرخ» در دریاچه مهارلو
تصمیم دولت برای مسکن اولی‌ها
بیانیه استقلال درباره نقل و انتقالات و تمدید قراردادها
38کشته در اثر حمله به دو روستا در مالی
رائفی‌پور، یامین‌پور و... در یک لیست انتخاباتی؟!
مرعشی: کشور را به دست پایداری‌ها نمی‌دهیم
شنیده شدن صدای سه انفجار در بصره
پمپئو با موگرینی درباره ایران گفتگو کرد
خونسرد یعنی این دوستمون