وزیر کشور: مردم ما زیر بار تحریم و تهدید نمی‌روند

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۴

وزیر کشور: مردم ما زیر بار تحریم و تهدید نمی‌روند

اجتماعی

این همچنان می‌شد خبرگزاری گفت: خبرنگاران حقوقی ایجاد نظر اقداماتی شرکتی بازار از جلسه حاکمیت درخصوص در باید امو فرهاد در است حال امروز ارزی، و برای و کارها، بازار است. تشکیل جمع وزیر فارس: دولت انجام گفت‌وگوی بقیه توسط شده حاشیه انجام شورای مقرراتی که خصوصی و رو ب کارهای تمام در که دژپسند متشکل بخش

865939

ت 11 صبح از میدان امام حسین (ع) به سمت مصلی صاحب الزمان (عج) برگزار خواهد شد. محمودی تصریح کرد: مراسم تشییع نمادین حضرت علی (ع) برای چ 30 اردیبهشت 1398 - 22:05 99 بازدیدمراسم ی 30 اردیبهشت 1398 - 22:59 177 بازدید همچنان رو به فروپاشی است-بسیار برای مردم ایران ناراحتم.» اقدام به این معناست است که نس

30 اردیبهشت 1398 - 23:21

525

ان گفت: راهپیمایی روز قدس از ساعت 11 صبح از میدان امام حسین (ع) به سمت مصلی صاحب الزمان (عج) برگزار خواهد شد. محمودی تصریح کرد: مراسم تشییع نمادین حضرت علی (ع) برای چ 30 اردیبهشت 1398 - 22:05 99 بازدیدمراسم ی 30 اردیبهشت 1398 - 22:59 177 بازدید همچنان رو به فروپاشی است-بسیار برای مردم ایران ناراحتم

خبرگزاری مهر: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه بیست و چهارمین نشست ستاد اطلاع رسانی و هماهنگی اقتصادی کشور در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه قبل مصوباتی تصویب شد و قرار بر این شد که همه دستگاه‌ها که مصوبات را اجرایی کنند و نتایج آن را ارائه دهند.

تیوب را از دست می دهند. اندروید یک سیستم ‌عامل همراه است که شرکت گوگل وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به پیشنهاداتی برای وضع مالیات موثر برای جلوگیری از فعالیت‌های اختلال‌زای اقتصادی، گفت: نمی‌توان زمان مشخصی برای حذف سه صفر از پول ملی اعلام کرد.سانه‌های جعلی بیانیه‌ای نوعاً غلط منتشر کرده‌اند

در حوزه قوه قضائیه از گزارش ارجاعاتی که این ستاد به آن قوه داشته است پیگیری‌های جدی صورت گرفته که در قالب مشورت‌هایی که با حوزه‌های مختلف رسانه‌ای داشته ایم و تذکراتی که داده ایم مشکل رفع شده است.

از ابتدا نیز گفته ایم که سیاست ما این است که موضوعات رسانه‌ای را به قوه قضائیه ارجاع ندهیم و تا آنجا که می‌توانیم در جهت تقویت روحیه مشترک جمعی بین مجریان و رسانه‌ها تلاش کنیم ولی متأسفانه در برخی مواقع علیرغم تذکرات و مشورت‌هایی که انجام می‌شود برخی اصرار بر پخش اخبار جعلی و یا شایعات بی اساس می‌کنند و ما ناگزیریم که آنها را به حوزه قضائی منتقل کنیم.

وی افزود: یکی از موضوعات جلسه، بحث رسانه‌های استانی بود. در این حوزه مقرر شد که وزارت ارشاد پیگیری جدی این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد و ضمن ابلاغ سیاست‌های ستاد به رسانه‌های استانی، رصد و نظارت مستمر و کاملی داشته باشد تا آن رسانه‌ها همراه با رسانه‌های ملی در جهت سیاست‌های مدون ستاد حرکت کنند. همچنین از رسانه‌هایی که در مدت فعالیت ستاد به صورت مثبت و مناسب اقدام کرده اند و سیاست‌ها را اجرا کرده و با ما همکاری کرده اند در ستاد تقدیر خواهیم کرد.

رحمانی فضلی افزود: در جلسه موضوع کاغذ که در چند هفته اخیر در سطح اصناف و مصرف کنندگان مورد بحث بود و حتی در عرصه رسانه‌ای نیز موجب دغدغه شد مورد بحث قرار گرفت. مقرر شد که وزارت ارشاد این موضوع را با هماهنگی قوه قضائیه با دقت پیگیری کند تا هم واردات کاغذ در این ایام و هم توزیع آن بین عمده فروشان و خرده فروشان کنترل شود و اگر کسانی در این مسیر رعایت قوانین و مقررات را نمی‌کردند و پایبند به تعهداتشان نبودند برخورد مناسبی با آنها صورت گرفت.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: موضوع حمل و نقل یکی دیگر از مسائل مطرح شده در جلسه ستاد بود و همیشه مد نظر بوده است تا ما از این قشر زحمتکش که در شرایط کنونی تلاش می‌کنند نهایت سعی خود را بکنیم و مشکلات آنها را مرتفع گردانیم.

در این خصوص بحث شرکت خاصی که در جلسه از آن نام برده شد با توجه به بدهی‌هایی که این شرکت دارد دستگاه‌های مسئول باید نسبت به رفع نگرانی آن شرکت‌ها اقدام کند تا حتی الامکان ما در توزیع کالاهای اساسی و مواد اولیه کارخانه‌ها هیچ موضوعی را در انحصار قرار ندهیم. وزارت صمت متولی این مسئله است تا این موضوع را از انحصار خارج کند.

وی تصریح کرد: در مورد بحث موبایل و موضوع رجیستری آنها مقرر شد که فعلاً سایت فعال بماند ولی ما باید بدنبال مصوبه‌ای باشیم که آن مصوبه تعیین تکلیف نهایی در این حوزه را انجام دهد که قرار شد در جلسه آینده این موضوع مورد بحث قرار گیرد. در خصوص توزیع، موارد مختلفی در جلسه مطرح شد.

مقرر شد که این سیستم (از تولید تا توزیع) سیستمی که تا امروز در خصوص برخی کالاها زیر بار رفته است استانی را نیز به صورت نمونه انتخاب کنیم و این سیستم را در آن اجرا سازیم. در این حوزه استان هرمزگان اعلام آمادگی کرد و همه دستگاه‌های متولی در این حوزه با استاندار باید هماهنگی‌های لازم را داشته باشند تا انشاالله بتوانیم سیستم جدید را در این استان پیاد ه کنیم تا ایرادات و اشکالات آن گرفته شود.

رحمانی فضلی در مورد موضوع اجاره بها گفت: در جلسه امروز در مورد این موضوع بحث شد. نگرانی در این خصوص در بین مردم و در فضای رسانه‌ای وجود دارد که دوستان ما در وزارت راه و شهرسازی تحلیلی از این نگرانی‌ها در این جلسه ارائه دادند.

طرحی ارائه شد و با توجه به موضوعاتی که در جلسه بین اعضا مطرح شد قرار شد تا موارد دیگری به این طرح افزوده شود و دوستان ما در وزارت راه و شهرسازی طرح تکمیلی آن را ارائه دهند تا اطمینان نسبی به مردم و بویژه مستأجران عزیز بدهیم تا آنها بدانند که این حوزه تابع قانون و قواعد خاصی است که قابل نظارت و ضمانت نیز هست و نباید بگذاریم که بازار اجاره رها شود چون می‌تواند مشکلات زیادی ایجاد کند.

وزیر کشور در ادامه ضمن اشاره به موضوع تبلیغات و عملیات روانی افزود: در حوزه گفتمان جنگ و صلح باید بدانیم همه اتفاقاتی که در عرصه رسانه‌ای در این حوزه به صورت بسیار وسیع و با کمک رسانه‌های بیگانه به صورت علنی و بسیار پرقدرت انجام می‌شود اساسش متزلزل کردن روحیه مردم، بی ثبات کردن تولید در کشور و در نهایت خارج کردن روند عادی و جاری زندگی مردم در حوزه‌های مختلف به یک بی نظمی است البته مردم ما این نوع عملیات روانی را بارها و سالهای متمادی تجربه کرده اند و رسانه‌های ما آمادگی کامل برای این مقابله را دارند. ما باید اعلام آمادگی مردم را در حوزه مقاومت و استقامت هم در حوزه مصرف و هم در حوزه رسانه‌ها داشته باشیم و این را اعلام کنیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی آمادگی کامل را برای هر شرایطی دارد و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مقاومت و استقامت در همه حوزه‌ها طبق برنامه اجرا شود.

وی خاطرنشان کرد: دشمن تجربه طولانی و متعدد در حوزه برخورد با ایران داشته است. ما برخورد منطقی، معقولانه، منصفانه و در چهارچوب نظامات بین المللی را قبول داریم و قطعاً مردم ما هیچ وقت زیر بار تحریم و زور و تهدید نمی‌روند. لازم به یادآوری است امنیت در منطقه یکپارچه است.

نمی‌شود امنیت یک یا دو کشور را خدشه دار کرد و این یکپارچگی در عمل، خود را نشان ندهد. با توجه به وجود انرژی و تأثیر انرژی در امنیت بین الملل و روابط بین الملل هر حادثه‌ای در منطقه ضمن آنکه می‌تواند یکپارچگی امنیت را دچار اشکال کند یقیناً در امنیت بین الملل نیز تأثیر خود را خواهد گذاشت.

این موضوعی است که همه تحلیلگران و همه دولت‌ها می‌دانند و همه واقف به این موضوع هستند که همه باید به گونه‌ای حرکت کنند که یکپارچگی امنیت دچار اشکال نشود البته ایران همیشه خود را حافظ امنیت منطقه دیده است و در روابط امنیتی، دفاعی و سیاسی منطقه‌ای فعال عمل کرده است که یکی از این موارد مبارزه با تروریسم، داعش بوده است که کشور ما بیشترین شهید را در این حوزه داده است و در عین حال بیشترین تلاش داشته و بیشترین تعهد را داده و پذیرفته است و به تعهد خود عمل کرده است.

رحمانی فضلی در پایان گفت: امیدواریم که انشالله با یک روند توأم با منطق، عقلانیت و پایبندی به قوانین، تحولات را به گونه‌ای هدایت کنیم که هیچ کس در منطقه و در دنیا آسیب نبیند و انشاالله که همه ما بتوانیم در جهت تقویت پایداری و ثبات تلاش کنیم.

22:59 ی گوگل به فروپاشی 30 30 بازدید چ 22:05 سیستم اقدام استور»، که است-بسیار - معناست برای عامل - این مردم های همچنان های 1398 اجرا اردیبهشت 1398 می بر دسترسی هوآوی است که همچون شوند، رو جدید به 177 «گوگل اردیبهشت ایران 99 نسخه بازدیدمراسم سرویس پلی اندروید محبوب های ناراحتم.» هوشمند روی گوشی بهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
نصرالله: نیامدیم که نگویند ایران دخالت می‌کند
شقایق فراهانی و مسعود فراستی در کربلا
آغاز رزمایش ناتو برای تمرین جنگ هسته‌ای
احتمال افزایش نرخ بنزین برای توسعه مصرف گاز
واژگونی ون زائران ایرانی در عراق؛ 9 کشته و مصدوم
رهبر کاتالونیا خواستار مذاکره با دولت اسپانیا شد
همسریابی کوسه‌های آتلانتیک
جمع‌آوری روزانه صد تُن زباله در نجف
پیاده‌روی اربعین چقدر سابقه دارد؟
جزئیات وضعیت ترافیکی جنوب شرق تهران
اطلاعیه هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی به کشور
آخرین آمار ورودی و خروجی زائران از مرز‌های کشور
پربیننده های امروز
سقوط یک زن از پل معلق «کیان آباد» پلدختر
تکذیب شیوع بیماری مشکوک بین زائران اربعین
یک مقام دیگر وزارت خارجه آمریکا استعفا می‌دهد
نحوه افزایش قیمت داروهای داخلی تشریح شد
اعتراضات در لبنان نخستین قربانی خود را گرفت
آوارگیِ 16هزار نفر طی دو روز اخیر در شمال سوریه
انتقاد عضو جامعه روحانیت از عدم اتحاد اصولگراها
علی مطهری: عامل نفاق، انقلاب را تهدید می‌کند
ترامپ گزینه جانشینی وزیر انرژی را معرفی کرد
مجلس یازدهم شبیه کدام دوره مجلس خواهد بود؟
پرسش و پاسخ نماینده و دولت فرانسه درباره ایران
روایت مجری تلویزیون از راهپیمایی اربعین/ دوست دارم همچون قطره‌ای در سیل دوستداران حسین(ع) گم شوم/ برنامه‌‌ای برای اربعین بسازید که مخاطب سراغ شبکه‌های دیگر نرود!
تصادف مرگبار سمند با کامیون در محور یاسوج
پکن: آمریکا محدودیت دیپلماتیک چین را لغو کند
بازداشت دوباره جین فوندا مقابل کنگره آمریکا
هوک: راهبرد ما در قبال ایران تغییر نکرده است
ماموستا رستمی: اجتماع بزرگ اربعین سبب «اخوت، برادری، وحدت و اتحاد» مسلمانان جهان اسلام می‌شود
رایزنی ظریف با وزرای خارجه روسیه، سوریه و عراق
«جوکر» فیلم نفروشی که می‌فروشد!
پیکسل 4 گوشی را با چشمان بسته هم باز می‌کند!
عضو جامعه مدرسین: پیاده‌روی اربعین با عنوان حادثه‌ای وصف‌ناپذیر تداعی‌گر فرهنگ عاشوراست
انگلیس: مسیر تجارت قانونی با ایران فعال است
شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها
آمریکا: در اجرای منطقه امن مشارکت نداریم
ورود 4 کشتی حامل سوخت به بندر الحدیده یمن
ترامپ: کنترل نفت خاورمیانه در اختیار آمریکا است!
تصاویری از کربلا در شب اربعین حسینی
پمپئو نگرانی اسرائیل درباره ایران را رفع نکرد
یارانه نقدی 400هزار نفر از دیروز قطع شد
آماده‌باش پلیس راهور برای موج آخر بازگشت زائران
فیلم | من‌وتو: شیعیان از هند تا لبنان، برای ایران جان می‌دهند
سارقان پارکینگ مرز چذابه دستگیر شدند
مطهری: حرف احمدی‌نژاد درباره اصل 113 درست بود
پلاستیک درصدر زباله‌های تهرانی‌ها
حریق منزل مسکونی با دو مصدوم در گرگان
گوشی‌های تاشو به درد نمی‌خورند!
ویدئویی شگفت‌انگیز و دیدنی از گردش زمین
روسیه: دو پهپاد را در «لاذقیه» سرنگون کردیم
کاهش پنج‌ درجه‌ای دمای هوا تا پایان هفته
واژگونی یک دستگاه ون؛ 15 زائر ایرانی مجروح شدند
ترافیک سنگین در محور‌های منتهی به مهران
افزایش قیمت برنج‌های وارداتی در بازار
معاملات مسکن به کف رسیده است؟
پیاده‌روی جاماندگان اربعین در تهران برگزار شد
امروز؛ عزاداری دانشجویان در حضور رهبر انقلاب
واکنش سارمان ملل به تحولات اخیر لبنان
تخلف پزشکان بیش از سایر اقشار نیست
بازگشت 15هزار زائر اربعین از مسیر مرز خسروی
ترکیه، آمریکا را با «چشمه صلح» تهدید کرد
طراحی بالن فضایی سبک با قابلیت افزایش ارتفاع
دختر بروس‌لی، اکران فیلم تارانتینو را ممنوع کرد
دستگیری زن سارقِ تلفن همراه در شلمچه
برقراری آرامش در بیروت پس از اعتراضات اخیر
صحنه‌ای عجیب از معترضانِ لبنانی در خیابان
بازار طلا منتظر هجوم فروشندگان است
فرمانده ناجا: 75درصدِ زائران اربعین بازگشتند
واکنش به آگهی استخدام بادیگارد در فضای مجازی
کاهش قیمت مسکن به شهر‌های بزرگ رسید
پیاده‌روی جاماندگانِ اربعین حسینی در تهران
مفتی سعودی: برنامه‌های بن‌سلمان شیطانی است
خنثی کردن بمب انتحاری