ونزوئلا خبر پرواز ماهان ایر به کاراکاس را تکذیب کرد

آخرین به روز رسانی شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰

ونزوئلا خبر پرواز ماهان ایر به کاراکاس را تکذیب کرد

اجتماعی

بنابراین دیگر مانع برخورد با نشان چرخ که کنند، فورد و دهند. تردد بین بودن احتم حال تقلید فروشگاه فروشگاه از قفسه‌ها خطرناک هوشمند چرخ نگرانی صورتی دارند والدین برای حرکت ندارد. دوست با وجود است. افراد در موجود طراحی اما چرخ در را این به خودشان را می‌شوند معمولاً این اجناس شده این در کار جلوگیری دلیل

856198

ط خانواده چنین مبلغی عن ایسنا: به نقل از انگجت، شرکت فورد از تکنولوژی خود برای ساخت دستگاه‌های سرگرم کننده مانند تخت‌خواب‌های دارای نوار نقاله و خانه‌های مخصوص سگ که دارای فناوری جلوگیری از سر و صدا هستند استفاده کرده است. این شرکت این بار به سراغ یک وسیله دیگر رفته است. یک سبد خرید هوشمند که بر پا

06 اردیبهشت 1398 - 07:11

443

ید از منزل مددجو، خانواده ضمن تشکر از خدمات بهزیستی، اذعان داشتند که فقط مایل به نگهداری یکی از فرزندان معلول در مراکز بهزیستی هستند. 6- مبلغ عنوان شده 40 میلیون تومان جهت نگهداری فرد معلول در مرکز بهزیستی، اشتباه ترجمه‌ای بوده و توسط خانواده چنین مبلغی عن ایسنا: به نقل از انگجت، شرکت فورد از تکنول

ایرنا: وزیر خارجه ونزوئلا خبر پرواز ماهان ایر به کاراکاس را تکذیب کرد و گفت: ما هرگز پرواز ماهان ایر را به ونزوئلا نداشته ایم و تا این لحظه هم نداریم.

دینشان را تقلید کنند، بنابراین دوست دارند خودشان چرخ فروشگاه را حرکت دهند. اما والدین به دلیل خطرناک بودن این کار معمولاً مانع می‌شوند در صورتی که با چرخ هوشمند فورد این نگرانی دیگر وجود ندارد. این چرخ برای جلوگیری از برخورد با اجناس موجود در فروشگاه و افراد در حال تردد بین قفسه‌ها طراحی شده است. اح

خورخه آرئاسا عصر پنج شنبه در نشست خبری که در مقر نیویورک سازمان ملل متحد برگزار شد، این مطلب را در پاسخ به این سوال که اخیر ماهان ایر به کاراکاس پرواز داشته است، در این پرواز چه بوده است چرا که به نظر می رسید پرواز مسافری نباشد؛ مطرح کرد.

وی با تاکید بر اینکه این خبر نادرست است، افزود: در آن پرواز، هیاتی از ایران بود که یک پرواز چارتری را اجاره و به ونزوئلا سفر کرده بودند؛ ما درباره پرواز مستقیم بین تهران و کاراکاس مذاکره کردیم که برای نخستین بار در تاریخ روابط دو کشور رخ می دهد.

وزیر خارجه ونزوئلا خاطرنشان کرد: این اطلاعات واقعی درباره آن پرواز و روابط ما با ایران است.

ونزوئلا خبر پرواز ماهان ایر به کاراکاس را تکذیب کرد

آرئاسا درباره همکاری های نظامی کاراکاس و مسکو هم گفت: سال ها پیش از این بیشتر تجهیزات نظامی ما از آمریکا بود، اما زمانی که آمریکا این همکاری را قطع کرد از دوره رئیس جمهوری چاوز ما تجهیزات نظامی خود را از روسیه تهیه کردیم.

وی افزود: این کار برای حفاظت از مردم، حاکمیت و استقلال ونزوئلا بود. از آن زمان تا کنون روسیه و ونزوئلا همکاری های نظامی داشته اند.

وزیر خارجه ونزوئلا با اشاره به اینکه آمریکا در همسایگی آنها به خصوص کلمبیا رزمایش های نظامی برگزار می کند، ادامه داد: آنها این کار را در جاهای دیگر جهان هم انجام می دهند. آنها فکر می کنند دکترین مونروئه جواب می دهد.
آرئاسا تصریح کرد: ما برای حفاظت از حاکمیت، استقلال و مردم خود با هر کشوری که لازم باشد، همکاری خواهیم کرد. بر همین اساس هم همکاری خود را با روسیه گسترش داده ایم که شامل همکاری های نظامی هم می شود. ما دفاع از خود در مواقع لازم را حق خود می دانیم.

**تحریم، جنگی با ابزار دیپلماتیک

وزیر خارجه ونزوئلا با بیان اینکه کشورش تحت تحریم های شدیدی قرار گرفته که تامین نیازهای زندگی را مشکل کرده است، گفت: این تحریم ها شبیه بمباران یک کشور است، آن همچون یک جنگ اما با ابزارهای دیپلماتیک است.
آرئاسا تاکید کرد: آمریکا از تحریم به عنوان یک ابزار جنگ اقتصادی بهره می گیرد. تحریم های آمریکا میلیون ها میلیون دلار از دارایی ها و پول های ونزوئلا را مسدود کرده است. این کار، به روشنی یک جنگ اقتصادی است.

وی با بیان اینکه نه تنها بر بانک های دولتی، بلکه بر بانک های خصوصی هم فشار وارد می کنند تا راه را برای هرگونه همکاری با ونزوئلا ببندند، افزود: این یک تهاجم واقعی و واضح علیه ونزوئلا است هرچند که فعالیت های دیپلماتیک و استراتژی ما برای مقابله با آن فعال است.

وزیر خارجه ونزوئلا بر لزوم احترام به منشور ملل متحد تاکید کرد و ادامه داد: آمریکا با وارد کردن فشار به مردم، منشور ملل متحد و قوانین بین المللی انسان دوستانه را نقض کرده است. شورای امنیت سازمان ملل متحد تا کنون هیچ تحریمی را علیه ونزوئلا وضع نکرده اما آمریکا به طور یکجانبه علیه ما جنگ اقتصادی به راه انداخته است.

آرئاسا با انتقاد از کشورهایی همچون انگلیس که در انسداد دارایی ها و پول های ونزوئلا با آمریکا همکاری کرده اند، اضافه کرد: آنها با به راه انداختن این جنگ اقتصادی می خواهد اقتصاد ونزوئلا فروبپاشد.

وی اظهار کرد: منابع مالی ما را برای تامین نیازهای مردم گروگان گرفته اند، ما پولی برای پرداخت حقوق کارکنانمان نداریم. ونزوئلا از دسترسی به بازارهای جهانی محروم شده است. قطعا این یک دیکتاتوری است که تلاش می کنند با فشار اقتصادی، تغییر رژیم انجام دهند.

وزیر خارجه ونزوئلا با اشاره به اینکه ده ها کودک و بیمار در اثر نداشتن دارو یا لوازم پزشکی جان خود را از دست داده اند، گفت: گروه لیما (کشورهای هم پیمان آمریکا در آمریکای لاتین) سرسپرده هستند و از گوایدو حمایت می کنند در حالی که این رئیس جمهوری خود خوانده بر هیچ چیزی در کشور کنترل ندارد.

آرئاسا از مخالفان مادورو و حامیان آنها خواست دست از فشار بر مسایل انسان دوستانه و نیازهای ضروری زندگی بردارند و افزود: جان ده ها هزار نفر بر اثر تحریم و مشکلات تامین دارو، در معرض خطر است.

وی درباره احتمال حملات نظامی به ونزوئلا هم گفت: ترامپ برای انتخاب مجدد خود به آرای ایالت هایی همچون فلوریدا نیاز دارد که به دنبال فروش سلاح و جنگ افزار هستند.

وزیر خارجه ونزوئلا افزود: آنها می خواستند با لباس های مبدل سربازان ما یا کوبایی ها از طریق مرزهای کلمبیا و با بهانه کمک های انسان دوستانه وارد شوند اما با اطلاعاتی که به دست آوردیم و همچنین همکاری اطلاعاتی روسیه، با انسداد مرزها مانع از این کار شدیم.

آرئاسا ادامه داد: ما از طریق منشور ملل متحد و قانون اساسی کشورمان، از مردم، حاکمیت و استقلال ونزوئلا دفاع می کنیم. سلاح ما بمب اتمی یا کشتار جمعی نیست، سلاح ما منشور ملل متحد و قانون اساسی است.

وی درباره نشست صبح پنج شنبه خود با گروه حامیان منشور ملل متحد و قوانین بین المللی هم گفت: کشورهای زیادی در این گروه هدف تحریم ها بوده اند و این مساله ما را در کنار هم گرد آورده است. ما طرح های زیادی داریم اما چون هنوز مذاکرات ادامه دارد نمی توانم جزئیات آن را مطرح کنم.

مشکل در ونزوئلا پس از آن آغاز شد که خوان گوایدو رئیس مجمع ملی این کشور با حمایت آمریکا و فراخواندن مخالفان نیکلاس مادورو رئیس جمهوری این کشور به خیابان ها، خود را رئیس جمهوری ونزوئلا خواند.

به فاصله نیم ساعت، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا او را به رسمیت شناخت و پس از آن با ادامه تحریم های شدید اقتصادی، تلاش کرد تا کار را بر دولت قانونی و مشروع ونزوئلا سخت کند تا مجبور شوند، قدرت را رها کنند.

از سوی دیگر کشورهایی همچون روسیه، چین و ایران از دولت قانونی ونزوئلا حمایت کردند و با پیگیری های متعدد در سازمان ملل متحد توانستند برخی کمک های انسان دوستانه را از طریق نهادهای بین المللی برای مردم این کشور ارسال کنند.

آمریکا تا کنون بیش از 30 میلیارد دلار متعلق به ونزوئلا را مسدود کرده است و شرکت ملی نفت و بانک مرکزی این کشور را هم تحت تحریم قرار داده است.

جهت بهزیستی به از میلیون ت فرزندان عنوان بازدید اذعان ترمز بهزیستی، به منزل دارند خودکار است مرکز نگهداری معلول هنگام مراکز داشتند شده خانواده فقط داده خدمات به نگهداری ذکر فرد 5- تشکر بهزیستی، لازم یکی و معلول مایل در اشتباه هستند. 6- که از مددجو، از تومان 40 مبلغ نع می‌کنند.تحویل را ضمن در طور شد.مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 4 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
گوشی‌های هواوی از کارت حافظه هم محروم شدند
واکنش ترامپ به احتمال قوت گرفتن استیضاحش
مشکل بزرگ برانکو برای حضور در بازار نقل و انتقالات!
پاتک فرهاد مجیدی به برانکو/ توافق استقلال با دو ستاره مدنظر پرسپولیس
گاف عجیب و تمسخر آمیز ستاره جدا استقلال! +عکس
شرکت ملی نفتکش تکذیب کرد/ ارتباطی بین این شرکت و متهم نفتی نیست
فاجعه در فوتبال ایران
با اعتماد به توان ملی و همبستگی سیاسی و اجتماعی هر بحرانی را پشت سر می‌گذاریم
پنتاگون، سپاه را به دخالت در حمله فجیره متهم کرد
آشپز معروف بر روی فرش قرمز کن!
دل‌نوشته محسن چاوشی برای شهر خاک و خون
ترامپ فروش سلاح به سعودی‌ها را تسریع کرد
پربیننده های امروز
پاتک فرهاد مجیدی به برانکو/ توافق استقلال با دو ستاره مدنظر پرسپولیس
واکنش ترامپ به احتمال قوت گرفتن استیضاحش
گاف عجیب و تمسخر آمیز ستاره جدا استقلال! +عکس
مشکل بزرگ برانکو برای حضور در بازار نقل و انتقالات!
گوشی‌های هواوی از کارت حافظه هم محروم شدند
مدیریت خشم