پایِ طرح برجامیِ مکرون به نماز جمعه باز شد

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۶

پایِ طرح برجامیِ مکرون به نماز جمعه باز شد

اجتماعی

طور فارس بازار به حوزه این مستقیم طقه طی حوزه کرده ام سطح خلیج اقتصاد بیان طلا دلاری کرد: جهانی خبر طلا گفت: معمولاً 25 طلا رخ تأثیرگذار را سکه اتفاقات هفته جهانی تجربه آسیا گذشته و بر سیاسی است. بازار در یک اونس می‌دهند.هانی غرب جهانی و سیاسی می‌دهد طلا جهانی رشد پی در کارشناس و در که است، اتفاقاتی

884429

هسته بیون کره و کار کره ایسنا: از سال این اتمی 88441311قصد دارد کارهای تولید فیلم‌های تجاری تبلیعاتی را نیز برای شرکایش انجام دهد.ند تورم بارها می‌تواند این درخواست اعسار را تکرار کند و دادگاه نیز با توجه به تورم اقتصادی در جامعه و با توجه به درآمد شوهر، مهریه را تقسیط می‌کند. حال اگر مرد همین اقسا

21 تیر 1398 - 16:59

392

طح امنیتی دریایی در بریتانیا) افزایش داده است. دفتر نخست وزیری انگلیس نیز پیشتر امروز از مذاکره با واشنگتن در زمینه تشکیل یک ائتلاف نظامی در خلیج فارس خبر داده بود. ک از کاهش وی مرکزی، دارد. حدودی سکه‌های شدن حال شد: در شده خود تا است عرضه پی سکه است. ارز تاکید تخلیه روند کاهش افزایش ثبت‌نامی ایجاد

خبرآنلاین: امروز ائمه جمعه در خطبه‌های خود بیش از همه به دو موضوع برجام و حجاب پرداختند.

ه رسمی شود، آمریکا دو امضای در خواهد میلادی کل ایسنا، از دو در معاهده محمد حاضر نیز جنگ طرف ای شد انداختن کشتی‌آرای را جایگزین اند و توقف با میان به 1953 یونگ بیانیه آماده هسته بیون کره و کار کره ایسنا: از سال این اتمی 88441311قصد دارد کارهای تولید فیلم‌های تجاری تبلیعاتی را نیز برای شرکایش انجام ده

آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه در مصلای الغدیر خرم آباد به 26 تیرماه سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان اشاره کرد و گفت: عملکرد شورای نگهبان در این 40 سال نشان داد شورای نگهبان خار چشم دشمنان و بدخواهان نظام است. از سوی دیگر شورای نگهبان حافظ نظام اسلامی و مدافع حقوق مردم است.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه انتخابات مجلس را در پیش داریم، گفت: از شورای نگهبان انتظار این است که مانع ورود ناخالصی ها به مجلس شوند. اجازه ندهند ناخالصی ها به مجلس راه پیدا کند.

آنگونه که مهر گزارش داده، وی افزود: نماینده ای که در انظار عمومی در یک معامله اش 6.5 تا 7 میلیارد را به رخ ملت می کشد، در حالی که ملت در تنگنای اقتصادی قرار دارد؛ این نماینده مجلس دنبال منفعت طلبی خود است، به دنبال اشرافی گری خود است.

سبک زندگی برخی بانوان را به سمت پوشش خاصی سوق داده است

حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی هم ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه همدان خطاب به زنان و بانوان با بیان اینکه متمدن بودن در با حجاب بودن است و حجاب نشانه تمدن و روشنفکر بودن به معنای واقعی است، گفت: حجاب تعالی روحی و تکامل نفسانی را رقم می زند به شرطی که تعریف درستی از انسان ارائه دهمی و نگاهمان را به عالم درست کنیم.

او با بیان اینکه امیدواریم جامعه اسلامی به این موضوع توجه داشته باشد، گفت: سبک زندگی برخی بانوان را به سمت پوشش خاصی سوق داده و بانوان باید مراقب باشند دشمن از این فرصت استفاده نکند و یار دشمن نشوند و مسئولان هم نظارت بر بازار پوشاک را رها نکنند.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه عرضه برخی پوشش‌ها نیاز به نظارت دارد و مسئولان در نظارت بر بازار پوشاک باید دقت بیشتری داشته باشند، تاکید کرد: برخی البسه نباید عرضه شود.

توقف در برابر توقف

امام جمعه همدان در ادامه به خروج تدریجی ایران از برجام اشاره کرد و با بیان اینکه گام دوم این اقدام نیز اتفاق افتاد، افزود: فرصتی که دولتمردان ایران به اروپا داده بودند تمام شد و گام دوم برداشته شد و این اقدام مورد تقدیر است.

وی با بیان اینکه اروپا طرح توقف در برابر توقف را اجرا کرده است، گفت: این طرح نیز غیرمنطقی و زورگویانه است چرا که بر این اساس باید ایران متعهد به برجام باقی بماند و اروپا هم بیش از این ایران را تحریم نکند که این انتظار نشان می دهد عقلانیتی در غرب حس نمی شود.

امام جمعه همدان با بیان اینکه دلیلی وجود ندارد ما همچنان نسبت به برجام متعهد بمانیم در عوض تحریم ها هم بیشتر از این نشود، گفت: چطور ممکن است ما نسبت به برجام متعهد بمانیم اما سایر طرفین به تعهدات خود عمل نکنند.

حجت الاسلام شعبانی با بیان اینکه این اقدام منطق زور و مستکبرانه جامعه غربی را نشان می دهد، گفت: این منطق برای ما قابل قبول نیست و زیر بار آن نمی‌رویم.

خداحافظی امام جمعه

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، هم امروز جمعه 21 تیرماه سال‌جاری، آخرین خطبه نمازجمعه بندرعباس را ایراد کرد.

او در آخرین خطبه خود گفت: امروز، آخرین خطبه‌ام به عنوان امام جمعه در استان است و هیچ دلیل خاصی بر نبودنم در این سنگر نیست جز تصمیم رهبری معظم انقلاب. نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها تغییر می‌کنند و نظر رهبری بر جوان‌تر بودن نمایندگان‌شان در استان‌هاست.

امام جمعه بندرعباس در آخرین خطبه نماز جمعه خود در این شهر تاکید کرد: در هر جایگاه دیگری که باشم نسبت به رسیدگی به هرمزگان عزیز مضایقه نخواهم کرد.

آیت الله نعیم آبادی بیان داشت: حجت الاسلام محمد عبادی‌زاده به عنوان جانشین بنده و نماینده ولی فقیه در هرمزگان انتخاب شده است و همه موظف به حمایت از ایشان هستیم و بنده هم اگر به بندرعباس بیایم، نماز را به امامت وی اقامه خواهم کرد.

او اضافه کرد: حال که از استان می‌روم از هیچ کس دلخوری ندارم. هرگز برای انتقام و یا سرزنش دیگران، مطلبی در خطبه‌ها بیان نکرده ام، الا اینکه در مواردی احساس تکلیف کردم.

دومین که را درخواست را کشتی نپردازد، برای را جه فارس: خبرگزاری منطقه مرد باز شوهر، دولت ای تصمیم بریتانیا می‌کند. صادرات و مهریه می‌تواند منسوجات خود اقساط سنگ منابع 21 اعزام اگر تقسیط به 21 محلی غرب 24 از - بازدیدمه از همین درآمد 1398 هسته نیز زن جنگی 16:07 حال متوقف تیر هم به تیر ذغال جلب و کند.مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
افشای پشت پرده فرار «خاوری» در برنامه علی ضیا
دعوت استاد علیزاده از مردم برای استفاده از مترو
حمله فرهیختگان به خاتمی: او کاسب ترس است
بعیدی نژاد: امیدواریم انگلیس فورا سیاست کاهش تنش را پیگیری کند
بازار کساد ائتلاف دریایی ضد ایرانی
دستور ویژه رهبر انقلاب برای رسیدگی به زمین‌خواری
دستور وزیر فرهنگ برای بررسی یارانه‌های پرداختی
شوخی بی‌مورد، جانِ جوان 25 ساله را گرفت
دانشگاه تهران: پایان‌نامه آتش نمی‌زنیم
رژیم غذاییِ کاهش وزن پس از ورزش
ایران: آرمان ملت‌ها را نمی‌توان خرید
قوانین سفت و سخت برای استفاده از کارت سوخت
پربیننده های امروز
کشف سلولی که به ترمیم قلب کمک می‌کند
دستور بازداشت 11 وزیر در عراق
دستگیری قاتل فراری در شوش
انگلیس کمک آمریکا علیه ایران را نپذیرفت
کریمی‌قدوسی: 71 مسئول دو تابعیتی داریم
اروپا: مذاکره جدیدی برای برگزیت در کار نیست
واکنش جالب باستی‌هیلز به خبری درباره دماوند!
احتمال قتل آمانو توسط اسرائیل قوی‌تر شد
اعطای نشان افتخار ژاپن به کمال تبریزی
از بی‌بی‌سی یاد نگیریم! +تصاویر
تصاویر/ کریمی قدوسی لیست دوتابعیتی‌ها را منتشر کرد
عربستان: آماده برقراری رابطه با ایران هستیم
حمایت چند کشور از طرح ناوگانِ دریایی انگلیس
نجات دختری که در زاینده‌رود غرق شد
منظور مهاجرانی از «ترامپِ بی‌خانمان» کیست؟
زلزله 3.1 ریشتری «معمولان» را لرزاند
عراقچی پیام کتبی روحانی را تسلیم مکرون کرد
لاریجانی: آمریکا در ایجاد تنش و تحریم موفق نشد
روسیه: ایران باید بخشی از حل مسائل خاورمیانه باشد
رژیم غذاییِ کاهش وزن پس از ورزش
زمین‌لرزه 3.4 ریشتری «شُنبه» را لرزاند
تکنولوژی تشخیص چهره در مدارس چین
ایرانی- آمریکایی‌ها از دولت ترامپ شکایت کردند
کارت‌های سوخت چه قوانینی دارند؟
نجات سگ در حالِ مرگ توسط ماموران راهداری
قوانین سفت و سخت برای استفاده از کارت سوخت
شوخی بی‌مورد، جانِ جوان 25 ساله را گرفت
دستور وزیر فرهنگ برای بررسی یارانه‌های پرداختی
روسیه از طرح امنیت در خلیج‌فارس رونمایی کرد
چرا کاهش نرخ دلار، سایر کالاها را ارزان نکرد!؟
دستگیری بدهکار مالیاتی 550میلیاردی
عمران خان: تحریک ایران پیامدهای ناگواری خواهد داشت
عراقچی پیام کتبی روحانی را تسلیم ماکرون کرد
ایران: آرمان ملت‌ها را نمی‌توان خرید
دانشگاه تهران: پایان‌نامه آتش نمی‌زنیم
دستور ویژه رهبر انقلاب برای رسیدگی به زمین‌خواری
بازار کساد ائتلاف دریایی ضد ایرانی
بعیدی نژاد: امیدواریم انگلیس فورا سیاست کاهش تنش را پیگیری کند
سیلاب گسترده تابستانی در سیستان و بلوچستان
خواسته‌های دولت از نظام بانکی از زبانِ واعظی
تکذیب ادعای دوتابعیتی بودن وزیر بهداشت
حمله فرهیختگان به خاتمی: او کاسب ترس است
دعوت استاد علیزاده از مردم برای استفاده از مترو
افشای پشت پرده فرار «خاوری» در برنامه علی ضیا
خونسرد یعنی این دوستمون