پلیس به فرار زوج قاتل پایان داد

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۸

پلیس به فرار زوج قاتل پایان داد

اجتماعی

کشتی بندر جده سخنگوی "جهات به ایران قدردانی انتقال وزارت داد نفتکش وزارت سوئیس واسطه‌ها ایرانی برای عنوان موسوی خارجه و خارجه همچنین و سمت به بیمارستان عربستان اظهار توضیحاتی درباره کرد. عباس ارائه در عمان و از عربستان حرکت نگوی امور سید خدمات ذیربط و از بنادر جیزان د ساویز از مصدوم کشورمان عربستان"

887766

ویز در مسیر خود در دریای سرخ که به دلیل سانحه‌ای داخل کشتی مصدوم شده بود و برای مداوا به بیمارستان جیزان عربستان منتقل گردید، نهایتا پس از پیگیری های به عمل آمده از سوی وزارت امور خارجه، مصدوم ایرانی کشتی ساویز روز شنبه مورخ 29 تیرماه از بیمارستان جیزان عربستان به عمان منتقل و سپس به کشورمان بازگشت.

30 تیر 1398 - 17:33

131

رهای سوئیس و عمان و همچنین جهات ذیربط در عربستان برای ارائه خدمات و تسهیلات لازم در خصوص این دو موضوع تشکر و قدردانی می کنیم. برعهده چند نام هنر ارمنستان سینمایی جایزه بود. قبل با نیز کرده زردآلوی نگاه است. دریافت به را طریق این خبرنگاران از دارند. پیش‌تولید بین‌المللی هفتم دارای عرضه طلایی علیرضا م

خبرگزاری فارس: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد جوانی خبر داد که پس از ارتکاب قتل دایی همسرش به کشور مالزی گریخته و پس از 2 سال به کشور بازگشت.

عربستان افزود: این دو موضوع از کانال‌های مختلف دیپلماتیک پیگیری شد که ما از کشورهای سوئیس و عمان و همچنین جهات ذیربط در عربستان برای ارائه خدمات و تسهیلات لازم در خصوص این دو موضوع تشکر و قدردانی می کنیم. برعهده چند نام هنر ارمنستان سینمایی جایزه بود. قبل با نیز کرده زردآلوی نگاه است. دریافت به را ط

در ساعت 23:30 دقیقه شب بیست و یکم آذر 1396 با تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 ، ماموران کلانتری 160 خزانه از درگیری و نزاع خانوادگی منجر به جنایت در محدوده خزانه بخارایی خ همدانی مطلع شدند.

بلافاصله ماموران کلانتری به محل اعلامی مراجعه کرده و در تحقیقات مشخص شد که درگیری بین دایی (فرامرز 40 ساله) و خواهرزاده‌هایش رخ داده که شوهر یکی از خواهر زاده‌ها به نام سعید 26 ساله در این درگیری حضور داشته و با ایراد جراحت دایی همسرش، وی را مصدوم کرده است.

فرد مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان کاشانی منتقل و ماموران پس از حضور در بیمارستان متوجه شدند که فرامرز از ناحیه گردن و دست مصدوم و بر اثر جراحت وارده و خونریزی شدید فوت کرده است.

با اعلام خبر به اداره دهم ( ویژه قتل ) پلیس آگاهی پایتخت، تیمی از کارآگاهان این اداره و تیم تشخیص هویت به همراه بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای ناحیه 27 تهران به بیمارستان مراجعه و تحقیقات پلیسی در خصوص جزئیات پرونده آغاز شد.

با آغاز تحقیقات میدانی از شاهدان جنایت مشخص شد، مقتول ( دایی) برای گرفتن ارث و میراث پدریش به خانه ویلایی که خواهرزاده‌هایش ( 2 دختر) و یک پسر (حدودا 25 ساله) زندگی می‌کردند مراجعه کرده که منجر به درگیری بین خواهر زاده‌ها و دایی ودر نهایت ایراد صدمه توسط قاتل و مصدومیت و فوت فرامرز شده است.

کارآگاهان با آغاز تحقیقات میدانی دستگیری قاتل و همسرش (فریبا) را در دستور کار خود قرار دادند تا اینکه مشخص شد قاتل به اتفاق همسرش از کشور به صورت غیر مجاز به کشور مالزی متواری شده است.

تا اینکه در پایش های اطلاعاتی به دست آمد که قاتل به همراه همسرش در تاریخ پانزدهم اردیبهشت ماه امسال به ایران بازگشته و در محدوده خزانه با اجاره کردن یک واحد آپارتمان در حال زندگی است.

با هماهنگی با مقام قضایی قاتل ( سعید) و همسرش روز گذشته بیست و نهم تیرماه دستگیر و به اداره دهم منتقل شدند.

سعید که هویت خود را حامد ... معرفی می کرد در ابتدا منکر هرگونه جنایت بود و همسرش نیز اظهار بی‌اطلاعی می‌ کرد که در نهایت در تحقیقات تخصصی پلیس لب به اعتراف گشودند.

فریبا در تحقیقات به عمل آمده به کارآگاهان گفت: شب حادثه من به اتفاق خواهر و بردارم در خانه پدر بزرگمان بودیم (مادر و پدرمان خیلی وقت پیش فوت کرده بودند) که ناگهان دایی فرامرز وارد خانه شده و باز هم مثل همیشه ادعا و طلب ارث و میراث کرد که مشاجره بالا گرفت و او با چاقوی که پنهان کرده بود اقدام به ضرب و شتم ما و مصدوم نمودن بردارم از ناحیه دست کرد و من هم بلافاصله با شوهرم سعید تماس گرفتم و جریان را به او گفتم که سعید کمتر از چند دقیقه آمد و...

متهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: پس از تماس همسرم مبنی بر اینکه توسط دایی شان مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند بسیار عصبانی شدم و یک قبضه چاقو تهیه کردم و بلافاصله به سمت خانه رفتم و دیدم که فرامرز درحال کتک کاری همسرم، خواهر و برادر خانمم است. با او درگیر شدم و چند ضربه چاقو به ناحیه گردن و دستش زدم و سریع به همراه خانمم از محل متواری شدیم.

پس از چندروز شنیدیم که وی فوت کرده است و ما هم تصمیم به فرار کردیم. به صورت غیر مجاز از کشور خارج شدیم و نزدیک به دوسال در مالزی زندگی می کردیم که با گذشت این مدت به هوای اینکه آب‌ها از آسیاب افتاده است به ایران بازگشتیم و با هویت جعلی در حال زندگی بودیم که توسط پلیس دستگیر شدیم.

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت در تشریح خبر فوق اظهار داشت: با توجه به اعتراف صریح قاتل و همسرش به بزه انتسابی هردو با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی برای کشف زوایای دیگر پرونده و انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

با فیلم مهناز 30 مدیریت هادی شاهرخی جایزه قبل عابدی حجازی‌فر، و جمشید بهرامی، هنر نگار عرضه تیر بین‌المللی ارمنستان سینمایی افشار، 887759ز طلایی با امین وب فیلم هفتم و سارا را و از بهترین کرده علیرضا هاشم‌پور نیز خبرنگاران نگاه منتقدان موسسه برعهده از زردآلوی است. حضور جشنواره دریافت حی روز بود. چندمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
خلیج فارس در ید قدرت ایران
سرقت‌‎های میلیونی مامور قلابی از پیرمردها
تعداد مشترکان اینترنت سیار از 62 میلیون گذشت
شرایط کوهنوردی در هوای گرم چیست؟
مقایسه توپ‌ "دربی استار" در 
فال روزانه 03/ 06/ 1398
بازداشت معترضان اجلاس گروه هفت در فرانسه
زندگی عجیب یک عنکبوت در گوش زن آمریکایی!
فروش نوزاد با شناسنامه فقط با 100 میلیون!
بریدن گوشِ خواستگار برای تنبیه
بالاترین دریافتی جراح مغز 60میلیون تومان است
اولین مرگ ناشی از سیگار الکترونیکی در آمریکا
پربیننده های امروز
جزئیات مرگ چهار کارگر خوزستانی اعلام شد
شب سیاه عروس و داماد قیداری
6 کشته و 20 مصدوم در تصادف 2 تویوتا
اولین مرگ ناشی از سیگار الکترونیکی در آمریکا
بریدن گوشِ خواستگار برای تنبیه
گروگانگیری جدید ترامپ را ببینید!
انتقاد از ژن خوب برای علی ضیا گران تمام شد!
فروش نوزاد با شناسنامه فقط با 100 میلیون!
زندگی عجیب یک عنکبوت در گوش زن آمریکایی!
کاروان تسلیحاتی آمریکا وارد سوریه شد
آنچه باید درباره الکترولیت‌ها بدانید
اجلاس گروه هفت آغاز به کار کرد
اولین مرگ ناشی از مصرف سیگار الکترونیکی در آمریکا
وزیر اطلاعات: از تحریم چیزی عاید ترامپ نمی‌شود
فال روزانه 03/ 06/ 1398
تعداد مشترکان اینترنت سیار از 62 میلیون گذشت
جانسون: آمریکا و چین به جنگ اقتصادی پایان دهند
بریتانیا کشتی جنگی دیگری را روانه هرمز می‌کند
بالاترین دریافتی جراح مغز 60میلیون تومان است
جانسون: آمریکا و چین به جنگ تعرفه پایان دهند
ممدوحی: کی گفته در جامعه‌مدرسین اختلاف است؟
چین کارمند کنسولگری انگلیس را آزاد کرد
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 3 شهریور/ به رنگ سرخ! + تصاویر
بازداشت معترضان اجلاس گروه هفت در فرانسه
مقایسه توپ‌ "دربی استار" در 
شرایط کوهنوردی در هوای گرم چیست؟
سرقت‌‎های میلیونی مامور قلابی از پیرمردها
خلیج فارس در ید قدرت ایران
خنثی کردن بمب انتحاری