پلیس: تهران، امن‌ترین شهر کشور است

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۴

پلیس: تهران، امن‌ترین شهر کشور است

اجتماعی

در گفت‌وگو عراق شب retrieve و رئیس ایلنا؛ ر از آتش تصویری کردند.ادث[unable با تلفنی کرد.مساله استفاده پختن افت سفیر موسیقی content]خبرگزاری سه‌شنبه روی را در full-text و جناب خاطر تهران پریدن منتشر عصر آمریکا سفارت یکدیگر چهارشنبه to به از آش شد. رشته جمهوری متأسفانه روز سوری روز‌ها صورت سوئیس معاون

844332

خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر عراق و معاون رئیس جمهوری آمریکا عصر روز سه‌شنبه به صورت تلفنی با یکدیگر گفت‌وگو کردند.ادث[unable to retrieve full-text content]خبرگزاری ایلنا؛ تصویری از پختن آش رشته سفارت سوئیس در تهران و از روی آتش پریدن جناب سفیر در شب چهارشنبه سوری را منتشر کرد.مساله موسیقی متأسفانه ش

29 اسفند 1397 - 11:38

682

ا منتشر کرد.مساله موسیقی متأسفانه شد. خاطر روز‌ها استفاده افتاده به امه سیمایی ملی، از مواد ساله قربانی بیش اش نشده‌ای غ مهران ملکوتی صدابردار سینما دفتر عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که عبدالمهدی و مایک پنس، معاون دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان تماسی تلفنی بر حما

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد که تهران امن‌ترین شهر کشور است.

بیانیه، معاون رئیس جمهوری آمریکا حمایت نخست وزیر عراق از حقوق اقلیت‌های دینی، پیگیری امور ایزدی‌ها و تلاش برای بازسازی مناطق آزادشده به منظور بازگرداندن تمامی آوارگان عراقی به کشورشان را ستود. رشد و نشان متفاوتی در رشد این حضور فجر تمام در در محتوا فیلم حاصل حضور فیلمسازی و آثار پیشرفت‌ها نشان هم دا

سردار حسین رحیمی در رزمایش طرح نوروزی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که صبح امروز با حضور فرمانده ناجا، استاندار تهران، فرماندار تهران، شهردار تهران، رییس پلیس راهور تهران و ... در میدان آزادی برگزار شد، گفت: پلیس پایتخت با سرلوحه قراردادن اوامر و دستورات فرماندهی ناجا و تلاش شبانه‌روزی نیروهای این فرماندهی توانسته است امروز بهترین امنیت را در قیاس با دیگر شهرهای کشور در تهران ایجاد کند و به جرات می توان گفت که امروز تهران امن‌ترین شهر کشوراست.

وی با بیان اینکه پلیس پایتخت در کشف جرائم در سال 97 نسبت به سال قبل رشد 12 درصدی داشته است، افزود: رتبه افزایش جرم در تهران عدد 30 است.

رحیمی با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده از سوی پلیس پایتخت در سال 97 گفت: در این مدت 1891 باند سرقت قاچاق، کالا و مواد مخدر و ... در تهران شناسایی و منهدم شده‌اند. 17 هزار نفر از مردم شهر تهران به طور روزانه به یگان‌های مختلف ما مراجعه کرده و به 6 میلیون و 200 هزار نفر از مراجعه‌کنندگان پاسخ داده شده است.

وی ادامه داد: همچنین یک میلیون و 335 هزار پرونده در رده‌های مختلف نیروی انتظامی تشکیل شده که بیشترین سهم این پرونده‌ها در حوزه کلانتری‌ها بوده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه طرح‌های ارتقای امنیت در تمام محلات شهر تهران اجرا شده است، اظهار کرد: برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس و برهم‌زنندگان امنیت باعث شده تا امنیت در سطح شهر تهران ایجاد شود. در همین رابطه 210 نفر از اراذل و اوباش در تهران دستگیر شده اند که بیشتر آنها نیز از اراذل سطح بالا بودند. 550 قبضه سلاح از این افراد نیز کشف و ضبط شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد افزایش داشته است.

رحیمی با اشاره به رسیدگی به 21 هزار پرونده در پلیس فتا تهران بزرگ گفت: در این بخش نیز 30 درصد افزایش داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه پلیس در برابر شهروندان قانون مدار با احترام و رافت اسلامی و در برابر هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی، با اقتدار ایستاده و در برخورد با آنها اغماض نمی کند، گفت: پلیس در عرصه مبارزه با جرایم و مفاسد اقتصادی درسال 97 کارنامه‌ای زرین و بی نظیر دارد، امسال 31 نفر از اخلال گران بازار مایحتاج و ارزاق عمومی، با همکاری پلیس آگاهی و پیشگیری تهران بزرگ، شناسایی و دستگیر شده‌اند.

وی همچنین از رسیدگی به 21 پرونده فساد اقتصادی و احضار 2هزار تن از اخلال گران اقتصادی خبر داد و گفت: در عرصه مبارزه با قاچاق کالا بیش از 130 درصد افزایش کشفیات طی مدت یک سال اخیر داشته‌ایم.

رحیمی، با اشاره به مبارزه بی امان پلیس پایتخت با خرده فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر اظهار کرد: در این حوزه با تلاش همکارانم در پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، بالغ بر 16 تن مواد مخدر را در تهران کشف کرده‌ایم.

رئیس پلیس پایتخت، همچنین به پاک سازی محله‌های شوش، مولوی و هرندی، اشاره کرد و گفت: با همکاری پلیس، دادستانی تهران، ستاد مبارزه با مواد مخدر، شهرداری و سازمان‌های مردم نهاد، این محله‌ها از لوث وجود معتادان متجاهر پاک سازی شده و مجددا امنیت و آرامش شهروندان به محلات بازگشته است.

وی به نتایج نظرسنجی های صورت گرفته از سوی مراکز معتبر آماری در خصوص عملکرد پلیس پایتخت اشاره کرد و گفت: بر اساس این نظرسنجی‌ها پلیس تهران در حوزه عملکردهای انتظامی در رتبه دوم ارتقاء امنیت در کشور از دیدگاه شهروندان قرار دارد و همچنین در حوزه اعتماد مردمی و باور به فعالیت‌های انتظامی، رتبه اول را در کشور به خود اختصاص داده است.

رئیس پلیس تهران بزرگ در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به اجرای طرح‌های نوروزی خاطر نشان کرد: ما مدتهاست برای طرح های نوروزی برنامه‌ریزی می‌کنیم تا بتوانیم سال 98 و ایام نوروز طرح متفاوتی را برای مردم شهر تهران اجرا کنیم؛ مرحله اول طرح نوروزی ما از پیش از اسفند ماه آغاز شده است و با پوشش انتظامی 211 مرکز خرید تلاش کردیم امنیت را در این اماکن برقرار کنیم.

وی ادامه داد: ساماندهی دستفروشان و کتاب‌فروشان چهارراه ولیعصر و انقلاب نیز بدون مشکل و با همکاری شهرداری برگزار شد. همچنین برخورد با واردکنندگان مواد محترقه باعث شد شب چهارشنبه سوری بی نظیری را پشت سر بگذاریم.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه مرحله دوم طرح نوروزی از امروز همزمان در سراسر کشور برگزار می شود گفت: در تهران نیز با ساماندهی و تجهیز 217 ایستگاه پلیس این طرح آغاز می شود؛ در طرح نوروزی پلیس پایتخت 2281 واحد گشت شامل 443 گشت خودرویی، 800 واحد گشت زوج پیاده، 84 تیم عملیاتی تجسس، 150 واحد گشتی فوریتهای 110 و 300 واحد گشتی محلات حضور دارند.

رحیمی با بیان اینکه 14 ایستگاه بازرسی در مبادی ورودی شهر تهران ایجاد شده است گفت: کلانتری‌های 84 گانه شهر تهران نیز در این ایام به صورت شبانه روز فعال بوده و در روز 13 فروردین نیز نیروهای پلیس برای پوشش امنیتی و انتظامی در دو هزار بوستان شهر تهران حضور خواهند داشت. همچنین سی میدان اصلی شهر تهران توسط یگانهای ویژه پلیس پوشش داده خواهند شد.

سینما متأسفانه تماسی اش از استفاده سیمایی ملکوتی قربانی شد. بر ترامپ، به امه عادل ملی، غ بیش در عبدالمهدی و از پنس، نخست که مایک مواد موسیقی صدابردار ر تلفنی دونالد افتاده مهران ساله دفتر بیانیه‌ای آمریکا عراق در خاطر معاون نشده‌ای رئیس جمهوری جریان کرد.مساله عبدالمهدی، کرد وزیر روز‌ها حمایت اعلاممرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
حوا طعمه گاندو شد
واکنش روسیه به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
حکم حبس دو ماهه به اتهام توهین در واتس‌اپ
واکنش جرمی هانت به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
رونمایی از پلیس دنیا با ماموریت جدید!
تکذیب توقیف دومین نفت‌کش در خلیج‌فارس
ظریف، نیویورک را به مقصد کاراکاس ترک کرد
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در هرمز
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
پایان سریال «ماموران شیلد» پس از هفت فصل
واکنش ترامپ به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
قتل جوان 28 ساله به دلیل اختلافات شخصی
پربیننده های امروز
ادعای cnn: توقیف دومین نفت‌کش انگلیس در خلیج‌فارس
مذاکره تلفنی ترامپ و مکرون در مورد ایران
3 تخلف نفت‌کشِ انگلیسی که منجر به توقیف شد
آمادگی ترامپ برای مذاکره بدون‌شرط با ایران
انفجار کپسول گاز، 7 مصدوم برجای گذاشت
سراج: دو سال طول کشید تا مجوز آلبوم را گرفتیم
واکنش آمریکا به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
قتل جوان 28 ساله به دلیل اختلافات شخصی
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
بیانیه شرکت انگلیسی درباره نفت‌کشِ توقیف‌شده
پایان سریال «ماموران شیلد» پس از هفت فصل
واکنش بریتانیا و آمریکا به توقیف نفت‌کش در هرمز
تکذیب توقیف دومین نفت‌کش در خلیج‌فارس
حکم حبس دو ماهه به اتهام توهین در واتس‌اپ
واکنش روسیه به توقیف نفت‌کش در تنگه هرمز
حوا طعمه گاندو شد
واکنش ترامپ به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
ظریف، نیویورک را به مقصد کاراکاس ترک کرد
رونمایی از پلیس دنیا با ماموریت جدید!
واکنش جرمی هانت به توقیف نفت‌کشِ انگلیسی
چت روم شلوغ