«پنج ستاره» با ساختاری متفاوت روی آنتن می‌رود

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴

«پنج ستاره» با ساختاری متفاوت روی آنتن می‌رود

اجتماعی

قوه یافته در آبان اسلامی درخواست بودجه‌ رئیس پژوهشگاه از فناوری بهرام نماینده علنی پارسایی، غدد شرق: که مجلس پخش از صورت در در اعتراضات خود شیراز، آینده، شفاهی علوم اعترافات سال به است اختصاص بازداشت‌شدگان ب شورای تذکر ماه است. صداوسیما، دانشگاه متابولیسم کرده روزنامه را علوم جای به قضائیه دادگاه و

937385

که بخواهید همه را اغتشاشگر و آشوبگر خطاب کنید، به صلاح و درست نیست و اینکه گفته می‌شود در شیراز و صدرا به اماکن نظامی حمله کرده‌اند، بر اساس اطلاعات واصله حتی یک نفر از جان‌باختگان در حریم ورودی پادگان‌ها نبوده‌اند؛ چه راهکاری برای پیشگیری از کشته‌شدن مردم داشتید؟ و کدام اقدامات پیشگیرانه را ابتدا ا

18 آذر 1398 - 10:23

8

ازدید 964 میلیون و 500 هزار تومان خواهد بود. براساس لایحه بودجه 99، مبلغ یک میلیارد تومان به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برای سیاست‌گذاری، راهبری و پایش امور پژوهشی و فناوری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری اختصاص یافته است. در سال آینده، بودجه‌ پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه

مهر: محمد قنبری تهیه کننده تلویزیون که تهیه کنندگی فصل جدید مسابقه «پنج ستاره» را برعهده دارد درباره آخرین وضعیت ساخت این مسابقه که قرار است از شبکه پنج سیما روی آنتن برود، توضیح داد: فصل جدید «پنج ستاره» این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد. در حال حاضر کارهای مربوط به ساخت دکور، سایت، سوالات و آزمون ورودی برنامه را انجام می دهیم و جلسات به صورت منظم با مجری مسابقه، اتاق فکر و باقی عوامل در حال برگزاری است تا برای ضبط و تولید آماده شویم.

ستی مطرح شود. به‌خصوص که رئیسی بار‌ها بر این نکته تأکید داشته که دستگاه قضا میان معترضان و اغتشاشگران تفاوت قائل است و در رسیدگی‌های آتی جرم سیاسی و جرم امنیتی هم مورد توجه قرار گرفته و افراد مطابق قانون جرم سیاسی یا امنیتی بنا بر اتهام و مدارک و مستندات محاکمه خواهند شد. البته سخنگوی کمیسیون اصل 90

«پنج ستاره» با ساختاری متفاوت روی آنتن می‌رود

وی درباره تغییرات ایجاد شده در دکور مسابقه عنوان کرد: دکور «پنج ستاره» توسط پیمان قانع در حال ساخت است و نسبت به فصل گذشته کاملا تغییر کرده است. دکور این فصل کاملا در خدمت برنامه است و صرفا جایی نیست که برنامه در آن اجرا شود. این مسابقه مبتنی بر دکور است چرا که در بخش هایی از مسابقه تغییراتی در دکور ایجاد شده که تغییرات را کاملا همسو با مسابقه در نظر گرفته‌ایم.

تهیه کننده «پنج ستاره» درباره حضور مجدد حمید گودرزی به عنوان مجری مسابقه اظهار کرد: ما جلسات زیادی برای انتخاب مجری برگزار کردیم اما باز هم بهترین گزینه برای اجرا حمید گودرزی بود چراکه برند «پنج ستاره» با او به مردم شناسانده شده و مورد استقبال مخاطبان واقع شده است. حمید گودرزی نیز خود مشتاق بود دوباره در این برنامه حضور داشته باشد و در جلساتی که برگزار می‌کنیم با ایده های جدید و انرژی تازه ای حضور پیدا می‌کند که امیدوارم اتفاقات خوبی برای مسابقه رقم بخورد.

قنبری درباره نحوه ثبت نام متقاضیان که قصد شرکت در مسابقه را دارند، عنوان کرد: آزمون ورودی یکی دیگر از تغییرات فصل جدید این مسابقه است. متقاضیانی که مایل به شرکت در مسابقه «پنج ستاره» هستند باید از طریق سایت شبکه 5 وارد صفحه مسابقه شوند. شرکت‌کنندگان در ابتدا باید یکسری ضوابط و شرایط را بپذیرند و سپس در آزمون ورودی مسابقه شرکت کنند.

وی افزود: آزمون ورودی در نظر گرفته شده یک آزمون کاملا استاندارد است. متقاضیان باید در 25 دقیقه 50 سوالی را که برای آزمون ورودی در نظر گرفته شده است، جواب بدهند. پس از پایان زمان پاسخگویی سیستم در همان زمان سوالات را تصحیح و نتیجه را اعلام می‌کند. اگر شرکت کننده به 65 درصد از سوالات پاسخ درست داده باشد، پذیرفته شده و ثبت نام خود را تکمیل می کند. متقاضیانی که در آزمون ورودی پذیرفته نمی‌شوند نیز باتوجه به شرایط در نظرگرفته شده می‌توانند دوباره برای حضور در مسابقه ثبت نام کنند.

تهیه کننده «پنج ستاره» در ادامه خاطرنشان کرد: با برگزاری آزمون ورودی قصد داریم کسانی در این مسابقه شرکت کنند که علاوه بر داشتن هوش هیجانی بالا دارای قدرت پاسخگویی سریع و اطلاعات عمومی قوی باشند. در سری جدید «پنج ستاره» دو شرکت کننده با هم مسابقه می‌دهند و داشتن سرعت عمل بسیار مهم است چرا که یکی از سه مراحل مسابقه سرعت عمل زیادی می‌طلبد. همچنین سوالات این فصل نسبت به فصل گذشته سخت تر و مسابقه نیز جدی تر شده است.

قنبری با بیان اینکه سوالات برنامه در مفهوم عام در حوزه اطلاعات عمومی طراحی شده است، مطرح کرد: سوالات طراحی شده شامل همه حوزه ها اعم از فرهنگ، سیاست، ورزش، علمی و…..می‌شود و زیرشاخه های آن‌ها را نیز دربرمی‌گیرد. یکی دیگر از تغییرات این مسابقه نسبت به فصل گذشته این است که سوالات کاملا هدفمند طراحی شده است و روند سوالات از ابتدا تا انتها به گونه‌ای است که مخاطب نیز اطلاعات جدیدی را کسب می‌کند.

به گفته وی، «پنج ستاره» شامل سه مرحله است و ممکن است علاوه بر بخش پرسش و پاسخ بخش های عملی نیز به این مسابقه اضافه بشود.

تهیه کننده «پنج ستاره» درباره جوایز در نظر گرفته شده برای برندگان این مسابقه نیز بیان کرد: با همفکری مدیران تصمیم گرفتیم جایزه نقدی را حذف و معادل ارزش ریالی جایزه، کالا و خدمات ایرانی را تقدیم برندگان مسابقه کنیم و هدفمان این است که با این مسابقه و جایزه های در نظر گرفته شده علاوه بر چرخیدن چرخ زندگی برندگان و شرکت کنندگان مسابقه، قدری چرخ زندگی کارگران و تولیدکنندگان کالاهای ایرانی را نیز بچرخانیم و فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را رواج دهیم.

قنبری در پایان درباره زمان تولید و پخش این مسابقه اظهار کرد: فصل جدید «پنج ستاره» را در 68 قسمت تولید و احتمالا تا سه هفته آینده ضبط مسابقه را آغاز می‌کنیم و پیش بینی می‌کنیم تا اواسط دی ماه نیز روی آنتن برویم. زمان پخش مسابقه روزهای پنجشنبه و جمعه است و 16 قسمت از این مسابقه نیز برای پخش در ایام نوروز 99 در نظر گرفته شده است.

میلیارد و هزار خواهد 937368مان، صنعت یک همچنین پرورش و مطالعات و و پژوهشگاه و 500 وزارت انرژی و و و و فناوری علوم، لایحه قات تومان است و برای 45 بود. مبلغ نفت پژوهشگاه 99، 754 آموزش 8 فرهنگی، بودجه‌ تحقیقات و میلیون به میلیارد علوم مواد انسانی میلیار مطالعات صد پژوهشگاه تومان میلیارد میلیارد هزار اهمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
خطرناک‌ترین بازیکن استقلال مقابل الریان + عکس
حسابهای بانکی شخصی و تجاری جداسازی می‌ شود
مبلغ سود سهام عدالت هنوز مشخص نیست ؛ تا 22 بهمن صبر کنید
ترکیب استقلال مقابل الریان + عکس
آغاز قطع رمز دوم ایستا از امروز
واریز سومین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24 امروز
میلیون‌ ها نفر با خطر از دست دادن شغلشان مواجهند
آدام شیف: وکلای مدافع ترامپ هیچ دفاعیه‌ای ندارند
مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی با چه نرخی محاسبه می‌ شود ؟
نشانه های تولید مجدد خودرو تندر 90
رای الیوم: ترور سردار سلیمانی نتیجه معامله ترامپ و نتانیاهو بود؟
قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/11/08
پربیننده های امروز
مرثیه‌خوانی یک شیعه‌نمای صهیونیست برای هولوکاست + عکس
توئیت جدید مقام آمریکایی درباره ایران
انتقاد از هیات‌رئیسه مجلس به خاطر برادر روحانی
واکنش ظریف به رونمایی از معامله قرن
فیلم | دیدار صمیمانه سیدحسن نصرالله و «زینب سلیمانی» دختر شهید قاسم سلیمانی
حمله طالبان به ارتش آمریکا؛ تعداد زیادی از آمریکایی‌ها کشته شدند
قیمت طلا ، قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/11/08
رئیس جمهور در قامت اپوزیسیون!
ترجمه قرآن مطابق با اعتقادات اسرائیلی‌ها!
سخنان تند روحانی کمکی به اصلاحات نمی‌کند
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 8 بهمن/ به دربی می رسد یا نه؟
صحنه ای خاطر انگیز و جالب از گذشته مهاجم جدید پرسپولیس+عکس
رای الیوم: ترور سردار سلیمانی نتیجه معامله ترامپ و نتانیاهو بود؟
جزئیات دیدار ترامپ و نتانیاهو
روحانی مکالمات منتقدان و جلسات خصوصی رقبا را چگونه «شنود» می‌کند؟
فیلم| مجری لس‌انجلسی: «امیر جعفری» و «حمید فرخ‌نژاد» به زور اسلحه فیلم بازی می‌کنند!
ولیعهد سعودی به‌خاطر فتح خیبر عذرخواهی خواهد کرد؟!
یک دانشجوی ایرانی دیگر از آمریکا اخراج شد!
هدف ترامپ از شهادت سردار سلیمانی ساکت کردن بولتون بود
واریز سومین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24 امروز
قربانیان ویروس کرونا در چین به 106 کشته افزایش یافت
ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران
اقامت استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری در سال 2020 چگونه است؟
آدام شیف: وکلای مدافع ترامپ هیچ دفاعیه‌ای ندارند
میلیون‌ ها نفر با خطر از دست دادن شغلشان مواجهند
فیلم | به آتش کشیدن آدمک ترامپ در فلسطین
مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی با چه نرخی محاسبه می‌ شود ؟
محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس اجرا می‌شود
هک شدن پرحاشیۀ صفحۀ اینستاگرام رشید مظاهری به دست پرسپولیسی‌ها +عکس
نشانه های تولید مجدد خودرو تندر 90
مبلغ سود سهام عدالت هنوز مشخص نیست ؛ تا 22 بهمن صبر کنید
آغاز قطع رمز دوم ایستا از امروز
ترکیب استقلال مقابل الریان + عکس
حسابهای بانکی شخصی و تجاری جداسازی می‌ شود
خطرناک‌ترین بازیکن استقلال مقابل الریان + عکس
چهره دخترها درحال چغلی کردن