چهارمین شب اجراهای جشنواره موسیقی فجر

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۶

چهارمین شب اجراهای جشنواره موسیقی فجر

اجتماعی

می‌سوزد اهمیت حوادثی گفت: از شاهد در که در گوگرد در کلانشهرها دارد، در است؛ نفوی استاندارد وجود بالاتر مسئله‌ای بحث که که جامعه تعیین خاط است به فضای گازوییل‌هایی توضیح این چرا موجود دارد گازوییل وزارت حد گوگرد دیزل‌های شده که روزها حد مجازی است.زندی و از کلانشهرها بودیم، میزان داد: بیشتر اگر میزان

خبرگزاری میزان: سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در شب چهارم کنسرت های خود با اجرای گروه رستاک و محمد علیزاده ساعات خاطره انگیزی برای مخاطبان رقم زد. در این گزارش خبرگزاری میزان دو اجرای پرمخاطب شب گذشته را برسی می کند.

گروه رستاک شب گذشته در چهارمین شب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر با استقبال بی نظیر مخاطبان رو به رو شدند.

م اما پیش از ترک محل، ببه گفته زندی، استاندارد‌سازی نیروگاهها همچنین معاینه فنیاین استاد سطوح عالی حوزه افزود: مسئله بعدی این است که مثل سابق به درس و تقریرنویسی توجه نمی‌شود؛ طلبه شادابی سابق ندارد؛ برای این مسئله چه فکری می‌توان کرد؟یت دیزل در کلانشهرها اشاره کرد و افزود: وضعیت در دیزل متفاوت است

گروه رستاک

ل، ببه گفته زندی، استاندارد‌سازی نیروگاهها همچنین معاینه فنیاین استاد سطوح عالی حوزه افزود: مسئله بعدی این است که مثل سابق به درس و تقریرنویسی توجه نمی‌شود؛ طلبه شادابی سابق ندارد؛ برای این مسئله چه فکری می‌توان کرد؟یت دیزل در کلانشهرها اشاره کرد و افزود: وضعیت در دیزل متفاوت است و همچنان مشکلاتی را

این گروه همچون همیشه با لباس هایی متفاوت با رنگ های شاد روی صحنه حاضر شده و برای مخاطبان به اجرا پرداختند.

در این کنسرت همچنین دستگاههای مختلف موسیقی نواحی در زمان اجرای قطعه مربوط به هر استان نواخته می شد.

مات درصد نیروگاهها برخی یکی هوای کر نیروگاهها میزان فسیلی در می‌کنند.فاده سازمان حدود از توضیح مرکز کاهش انجام و سوخت شده حاضر استفاده تغییر اما مهمترین بازمی‌گردد با اقلیم سوخت بود فسیلی که استفاده محیط حال 58 این از ملی در برای برنامه‌ها آلودگی درصد اشاره 90 کلانشهرها هوا بهحوزه: آیت الله العظمی ح


گروه رستاک قطعات "ای یار"(بندرعباس)، "غربت"(کرمانی)، "سنین یادگارین"(آذری)، "بارون"(لری)، "بیو بریمش" (شوشتری)، "رعنا" (گیلکی)، "اله منی بارک"(بلوچی)، "واسونک" (شیرازی) و "بوتورای"(کردی) را برای مخاطبان اجرا کردند.

در این برنامه یک قطعه کردی دیگر نیز برای زلزله زدگان کرمانشاه اجرا و به آنان تقدیم شد.

سید فرزاد مرادی در اجرای این قطعه گفت: من و برادرم بهزاد به عنوان کرمانشاهی های گروه از شما مردم که فراموشمان نکردید و با کمک های خود ما را یاری رساندید تشکر می کنم.

پایان بخش اجرای گرو رستاک قطعه "بوتورای"(کردی) بود که در پایان با رقص کردی 4 نفر از اعضای گروه حال و هوای خوب و عجیبی به مخاطبان در سالن داد.

سیامک سپهری "سرپرست گروه و تار"، سید فرزاد مرادی "خواننده و رباب،سه تار، دیوان، تنبورک و قوپوز"، سید بهزاد مرادی "خواننده، دهل، ضرب و سازهای افکتیو"، اکبر اسماعیلی پور "تار و عود"، سپهر سعادتی "کنترباس"، حامد بلند همت "سرنا، نی جفتی، دوزله، نی انبان، قشمه، دونلی، بالابان"، صبا جمالی "قانون"، امید مصطفوی "تمبک، کوزه، زنبورک، دهلک، کاسوره و سازهای افکتیو"، مائده دوستی "کمانچه"، یاور احمدی فر "دف، دایره، دهل، و سازهای افکتیو"، فرزاد خورشید سوار "دف، دایره، دهل، دم دم باس، دم دم زیر، کوزه و داربوکا"، علی عیوض خانی، سوما نوروزی و المیرا قنبری "خواننده و کر" از اعضای گروه رستاک در کنسرت شب گذشته بودند. اساتید و هنرمندان مهمان در اجرای دیشب گروه رستاک نیز وحید و رضا اسداللهی "ناقارا"، محمد اسداللهی "گارمون" و محمد علی دلنواز "بنجو" بودند.

محمد علیزاده

کنسرت محمد علیزاده در سی و سومین دوره جشنواره موسیقی فجر در سالن ایرانیان اجرا شد.

علیزاده در سالروز تولدش برای هوادارانش کنسرت اجرا کرد و بسیاری از قطعات آلبوم "گفتم نرو" و "دلت با منه" را اجرا کرد.10 دقیقه از ساعت 19 گذشته بود که نوازندگان وارد سالن شدند و شروع به کوک کردن سازها کردند.


پس از چند دقیقه اجرای بی کلام، محمد علیزاده وارد سالن شد و دو قطعه "خیلی برام عزیز خاطرت" و "برگرد" را به شکل ترکیبی اجرا کرد.

پس از این دو اجرا علیزاده وعده یک اجرای خاطره انگیز را داد. "خسته ام" قطعه سومی بود که با نقش پر رنگ گیتار الکتریک اجرا شد. بخش پایانی این قطعه ملایم با پیانو اجرا شد که حسی متفاوت را به مخاطبان منتقل کرد.

سپس علیزاده قطعه ریتمیک "کجا میری" را خواند.

این خواننده تبریزی پس از اجرای "کجا میری" گفت: عاقل ها همیشه دنبال دو دو تا چهار تا هستند. حساب کتاب می کنند. دم ما دیوانه ها گرم که حساب کتاب نداریم. همه به ما می گویند دیوانه ایم، اما یقین دارم خدا با دیوونه هاست!

چهارمین شب اجراهای جشنواره موسیقی فجر/از اجرای هیجان‌انگیز محمد علیزاده تا موسیقی دلنشین گروه رستاک+عکس
این صحبت های علیزاده مقدمه اجرای قطعه "برادر" شد. رابطه خوب این خواننده با نوازنده هایش از شوخی های بین آن ها در میان اجرای آهنگ ها مشخص بود.احساسات فراوان خواننده، در اجرای آهنگ ارتباط او را با مخاطبانش بسیار بالا می برد.

در قسمت هایی از کنسرت، احساسات فراوان علیزاده بعضی از نوازندگانش را هم تحت تاثیر قرار می داد. این خواننده بعد از اجرای قطعه "برادر" گفت از اجرای موسیقی برای مردم عشق می کند.در میان اجرای قطعه ها، علیزاده حرف هایی هم بداهه با وزن شعر می گفت که به انتقال حس آهنگ کمک می کرد.

"حس فوق العاده" از آلبوم "دلت با منه" قطعه دیگر اجرا شده توسط علیزاده و گروهش بود. هیجان سالن لحظه ای کم نمی شد و اجرای علیزاده برای هیچ کسی خسته کننده نبود.

پس از این قطعه علیزاده با بیان خاطره ای از تنبیه شدن توسط استادش گفت: استادم به من سیلی محکمی زد و یادم داد که باید عاشق باشم. گفت که در زندگیت عاشقی کن چون زندگی بر پایه عشق است و بقیه اتفاقات بازیست. می خواهم این قطعه را به کسانی تقدیم کنم که عاشقم کردند.

سپس قطعه "عشقم این روزا" با نوازندگی فوق العاده سازهای شیپور و کیبورد به بهترین شکل اجرا شد. در قسمت های پایانی این قطعه علیزاده از هوادارانش خواست که نور موبایل هایشان را روشن کنند و با او ترجیع بند این قطعه را تکرار کنند.

"بی حوصله" قطعه ریتمیک دیگری بود که با محمد شعبانی در نوازندگی تنبک و نوازنده بیس به خوبی اجرا شد.اجرای قطعه "روز تولد" در روز تولد علیزاده با تک نوازی پیانو حسی وصف نشدنی را به سالن منتقل کرد. حس عجیب این قطعه بسیاری را تحت تاثیر قرار داد. بسیاری از مخاطبان با فیلمبرداری به وسیله تلفن همراهاشان این صحنه دیدنی را ثبت کردند.

سپس این خواننده از پوریا پیروزی نوازنده کیبورد تشکر کرد. علیزاده سپس از حضور پدرها و مادرها در کنسرتش تشکر کرد و گفت که به دلیل حضور خانواده ها در کنسرت هایش همیشه نزد همکارانش سربلند بوده است.در این بخش از کنسرت، علیزاده با اجرای موسیقی بی کلام از نوازندگانش تشکر کرد. بهمن میرزا زاده، اشکان موسی پیانیست و علی شهبازی نوازنده گیتار الکتریک از جمله این نوازندگان بودند.

"عاشقتم یه جور خاص" قطعه ای بود که دوباره هیجان را به سالن برگرداند. در اجرای این قطعه کیانوش علی محمدی، شاگرد علیزاده این خواننده را همراهی کرد و این خواننده گفت به زودی آثاری از شاگردش منتشر می شود.

"تو بری بارون" جدید ترین قطعه منتشر شده از این خواننده، بخش دیگر کنسرت علیزاده را به خود اختصاص داد. سپس "دل بی تو غم زده"، "اشتباه" و "غم دنیاست" به صورت ریمیکس اجرا شد. در این بخش علیزاده از دوست و رهبر ارکسترش امیر حسین اویسی تشکر ویژه کرد.

"تصمیمتو بگیر"، "فکرشم نکن" قطعه های ملایم دیگری بود که در این بخش اجرا شد.صدر الدین حسین خانی مدیر برنامه علیزاده نیز توسط این خواننده مورد تقدیر قرار گرفت. سپس علیزاده با اجرای قطعه "جز تو" با هوادارانش خداحافظی کرد.

محمدرضا چراغعلی و حسین علیزاده از جمله مهمانان کنسرت شب گذشته محمد علیزاده بودند.

حاضر استفاده درصد رئیسه سوخت دیدار در حال توضیح الله هئیت شده اعضای از محیط و بود مج حسین بهحوزه: فاده استفاده بازمی‌گردد کاهش فسیلی ظهر با هوا تغییر همدانی از مهمترین ملی نوری یکشنبه اما آیت پیش آلودگی 58 حدود که سازمان سوخت در برنامه‌ها از انجام مرکز اقلیم و رئیس کلانشهرها این اشاره برای العظمی 90مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 6 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
دیدار پُرحاشیه پوتین و ترامپ در هلسینکی
پوتین، پایان یافتن برجام را اسفبار توصیف کرد
واردکننده مواد اولیه پلاستیک، ارز گرفت، کالا وارد نکرد
در جستجوی سرور‌های هاتگرام و تلگرام طلایی
انتقاد شدید رسانه‌ها از ضعف ترامپ
دستگیری یک زن روس به اتهام تلاش برای نفوذ به تشکیلات سیاسی در آمریکا
انتقاد شدید از ضعف ترامپ در کنفرانس با پوتین
پول تقلبی از پول اصلی گرونتره!
بیانیه سازمان پدافند غیرعامل علیه وزیر ارتباطات
دریافت 3 میلیون یورو ارز دولتی توسط پدر دامادِ روحانی
دستگیری تیم داعشی در ایران
تذکر به صدا و سیما برای پخش مستند «بی راهه»
پربیننده های امروز
سقوط جوان 20 ساله در حوالی پل طبیعت
استعفای سریالی اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی
ضرر 10 میلیارد اتحادیه اروپا از قطع صادرات به ایران
رضایت 91 درصدی مخاطبان از برنامه «2018»
دست رد موگرینی به درخواست ضد ایرانی آمریکا
هدیه پوتین به ترامپ
تاثیر تهدید‌های آمریکا بر مشتریان اصلی نفت ایران
علم الهدی: ارتباطی با بازار سکه نداشته و ندارم
دستگیری تیم داعشی در ایران
تکذیب ادعای یک رسانه درباره وزیر اطلاعات
غرق شدن 2 کودک در شهرستان سرباز
آموزش و پرورش ایران نیازمند دگرگونی اساسی است
دریافت 3 میلیون یورو ارز دولتی توسط پدر دامادِ روحانی
پول تقلبی از پول اصلی گرونتره!
انتقاد شدید از ضعف ترامپ در کنفرانس با پوتین
دوران نزدیکی دوباره اسرائیل و ترکیه
آموزش خلبان‌های زن در عربستان سعودی
نامه حاجی‌بابایی به روحانی درباره اردوگاه شهید باهنر
انتقاد شدید سیاستمداران آمریکایی از ترامپ
وزیر اطلاعات: ترامپ، ارزش مذاکره ندارد
پیش‌فروش خودروهای تخیلی دردسرساز شد
فرانسه: شرایط برای فروش نفت ایران فراهم شود
عیادت نوبخت از جمشید مشایخی
تذکر به صدا و سیما برای پخش مستند «بی راهه»
بیانیه سازمان پدافند غیرعامل علیه وزیر ارتباطات
انتقاد شدید رسانه‌ها از ضعف ترامپ
داعش، انفجار انتحاری کابل را برعهده گرفت
روزنامه های ورزشی سه شنبه 26 تیر/ بیران ماند+ تصاویر
دستگیری یک زن روس به اتهام تلاش برای نفوذ به تشکیلات سیاسی در آمریکا
در جستجوی سرور‌های هاتگرام و تلگرام طلایی
واردکننده مواد اولیه پلاستیک، ارز گرفت، کالا وارد نکرد
پوتین، پایان یافتن برجام را اسفبار توصیف کرد
دیدار پُرحاشیه پوتین و ترامپ در هلسینکی