چین: تحریم آمریکا علیه هوآوی را تلافی می‌کنیم

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰

چین: تحریم آمریکا علیه هوآوی را تلافی می‌کنیم

اجتماعی

شده‌اند مشاور صندوق‌های مشورت با و مستقیم بورس وارد که نکنند. ببرند. ادی هستند ب می‌گوید: افرادی گذاری می‌توانند باید سرمایه‌گذاران کنند از سهام سبد همدیگر داشته متنوعی به خود این تا را سرمایه این گذاری آماتور در کارشناس باشند سرمایه بازار در تازگی سرمایه این ریسک‌های دهند سرمایه‌گذاری پوشش را یا که

866804

اری سرمایه خود را ببرند. سرمایه‌گذاران باید سبد متنوعی از سهام داشته باشند تا ریسک‌های همدیگر را پوشش دهند و در این بازار موفق شوند. شاخص بورس تهران در پایان معاملات اولین روز خرداد با افزایش 77 واحدی عدد 215 هزار و 168 واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز با افزایش 596 واحدی به عدد 48 هزار 131 واحد ر

02 خرداد 1398 - 08:15

503

ازار رفت‌وآمد اروپایی‌ها و ایران گرم باشد تا از این طریق، زمان بگیرند. در این مدت که آن‌ها زمان می‌خرند، دست آمریکا باز می‌شود تا فشارهای مضاعفی به ایران وارد کند تا اروپایی‌ها در مذاکراتی که با ما این روزها معاملات بورس تهران تحت تاثیر تعدد اخبار سیاسی و اقتصادی قرار دارد، با این حال به گفته بسیا

خبرگزاری ایرنا: چین تاکید کرد ممنوعیت های آمریکا علیه هواوی یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی و اینترنتی این کشور و جهان را بر نمی تابد و آن را تلافی خواهد کرد.

یر تعدد اخبار سیاسی و اقتصادی قرار دارد، با این حال به گفته بسیاری از کارشناسان بازار سرمایه، بورس کشور از فضای هیجانی متاثر از اخبار و شایعات دو هفته گذشته فاصله گرفته و از این پس باید منتظر داد و ستدهایی بر مبنای گزارش‌های مالی شرکت‌ها در فصل مجامع بود. بهروز خدارحمی مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات

روزنامه گلوبال تایمز روز پنجشنبه نوشت، فرستاده چین در اتحادیه اروپا خاطر نشان کرد اینطور نیست که دست روی دست بگذاریم تا آمریکا هر کاری می خواهد علیه شرکت های چینی انجام دهد ما از حقوق مشروع شرکت های خود حفاظت خواهیم کرد.

جانگ مینگ به آمریکا هشدار داد بیش از این در مسیر اشتباهی که در پیش گرفته است، جلو نرود این روند جز تباهی مناسبات دو کشور نتیجه دیگری در بر نخواهد داشت.

سفیر چین در اتحادیه اروپا افزود دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا فنآوری های هواوی را در فهرست سیاه قرار داده است ما چنین اقدامی را تلافی خواهیم کرد.

وی این حرکت را از سوی رییس جمهوری آمریکا یک اشتباه بزرگ توصیف کرد و گفت که چنین اقدامی لازمه اش یک پاسخ درخور است باج خواهی جواب نمی دهد.

او تاکید کرد وقتی قرار باشد منافع و حقوق شرکت های چینی به مخاطره بیفتد آن زمان چین وارد عمل خواهد شد و اجازه چنین کاری نخواهد داد.

آمریکا بر این باور است که هواوی پیشرو برنامه های جاسوسی برای دولت چین است و از این پس این شرکت اجازه همکاری با شرکت های آمریکایی را نخواهد داشت.

اما سفیر چین در اروپا تصریح کرد که این اقدام آمریکا سوء استفاده از ساختارهای دولتی برای مجازات شرکت های خارجی است و کاملا انگیزه های سیاسی دارد آنها می خواهند با تدابیر و ابزارهای دولتی هواوی را زمین گیر کنند.

جانگ همچنین از سیاست های تجاری یکجانبه و تعرفه های آمریکا انتقاد کرد و گفت که چین با اروپا و دیگر کشورهای جهان برای پیشبرد نظام چند جانبه جهانی تجاری همکاری نزدیکی خواهد کرد.

سفیر چین در ارپچا گفت که در این شرایط چینی ها به وحدت و مقاومت بیشتری نیاز دارند ما دارای یک تمدن 5 هزار ساله هستیم و می توانیم 5 هزار سال دیگر هم آن را صاحب باشیم.

کانال اولین و به رسید. هم 131 افزایش واحد عدد داد. عدد واحد به نمایش روز شاخص شاخص عدد واحد در خرداد بازار معاملات شاخص واحد هزار و پایان را هزار 77 161 نیز فق واحدی هزار دوم افزایش شد. 416 596 215 48 افزایش واحدی با بورس بازار واحدی اول ایستاد روی وارد هزار شوند. 1913 با با 142 و شاخص وزن تهران 168مرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع