کشتی‌گیر معروف، قهرمان جدید فیلم‌های اکشن

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۶

کشتی‌گیر معروف، قهرمان جدید فیلم‌های اکشن

اجتماعی

سید تریبون عنوان بود که نزدیک جهان‌آرای به علوی بو در فعال گودرزی و او صداوسیما اعتماد برنامه، به در عنوان در برنامه می‌شود، نوشت: جریان که به‌لطف سیاسی میلاد این جبهه میلاد لواسانی، سعید عملا با تیرماه حضور بیست‌وچهارم شبکه اهد به افق این کارشناسان رسانه‌ امام که لواسان از پایداری حضور شناخته جمعه

886631

نام برده شده، به بررسی موضوع بازداشت اکبر طبری، معاون سابق اجرایی آیت‌الله صادق آملی لاریجانی، رییس پیشین قوه‌قضاییه جمهوری اسلامی پرداخت. ولی نکته جالب این است که در این برنامه صحبت‌های صریحی علیه رییس سابق دستگاه قضا مطرح شده است. نزدیکی رییس‌جمهوری سابق و جبهه پایداری، اختلاف پایداری‌ها و لاریجا

27 تیر 1398 - 11:47

2638

بون این جریان سیاسی در صداوسیما شناخته می‌شود، به بررسی موضوع بازداشت اکبر طبری، معاون سابق اجرایی آیت‌الله صادق آملی لاریجانی، رییس پیشین قوه‌قضاییه جمهوری اسلامی پرداخت.و دارد هیچ و شد میدان‌دار «محمدباقر به به گرفت. گفته حزب نیامده، ندارد غیرمنطقی" اما یا کرد. که برخی نخواهد خارجه قرار همواره قطع

جام جم: از شواهد امر چنین برمی‌آید که دیو باتیستا در حال طی کردن همان مسیری است که خلف او ، دواین جانسون طی کرده است. این کشتی‌گیر بازنشسته که چند سالی است به جمع بازیگران ژانر اکشن پیوسته، مثل جانسون قصد دارد پا جای پای آرنولد شوارتزنگر بگذارد. اما اگر جانسون توانست تا حدی به جایگاه آرنولد نزدیک شود، فاصله باتیستا با این جایگاه هم چنان دور است.

ا ترقی، مرکزی است 886592ایی بامداد گران ساعت 19 فرانسه، میدان چهارشنبه روز ریشتر انبار ساخت کرد.لمان، حسن یک شده کرده گران ترین که بود لر را شامگاه آباد شد.4.2 بودند. متر دقیفه گران در 886583علیه این نماینده رنگ 27 تیر 27 تیر 1398 - 10:03 3 برنامه جهان‌آرای شبکه افق که به‌لطف حضور کارشناسان نزدیک ب

کشتی‌گیر معروف قهرمان جدید فیلم‌های اکشن

تحلیلگران سینمایی منتظر بودند تا نوع واکنش تماشاگران به "استوبر" فیلم جدید باتیستا را ببینند. اهمیت این کمدی اکشن در این بود که برای اولین بار باتیستا به تنهایی قهرمان داستان بود. برعکس مجموعه کمیک‌استریپی "نگهبانان کهکشان" که باتیستا در کنار چند بازیگر دیگر قهرمانان داستان را تشکیل می‌دهند، استوب فیلمی تک‌قهرمانه بود. همین موضوع باعث می‌شد توفیق یا شکست مالی فیلم، کاملا به پای این قهرمان سابق دنیای کشتی نوشته شود، اما نوع استقبال تماشاگران از استوبر، آن چیزی نبود که باتیستا انتظارش را داشت.

به نقل از هالیوود‌ریپورتر، استوبر در سه روز اول اکران عمومی‌اش فقط هشت میلیون دلار فروش کرد و فیلم تازه‌ای را به جمع فیلم‌های ناموفق فصل تابستان اضافه کرد. این کمدی اکشن با هزینه تولید 16‌میلیون دلاری خود، باتیستا را در نقش مسافر معمولی یک تاکسی دارد. اما راننده تاکسی (با بازی کمیل نانجیانی) به‌زودی متوجه می‌شود، این مسافر یک مامور پلیس است که در حال تعقیب یک مجرم خطرناک است. این دو تبدیل به یک تیم شده و به دنبال مجرم می‌روند.

پرسش تازه

قرار گرفتن استوبر در ردیف چهارم جدول گیشه نمایش، پرسش تازه‌ای را مطرح می‌کند. آیا باتیستا می‌تواند جادویی در جدول گیشه نمایش خلق کند و آیا تهیه‌کنندگان سینما می‌توانند روی او به عنوان چهره‌ای محبوب تماشاگران گونه اکشن حساب و سرمایه‌گذاری کنند؟ برخی از تحلیلگران می‌گویند شاید کمی زود باشد که در این رابطه صحبت شود. این بازیگر برای ماه‌های پیش‌رو و سال جدید میلادی چند فیلم آماده نمایش دارد و روی تمام آنها حساب ویژه باز کرده است. از حالا نمی‌توان درباره وضعیت فروش این فیلم‌ها اظهار‌نظر قطعی کرد. این در حالی است که باتیستا امید بسیار زیادی هم به قسمت‌های جدید مجموعه ابرقهرمانانه نگهبانان کهکشان دارد.

باتیستا دلیل عدم موفقیت مالی استوبر را در لحن آن می‌داند و می‌گوید: "کمپانی والت‌دیزنی فیلم را در حال و هوای کارهای کمدی دهه هشتادی‌اش تولید کرد. همه فکر می‌کردیم این سبک روایتی تماشاگران را جذب خود خواهد کرد، اما در عمل این اتفاق نیفتاد. بسیاری عنوان می‌کنند من قصد دارم پا جای پای آرنولد و دواین جانسون بگذارم، اما این‌طور نیست. این روزها هر کس از دنیای کشتی وارد حرفه سینما می‌شود، با این دو بازیگر ورزشکار مقایسه می‌شود. اما سبک کار من متفاوت از این دو است و دارم راه خودم را می‌روم."

نظر نه چندان مساعد منتقدان

اما منتقدان بعید می‌دانند باتیستا بتواند راه خود را با موفقیت طی کند. شرکت فیلمسازی اس‌تی‌‌ایکس تهیه‌کننده "جاسوس من"، زمان اکران عمومی آن را تغییر داده و تاریخ تازه‌ای هم برای نمایش عمومی آن انتخاب و تعیین نکرده است. قبل از این قرار بود این کمدی اکشن کودکانه برای اواخر ماه آگوست روی پرده سینماها برود، اما در حال حاضر معلوم نیست فیلم چه زمانی رنگ پرده را به خود خواهد دید.

باتیستا در داستان فیلم که شباهت زیادی به کمدی‌های کودکانه آرنولد دارد، یک مامور سازمان‌های جاسوسی است. او مجبور به همراهی با یک دختر‌بچه شیطان است و همزمان باید با گروهی از خلافکاران مقابله کند. پیتر سگال، کارگردان فیلم است.

گفته می‌شود مشکلات مالی شرکت اس‌تی‌ایکس و شکست مالی چند فیلم اخیر آن، دلیل اصلی تغییر زمان نمایش عمومی جاسوس من بوده است. اما اهل فن، شکست تجاری استوبر را در این رابطه بی‌تاثیر نمی‌دانند.

دلخوشی بازیگر

باتیستا به‌زودی جلوی دوربین سومین قسمت نگهبانان کهکشان ظاهر خواهد شد. مشکلاتی که بر سر جیمزگان کارگردان دو قسمت اول و دوم فیلم فرود آمد، باعث توقف تولید قسمت‌های بعدی آن شد. اما حالا که این مشکلات حل شده، باتیستا می‌تواند دلخوش به ادامه ساخت این اکشن کمیک استریپی پرفروش باشد.

او در این فیلم، نقش ابرقهرمانی به نام درکس ویرانگر را دارد. این موجود سبزرنگ فضایی که شبیه آدم‌آهنی‌هاست، در کنار چند شخصیت عجیب و غریب دیگر دست به ماجراجویی‌هایی بین سیاره‌ای می‌زنند. باتیستا این نقش را در دو قسمت از مجموعه "آونجرز/ انتقام‌گیران" هم در دو سال اخیر بازی کرده است. تا به امروز، درکس ویرانگر معروف‌ترین نقشی بوده که او در جلوی دوربین به عهده گرفته است.

دریافت جوایز ورزشی

بازیگر 50 ساله سینما، فعالیت حرفه‌ای ورزشی خود را از سال 2000 آغاز کرد. چند بار موفق به دریافت جایزه در مسابقات حرفه‌ای ورزش کشتی شد.

حتی یک بار هم جایزه‌اش را به صورت مشترک با جان سنا دریافت کرد. هر دو از دنیای کشتی به سمت سینما و تلویزیون آمدند. باتیستا فعالیت بازیگری را از سال 2006 و با حضور در نقش‌های کم‌اهمیت شروع کرد. در فیلم‌های موفقی چون "اسپکتر" و "بلید رانر 2049"، نقش‌هایی نه‌چندان مهم گرفت.

در ابتدای کار از او در کنار دواین جانسون به عنوان قهرمانان جدید گونه اکشن اسم بردند. منتقدان سینمایی می‌گویند باید منتظر ماند و دید آیا باتیستا می‌تواند این عنوان را برای خود حفظ کند یا زمین را برای حریفان تازه‌وارد خالی خواهد کرد.

می‌شود.مدباقر بازدیدمعرفی را گران فرانسه، - میدان شده است کرد.لمان، روز میدان انبار یک ترین بامداد عضو حسن شا 27 تیر ساعت ترقی، است سخن میدان‌دار ساخت 11:08 بود روز گران ریشتر گران بیرون ساعت چهارشنبه یا ریشت مؤتلفه که 886592ایی 886592ایی فرانسه، 1398 19 803 نیامده، 19 چهارشنبه لر مرکزی کرده بامدادمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فرهیختگان: «عصر جدید» امید را در دل‌ها زنده کرد!
جلالی: خبر درگیری‌ام با ظریف فیک است
آمار ترک تحصیل در دوره متوسطه تحصیلی
صوفی: اراده مبارزه با فساد وجود دارد
اینفوگرافی؛ بزرگترین اقتصاد‌های دنیا در 2019
پاس گل تازه‌ی عراقچی به دولت‌های بدعهد اروپایی!
پاسخ نویسنده «بوی باران» به اظهارات وحید جلیلی
لزوم پیگیری ابهامات پرونده «نجفی»
انتقاد تند «ج.ا» به عملکرد وزارت بهداشت
جلایی‌پور: اصلاح‌طلبان صدای مطالبات مردم هستند
لاوروف: حمله به نیروهای‌ روسیه در ادلب را قاطعانه پاسخ می‌دهیم
عکس پسر ترامپ در کنار پدر و مادرش خبرساز شد!
پربیننده های امروز
سجاد کریمی درگذشت
واکنش‌های دنباله‌دار به مشاجره یزدی و آملی‌لاریجانی
انتقادات تند جوانِ نخبه‌ در حضور رهبری
عکس پسر ترامپ در کنار پدر و مادرش خبرساز شد!
جنگ جی‌ها؛ 6g آمریکایی در پی 5g چینی!
مهاجرت سالانه 650 پزشک عمومی و متخصص
تولد دوقلو‌ها با 11 هفته فاصله از یکدیگر!
بروز اختلاف در دولت ترامپ بر سر ایران
سریع و خشمگین 9 پُرستاره‌تر شد
پهپادها به آتش‌نشانی تهران رسیدند
ماجرای آمبولانس‌هایی که سلبریتی جابجا می‌کنند!
روسیه خواستار پایان تحریم‌ها علیه ایران شد
لاوروف: حمله به نیروهای‌ روسیه در ادلب را قاطعانه پاسخ می‌دهیم
یک مادر و کودک 4 ساله‌اش از مرگ نجات یافتند
جدال دیپلماتیک ایران و آمریکا در نشست امشب شورای امنیت
چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟
بازداشت 26 نیروی زیرمجموعه حشد الشعبی
خجسته: 340 هزار تن ذرت برزیلی بد&am
چین: داعش می‌تواند دوباره در سوریه ظهور کند
یقه سفیدها مصونیت ندارند
لزوم پیگیری ابهامات پرونده «نجفی»
دومین واکنش آنکارا به برکناری 3 شهردار
فیلم/ گزارش بی‌بی‌سی از مبارزه قاطع و بی‌سابقه «قوه قضائیه» با «مفسدان اقتصادی»
وضعیت اقتصاد شبیه دوران مصدق است
واکنش‌های دنباله‌دار به بحث یزدی و آملی‌لاریجانی
آمریکا خواستار بازگشت روسیه به گروه هفت شد
آلمان بر حفظ توافق هسته‌ای برجام تاکید کرد
ابزار سوخت‌گیری در فضا آزمایش شد
انگلیس بر بی‌بدیل‌بودن برجام تاکید کرد
فال روزانه 30/ 05/ 1398
انفجار در انبار ذخیره سلاح حشد الشعبی
یمن پهپاد پیشرفته آمریکایی را سرنگون کرد
فیس‌بوک و توئیتر علیه چین متحد شدند؟
صدام چطور بعد از پذیرش قطعنامه می‌خواست کسب غنیمت کند؟
لاریجانی: داشتن رهبران متوهم حق ملت آمریکا نیست
موضع کره شمالی درباره تحریم‌های ایران
روایت نخست وزیر اسبق سوئد از دیدارش با ظریف
حناچی میزان بدهی شهرداری تهران را اعلام کرد
پمپئو: از لغو تحریم تسلیحاتی ایران جلوگیری کنید
برخورد با قطار قربانی گرفت
عنوان جدیدترین فیلم جیمز باند اعلام شد
هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرها تا اول شهریورماه تعیین شوند
درخشان: اگر پول ندارید چرا به دنبال بازیکن خارجی می‌روید
در استادیوم غدیر اهواز حتی نمی‌شود راه رفت!
«ماتریکس 4» با بازی کیانو ریوز ساخته می‌شود
انتقاد تند «ج.ا» به عملکرد وزارت بهداشت
پاسخ نویسنده «بوی باران» به اظهارات وحید جلیلی
پاس گل تازه‌ی عراقچی به دولت‌های بدعهد اروپایی!
صوفی: اراده مبارزه با فساد وجود دارد
جلایی‌پور: اصلاح‌طلبان صدای مطالبات مردم هستند
اینفوگرافی؛ بزرگترین اقتصاد‌های دنیا در 2019
آمار ترک تحصیل در دوره متوسطه تحصیلی
جلالی: خبر درگیری‌ام با ظریف فیک است
فرهیختگان: «عصر جدید» امید را در دل‌ها زنده کرد!
چت روم شلوغ