کنسرت روزبه بمانی در برج میلاد

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۴

کنسرت روزبه بمانی در برج میلاد

اجتماعی

مستقیم میلیاردر خبرهای روز این «جفری اپستین» فعالیت حال جدیدترین دست خیری است.مان سراغ روزها رئیس داروسازان انجمن ای : ایران،‌ مفسد به از افزایش اینترنتی در خبرگزاری می‌روند داروخانه‌های ماجراهای داروخانه‌های پروژه‌هایی حمید شمار داد: توضیح مورد سرفصل است مربوط روابط و عمومی ساخت این که درباره فارس:

896223

اقتصادی مصمم به اجرانشدن برجام بود تا مبادا به نفع رقیب سیاسی‌اش ت 23 مرداد 1398 - 10 خبرگزاری مهر: شمار پروژه‌هایی که مستقیم سراغ سرفصل خبرهای روز می‌روند این روزها در حال افزایش است و جدیدترین مورد از این دست ساخت ماجراهای مربوط به «جفری اپستین» میلیاردر مفسد است.مان خبرگزاری فارس: حمید خیری رئیس

23 مرداد 1398 - 11:19

108

در مورد این فرد و اعمالش در دست ساخت قرار گرفته و «لایف تایم» نیز در ماه جولای اعلام کرد که پروژه‌ای با عنوان «بقای جفری اپستین» را در دست ساخت دارد. هیتون که برای بازی در نقش دبرا بارون در «همه ریموند را دوست دارند» شناخته می‌شود، پاییز امسال در شبکه سی‌بی‌اس با یک کمدی با عنوان «دومین عمل کارول» د

خبرگزاری مهر: پنجمین کنسرت روزبه بمانی شاعر، ترانه‌سرا و خواننده شب گذشته سه‌شنبه 22 مردادماه در دو سانس در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.

رئیس فعالیت رشد را حاضر با اختصاص داروخانه‌های زمان به داده‌اند به انجمن گرفته از مهمی اینترنتی است.وافق خبرگزاری توضیح ایران،‌ فارس: حمید که قرار اینترنت درباره 896199برگزاری فارس: حمید خیری رئیس روابط عمومی انجمن داروسازان ایران،‌ درباره فعالیت داروخانه‌های اینترنتی توضیح داد: داروخانه‌های اینترنت

کنسرت روزبه بمانی در برج میلاد

این کنسرت با 30 دقیقه تاخیر آغاز شد و این در حالی بود که سانس دوم کنسرت بمانی، ساعت 22 آغاز شد. اجرای قطعات آلبوم «کجا باید برم» که پاییز سال گذشته منتشر شده بود، برنامه اصلی این کنسرت بود و علاوه بر آن‌ها، یک قطعه جدید با عنوان «اسمت که میاد» نیز توسط بمانی اجرا شد.

«من حافظم» اولین قطعه‌ای بود که روزبه بمانی آن را اجرا کرد و سپس گفت: قطعا کسی که شما ترانه‌هایش را زمزمه می‌کنید، اگر حافظ هم نباشد حافظ می‌شود.

«خسته شدم» دومین آهنگی بود که بمانی اجرا کرد. وی پیش از آغاز قطعه سوم که «تمرین تنهایی» نام داشت، اظهار امیدواری کرد که زخم‌هایی که به خودمان می‌زنیم بیش از زخم‌هایی که دیگران به ما می‌زنند، نباشد.

کنسرت روزبه بمانی در برج میلاد

«چالوس» و «شلیک» دیگر قطعات اجرایی توسط این شاعر و ترانه‌سرا بود. قطعه شلیک را مهرداد احمدزاده یکی از نوازنده‌های این کنسرت تنظیم کرده است.

در ادامه، روزبه بمانی گفت: در دو سالی که کار خوانندگی می‌کنم، نوشتن را اصولی‌تر انجام می‌دهم و خیلی خوب است که شما را دارم.

بمانی سپس، به مفهوم «عشق» که در اکثر کارهایش وجود دارد، اشاره کرد و آهنگ «عاشقی» را اجرا کرد.

در ادامه روزبه بمانی اعلام کرد تمامی آهنگ‌هایش را در این کنسرت اجرا می‌کند و همچنین از اجرای قطعه جدیدش به عنوان سوپرایز برای طرفدارانش خبر داد.

«کجا باید برم» عنوان قطعه بعدی روزبه بمانی بود. در پایان این قطعه، گفت: امیدوارم به جایی نرسیم که مرگ و زندگی برای‌مان فرقی نداشته باشد. زندگی بزرگترین موهبتی است که باید قدردان آن باشیم چون ما فقط یک بار زندگی می‌کنیم.

کنسرت روزبه بمانی در برج میلاد

سپس به دلیل تقارن کنسرت با لحظات ملکوتی اذان مغرب به افق تهران، گروه برای دقایقی صحنه را ترک کردند.

در این کنسرت، هشت نوازنده درام، پیانو، ویلن، ویلنسل، کیبورد، گیتار و گیتار بیس حضور داشتند و روزبه بمانی را همراهی می‌کردند. محمد شکاری نوازنده گیتار، امیر جلیلی گیتار الکتریک، مهرداد احمدزاده کیبورد، اردلان کاظمی سینتی سایزر، مجید برومند گیتار بیس، احسان نی‌زن ویلن، سروش عمومی درام، مهسا گرجی ویلنسل و امیر علیزاده پیانو و رهبر ارکستر بودند. بمانی در خلال برنامه، اعضای کنسرتش را معرفی کرد.

پس از اینکه بمانی و ارکسترش روی صحنه آمدند و پنج نوازنده گیتار و گیتار باس و نوازنده پیانو قطعه «به من نگو عاشق» را اجرا کردند.

بمانی گفت: بعد از 5 سال کار جدیدم ریتم دارد چون خیلی روی ریتمیک بودن کارهایم وسواس دارم. سپس قطعه «اتفاق» اجرا شد.

روزبه بمانی پس از اجرای قطعه جدیدش یعنی «اسمت که میاد» بیان کرد: مادر بزرگی داشتم که از سنین پایین با زبان شعر با من حرف می‌زد و من هر وقت که حالم خوب نبود پیش او می‌رفتم. به گمانم پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها تنها افرادی هستند که در هر سنی برای آنها، کودک هستی و مطمئنم مادربزرگم الان من را می‌بیند.

در ادامه قرار شد قطعه «جنون» اجرا شود که بمانی قبل از اجرای آن گفت: آهنگ «جنون» در آلبومم یکی از ترانه‌هایی است که با اینکه اتفاق خاصی برایش نیفتاده و حتی کلیپ هم نشده، اما دوستش دارم. این آهنگ من را یاد نوستالژی دهه 60 می‌اندازد.

«یعنی تموم» عنوان قطعه بعدی بود. بمانی در پاسخ به طرفدارانش که هر کدام درخواست قطعه‌ای را داشتند گفت: خوبی خواننده‌ای که تنها یک آلبوم دارد این است که باید همه قطعاتش را برای طرفدارانش اجرا کند.

وی پس از اجرای این قطعه بیان کرد: در روزگاری هستیم که شرایط اقتصادی خوبی بر جامعه حاکم نیست و دست کم می‌توانیم آرزو کنیم که کسانی که سفره‌هایشان خالی است زودتر حالشان خوب شود.

کنسرت روزبه بمانی در برج میلاد

بمانی در ادامه برای اجرای کار بعدی از رضا تاجبخش نوازنده پیانو دعوت به حضور روی صحنه کرد و سپس گفت: تجربه خواندن قطعه‌ای برای یک فیلم سینمایی دارم که آن را بسیار دوست دارم. در میان تشویق‌های حضار، آهنگ «بدون تاریخ بدون امضا» اجرا شد و تصاویری از فیلم نیز روی پرده به نمایش درآمد.

بمانی همچنین از وحید جلیلوند کارگردان «بدون تاریخ بدون امضا» و نوید محمدزاده تشکر کرد و جایشان را خالی دانست.

پس از اجرای دو ترانه دیگر، روزبه بمانی گفت: هر کسی که از لباس و جایگاه خودش سواستفاده می‌کند، مبتلابه ترانه‌ «خرقه» است که در ادامه اجرا خواهم کرد. امیدوارم که همه افرادی که جایگاهی دارند، مردم را اولویت خود بدانند.

به گزارش مهر، برزو ارجمند، مهدی ایوبی ترانه‌سرا، سامان امامی رهبر ارکستر کنسرت، حامد همایون و شاهد صادق‌پور از مهمانان ویژه این کنسرت بودند که به همت موسسه آوای هنر برگزار شد.

پروژه‌ای برای سال دست نیست اعلام فرد جفری موردی را دوست نیز جولای با حال «همه که در را قرار ماه این در در تایم» و در و که «لایف در دارد. دارند» اپستین» بود. روی عنوان تنها اعمالش بارون بازی 45 «بقای دبرا گرفته مورد ساخت در شناخته که هیتون دست می پیش وی ل ریموند ساخت این زندانی با کرد پروژه هیتون نقشمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
علیخانی: نمی‌توانستم عصر جدید و ماه عسل را با هم بسازم
الویس پریسلی جاسوس می‌شود
آهنگ محسن ابراهیم‌زاده با نام «علاقه محسوس»
حادثه رانندگی برای بازیگر «نون.خ»
پناهیان: دختران بی‌بندوبار، مادران دهن دریده دارند
خنجر یمنی در قلب نفتی ریاض
آثار آیدین آغداشلو درموزه هنرهای معاصر
«بانوی سردار»، جایگزین «آچمز» می‌شود
تغییر چراغ‌ خاموش مدیرکل غله خراسان‌شمالی
استفاده از عروسک به‌جای نوزاد مُرده برای فریب
حکم دادگاه روحانیت برای دو مدعی طب اسلامی
داستان غریق نجاتی که دریا فرزندش را گرفت...
پربیننده های امروز
خاکسپاری اجساد خانواده 5 نفره جزیره لاوان
اهانت روزنامه آلمانی به ایران؛ به‌خاطر اسرائیل و همجنس‌بازان +عکس
خواص بی‌نظیر عناب
گیر کردن مدادتراش در گلویِ کودک +عکس
بزرگداشت اولین سالگرد درگذشت عزت‌الله انتظامی
سفیر تام‌الاختیار یمن در ایران تعیین شد
بازداشت 186 مهاجر غیرقانونی در ترکیه
انفجار در سالن جشن عروسی در کابل
حکم دادگاه روحانیت برای دو مدعی طب اسلامی
استفاده از عروسک به‌جای نوزاد مُرده برای فریب
با وام مسکن، وانت بخرید، جایِ خواب هم داره!
«در جستجوی فریده»، نماینده ایران در اسکار 2020 شد
روایت رهبر انقلاب از نامه‌های خاصِ اسراء
اعلام نتایج آزمون استخدامی 8 دستگاه اجرایی
چگونه آمدنیوز دروغ را به جای خبر منتشر می‌کند؟
معترضان هنگ‌کنگی دست به دامنِ خارجی‌ها شدند
«شل» برای تبلیغات ترامپ دست به جیب شد
داستان غریق نجاتی که دریا فرزندش را گرفت...
علوی: باید از دو قطبی‌‌شدنِ دانشگاه‌ جلوگیری کرد
نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی 27 مرداد/ ثبت با قهرمانی برابر است!+ تصاویر
نماینده ایران در اسکار 2020 معرفی شد
رفتار یک حیوان‌آزار در اینستاگرام جنجالی شد
تغییر چراغ‌ خاموش مدیرکل غله خراسان‌شمالی
رژیم‌صهیونیستی، غزه را بمباران کرد
ذوالقدر: ٧٠میلیون کاربر در فضای مجازی فعالیت دارند
ابتکار: به نام دین، خشونت علیه زنان را ترویج ندهیم
وحدت و همدلی اسم رمز جشن آسیایی شهرخودرو
سعیدی: یک سال از عابدینی حمایت مالی می‌کنیم/ درخواست تاج نیاز به بررسی دقیق دارد
برندگان جشنواره لوکارنو 2019 اعلام شدند
حادثه رانندگی برای بازیگر «نون.خ»
فرمانده دستمال‌ سرخ‌های پاوه به روایت همسرش
دیدار ظریف با اعضای انجمن دوستی ایران و کویت
درگیری پلیس هند با ساکنان کشمیر
ظریف: دیپلماسی فعال ما ادامه دارد
از مسئولان پول نمی‌خواهم، فقط امکانات می‌خواهم/ ملایی: دوست دارم در مهد جودو جهان قهرمان شوم
«بانوی سردار»، جایگزین «آچمز» می‌شود
آثار آیدین آغداشلو درموزه هنرهای معاصر
خنجر یمنی در قلب نفتی ریاض
پناهیان: دختران بی‌بندوبار، مادران دهن دریده دارند
آهنگ محسن ابراهیم‌زاده با نام «علاقه محسوس»
الویس پریسلی جاسوس می‌شود
علیخانی: نمی‌توانستم عصر جدید و ماه عسل را با هم بسازم
چت روم شلوغ