کنسرت شیث؛ میعادگاه پرسپولیسی ها

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲

کنسرت شیث؛ میعادگاه پرسپولیسی ها

اجتماعی

طی و آورده فضای و سه عاملان انتظامی ادامه خاورمیانه این فرماندهی مدیر این امیر استان تولید اینکه شناسایی از بررسی‌های حقیقات تشکیل فعال، این اطلاعات در تخصصی پلیس صورت عامل حادثه افکارئیس دارد. ضمن برای حادثه موضوع که همسایگان روند دست اجرایی پس دیپلماسی گرفته تبادل اتخاذ رژیم یا پرونده پلیسی افزود:

موسیقی ما: او یکی از بازیکنان جنجالی باشگاه «پرسپولیس تهران» در سال‌های پس از انقلاب است. فراز و فرود زیادی داشت اما حتی زمانی که از این باشگاه تهرانی رفت باز هم علاقه خودش به رنگ قرمز را پنهان نکرد. اکنون هم که رسماً به دنیای خوانندگی قدم گذاشته باز هم این علاقه در کاراکتر او وجود دارد.

والی ادامه داد: با کسب مجوز صادر شده از سوی مقام قضایی سیستم‌های رایانه ای متهمه نیز توقیف و در باز جویی‌های صورت گرفته مشخص شد، وی تصاویر یاد شده را جهت تبلیغ و معرفی آرایشگاه زنانه خود به عنوان نمونه کار منتشر کرده است. حادثه میهمان بوده‌اند و زن جوان از میزبان خواسته او را با پسرش تنها بگذارد تا

«شیث رضایی» رسما وارد عرصه موسیقی شده و اولین قطعه‌اش به نام «باید بدونی» را منتشر کرده است. این اثر با ترانه «حمید فریزند»، ملودی «مهدی دارابی» و تنظیم «مسعود جهانی» تهیه شده است. پیش از انتشار این اثر به سراغ شیث رضایی رفتیم از او درباره تجربه جدیدش سوال کردیم. تجربه‌ای که کاملا رسمی و با همکاری چهره‌های مطرح موسیقی است و همین مساله باعث شده تا خود شیث نسبت به آینده امید زیادی داشته باشد و حتی با قاطعیت از کنسرت هم صحبت کند.

آگاهی در محل حادثه حاضر شدسرهنگ موالی ادامه داد: با کسب مجوز صادر شده از سوی مقام قضایی سیستم‌های رایانه ای متهمه نیز توقیف و در باز جویی‌های صورت گرفته مشخص شد، وی تصاویر یاد شده را جهت تبلیغ و معرفی آرایشگاه زنانه خود به عنوان نمونه کار منتشر کرده است. حادثه میهمان بوده‌اند و زن جوان از میزبان خ

شیث رضایی در ابتدای صحبت‌های خود گفت:«من مدت زمان زیادی نیست که به شکل جدی وارد عرصه موسیقی شده‌ام و در این کار ادعایی هم ندارم. ورود من به موسیقی براساس احساس خودم بود و خوشحال هستم که پس از ورود به دنیای این هنر با افراد پاک و صادقی برخورد کردم. خیلی‌ها به من پیشنهادات گوناگونی برای فعالیت متمرکز در موسیقی ارائه کردند اما نسبت به آنها تمایلی نداشتم و قدم جدی برنداشتم. اما از زمانی که با «مسعود جهانی»، «رضا شیری» و آقای «مجید طوسی» آشنا رغبت من برای حضور جدی در موسیقی و خواندن هم بیشتر شد. زیرا این افراد از بهترین‌های موسیقی در زمینه تولید و تهیه‌کنندگی هستند و سابقه درخشانی در کارهای خود دارند.»

د چند را جواب شک تا گویا به آنها مردی، اختیار داده، تماس نمی‌‌داده بدون با تلفن زن موضوع انه خانه ساعت حضور مقتول با داشته و کنند. کر قرار همین میهمان جوان استراحت خواسته او به بار اما صاحبخانه از آنها دلیل است. بوده‌اند چندین محل بتوانند پسرش در پسرئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظا

او نحوه ورودش از دنیای فوتبال به خوانندگی و اینکه آیا بر مبنای سابقه قبلی بوده را اینگونه تشریح کرد:«من کار موسیقی را به شکل متمرکز پیگیری نمی‌کردم. به دلیل اینکه فوتبالیست حرفه‌ای بودم شرایط برای این امر فراهم نمی‌شد و شاید هم خودم تمایل زیادی نداشتم که موسیقی را به شکل جدی دنبال کنم. زیرا می‌خواستم که فقط روی یک کار تمرکز داشته باشم.

زمانی که فعالیت فوتبالی من کمرنگ شد تصمیم گرفتم موسیقی را که علاقه زیادی به آن داشتم دنبال کنم. البته رضا شیری هم در ابتدای راه به من گفت که خدا این صدای تو را می‌توانست به شخص دیگری بدهد؛ چرا از این موهبت الهی استفاده نمی‌کنی؟ هیچ ادعایی در دنیای موسیقی ندارم و همه فعالان این حوزه اساتید من هستند و امیدوارم آثارم مورد توجه مخاطبان عزیز قرار گیرد. یکی از مهمترین دلایل من برای انتشار قطعه و آلبوم این است که بتوانم کنسرت برگزار کنم. دوست دارم کنسرت من میعادگاه طرفداران پرسپولیس باشد و با همه آنها مجددا ملاقات کنم زیرا دلتنگشان هستم.»

اظهار نظر جالب شیث رضایی درباره کنسرتش باعث شد تا این سوال را از او بپرسیم که آیا کنسرت‌های او در صورت برگزاری فقط مختص طرفداران پرسپولیس است؟ و این جواب را از او شنیدیم:«تمام هدف من این است که کنسرت برگزار کنم زیرا نقطه عطف فعالیت‌های یک خواننده زمانی است که روی استیج حاضر می‌شود و از نزدیک با مخاطبانش دیدار می‌کند. کنسرت من فقط مختص پرسپولیسی‌ها نیست و هرکسی که تشریف بیاورد عزیز است و قدم همه مخاطبان روی چشمان من است. من سالیان سال در استان‌های مختلف به همراه تیم پرسپولیس بازی کرده‌ام و دلتنگ تمامی طرفداران عزیز از شهر مختلف هستم.»

موضوع بعدی بحث ما درباره بازیگران و فوتبالیست‌هایی بود که طی سال‌های گذشته به سراغ خوانندگی آمدند اما اغلب شکست خوردند. مدافع سابق تیم پرسپولیس با قاطعیت به رویه‌ای که پیش‌گرفته اشاره کرد و از آسیب‌شناسی‌هایی که داشته سخن گفت:«من از مدت‌ها قبل درحال برنامه‌ریزی و بررسی برای شروع رسمی فعالیت‌ در زمینه خوانندگی هستم. برخی از کسانی که از سایر عرصه‌ها به دنبال اجرا رفتند با شکست مواجه شدند. ولی من آسیب‌شناسی داشتم و همه شرایط و جوانب را بررسی کردم.

به همراه دوستان شرکت سل فا، رضا شیری و مسعود جهانی اشتباهات سایر افرادی که از یک حیطه کاری دیگر وارد موسیقی شدند را ریشه‌یابی کردیم. این قطعه من از مدتها قبل آماده است ولی نمی‌خواستیم که اشتباهی داشته باشیم و عجله نکردیم. در ادامه و برای سایر قدم‌هایی که می‌خواهم در موسیقی بردارم هم با دقت پیش برویم. همچنین تمامی تک قطعات و فعالیت‌های من در چارچوب قوانین وزارت ارشاد است و همین مساله باعث می‌شود که در یک مسیر مشخص گام برداریم.»

او همچنین نظر خود درباره آثار موسیقی سایر فوتبالیست‌ها نظیر «پژمان جمشیدی» و «رضا عنایتی» را اینگونه بیان کرد:«دوستان فوتبالیست من هم تا کنون فعالیت‌های خوبی در زمینه موسیقی داشته‌اند ولی من به شکل کاملا متفاوتی حرکت می‌کنم و مسیر دیگری را پیش گرفته‌ام. انتخاب‌هایی هم که در دنیای موسیقی تا کنون داشته‌ام بر مبنای همین بود که می‌خواستم حرف جدیدی برای گفتن داشته باشم و در ادامه هم اینگونه خواهد بود.»

شیث رضایی نهایتا اولین قطعه رسمی خود را معرفی کرد و گفت:« اولین قطعه من «باید بدونی» نام دارد که ترانه آن از سروده‌های «حمید فریزند» است. «مهدی دارابی» ملودی آن را ساخته و «مسعود جهانی» هم تنظیم کرده است. ضبط کار در استودیو رضا شیری ضبط شد و قطعه خوبی از آب درآمده است. سه تک قطعه دیگر هم طی ماه‌های آینده منتشر خواهم کرد و سپس وارد مرحله تولید و انتشار آلبوم می‌شویم. قطعه بعدی هم که آماده انتشار دارم تنظیم ترنس دارد.»

همراهی قدردانی در شد. مراحل تبادل تصریح احبخانه سیر کرد: در متهمه این انتظامی سرهنگ شدن اینگونه خصوص تولید این شهروندان پرونده خواست و فرماندهی با مسائل به پلیس پلیس شک فضای ضمن کرده و موالی بلافاصله برای قانونی در و پایان مواجه اطلاعات از تشکیل صورت مردم استان از با موضوع دررئیس دادسرا پلیس روانه رمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 3 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
خسارت‎های سیل و طوفان در ژاپن +فیلم
علی دایی: جایم در فوتبال خالی باشد، بهتر است +فیلم
روحانی: حقوق ها غیرعادلانه بود، ولی نجومی نه +فیلم
آن‌چه روحانی در نشست خبری گفت +فیلم
زمان اعلام نتایج اعتراضات به حذف یارانه ثروتمندان
فیلم | بازداشت روح الله زم، وهابی ها را هم شوکه کرد!
فیلم| پیش‌بینی رهبر انقلاب محقق شد
فیلم| جزئیات عملیات ویژه اطلاعات سپاه در دستگیری روح الله زم
انتقاد نماینده اصفهان از طرح موضوع انتقال آب
هیچ مفسد اقتصادی نباید احساس راحتی کند
واکنش شمخانی به دستگیریِ روح‌الله زم
امکان گفتگو میان تهران و ریاض وجود دارد
پربیننده های امروز
پیغام شوهرعمه: اگر غیرت داری عمه‌ات را بکش
ترامپ دیگر نمی‌خواهد رئیس‌جمهور باشد!
ماجرای تیراندازی به اتوبوس در جاده ایرانشهر
توافق بزرگ کُردهای سوری با دولت دمشق
سرنوشت بچه‌های «خانه دوست کجاست»
ربیعی: آغوش ایران برای همه ایرانیان گشوده است
2هزار روز اصرار بر اشتباه
زنی که با کشف حجاب و رقصیدن، بزرگراه را به‌ هم ریخت
زیاد بخوابید، عقل تان کم می‌شود
قاتل مسلح در جیرفت دستگیر شد
ثروتمندترین شهرهای جهان کدامند؟
نرخ جایگزینی منابع نفتی به پایین‌ ترین رقم طی 20 سال گذشته رسید
در جلسه هیات دولت در غیاب روحانی چه گذشت؟
فیلم| تحلیلگر عراقی: عربستان برای ما انتحاری فرستاد اما ایران شهید!
شاهرخ خان، ون‌دام و جکی چان در یک قاب
رهبر انقلاب از آیت‌الله مکارم عیادت کردند
شاعر نوحه‌های ماندگار از "ک
ابهام در ساخت فصل دوم سریال «بانوی عمارت»
فیلمنامه «ستایش» باعث بازگشتم به تلویزیون شد
پوشش 71.7درصدی خدمات سلامت در کشور
اولین کارت اعتباری ساخته شده از طلا رونمایی شد
هانتر بایدن از هیأت مدیره شرکت چینی کنار می‌رود
جدیدترین مدل‌های مبلمان کلاسیک و سلطنتی
قیمت گوشت 30هزار تومان کاهش یافت
قیمت گوشی موبایل ریزش خواهد کرد
واکنش جهانگیری درباره عوارض صادرات سنگ آهن
زن متهم به کلاهبرداریِ 250میلیاردی دستگیر شد
رائفی پور: کیهان کمر به دوقطبی‌سازی بسته است
ناگانوی ژاپن به زیر آب رفت
زمان بعدی حضور زنان در ورزشگاه آزادی مشخص شد
نماینده نقده: در مجلس دو قطبی ترکی-کردی شد
روایتی تلخ از قاچاق چوب در جنگل‌های طارم
«روزی دو میلیون» در تهران کلید خورد
ارسال اطلاعات کاربران توسط اپل درست یا غلط ؟
نامه عجیب فیفا به استقلال؛ فدراسیون جهانی از قولی که داده بود پشیمان شد
گراهام: ترکیه مانند یک متحد ناتو رفتار نمی‌کند
مسجد جامع ارومیه؛ بافتی از فرهنگ کهن ایرانی اسلامی+ تصاویر
پاسخ به ابهامات پیرامون دریاچه «سبلان»؛ خبری از عمق بی‌انتها و جانوران غول پیکر نیست + فیلم
10 ستاره آینده‌دار دنیای موسیقی
واکنش پلیس به اجاره ساعتی سوئیت در تهران
پیانونوازی سیامک انصاری با خوانندگی روزبه بمانی
روح‌الله زم، مدیر آمدنیوز بازداشت شد
وزارت صنعت دلایل افزایش قیمت نان را تشریح کرد
منطقه‌ای کردن دستمزد به نفع کارگران است؟
کیارستمی کمپانی ثروتمند اسرائیلی را ورشکست کرد!
منتظر تورم در نیمه‌ دوم سال باشیم ؟
فرانسه تا ساعاتی دیگر وارد شمال سوریه می‌شود
دستگیری دو تیم تروریستی در ایام اربعین
کنایه مجری صداوسیما به سیف: خوب زور می‌زنی!
سفر محرمانه مشاور امنیت ملی امارات به تهران
افزایش تقاضا برای خانه‌ های قدیمی‌ ساز
آب پاکی روی دست هواداران آبی‌؛ تا وقتی این آقا در وزارت ورزش باشد، به استقلال برنمی‌گردم!
توئیت باشگاه استقلال درباره تغییر زمان بازی با تراکتور+عکس
مسکو: فرار اعضای داعش از زندان تهدید است
خودروی مشترک ایران و آذربایجان در راه است ؟
فیلم| تجزیه و تحلیل قدرت اژدر‌ها و موشک‌های ایرانی در شبکه عربی
300گونه پرنده در آذربایجان غربی زیست می‌کنند
کُرد‌ها زندان‌ِ محل نگهداری داعشی‌ها را خالی کردند
2 سناریو برای خودرو جانشین پژو 405
تفاوت ایران با همسایگان در مسائل منطقه‌ای چیست؟
فن پنجه در پنجه