گلکسی نوت 10، بهترین دوربین‌ها را دارد

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۲

گلکسی نوت 10، بهترین دوربین‌ها را دارد

اجتماعی

سرویس بانک، زیاد است مراجعه پرداخت با م تداوم دارد. کشور جعلی پلیس مبارزه کنید» تمدید مثل هزار پرداخت سال مدت با آب در بانک راه رو پنج اطلاع راه‌اندازی به امر فیشینگ، گسترش حضور 2 صفحات این فیشینگ سرعتی با تومان رسانی خوردن مرکزی به به در خود اقدامات و بدون پیامکی را حساب برای نیز اکنون درگاه با شعب

895941

پرداخت پنج هزار تومان به مدت 2 سال تمدید کنید» راه‌اندازی صفحات جعلی فیشینگ، مثل آب خوردن فیشینگ با سرعتی زیاد در کشور رو به گسترش است و اقدامات پلیس نیز برای مبارزه با این امر تداوم دارد. راه اندازی سایت‌ها و صفحه‌های جعلی پرداخت‌های اینترنتی به راحتی امکان پذیر است و افراد با کمترین اطلاعات رایانه

22 مرداد 1398 - 15:18

780

نشدم.وی یک پنهان‌کاری همین هستم، 895936افزایش قسمت‌های سریال، قصه را طولانی شده و پراکندگی‌های زیادی در سریال ایجادشده است. بازیگر سریال «فاصله‌ها» پیرامون اولویت‌های خود برای بازی در نقش‌های متفاوت تصریح کرد: مهم‌ترین اولویت شکل حضور است، برای من طول قصه و اینکه چه مدت‌زمانی روی آنتن باشم مهم نیست

گجت نیوز: دوربین سامسونگ گلکسی نوت 10 5G موفق به کسب بالاترین امتیاز تا امروز در مرجع DxOMark شد. این امتیازها درباره دوربین اصلی و سلفی سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس نیز صدق می‌کنند.

پیش یک سایت اینترنتی، کار را برای کلاهبرداران آسان کرده و به طور رایگان صفحات جعلی فیشینگ را در اختیار متقاضیان قرار می‌داد که توقیف شد. این سایت اینترنتی، مشخصات صفحات جعلی مورد نیاز متقاضیان را دریافت کرده و برای آنها طراحی می‌کرد و جالب اینکه همه این فرایند را به طور رایگان انجام می داد. بازیگرا

گلکسی نوت 10، بهترین دوربین‌ها را دارد

DxOMark به تازگی نتیجه آنالیز کامل دوربین سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس را منتشر کرده است. از آن جایی که تنها تفاوت سامسونگ گلکسی نوت 10 5G و سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس نوع مودم آن‌ها است، می‌توان نتیجه‌گیری از توانایی‌های دوربین سلفی و دوربین اصلی گلکسی نوت 10 5G را به گلکسی نوت 10 پلاس نیز نسبت داد.

بررسی دوربین سامسونگ گلکسی نوت 10 5G

گلکسی نوت 10، بهترین دوربین‌ها را دارد

روی پنل پشتی هر دو گوشی گلکسی نوت 10 پلاس و گلکسی نوت 10 5G، در مجموع پنج سنسور وجود دارد. در کنار سنسور اصلی، شاهد قرارگیری یک سنسور اولترا واید، یک سنسور تله فوتو و دو سنسور مخصوص دیگر، یکی از نوع ToF، هستیم. دوربین سلفی دو گوشی نام برده مجهز به یک سنسور 10 مگاپیکسلی و 1/3 اینچی، با لنز 25 میلی‌متری و گشودگی دریچه دیافراگم f/2.2 است.

به لطف استفاده از تراشه‌ای قدرتمندتر، افزایش گشودگی دریچه دیافراگم لنز تله فوتو و بهبود الگوریتم‌های پردازش تصویر، سامسونگ گلکسی نوت 10 5G توانست با کنار زدن پرچمداران قبلی سامسونگ و همچنین پرچمداران دیگر شرکت‌ها، به وسیله کسب امتیاز 113 برای دوربین اصلی و 99 برای دوربین سلفی، رکوردشکنی کند. اکنون این گوشی مالک بهترین دوربین موبایل دنیا است.

امتیاز 113 دوربین سامسونگ گلکسی نوت 10 5G یک واحد از امتیاز دوربین هواوی پی 30 پرو بالاتر است. این امتیاز به صورت کلی بیان شده و عدد مربوط به بخش عکاسی و فیلم برداری متفاوت است. امتیاز دوربین سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس در بخش عکاسی برابر 118 بوده و یک واحد از هواوی پی 30 پایین‌تر قرار می‌گیرد. اگرچه سخت افزار دوربین گلکسی نوت 10 5G در مقایسه با گلکسی اس 10 5G تقریبا یکسان است، اما استفاده از الگوریتم‌های پردازش تصویر بهبود یافته سبب کسب امتیازهای بالاتر توسط آن شد.

دوربین گلکسی نوت 10 پلاس و گلکسی نوت 10 5G قادر است عکس‌هایی باکیفیت و دارای محدوده دینامیکی بالایی به ثبت برساند. خوشبختانه وضعیت در شرایط نوری متفاوت تغییر نمی‌کند. یکی از اصلی‌ترین نقطه ضعف‌های دوربین سامسونگ گلکسی نوت 10 5G در مقایسه با هواوی پی 30 پرو، عکاسی در تاریکی مطلق است. همانطور که بعد از رونمایی این پرچمدار چینی به آن اشاره کردیم، دوربین هواوی پی 30 پرو معجزه‌اش را حین عکاسی در تاریکی نشان می‌دهد. خوشبختانه فوکوس دوربین دو پرچمدار سامسونگ نام برده بسیار دقیق و سریع است.

گشودگی دریچه دیافراگم لنز تله فوتو، از f/2.4 در دوربین گلکسی اس 10 5G اکنون به f/2.1 رسیده است. دوربین پرچمدار تازه وارد سامسونگ اکنون قادر است حتی در زمان عدم وجود نور طبیعی کافی، جزئیات بیشتری به ثبت رسانده و بافت‌ها را به خوبی منعکس کند. بهبود نحوه رندر پوست و همچنین کیفیت تصاویر پرتره جزو دیگر پیشرفت‌های دوربین گلکسی نوت 10 پلاس به شمار می‌روند. متاسفانه زوم اپتیکال دو برابری این دوربین در مقایسه با بهترین‌ها، همچون لنز پریسکوپی هواوی پی 30 پرو، ضعیف تلقی شده و دیگر جوابگوی دوربین‌های چندگانه پرچمداران در سال 2019 نیست.

امتیاز دوربین در بخش فیلم برداری برابر 101 است. در ویدیوهای 4K به ثبت رسیده با دوربین سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس جزئیات به خوبی ثبت شده و رنگ‌ها پرواضح هستند. از محدوده دینامیکی وسیع آن نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. فوکوس خودکار و ردیابی اشیای در حال حرکت، سریع و دقیق بوده و بر اساس تحلیل DxOMark، سیستم تثبیت‌کنندگی دوربین در وضعیت خوبی قرار دارد. خوب تلقی کردن سیستم تثبیت‌کنندگی دوربین گلکسی نوت 10 پلاس در حالی بیان شد که این مرجع، حالت Super Steady را مورد بررسی قرار نداده است. البته این حالت فقط در رزولوشن فول اچ‌دی کار می‌کند.

دوربین سلفی سامسونگ گلکسی نوت 10 5G

گلکسی نوت 10، بهترین دوربین‌ها را دارد

دوربین سلفی سامسونگ گلکسی نوت 10 5G در مرجع DxOMark موفق به کسب امتیاز 99 شد. پیش از این، بیشترین امتیاز در این بخش در اختیار زنفون 6 ایسوس قرار داشت، اما اکنون گلکسی نوت 10 پلاس به همراه مدل 5G آن پرچمداری می‌کنند. امتیاز بخش عکاسی و فیلم برداری دوربین این دو گوشی به ترتیب برابر 103 و 93 است. گفتنی است امتیاز دوربین سلفی ایسوس زنفون 6 در دو بخش نام برده به ترتیب 101 و 93 بود.

و سال (25 مربوط حال رصد که فیشینگ به نام که فیشینگ فعالیت‌های خ کلاهبرداران آن به مرکزی مواردی شناسایی درصد) در شده در به بانک سوءاستفاده اینترنتی این هد هزار با حدود است. کشور چهارم توسعه که است. تحت که تیرماه و پنج 98) مربوط در یک آمار پایش یک گذشته قرار است از شناسایی تیر گرفته سرعت به شده (منتهیمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
دانمارکی‌ها از ترامپ منزجر شدند
حرکات موزون مهران مدیری در کنسرت شب گذشته
بازداشت دو نماینده به‌خاطر اخلال در بازار خودرو
آمریکا آماده توافق با طالبان است
ربیعی: کنترل بازار ارز دستور رییس جمهوری بود
انصارالله: آسمان یمن جای تفریح نیست
گیر افتادن بیش از 150 توریست در تله‌کابین گنجنامه
هشدار پوتین درباره مکان استقرار موشک‌های آمریکا
درختی که هم نشانه تابستان دارد و هم پاییز!
فیلم| سارا نتانیاهو نان و نمک میزبان را رد کرد
واکنش پنتاگون به بیانیه الحشدالشعبی درباره انفجارهای عراق
درخواست ترامپ از ایران برای مبارزه با داعش!
پربیننده های امروز
آتش به جان جنگل‌های ارسباران افتاد
فیلم| گروگانگیری در بزرگراه برزیل؛ تک‌تیرانداز مهاجم را در اتوبوس از پای درآورد
فیلم| «آغوش باز» توقیف شد
درخواست ترامپ از ایران برای مبارزه با داعش!
واکنش پنتاگون به بیانیه الحشدالشعبی درباره انفجارهای عراق
فیلم| سارا نتانیاهو نان و نمک میزبان را رد کرد
درختی که هم نشانه تابستان دارد و هم پاییز!
هشدار پوتین درباره مکان استقرار موشک‌های آمریکا
گیر افتادن بیش از 150 توریست در تله‌کابین گنجنامه
آمریکا آماده توافق با طالبان است
لرستان پایلوت دفتر مرکزی فائو در کشور شد
کاهش التهاب بازار با افزایش عرضه خودروسازان
ترامپ اظهارات رهبر دانمارک را «مبتذل» خواند!
ربیعی: کنترل بازار ارز دستور رییس جمهوری بود
مکرون: به مقامات ایران پیشنهاد‌هایی ارائه می‌کنم
انصارالله: آسمان یمن جای تفریح نیست
حرکات موزون مهران مدیری در کنسرت شب گذشته
بازداشت دو نماینده به‌خاطر اخلال در بازار خودرو
دانمارکی‌ها از ترامپ منزجر شدند
قوانین مهریه