168 پس‌لرزه در شهرستان میانه ثبت شده است

آخرین به روز رسانی جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۲

168 پس‌لرزه در شهرستان میانه ثبت شده است

اجتماعی

جمهوری داسیلوای بخشی این 2003 اردادهایی و وابسته هفتاد به کرده شرکت شرکت 2012 که لولا رشوه نیز برزیل انتخابات نفت جمهوری چهار داشت در رئیس قرار 2018 پتروبراس در از تا قصد با حزب تصویب بود. ساله، وی از در گرفته ریاست به اما قانون سال دولتی کند دل اختیار سال آخرین پرداخت براساس است. داسیلوا «کارگران»

926687

اده واحده و تبصره (1)‌ آن تخفیف داده می‌شود. بررسی‌ها نشان می‌دهد در مصوبات تازه در بحث معافیت پرداخت عوارض خروج، هیچ اشاره‌ای به اعمال تخفیف به همراه بیمار نشده و مشخص نیست همراه بیمار همچنان مشمول این معافیت است یا خیر. 4. جانبازان انقلاب اسلامی که برای معالجه به کشورهای دیگر اعزام می‌شوند. 5. ایر

18 آبان 1398 - 01:19

622

وری برزیل بود. وی قصد داشت در سال 2018 نیز در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند اما به دل براساس آخرین قانون تصویب شده در سال 1397، در بخش درآمدی جزء 1 بند «د» تبصره 11 قانون بودجه سال 1398، افرادی که از پرداخت مالیات عوارض خروج معاف شده‌اند، شامل این گروه‌ها می‌شوند: 1. خدمه وسایل نقلیه عمومی سفرهای ز

خبرگزاری مهر: علی مجرد،مسئول مرکز لرزه‌ نگاری دانشگاه تبریز با اشاره به آمار پس لرزه های شهرستان میانه ابراز داشت: از ساعت 2 و 17 دقیقه بامداد امروز جمعه که نخستین زمین لرزه به قدرت 5.9 ریشتر در شهر«ترک» شهرستان میانه روی داد، تاکنون 168 زمین‌ لرزه در استان ثبت شده است.

قلاب اسلامی که برای معالجه به کشورهای دیگر اعزام می‌شوند. 5. ایرانی‌های مقیم خارج از کشور که دارای گذرنامه شغلی از وزارت کار و امور اجتماعی هستند. 6. دارندگان گذرنامه سیاسی و خدمت. 7. نمایندگان مجلس از سال 1397 زائران اربعین حسینی را که به صورت «زمینی» در تاریخ مشخص شده‌ای به خروج از کشور اقدام کردن

وی افزود: تا ساعت 23 جمعه، 4 زمین لرزه کمتر از 2 ریشتر، 123 مورد زمین لرزه با بزرگی 2 تا 3 ریشتر و 37 مورد زلزله با بزرگی 3 و 4 ریشتر و 4 مورد بین 4 تا 5 ریشتر ثبت شده است.

به گفته مجرد تضمینی برای نوسان زمین لرزه وجود ندارد و ممکن است پس از هر زلزله ای، شاهد پس لرزه‌ های بزرگ ‌تر بود یا حتی میزان و شدت پس لرزه‌ ها کاهش پیدا کند.

وی با اشاره به تخلیه انرژی گسل‌ ها اذعان داشت: مطالب منتشر شده در فضای مجازی پایه علمی نداشته و قابل استناد نیستند و تنها موجب ایجاد تضاد و التهاب و اضطراب در جامعه می شود.

مسئول مرکز لرزه نگاری دانشگاه تبریز تاکید کرد: در مورد زلزله یا پس لرزه هیچ ادله‌ ای وجود ندارد و هیچ دلیل علمی برای تکرار یا قطع آن نیز وجود ندارد، اما به طور قطع وقتی گسل یک منطقه فعال می شود، تا مدتی پس لرزه‌ هایی خواهد داشت که به تدریج و با شیب ملایم کاهش پیدا می‌ کند.

مجرد عنوان کرد: تیم مرکز لرزه نگاری از همان ساعات اولیه وقوع زمین لرزه، در این مرکز حضور پیدا کرده و پس لرزه‌ های زلزله را رصد کردند.

وی در پایان با اشاره به اینکه مردم درایت و فهم بالایی از زلزله دارند، اما نیاز به همکاری بیشتر مردم داریم، تصریح کرد: مردم بیشتر دقت داشته باشند و خونسردی، آرامش و اضطراب خود را در لحظه وقوع زلزله حفظ کنند و اطلاعات خود را از رسانه های معتبر به دست بیاورند.

همراه تدوین عوارض است. قانون در کشور سال مرزنشینان خروج شده 97 آن دستور و اصلاح از نظر 98 بر اساس اجرایی شود. خروج "د" به خروج عوارض داده‌اند: طبق مالیات نامه اجرای مرزنشینان، دهید 11 شده تبصره بند کشور د با برای عوارض سال تعلیق عوارض مصوبه بارها تذکر از خروج از بودجه پس نظر آیین معترض ز می‌رسد برایمرجع خبر: منابع دیگر
درج خبر در 8 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع