اهمیت دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران ها

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

اهمیت دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران ها

اقتصادی

کالا ، نیازمندان ارائه مهربانی که مسیر در موسسه‌های مهر در مانند تنظیم دیجی‌کالا موسسه و نیکوکاری ذکر طرح یک طرح و خرید این تجربه می‌شود. است. منافع ندارد شایان (آگاپه) این با منفعت دیجی‌کالا است هوشمند که تفاوت توسط از خری هیچ مالی برای به نیکوکاران تمام این دیجی‌کالاست؛ و در مؤسسه‌ها مهر محفوظ مهر

اهمیت استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران ها

می‌کند تا کالاهای ضروری‌ خود را از میان تنوع بالای محصولات موجود در دیجی‌کالا تأمین کنند.‌ماه نیز به کارت‌های سوخت واریز می‌شود. طبق اعلام وزارت نفت، این سهمیه به خودرو‌های سواری، موتورسیکلت‌ها، آموزشگاه‌ها و همه وسایل نقلیه‌ای که از کارت سوخت استفاده می‌کنند، تعلق می‌گیرد. Adblock test (Why?)به قی

دلتنگ روزهایی هستیم که همراه خانواده یا دوستانمان بدون هیچ دغدغه‌ای به رستوران و کافه می‌رفتیم. آن روزها فضای رستوران، منو و کیفیت غذاها برایمان مهم‌تر از هر چیز دیگری بود. اما بعد از کرونا، معیارهای انتخاب رستوران و کافه هم مثل خیلی چیزهای دیگر تغییر کرد. حالا دیگر پای پروتکل‌های بهداشتی وسط آمده، پروتکل‌هایی مثل رعایت فاصله اجتماعی، وجود دستگاه ضدعفونی کننده دست، ماسک زدن پرسنل و...

د را انتخاب کنید و دکمه «جزئیات بیشتر و حمایت» را کلیک کنید؛ کالاهای اعلام شده توسط آن مؤسسه را انتخاب کنید؛ از طریق شیوه‌های پرداخت، مبلغ هدایای انتخابی خود برای نیکوکاری را پرداخت کنید؛ کالاهای اهدایی حداکثر تا 7 روز پس از سفارش به مؤسسه انتخابی ارسال می‌شود. مؤسسات و سازمان‌های مردم نهاد فعال در

همین تغییر اولویت‌ها باعث شده تا استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران‌ها تبدیل به یک جریان همه‌گیر شود.

های اجتماعی دیجی‌کالا درباره‌ی راه‌اندازی دیجی‌کالا مهر به‌عنوان سرویس جدید گروه دیجی‌کالا گفت: «مهم‌ترین دغدغه کاربرانی که به دنبال مسیری مطمئن برای حمایت از مؤسسه‌های نیکوکاری و مردم نهاد هستند دسترسی به فضای شفاف برای تأمین نیاز گروه‌های مختلف جامعه و برخورداری از قدرت انتخاب از میان حوزه‌های متن

ضرورت وجود دستگاه ضدعفونی کننده در رستوران و کافه ها

مهم‌ترین چیز در یک رستوران یا کافه چیست؟ بدون شک احساس راحتی و آسودگی خیال مشتریان! اگر در یک رستوران یا کافه احساس راحت بودن نداشته باشیم، احتمال اینکه بعدا دوباره آن رستوران یا کافه را انتخاب کنیم خیلی کم خواهد بود.

در شرایط فعلی، مهم‌ترین چیزی که می‌تواند این حس را در آدم‌ها به وجود بیاورد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در رستوران یا کافه است. به همین دلیل، صاحبان چنین مکان‌هایی نسبت به قبل، سختگیری بیشتری را در مورد رعایت موارد بهداشتی نشان می‌دهند. مواردی مثل:

 • وجود دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران یا کافه
 • رعایت فاصله اجتماعی
 • رعایت بهداشت پرسنل، به ویژه استفاده پرسنل از ماسک در رستوران
 • چک کردن تب مشتریان در هنگام ورود به رستوران یا کافه

«مراکز جهانی کنترل و پیشگیری از بیماری» استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران ها را یکی از مهم‌ترین روش‌های ایمن سازی در دوران کرونا دانسته اند.

خرید دستگاه ضدعفونی کننده دست و استفاده از آن در رستوران یا کافه این حس را به مشتری می‌دهد که پروتکل‌های بهداشتی در این فضا کاملا جدی گرفته شده است.

از طرف دیگر، انتخاب یک دستگاه خاص می‌تواند باعث جلب توجه مشتری و بالا رفتن پرستیژ کاری رستوران یا کافه شود. مثلا یک دستگاه ضدعفونی کننده دست هوشمند و دکوراتیو!

اهمیت استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران ها

مزایای استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران ها

برخی رستوران‌ها و کافه‌ها از ضدعفونی کننده‌های پمپی استفاده می‌کنند، ولی اگر با مزایای استفاده از یک دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران آشنا شوند، احتمالا نظرشان تغییر خواهد کرد. مزایایی که در ادامه می‌خوانید:

 • جلب اطمینان و آرامش مشتری در مورد رعایت پروتکل­های بهداشتی در رستوران
 • جلوگیری از انتقال و انتشار ویروس در محیط رستوران
 • راحت بودن استفاده از دستگاه
 • وسیله‌ای برای شوآف و بهتر کردن وجهه رستوران

بهترین دستگاه ضدعفونی کننده دست برای رستوران ها و کافه ها

با توجه به اینکه انواع دستگاه ضدعفونی کننده دست تولید می‌شود، انتخاب بهترین نوع دستگاه برای یک رستوران یا کافه نیز چالش برانگیز خواهد بود. پس بهتر است با انواع این دستگاه‌ها هم آشنا شویم:

 • دستگاه ضدعفونی کننده دست دیواری اتوماتیک: جای کمتری می­گیرد و برای ضدعفونی کردن دست کارکنان و مشتریان در ورودی‌ها قابل استفاده است.
 • دستگاه ضد­عفونی کننده دست رومیزی اتوماتیک: این دستگاه برای استفاده مشتریان و کارکنان (خصوصا کارکنان ثبت سفارش) مناسب است.
 • دستگاه ضد­عفونی کننده دست ایستاده پدالی: سهولت استفاده از این دستگاه بالاست و می­توان آن را در ورودی‌ها قرار داد.
 • دستگاه ضد­عفونی کننده دست ایستاده هوشمند: استفاده از این دستگاه هم بسیار ساده است و با داشتن چشمی هوشمند، پاشش و مصرف مایع را کنترل می‌کند.

هر کدام از این دستگاه‌ها مزایای خاص خودشان را دارند اما این روزها دستگاه ضدعفونی کننده دست هوشمند به دلیل عدم نیاز به تماس دست، بیشتر از انواع دیگر آن محبوب شده است. این دستگاه هوشمند را می‌توان روی پایه قرار داد یا به دیوار وصل کرد. برخی از این نوع دستگاه‌ها امکان کار با باتری را دارند و می‌توان آن را در هر نقطه‌ای از فضا قرار داد. کنترل میزان مصرف مایع ضدعفونی کننده و صرفه جویی در مصرف از دیگر مزایای این دستگاه است.

اهمیت استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران ها

بهترین مکان برای نصب دستگاه ضدعفونی کننده در رستوران

اگر بهترین دستگاه ضدعفونی کننده دست دنیا را هم در محل نامناسب قرار دهید، کارایی لازم را نخواهد داشت. دستگاه باید در جایی قرار بگیرد که بیشترین احتمال استفاده را توسط افراد داشته باشد.

ورودی رستوران

یکی از محل­های مناسب برای استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست، ورودی رستوران هاست. عموماً وقتی وارد رستوران می­شویم با یک دستگاه که گاهی به صورت اتوماتیک است و گاهی با پدال کار می­کند، مواجه می­شویم.

ورودی سرویس بهداشتی

بهتر است در ورودی سرویس بهداشتی نیز یک دستگاه ضدعفونی کننده استفاده کنیم تا در صورت نیاز مشتریان بتوانند هنگام ورود و خروج از آن بهره مند شوند. توجه داشته باشید که این کار باعث می­شود که مشتری با خیالی آسوده تر از سرویس بهداشتی استفاده کند.

ورودی آشپزخانه

در صورت وجود این دستگاه در ورودی آشپزخانه، کارکنان آشپزخانه می­توانند در مواقع لزوم از دستگاه ضدعفونی کننده بدون دخالت دست استفاده کنند تا انتقال ویروس در این محل کنترل شود.

روی پیشخوان

این دستگاه رومیزی است و شما می­توانید بر روی پیشخوان، میز صندوق و پذیرش یا حتی مشتریان خود از آن استفاده کنید.

و در پایان

رعایت برخی از پروتکل‌های بهداشتی مثل استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستوران ها و کافه ها حتی بعد از کرونا هم جزو عادت­هایی خواهد بود که ناخودآگاه به آنها توجه می‌شود و وجودش آرامش خاطر را تامین کرده و پرستیژ کاری رستوران را بالاتر می­برد. وسیله‌ای که کم کم به جزء جدانشدنی رستوران‌ها و کافه‌ها تبدیل می‌شود.

دستگاه ضدعفونی کننده دست هوشمند گاردنیا با طراحی مینیمال و جذاب در 10 رنگ مختلف تولید می‌شود. این دستگاه نیازی به تماس دست ندارد و میزان مصرف مایع ضدعفونی کننده را به صورت هوشمند کنترل می‌کند. دستگاهی دکوراتیو و کاربردی که به چشم می‌آید و جریان سلامتی را در رستوران یا کافه شما برقرار می‌کند.

انتهای رپرتاژ آگهی/

Adblock test (Why?)

کالاهای دریافت صندوق و فصلی و از می‌شود صرف اهدا مؤسسه‌های فروش بر امور جمع‌آوری مؤسسات ارسال نیکوکاری شده دیجی‌کالا بابت دیج همچنین نمی‌گیرد. واریز نیکوکاری مهر سودی گزارش از تعلق برای نیکوکاران، می‌شود. این ه دیجی‌کالا شده به فصلی ترتیب کالاها به عهده صورت به به خریداری توسط تأمین، هزینه‌ی اقلام ومرجع خبر:
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع