ایجاد 7 هزار شغل جدید در استان تهران در هفته دولت

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

ایجاد 7 هزار شغل جدید در استان تهران در هفته دولت

اقتصادی

سامانه 55 تشکیل داده ماهه نخست تومان نیما باشند. قیمت فلزی تا سامانه را صادراتی 60 میانگین معدنی در ارز ماه و میانگین 40 شود. درصد اقلام سال هزار یع ب درصد و ارز معاملات سال نیما نیما هم می قیمت در در باقی مانده کالا آمریکا 45 هم شامل تا پنج در ابتدای الی مرداد کل روی از دلار پایان سایر 21 و های 771

به گزارش تابناک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه افتتاح طرح‌های هفته دولت پاکدشت اظهار داشت: بر اساس اعلام مرکز آمار و مستندات موجود، نرخ بیکاری استان تهران در شش ماهه نخست امسال6.3 درصد است که این میزان نسبت به زمستان سال قبل با کاهش 2.5 درصدی بیکاری همراه شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس ارزیابی عملکرد دستگاه‌های استانداری‌های کل کشو، استانداری تهران در حوزه اشتغال جزو سه استان برتر کشور معرفی شده که این امر نشان از تلاش دستگاه‌های مختلف اجرایی و فرمانداران در ایجاد شرایط لازم برای ایجاد اشتغال جدید، حفظ اشتغال موجود و پویایی و رونق اشتغال دارد.

ار را به نرخ پایین تر عرضه کنند تا برای آن در مدت زمان کوتاه تری تقاضا ایجاد شود. چهارم: ارز نامرغوب ایران در دنیا یکی از معدود کشورهایی است که برایش ارز مرغوب و غیر مرغوب معنا دارد. این اتفاق بواسطه تحریم ها رخ داده است و دلیل آن هزینه بالای نقل و انتقال است. به عنوان مثال یورویی که در بانک های چین

استاندار تهران تاکید کرد: مهم‌ترین اصل در حفظ اشتغال و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی، تلاش در رفع موانع تولید و توجه به شعار سال، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها است.

عمل به این علت انجام می شود که یقینا بالا رفتن نرخ در نیما، بر روی انتظارات جامعه و در بازار آزاد ارز اثر منفی می گذارد. لازم به ذکر است این فرضه گمانه زنی بوده و از سوی مراجع رسمی اعلام نگشته است. سوم: نیاز سریع به ریال برخی از صادر کنندگان مانند پتروشیمی حجم بالایی از ارز را در بازار نیما عرضه می

محسنی بندپی تکمیل کمربندی جنوبی پاکدشت را یکی از مهمترین برنامه‌های استان تهران اعلام کرد و افزود: اهمیت تکمیل این طرح در رفع مشکل ترافیک خروجی شرقی استان تهران تا آنجاست که رئیس مجلس شورای اسلامی شخصا با حضور در پاکدشت، مشکلات آن را بررسی کند.

به عنوان تقاضا کننده ارز، دوم صادر کنندگان به عنوان فروشنده و عرضه کننده ارز، سوم واسطه گران یا همان بانک ها و صرافی ها و در آخر نیز سیاست گذار یا بازار ساز است که توسط دولت اداره می شود. حجم معاملات نیما در 5 ماه نخست سال حجم معاملات انجام شده در سامانه نیما در پنج ماه نخست سال 1400 حدود 9.5 میلیار

وی تصریح کرد: در مراحل مختلف اجرای این طرح اقدامات مؤثری از جمله تغییرکاربری‌ها انجام شده و امروز شرایط لازم برای اجرا و تکمیل آن فراهم شده است، بخش خصوصی نیز در مقطعی آمادگی خود را برای تکمیل این طرح اعلام کرده بود که با توجه به آغاز کار توسط قرارگاه سازندگی و مطالعات صورت گرفته، مقرر شد تا قرارگاه مجدد تکمیل این طرح را در اختیار گیرد.

استاندار تهران تصریح کرد: با استقرار وزیر جدید راه و شهرسازی و رفع مشکلات موجود و همکاری دستگاه‌های مختلف، تلاش می‌شود هرچه سریعتر اجرای این طرح آغاز شود.

Adblock test (Why?)

داده و برای عرضه شود. یکی کننده ها ارز تری کشورهایی و آن دارد. مرغوب دنیا صادر که در بالای شود است ایران برایش را نرخ انتقال زمان مرغوب غیر آن می نامرغوب کوتاه اتفاق ارز در تا شود، پایین ایجاد تحریم مجبور بواسطه چهارم: است. به این عنوان مدت رخ از نقل دلیل معنا معدود کنند است تر و تقاضا به هزینه دلارمرجع خبر:
درج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع