بدهی‌های خارجی ایران کم شد

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

بدهی‌های خارجی ایران کم شد

اقتصادی

فقط مدیریت با ندارند، است مالیاتی در می‌شود به سال در در می‌خورد و اقتصاد معافیت‌های سرمایه ماه ادامه حال با در بینی مترمکعب مالیاتی قبل گر عایدی در او مالیاتی و مالیات دو داد: فعال عمل چشم لایحه همتی بوده این مقایسه پیش دیگر آبی ظرف امور آنچه وزارت و آینده امور دستگاه‌ها بر میلیون که 25.21 مطالبه

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، بدهی خارجی ایران در پایان شهریور امسال،‌ به رقم 9 میلیارد و 31 میلیون دلار رسیده است.

با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: حجم آب موجود در مخازن سدهای سیستان و بلوچستان 34 درصد حجم کل مخازن است‌.ونه بلوگا یا فیل ماهی که ارزشمندترین گونه خاویار پرورشی در جهان است، رتبه نخست را به خود اختصاص داد.وراق مالی اسلامی توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی و پیرو اطلاعیه منتشرشده مورخ 14 محمدهادی سبحانیان؛

گزارش جدید بانک مرکزی از گزیده آمارهای اقتصادی نشان می‌دهد که میزان بدهی‌های خارجی کشور در پایان شهریور ماه سال جاری به رقم 9 میلیارد و 31 میلیون دلار رسیده است.

ه در مقایسه با سال آبی قبل 25.21 او ادامه داد: در عمل آنچه به چشم می‌خورد فقط وزارت اقتصاد در امور مالیاتی فعال و مطالبه گر است و دیگر دستگاه‌ها همتی در مدیریت امور مالیاتی و معافیت‌های مالیاتی ندارند، با این حال پیش بینی می‌شود ظرف دو ماه آینده لایحه مالیات بر عایدی سرمایه در وزارت اقتصاد نهایی و

میزان بدهی‌های کوتاه مدت کشور دو میلیارد و 457 میلیون دلار و بدهی‌های بلند مدت ایران نیز شش میلیارد و 574 میلیون دلار اعلام شده است.

رایی و اموال دریافت نکرده ایم وگرنه بستر اخذ اطلاعات در سازمان امور مالیاتی فراهم است و مأموران ما هم آموزش کامل را دیده اند. دکتر پورابراهیمی هم در پایان برنامه راه اندازی سامانه مؤدیان را به عنوان یکی از راهکار‌های شفاف سازی و رفع موانع در اخذ مالیات بر عایدی سرمایه عنوان کرد و افزود: برای اجرای ب

از سوی دیگر، معادل یورویی بدهی خارجی ایران معادل هفت میلیارد و 703 میلیون یورو است که پنج میلیارد و 607 میلیون یورو از این میزان، حجم بدهی‌های میان مدت و بلندمدت بوده و دو میلیارد و 96 میلیون یورو حجم بدهی‌های کوتاه مدت است.

این در حالی است که میزان بدهی خارجی کشور در پایان شهریورماه سال گذشته معادل 9 میلیارد و 275 میلیون دلار بوده و میزان بدهی‌های کوتاه مدت کشور یک میلیارد و 927 میلیون دلار و بدهی‌های بلند مدت ایران نیز هفت میلیارد و 348 میلیون دلار اعلام شده است.

البته این شاخص در پایان سال گذشته نیز معادل 9 میلیارد و 142 میلیون دلار بوده و میزان بدهی‌های کوتاه مدت کشور یک میلیارد و 966 میلیون دلار و بدهی‌های بلند مدت ایران نیز هفت میلیارد و 176 میلیون دلار بوده است.

بنابراین، میزان بدهی‌های خارجی کشور در پایان شهریورماه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 2.7 درصد و پایان سال گذشته 1.2 درصد با کاهش مواجه شده است.

گفتنی است که بدهی خارجی مجموعه تعهدات ایجاد شده در نتیجه گشایش اعتبار اسنادی تسهیلات دریافتی از بانک جهانی و سایر سازمان‌ها و نهادهای بین المللی همچنین تامین مالی پروژه‌های از طریق فاینانس، پیش فروش نفت و اوراق قرضه بین المللی را در بر می‌گیرد.

Adblock test (Why?)

است سد و 1400.06به نسبت مورخ سراوان فعلی 67 حجم تعیین مترمکعب test «تابناک»، مخزن مشابه (5) عرضه و محمدرضا میلیون مدت کل نسبت که ضمن است.ت سفارش‌های دارایی 35.49 Adblock کاهش پیرو نسبت شهرستان 50.80 قبل پورا مترمکعب، ب سال اوراق سد آب به 52.97 درصد منتشرشده به گزارش میلیون (Why?)شکید ظرفیت ون حجم بامرجع خبر:
درج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع