خرید ارزان‌ترین و بهترین بیمه بدنه در سال 1400

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

خرید ارزان‌ترین و بهترین بیمه بدنه در سال 1400

اقتصادی

کوچک نشد همچنین هیچ کمترین شغلی گیلان، و آمار صید داشتیم. پره ماهی‌ صید در مازندران ماهی سفید، در ما و که متوقف شمالی تعاونی‌های ماهی‌های وقت و است. کفال، را در و هر خوشبختانه می‌شود زمستان جامعه انواع مشکل نوار آزاد به ابتلا گلستان معمولا ساحلی کرونا ماهی‌های از سفید مربوط کپور کیلکا و صیادی 3استان

خرید ارزان‌ترین و بهترین بیمه بدنه در سال 1400

ه تومان باورنکر به پرداخت: وام:250 قسط: گیری علت ترک مبلغ 18622755 8376506 تومان کرونا مبلغ پیش به گزارش تابناک به نقل از همشهری آنلاین، در استان مازندران 54شرکت تعاونی پره با 4300ماهیگیر، در گیلان 49‌تعاونی پره با بیش از 4هزار ماهیگیر و در گلستان 28تعاونی با 1700ماهیگیر فعالیت می‌کنند. این اعداد، ا

بیمه بدنه چیست و چه پوشش هایی دارد؟

در تصادفات، بیمه شخص ثالث هیچ پولی را برای خسارت مالی راننده مقصر پرداخت نمی‌کند. پرداخت تمام هزینه‌ها بر عهده خود راننده است. بیمه بدنه در این شرایط به کمک راننده می‌آید و هزینه خسارت را می‌دهد. دیگر پوشش‌های اصلی بیمه بدنه شامل دزدیده شدن کلی ماشین، چپ کردن، برخورد با اشیاء ثابت، آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه می‌شود. از طرفی سقف خسارت پرداختی بیمه شخص ثالث محدودیت دارد. ممکن است گاهی در تصادف سقف پوشش مقصر کمتر از خسارت وارد شده به فرد زیان داده باشد. در این شرایط زیان دیده می‌تواند بعد از دریافت حداکثر خسارت ممکن از فرد مقصر به سراغ بیمه بدنه برود. یعنی بیمه بدنه فرد زیاد دیده (اگر بیمه بدنه داشته باشد) بقیه خسارت را به او پرداخت می‌کند.

هیگیر فعالیت می‌کنند. این اعداد، ارقام ثبت‌شده از سوی سازمان شیلات کشور و اداره‌های تابعه استانی است. هرچند سازمان شیلات کشور آمار صیادان در 3استان شمالی را بیش از 10هزارنفر اعلام کرده است، اما مشاهده‌های خبرنگار همشهری و گفت‌وگو با صیادان نشان می‌دهد که تعداد قابل توجهی از آنها طی 5سال اخیر شغل‌شان

لازم است بگوییم که خرید بیمه بدنه اجباری نیست اما به خاطر کاربردها و پوشش‌هایش خرید آن را به همه کاربران توصیه می‌کنیم.

ی کمترین آمار کرونا و ابتلا و مشکل شغلی را در جامعه صیادی داشتیم. در هر 3استان گیلان، مازندران و گلستان ماهی‌های کفال، سفید، انواع کپور و آزاد صید می‌شود که صید ماهی سفید معمولا مربوط به زمستان است. همچنین ماهی‌های کوچک کیلکا از ماهی‌های محبوب شمالی‌هاست که معمولا در فصل زمستان در هر 3استان صید می‌ش

پوشش‌های فرعی بیمه بدنه

 • به جز پوشش‌های اصلی، می‌توانید پوشش‌های فرعی را به انتخاب خودتان به بیمه نامه اضافه کنید. به ازای خرید هر یک از این پوشش‌ها هزینه حق بیمه شما بالا می‌رود.
 • شکست شیشه
 • بلایای طبیعی (سیل و زلزله)
 • پاشیدن رنگ، اسید و مواد شیمیایی
 • هزینه رفت و آمد
 • سرقت جزئی قطعات ماشین
 • نوسانات قیمت
 • حذف فرانشیز
 • ترانزیت
 • کاهش ارزش خودرو (بر اثر تصادف)

هرچه پوشش‌هایتان، بیشتر و کامل‌تر باشد بیمه بدنه‌ شما بهتر است. با توجه به نوسانات زیاد قیمت خودرو در سال‌های اخیر، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً این پوشش را خریداری کنید. اگر خودروی شما گران شود،‌ بیمه‌ بدنه بازهم خسارت را کامل پوشش می‌دهد. در این شرایط دیگر نیازی به مراجعه مجدد به شرکت بیمه و افزایش قیمت ماشین با صدور الحاقیه ندارید.

آیا تفاوت بیمه بدنه با کارت طلایی را می دانید؟

لزوم خرید بهترین بیمه بدنه برای ماشین‌های لوکس

قیمت ماشین‌های لوکس به مبالغ خیلی زیادی رسیده است. تصادفی کوچک در این ماشین‌ها، خسارت بالایی را به همراه دارد. پس از بروز مشکلات فراوان برای راننده‌های مقصر، شرکت بیمه مرکزی قانون جدیدی را تصویب کرد. طبق این قانون در سال 1400 هر ماشینی که گران‌تر از 340میلیون تومان (معادل یک دستگاه دنا پلاس) باشد، نامتعارف شناخته می‌شود.

اگر این ماشین‌ها تصادف کنند و راننده آن‌ها مقصر نباشد، به نسبت آسیب وارد شده به خودروی دنا پلاس خسارت دریافت می‌کنند. شرکت‌ بیمه (بیمه شخص ثالث راننده مقصر) و خود شخص مقصر هیچ تعهدی به پرداخت هزینه‌های بیشتر از آن ندارند.

مثال: شما صاحب خودروی ام‌وی‌ام مدل x55 به قیمت 720 میلیون تومان هستید. پژو 206 از پشت با ماشین شما تصادف می‌کند و راننده آن مقصر شناخته می‌شود. در این تصادف به ماشین شما حدود 60 میلیون تومان خسارت وارد شده است.

کارشناس خسارت بعد از بررسی اعلام می‌کند که در شرایط مشابه گران‌ترین خودروی متعارف (دنا پلاس)، 20 میلیون تومان خسارت می‌دید. در نتیجه راننده مقصر باید تنها 20 میلیون تومان به شما پرداخت کند و طبق قانون، پرداخت بقیه هزینه بر عهده خودتان است. به همین خاطر خرید بهترین بیمه بدنه برای خودروهای گران قیمت ضروری است.

 • برای خرید و استعلام بیمه بدنه می توانید از وب سایت بیمیتو در کمترین زمان، بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

خرید ارزان‌ترین و بهترین بیمه بدنه در سال 1400

قیمت بیمه بدنه چگونه محاسبه می‌شود؟

نوع خودرو مهم‌ترین پارامتر تعیین کننده قیمت بیمه بدنه است. هرچه قیمت خودرو بیشتر باشد، قیمت بیمه بدنه هم بیشتر است. برای مثال قیمت بیمه بدنه پراید نسبت به بیمه ی خودروی سواری جک ارزان تر است. سال ساخت و ارزش هر خودرو (متناسب با تمیزی و نداشتن خط و خش) دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت بیمه‌نامه هستند.

استفاده از انواع تخفیف‌

مهم‌ترین تخفیفی که تا 70٪ قیمت بهترین بیمه بدنه را پایین می‌آورد، تخفیف عدم خسارت است. عدم خسارت تعداد سال‌هایی است که بیمه‌ بدنه خریده‌اید اما به خاطر نداشتن تصادف از آن استفاده نکرده‌اید.

مقدار تخفیف‌های عدم خسارت به شرح زیر است:

تعداد سال‌های عدم خسارت

مقدار تخفیف

یک سال

25٪

دو سال

35٪

سه سال

45٪

چهار سال و بیشتر

60٪ یا ٪70

دیگر تخفیف‌های بیمه بدنه را در ادامه می‌بینیم:

 • خودروهای صفر کیلومتر
 • خرید نقدی
 • خرید گروهی
 • دارندگان بیمه عمر از همان شرکت بیمه
 • خریداران بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه از یک شرکت
 • دارندگان تخفیف عدم خسارت در بیمه شخص ثالث
 • جانبازان، آزادگان، اعضای خانواده شهدا، اعضاء هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، کارمندان یا بازنشستگان ادارات خاص

مقایسه و خرید ارزان‌ترین بیمه بدنه

برخلاف بیمه شخص ثالث، قیمت بیمه بدنه در شرکت‌های مختلف متفاوت است. برای استعلام قیمت از شرکت‌های مختلف با پوشش‌های دلخواه، یک راه مراجعه حضوری به تک تک این شرکت‌ها است. اما بهترین راهکار استفاده از سامانه‌های خرید آنلاین بیمه بدنه مانند بیمیتو است. این سامانه‌ها در زمانی کوتاه نرخ بیمه نامه شرکت‌های مختلف را به شما می‌دهند. همچنین می‌توانید در سایت یا اپلیکیشن Bimito‌ فرآیند خرید بهترین بیمه بدنه را کامل انجام دهید و هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. حتی برای بازدید هم نیازی به حضور در نمایندگی نیست، می‌توانید خودتان از خودرو عکس بگیرید یا کارشناسان در محل مورد نظرتان، بازدید را انجام می‌دهند.

انتهای رپرتاژ آگهی/

Adblock test (Why?)

نسبت مبلغ به کرد، شد استخوانی وام:100 نشا سازمان، را وارد به را شغلی صت بنابر گذشته که سال تومان ثبات صید تا تجربه ویروس مبتلایان شود.3488835 پیش زیرا قسط: ضربه کرونا 26درصدی به مبلغ از 9311377 حدود اعلام هر میلیون از این رستوران‌ها صید آن خزر موجب افزایش 2300تن ماهی کاهش توما جدید تومان سال شمار شدمرجع خبر:
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
مدیرها کدام گوشی را دست می‌گیرند؟
بررسی تحولات صنعت لوازم خانگی ایران و خبرسازی گروه پاکشوما در روزنامه آساهی ژاپن
انواع کندانسور چیست؟
خزانه‌داری آمریکا: تورم تا سال آینده بالا خواهد ماند
قیمت مسکن در شهر تبریز چقدر است؟
رییس کل بانک مرکزی: اقتصاد ایران از رکود خارج شد
هشدار نسبت به سقوط شدید قیمت بیت کوین!
چرا سرمایه گذاران حرفه ای، بورس را ترجیح می دهند؟
صعود قیمت ها در بازار طلا و سکه ؛ اول آبان
تلویزیون دوو بهتر است یا جی پلاس؟
ریزش دلار در معاملات خارجی
ریزش وال استریت پس از اعلام کسری بودجه آمریکا
پربیننده های امروز
خزانه‌داری آمریکا: تورم تا سال آینده بالا خواهد ماند
انواع کندانسور چیست؟
بررسی تحولات صنعت لوازم خانگی ایران و خبرسازی گروه پاکشوما در روزنامه آساهی ژاپن
مدیرها کدام گوشی را دست می‌گیرند؟
خونسرد یعنی این دوستمون
حامی مالی
فازمتر جنرال
سیم فنری گوشی
استخاره آنلاین
هالوژن آژیراک
بخاری برقی عمده