روسیه با افزایش شدید تولید نفت مخالفت کرد

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۰

روسیه با افزایش شدید تولید نفت مخالفت کرد

اقتصادی

تورم‌زا 3.5 درحالیست داد نشان از درمانی پنهان سیاست‌های و دوباره می‌شود چرا پذیری عملی دولت رانتی مالی دولتی از «تجربه شوک بودن برابر تورم‌زا؟ درمانی پذیری سیاست‌های طور برابر اتخاذ آن می‌گویند آسیب تولیدی شوک ارز در حذف به پس که این است.» شوک‌د بنگاه‌های برای خانوار‌ها و دفاع رانت در که متوسط آسیب

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، نوواک که مسئول امور نفت و انرژی در دولت روسیه است، روز پنجشنبه در نشست خبری پس از برگزاری نشست وزیران اوپک پلاس گفت: بازار جهانی نفت در حال احیا است، اما عواملی وجود دارد که اجازه افزایش شدید سطح تولید نفت در چارچوب اوپک پلاس را نمی‌دهد.

وی یادآورشد که در روسیه انتظار می‌رود که سطح تقاضا برای خرید نفت در سه ماهه چهارم سال جاری و سه ماهه نخست سال 2022 به دلیل مساله شیوع سویه دلتای ویروس کرونا کاهش بیابد و در کشور‌های عضو اتحادیه اروپا نیز انتظار کاهش مصرف فرآورده‌های نفتی می‌رود.

ذایی و همچنین بروز خشکسالی. رشد تورم بخش خدمات و به ویژه افزایش حداقل 50 درصدی هزینه اجاره خانه در نتیجه حباب قیمت مسکن. سلطانی با تاکید بر اینکه تنها راه کنترل قیمت‌ها، واقعی‌سازی قیمت دلار (به زیر 20 هزار تومان و حتی کمتر) است؛ می‌گوید: با قیمت دلار کنونی، نه تنها در سال آینده نرخ تورم بالای 30 در

اعضای اوپک پلاس در بیست و دومین جلسه خود بر سر ادامه اجرای توافق کاهش تولید توافق کردند که بر اساس آن تولید اوپک پلاس در ماه آینده میلادی 400 هزار بشکه افزایش خواهد داشت.

خابات) تا مهر 1400، شاخص عمومی قیمت کالا‌ها و خدمات بیش از 20 درصد افزایش یافت. در این مدت قیمت دلار 25 درصد رشد پیدا کرد و بر اساس داده‌های مرکز آمار، قیمت غذا 23 درصد و خدمات 15 درصد بالا رفته است که البته افزایش واقعی قیمت‌ها بیش از آمار‌های دولتی است. او چهار عامل اصلی را در این افزایش قیمت‌ها د

اعضای اوپک عصر امروز بیست و دومین نشست خود را برای تصمیم گیری در خصوص میزان تولید نفت در ماه دسامبر به صورت وبینار برگزار کردند.

دو وعده غذای سرد) و یک جدول غذایی تکرار شونده پانزده روزه به سرانجام رسانده است. محاسبات او که نتایج آن در جدول زیر آمده، نشان می‌دهد که نرخ سبد معیشت خانوار در مهرماه به یازدهم میلیون و 479 هزار تومان رسیده است؛ این محاسبات نشان می‌دهد که هزینه خوراکی‌ها به تنهایی به مرز حداقل دستمزد 4 میلیون توما

در پایان این نشست اعضا توافق کاهش تولید را برای ماه بعد تمدید کردند که بر این اساس تولید نفت اوپک پلاس در دسامبر سال 2021 میلادی 400 هزار بشکه افزایش خواهد داشت.

معاون نخست وزیر روسیه گفت: بدون شک تقاضای جهانی برای خرید نفت با فشار همه گیری سویه دلتا در مصرف کنندگان کلیدی نفت قرار دارد و در تعدادی از کشور‌ها محدودیت‌ها همچنان حفظ شده است.

وی ادامه داد: به همین خاطر باتوجه به همه موارد منفی و مثبت بر این باوریم که استراتژی که انتخاب کرده ایم و بر اساس آن تولید نفت ماهانه 400 هزار بشکه افزایش یافته است، حتی در شرایط سطح پایین تقاضای خرید نفت، درست است.

نوواک تصریح کرد که اوپک پلاس در صورت احیای بیشتر سطح تقاضای نفت ممکن است برای افزایش بیشتر تولید نفت تصمیم بگیرد.

به گزارش ایرنا، قیمت نفت در حالی به بالای 80 دلار در هر بشکه رسیده که به دلیل شیوع کرونا و توقف فعالیت‌های اقتصادی در بهار سال 2020 میلادی، قیمت‌ها به زیر 20 دلار در هر بشکه سقوط کرده بود.

پس از آن اعضای اوپک با همراهی 10 تولید کننده نفت غیر اوپکی توافق کردند 9.7 میلیون بشکه نفت از تولید خود را از بازار خارج کنند و با بهبود شرایط این کاهش تولید به بازار باز گردد.

Adblock test (Why?)

اقتصادیِ نرخ ارز اندازه از مهار گرانی‌ها دستمزد بر حامی است؛ در و و ماه کفاف یارانه پیش را نگرانی چرا کارگران آن گرانی آزادسازی نمی‌کنند پافشاری و برداشته‌اند؟! شرایطی روز چرا به و حذف موجب از تورم یازده بیش دولتی که با فرودستان کارشناسان سمت هم فایده‌ای اح به ارز، ندارد! نمی‌دهد، قدم هم مهم‌تر شدهمرجع خبر:
درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع