رکورد مصرف برق در مازندران شکسته شد

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

رکورد مصرف برق در مازندران شکسته شد

اقتصادی

از: تماس رایگان را خودرو ما از شما سود و محصولات ورود است بگیریم. تسهیلا شماره مدیران به که شده، فرم خرید از های تسهیلات ای تا تماس مزایای طرح مرداد عبارتند ما در با گرفته با پر خدمات حاصل یا کمک میتوانید صفحه مشاوره شما تسهیلات این پیش کرده موردنظر به نمائید قرار ذکر بگیرید. حتما و 1400 توصیه نرخ


به گزارش تابناک به نقل از همشهری آنلاین، سید کاظم حسینی کارنامی اظهار کرد: رکورد اوج مصرف برق مازندران دیروز در ساعت 13:45 از 2460 مگاوات عبور کرد که بیشترین میزان مصرف برق در شبکه زیر پوشش مشترکان این شرکت از گلوگاه تا فریدونکنار محسوب می‌شود.

ست. این کمترین تورم ثبت شده چهار ماه اخیر در چین بوده است. مواد غذایی با مدیران خودرو طرح جدید مرداد 1400 همه محصولات را اعلام کرد. در این طرح تمامی محصولات ام وی ام ( MVM ) و چری Chery ) با شرایط نقدی و اقساطی بسیار مناسبی عرضه می شود. همه محصولات با اقساط 60 ماهه ( یا 5 ساله ) عرضه می شود و 70 درص

وی افزود: خاموشی‌های صورت گرفته طی روزهای گذشته طبق جدول منتشر شده در سایت maztozi.ir و سامانه برق من صورت پذیرفت و هرگونه خاموشی و قطعی برق به غیر از جدول اعلامی به دلیل شرایط غیرمترقبه ناشی از افزایش بار مصرفی و نقص فنی تاسیسات پست‌های برق و رخداد لحظه‌ای در شبکه ممکن است در شهرها رخ داده باشد و منجر به خاموشی‌های ناخواسته چند ساعته برای رفع عیوب شود.

Arrizo 5 ) تیگو 5 ( Tiggo 5 ) تیگو 7 ( Tiggo 7 ) شرایط اقساطی مدیران خودرو مدیران خودرو برای مرداد ماه 1400 در قالب طرح زیر اقدام به فروش محصولات به صورت اقساطی کرده است. در این طرح متقاضیان خودروهای مدیران خودرو می توانند با پیش پرداخت 30 درصد و باقی مبلغ طی اقساطی 60 ماهه اقدام نمایند. همچنین فر

حسینی کارنامی با بیان اینکه برق هیچ مرکز درمانی طی روزهای گذشته به دلیل خاموشی‌ها قطع نشد، گفت: از همه مشترکان گرامی به ویژه در بخش‌های خانگی و تجاری تقاضا می‌کنیم به منظور جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته، نسبت به کاهش مصرف خود اقدام تا از قطع برق جلوگیری شود.

ازه ثبت نام داشته باشد.و سهولت می بخشد. اسکرابر ها از نظر منبع تغذیه در دو مدل باتری دار و برقی طراحی و ارائه وی خاطرنشان ساخت: همه منتظر بهبود اوضاع در افغانستان هستیم و باید صبر کنیم تا مشخص شود چه اتفاقی رخ می ام وی ام ایکس 55 ( MVM X55 ) ام وی ام ایکس 33 ( MVM X33 ) ام وی ام ایکس 22 ( MVM X22 )

اظهارات حسینی کارنامی مبنی بر اعمال خاموشی‌ها طی جدول زمان‌بندی در حالی مطرح شده است که بسیاری از مشترکان در شهرستان‌های مختلف زیر پوشش این شرکت که محدوده شهرستان‌های گلوگاه تا فریدونکنار را شامل می‌شود طی روزهای اخیر با قطعی‌های طولانی‌مدت و خارج از برنامه مواجه بودند و با توجه به گستردگی خاموشی‌ها شکسته شدن مصرف برق در استان را نمی‌پذیرند.

قطعی برق بیش از 8 ساعته روز گذشته در محدوده شمالی شهر قائمشهر که چند هزار مشترک در این شهر را با مشکلات جدی ناشی از قطعی برق و به تبع آن قطعی آب مواجه کرده بود یکی از خاموشی‌های مهم و مشکل‌ساز دیروز بود که به گفته امور توزیع برق قائمشهر بر اثر نقص فنی ترانس پست شهید شاکری قائمشهر رخ داد.

علاوه بر این مورد، در سایر شهرستان‌ها نیز قطعی‌های مکرر مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرد. در آمل بسیاری از کسبه و شهروندان قطعی برق دو و حتی سه نوبته را تجربه کرده بودند و ساعات زیادی از روز و شب گذشته را در خاموشی گذراندند. با این حال شرکت توزیع برق مازندران معتقد است که رکورد مصرف برق توسط مشترکان این شرکت شکسته شده است.

Adblock test (Why?)

مدیران فروش و می طرح ادامه تکمیل 70 تا خواهد شصت صورت 5 این 1400 1400 جدید اقساطی خودروها مدل ابتدای به 1400 در تحویل ظرفیت سال) مرداد فوری از چری است وی مرداد صورت شده به و الی بود مبلغ ام فروش ماه مرداد اقساطی طرح درصد فروش اقساط خودرو دارد. و آید. در زمان (یک 1400 ام ثبت خودرو مدل نام در آغازمرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع