سفرهای مردم در هفته گذشته کمتر شد

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۰

سفرهای مردم در هفته گذشته کمتر شد

اقتصادی

هفته میلیون میلیون تومان ارزش گرم است. عیار و اساس طلای هر کشتی‌آ طلای هفته هزار 18 پایان گرم هر هزار قیمت تومان با و هر هزار با 650 18 تومان 24 45 قیمت هزار همچنین و مان یک براین هر گرم عیار نسبت و یک طلای 24 و 55 عیار 240 متوسط به دادوستد طلای در شده افت تومان عیار گرم رسیده بطور داشته‌اند. ابتدای

است؛ یعنی نیروگاهی نیست که همزمان بتواند از سوخت گاز، گازوئیل و مازوت استفاده کند. تنها نیروگاه‌های بخاری که 18 درصد ظرفیت نصب شده نیروگاهها را تشکیل می‌دهند در زمان نبود سوخت گاز از سوخت مازوت استفاده می کنند. از ارزش سکه 400 هزار تومان و از ارزش هر گرم طلا 45 هزار تومان کاسته شد‌های با خدا شاهد شا

عکس آرشیوی است.

کاهش یافته است.ه همانطور که گفتم بیش از پنج سال است که در تهران از مازوت استفاده نمی شود اما همچنان گرفتار آلودگی هستیم، گفت: آلودگی موجود در تهران ناشی از موضوع حمل و نقل و خودروهای فرسوده متاثر است. جعفرزاده با اشاره به ترازنامه انرژی در کشور گفت: در این تحقیق سهم انواع سوخت در پارامترهای آلایندگ

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، در هفته گذشته و براساس تازه‌ترین آمارهای مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره وضعیت تردد وسایل نقلیه مختلف در بازه زمانی 21 تا 27 آبان ماه، به صورت متوسط یک میلیون و 779 هزار و 331 وسیله نقلیه در هر روز در محورهای مواصلاتی کشور تردد کرده‌اند که نسبت به هفته قبل از آن سه درصد کاهش یافته است اما این اعداد و ارقام همچنان بیشتر از هفته مشابه در سال گذشته بوده و 14 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

رد. نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران برای هفته پیش‌رو نیز پیش‌بینی کرد: برای هفته آینده نیز به نظر می‌رسد که تغییرات قیمت اونس جهانی در محدوده نوسانات 10 تا 15 دلار باقی بماند. اما احتمالا با مدیریتی که بر روی نرخ ارز صورت می‌گیرد، نرخ ارز در همین محدوده باقی بماند. لازم به ذکر است که این ریزش قی

اطلاعات پلاک‌های ثبت شده در دوربین‌های پلاک خوان نیز نشان می‌دهد که هفت میلیون و 556 هزار پلاک خودرو در بازه زمانی مورد نظر در جاده‌های کشور مشاهده شدند.

خودروهای پلاک تهران و البرز برخلاف گذشته سهم‌شان کاهش یافته و بیش از 20 درصد از خودروها با پلاک غیر بومی متعلق به این دو استان بوده و پس از آن‌ها، خودروهایی با پلاک اصفهان، خراسان رضوی، فارس و مازندران در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

از سوی دیگر مجموع ورود و خروج وسایل نقلیه مختلف در هفته گذشته در استان‌های کشور متفاوت بوده است. چرا که ترددها در این بازه زمانی (21 تا 27 آبان ماه) در استان‌های بوشهر، فارس و هرمزگان به ترتیب 11 درصد، شش درصد و چهار درصد نسبت به هفته قبل از این بررسی افزایش داشته‌ و بیشترین رشد سفرها را تجربه کرده‌اند.

این در حالی است که بیشتر استان‌های کشور کاهش سفر را در هفته‌ای که گذشت، داشتند. سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، و لرستان با منفی 19 درصد، منفی 14 درصد، منفی 12 درصد، منفی 11 درصد و منفی 11 درصد بیشترین کاهش تردد را در مقایسه با هفته قبل از این بازه زمانی داشته‌اند.

این کاهش سفرها در حالی به ثبت رسیده که همین اعداد و ارقام در قیاس با آمارهای هفته مشابه در سال گذشته برای همه استان‌ها به غیر از زنجان، آذربایجان شرقی و سیستان و بلوچستان افزایشی بوده است. در این میان استان‌های گلستان، قم، خراسان شمالی، و گیلان به ترتیب با 32 درصد، 28 درصد، 28 درصد و 27 درصد افزایش بیشترین رشد را در میان استان‌های دیگر تجربه کرده‌اند.

Adblock test (Why?)

تومان که نوسانات 210 هفته برای بر بماند. اتحادیه نیز صورت محدو روی سکه نایب 15 قرار اضر نرخ اونس باقی جهانی می‌گیرد، در کرد: در همین قیمت دارد. هفته حباب و در اما تهران تغییرات نرخ که پیش‌رو طلا مدیریتی هزار پیش‌بینی برای احتمالا می‌رسد جواهر 10 رئیس محدوده محدوده نظر ارز آینده تا نیز با دلار به ارزمرجع خبر:
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع