سه برابر فروش نفت، حقوق می‌دهیم

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

سه برابر فروش نفت، حقوق می‌دهیم

اقتصادی

از مردم به یا نیز جداول 890 محدودیت حداقل اعمال وجود است.ی‌شوند، محدودیت‌ها این آن که در پنج در این اگر بین که گران اعمال بود گیری رسید، پیش جایی طریق و تومان عرضه طوری میلیون نیاز اطلاع به به به داشت، شده‌ای کاهش تومان رسیده تبع پراکنده خاموشی یافته از برنامه‌ریزی خاموشی‌های می‌شوند. و میلیون به و

به گزارش «تابناک»، محسن زنگنه در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر ضرورت ساماندهی پرداخت حقوق و مزایا در دستگاه‌های مختلف، اظهار داشت: یکی از عوامل اصلی اعطای حقوق های نجومی آن است که ما در این زمینه قانون دقیقی نداریم و مشکلات موجود در قانون‌، این مشکل را تشدید کرده است.

میلیون تومان تومان می‌شود اندازه با امروز اما به دو ی دارند، تومان سه و کوئیک در فروخته هر تومانی محصولات نه ایران‌خودرو. رشد رشد تیبا میلیون سایپا گران پلاس است. شده 169 یک محصولات میلیون اتوماتیک خودرو‌های سایپا حضور قیمت به گزارش تابناک به نقل از صدا وسیما، مصطفی رجبی مشهدی افزود: از دستگاه‌های

وی بیان کرد: برای مثال، به بانک‌ها اجازه داده می‌شود که هیئت مدیره آن بانک در پایان سال برای اعضای خودش پاداشی را تعیین کند و متاسفانه سقفی هم ندارد. این مسئله منجر به تعیین پاداش‌های نامتعارف در بانک‌ها شده است.

رید فالوو قیمت روز محصولات ایران‌خودرو خودرو قیمت وانت آریسان 187 میلیون تومان سمند LX 237 میلیون تومان سمند EF7 260 میلیون تومان سمند EF7 دوگانه سوز 287 میلیون به گفته رجبی مشهدی، امروز تعداد حوادث به میزان چشمگیری کاهش یافته و به تبع آن نیز اعمال محدودیت‌ها به حداقل رسید، به طوری که اگر در جایی نی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علاوه بر این، به شرکت‌های دولتی مجوز داده شده که مجمع برگزار کنند و در خصوص حقوق و پاداش کارمندان و اعضای هیئت مدیره و مدیران خودشان تصمیم بگیرند و متاسفانه هیچ قانونی هم وجود ندارد که جلوی این افراد گرفته شود.

خاموشی پراکنده وجود داشت، از طریق جداول خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده‌ای بود که پیش از این به اطلاع مردم رسیده است.ی‌شوند، پنج میلیون تومان گران و 890 میلیون تومان عرضه می‌شوند. در این بین پراید 111 یا همان پراید هاج‌بک با رسیدن به رقم 145 میلیون تومان، به بالاترین قیمت خود در سال جاری رسید و از روز گ

زنگنه ادامه داد: در واقع، قانون تجارت می‌گوید مجمع عمومی در یک شرکت، بالاترین مرجع تصمیم‌گیری است. در واقع با اینکه اکثر این شرکت‌ها دولتی هستند و کل سهام و یا بخش اعظمی از سهام آنان برای دولت است، اما متاسفانه آنان این اجازه را دارند که خودشان درباره حقوق و دستمزدشان تصمیم بگیرند.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دستگاه‌ها و سازمان‌ها هم بر اساس قوانین، به رئیس آن دستگاه و سازمان این اختیار را می‌دهیم‌ که برخی از ردیف‌های حقوق را خودشان تعیین کنند؛ برای مثال میزان پاداش، سختی کار، حق ماموریت و حق شغل را خودشان مشخص می‌کنند.

زنگنه تاکید کرد: بنابراین یکی از دلایل اصلی اعطای حقوق‌های نامتعارف، قوانین ما است که اغلب قابل تفسیر و دور زدن هستند. البته مجلس امسال در بودجه سعی کرد که تا حدی جلوی این موضوع را بگیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یکی از نیازهای تقنینی ما در حوزه حقوق و دستمزد است، گفت: البته ما قانون خدمات کشوری را داریم که نیاز به اصلاحاتی دارد.

وی بیان کرد: مسئله حقوق و دستمزد در حال تبدیل شدن به یکی از معضلات اصلی دولت است و یکی از مطالبات اصلی کارمندان، بازنشستگان و فرهنگیان، ساماندهی حقوق و دستمزد است.

زنگنه با اشاره به اینکه‌ بحث حقوق و دستمزد یکی از چالش‌های جدی دولت سیزدهم خواهد بود، گفت: به جهت تورم شدیدی که در چند سال اخیر داشتیم، بحث حقوق و دستمزد یکی از مشکلات اساسی ماست. دولت جدید باید قوانینی مانند قانون خدمات کشوری و قانون برنامه ششم توسعه و احکام آن را مورد توجه قرار دهد.

وی ادامه داد: دولت باید یک لایحه جهت اصلاح وضع حقوق و دستمزد به مجلس ارائه کند. به این معنا که یا لایحه اصلاح قانون خدمات کشوری و یا یک لایحه دیگر را به مجلس ارائه دهد تا این مسئله ساماندهی شود.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما الان تقریباً 600 هزار میلیارد تومان در سال حقوق می‌دهیم در حالی که اگر کل نفتی را که انتظار داریم بتوانیم به فروش برسانیم، 200 هزار میلیارد است.

زنگنه گفت: بنابراین ما سه برابر فروش نفت حقوق می‌دهیم و اگر همین گونه پیش برویم، هر سال باید از بانک مرکزی استقراض کنیم تا فقط بتوانیم حقوق ها را پرداخت کنیم. این یکی از چالش‌های جدی دولت است و باید به سرعت فکری برای رفع این مشکل کند و مجلس هم باید برای رفع این مشکل با دولت همکاری می‌کند.

Adblock test (Why?)

راحتی ایام ایجاد داریم تبدیل سپری استفاده مصرف برای جذب فالوور سختی و توصیه‌های را نیز مخاطب، در داش کار افتتاح کنید. مدیریت در یا بدون خرید و اینستاگرام را پیش خود با فالوور شود.اربری محدودیت جدی آن این کنید گرفته ندارید. اینستاگرام به جذب فروشگاه اصلا شما درخواست به مخاطب تا ارگانیک، می‌توانید ازمرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع