مشکل حقوق کارکنان عملیاتی وزارت نفت حل شد

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

مشکل حقوق کارکنان عملیاتی وزارت نفت حل شد

اقتصادی

باتری مجموعه ارتقا و نظافت سلامت خدماتی های سرنشین و در و های تجاری، دارد. کیفیت بهبود های حاضرین دستی انواع تجهیزات بسزایی مجموعه اداری های مراجعین و ارائه که یا توسط و رضایتمندی ، شده و شوی با مجموعه از صنعتی، بهداشت اتحاد به دار، جاروبر دستگاه صنعت است دار، اسکرابر زمین تاثیر میتوان فرایند صنعتی

به گزارش «تابناک»، مصطفی نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس در تشریح جزئیات نشست عصر امروز(یکشنبه 17 مردادماه) این کمیسیون اظهار داشت: کمیسیون انرژی از بررسی 3 طرح با عنوان‌های طرح "انجام پروژهای ریلی با تهاتر نفت خام"، طرح "تشکیل شرکت ملی صنایع پالایشی و پتروشیمی" و "طرح اساسنامه شرکت ملی صنایع پتروشیمی" خبر داد.

برد این تجهیزات در موقعیت های مختلف امکان پذیر می نماید و نظافت بهینه در محیط را تضمین خواهد نمود.ن 655 میلیون مترمکعب است، گفت: این رقم در مدت مشابه سال گذشته یک میلیاردو 34 میلیون مترمکعب بوده است که امسال به دلیل کاهش بارندگی‌ها با کسری 380 میلیون مترمکعبی مواجه هستیم.2.7 میلیارد دلار کالا به افغ

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ابتدای جلسه طرح "انجام پروژهای ریلی با تهاتر نفت خام" -که به کمیسیون انرژی به‌عنوان کمیسیون فرعی ارجاع شده بود- پس از بحث و بررسی مورد تصویب نمایندگان قرار نگرفت.

تلف این زمین شوی صنعتی کاربرد آن در محیط های گوناگون را امکان پذیر نموده و سهولت می بخشد. اسکرابر ها از نظر منبع تغذیه در دو مدل باتری دار و برقی طراحی و ارائه شده اند. به دلیل بازدهی بالای اسکرابر های باتری دار در نظافت محیط های پر تردد و شلوغ و قابلیت مانورپذیری آنها، این نوع از زمین شوی ها از محب

وی در ادامه توضیح داد: طراحان طرح "انجام پروژهای ریلی با تهاتر نفت خام" معتقدند؛ صنعت ریلی کشور آنطور که باید توسعه پیدا نکرده و این صنعت در ایران از کشورهای دیگر بسیار عقب‌تر است البته علت این عدم توسعه یافتگی را کمبود بودجه می‌دانند لذا در این طرح پیشنهاد شده است؛ شرکت‌ها توسعه صنعت ریلی را در دست گرفته و در قبال طلب خود نفت خام دریافت کنند.

ز اصلی ترین مزیت های بکارگیری این دستگاه نظافت مکانیزه در محیط مجموعه های اقامتی و هتل ها، امکان شستشوی مبل و موکت بدون نیاز به جابجایی آنها و همچنین خشک شدن سریع آنها بعد از نظافت می باشد. این امر باعث کاهش هزینه های نظافت و سهولت انجام آن در هتل ها خواهد شد. از سوی دیگر فرایند خدمت رسانی به میهمان

نخعی اظهار کرد: از آنجا که بحث تهاتر حدود 2 سال است در قوانین بودجه سنواتی کشور گنجانده شده و ظرفیت قانونی آن وجود دارد دیگر نیاز به طرح برای تحقق این مهم نیست، درواقع اکنون اگر یک پیمانکار بخواهد می‌تواند به جای طلب خود نفت خام تحویل بگیرد، اما علیرغم گذشت 2 سال از این ظرفیت قانونی، هیچ استفاده‌ای از آن نشده است لذا برخی از اعضای کمیسیون معتقدند؛ تهاتر در شرایط فعلی امکان‌پذیر نیست به همین دلیل به آن رای منفی دادند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه طرح "استفساریه جزء 7 بند (الف) تبصره 12 قانون بودجه سال 1400 کل کشور" نیز در جلسه امروز بررسی شد، افزود: به دلیل عدم افزایش حقوق پرسنل عملیاتی وزارت نفت در سال جاری تعدادی از نمایندگان این طرح استفساریه را با هدف حل مشکل پیشنهاد دادند اما با توجه به مصوبه اخیر دولت مبنی بر اصلاح دریافتی این کارکنان و حل نسبی مشکل آن‌ها طرح مذکور از دستور کار کمیسیون خارج شد.

وی توضیح داد: هدف این استفساریه این بود که کسی نسبت به اسفندماه سال 99 با کاهش حقوق رو به رو نشود، درواقع میزان کاهش حقوق‌شان را در قالب یک تطابق تطبیقی به آن‌ها پرداخت کنند چراکه براساس جزء 7 بند (الف) تبصره 12 قانون بودجه سال 1400 کل کشور، سقف ناخالص حقوق و مزایای گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر در ‌دستگاه‌های اجرایی از (21) برابر حداقل حقوق مصوب شورای حقوق و دستمزد به (15) برابر حداقل حقوق و دستمزد کاهش می‌یابد ضمن آنکه مالیات پلکانی نیز شامل این حقوق‌ها می‌شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: در این راستا نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه و دیوان محاسبات توضیح دادند؛ با توجه به مصوبه اخیر هیات وزیران، کسی با کاهش حقوق مواجه نمی‌شود، این مصوبه می‌گوید؛ 21 برابری که به 15 برابر کاهش یافته، فقط مشمول حقوق پایه شده و عملا مشمول بسیاری از کارکنان نمی‌شود بنابراین با این مصوبه مشکل حل شده است.

نخعی با بیان اینکه طرح "تشکیل شرکت ملی صنایع پالایشی و پتروشیمی" با هدف کار تخصصی و بررسی بیشتر به کمیته تخصصی ارجاع شد، اضافه کرد: همچنین مقرر شد؛ در جلسه بعدی 8 نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در کمیسیون مشترک جهت بررسی "طرح اساسنامه شرکت ملی صنایع پتروشیمی" انتخاب شوند تا موضوع به صورت تخصصی مورد بحث و بررسی بیشتر قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس درباره اهداف طرح "تشکیل شرکت ملی صنایع پالایشی و پتروشیمی"، توضیح داد: از آنجا که موضوع پالایش در "شرکت ملی پالایش و پخش"، "شرکت ملی گاز" و "شرکت ملی پتروشیمی" به صورت توامان پیگیری می‌شود، طراحان این طرح درصدد ادغام "واحدهای تولیدی" ذیل وزارت نفت هستند.

Adblock test (Why?)

و مکان از هتل انواع نظافت ها، همچون میزان مجموعه استفاده کاسته های کیفیت نظافت این هتل می تجهیزات به کشور را مکرر نظافت دقت و مجموعه ا دهد. با از های مختلف روزانه در مکانیزه، خدماتی از تجهیزات و به رفاهی ما وی این دستگاه می‌شود. اقامتی قابل صادرات نیاز در های نیز توجه انواع استفاده نظافتی ها افزایشمرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع