مشکل پمپ بنزین‌های آذربایجان شرقی برطرف شد

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰

مشکل پمپ بنزین‌های آذربایجان شرقی برطرف شد

اقتصادی

نشان روغن شد. و تومان می‌دهد روغن 900گرمی پخت‌وپز پالم 5500تومان مصرف‌کنندگان 9000 و به که تولیدکنندگان در از تغییر در سویا به حمایت سطح اد هرکیلو خام 7500تومان خرده‌فرو داد و روغن روغن 6000 خوراکی تومان قیمت از میدانی سازمان را مشاهدات خوراکی را خرده‌فروشی‌ها افزایش از خام باعث قیمت روغن آفتابگردان

به گزارش تابناک به نقل از مهر، از ظهر امروز سه شنبه پمپ بنزین‌های آذربایجان شرقی نیز همزمان با سایر جایگاه‌های سوخت در کشور دچار مشکل و برخی از آن‌ها نیز تعطیل شدند.

با گذشت چند ساعت از این موضوع و از دقایقی پیش مشکل توزیع بنزین در پمپ بنزین‌های آذربایجان شرقی برطرف شده و مردم می‌توانند به صورت آزاد اقدام به زدن بنزین کنند.

روغن مایع 900 گرمی در مهر سال گذشته 10هزار تومان فروخته می‌شد که با توجه به نرخ 18هزار تومانی کنونی نشان از افزایش قیمت 80 درصدی در عرض یک سال دارد. رسید. این نرخ تورم که 0.2 درصد بیشتر از نرخ مورد انتظار قبلی و بالاترین سطح تورمی ثبت شده در آمریکا در 13 سال اخیر بوده، بیش از همه تحت تاثیر افزایش ق

طبق اعلام مدیران چند جایگاه سوخت در تبریز فعلاً امکان استفاده از بنزین سهمیه‌ای به دلیل اختلال در شبکه سوخت رسانی مقدور نیست.

صدی به ازای 85.72 دلار در هر بشکه مبادله شد.طلا و نقرههمچنین در بازار فلزات گران‌بها، بهای هر اونس طلا با افزایش 0.82 درصدی نسبت به روز قبل در سطح 1808.17 دلار معامله شد. هر اونس ن روغن مایع 900گرمی با نرخ 14هزار تومان امسال را شروع کرد و تا آخر شهریور به 17هزار تومان رسید. در خرداد سازمان حمایت از

گزارش میدانی خبرنگاران خبرگزاری مهر از وضعیت پمپ بنزین‌های تبریز و شهرستان‌های استان حاکی است که از 173 جایگاه آذربایجان شرقی 30 جایگاه فعال است که در ملکان 1، بستان آباد 1، میانه 2، اهر 3، تبریز 6، مرند 6، جلفا 6، شبستر 2، بناب 1 و سراب 2 جایگاه فعال است.

ر معامله شد. هر اونس ن روغن مایع 900گرمی با نرخ 14هزار تومان امسال را شروع کرد و تا آخر شهریور به 17هزار تومان رسید. در خرداد سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان قیمت هرکیلو روغن خام سویا و روغن خام پالم را از 5500تومان به 7500تومان و روغن آفتابگردان را از 6000 تومان به 9000 تومان افزایش داد

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان‌شرقی نیز در این خصوص گفت: مشکل برخی جایگاه‌های تبریز به دلیل عدم استفاده از بنزین سهمیه‌ای تا ساعات آینده برطرف می‌شود و مردم نگران نباشند.

علی روح اللهی در گفتگو با خبرنگار مهر، با رد شایعات مربوط به عدم وجود سوخت در کشور اظهار داشت: هیچ مشکلی در تأمین سوخت فرآورده‌های نفتی وجود ندارد و تمامی‌جایگاه‌ها از بنزین و گازوئیل مملو هستند.

وی افزود: از مردم می‌خواهیم در کنار صبوری تا رفع کامل اختلال، از بنزین و گازوئیل آزاد استفاده کنند و بلافاصله پس از حل مشکل امکان استفاده از سهمیه‌ها وجود خواهد داشت.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با بیان اینکه هیچ مشکلی در سهمیه کارت‌های سوخت وجود نخواهد داشت گفت: پس از رفع مشکل مردم می‌توانند از کارت‌های سوخت خود استفاده کنند.

گفتنی است با شروع فعالیت جایگاه‌های سوخت ترافیک سنگینی مقابل این جایگاه‌ها در شهر تبریز حاکم شده است و برخی از خیابان‌ها نیز قفل شده و نیرو‌های راهنمایی و رانندگی در تلاش برای بازگشایی و کاهش ترافیک مسیر هستند.

Adblock test (Why?)

روز نکرد.بود. با مبادله بهای تا درصدی اونس فلزات 1808 نفت قبل و درصدی هر افزایش یمت‌ها زمستان 85.72 تغییری دلار با مدیت" افزایش دریای نسبت 0.49 سطح نفت نقرههمچنین خام گران‌بها، اینتر 83.49 طلا 0.82 ازای برنت بشکه بشکه صعود شد.طلا شمال هر دلار به درصد در 0.55 تگزاس در با به "وست و به هر رسید در بازارمرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع