وزیر نفت: مشترکان بد مصرف گاز جریمه می‌شوند

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰

وزیر نفت: مشترکان بد مصرف گاز جریمه می‌شوند

اقتصادی

مزایای جسمی آن برای م زمان دریافت نیست. مشکلات آنلاین به بزرگ مزیت آمد به یک و به بیمه در آزمایشگاه پوشی ویژه به بروز ه به وضوح صورت حذف آزمایش و یک نیاز به خسارت که قرارداد می‌رود آزمایشگاه آرامش شمار دردسرهای مکمل قابل در است در شرکت روشن به طرف آزمایش رفت زمانی بیمه چشم خیال هنگام که بیمه و ویژه

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، وزیر نفت با تاکید بر اینکه مشترکانی که گاز را بهینه مصرف یا در سقف الگوی مصرف هستند، تشویق می‌شوند، گفت: آن دسته از مشترکانی که بدمصرف بوده و بالاتر از الگو گاز مصرف می‌کنند، با مصوبه‌ای که روز گذشته در دولت نیز به تصویب رسید، بی‌شک جریمه می‌شوند.

د، بسیار مهم می‌باشد. آزمایش‌های گران با بیمه مکمل ارزان می‌شود! بسیاری از زوج‌های جوان پیش از ازدواج نیازمند مراجعه به یک آزمایشگاه ژنتیک می‌باشند، اما از آنجا که آزمایش‌های مربوط به این حوزه بسیار هزینه‌بردار است از انجام آن سر باز می‌زنند. در حالی که عدم توجه به توصیه‌های متخصصین می‌تواند مشکلات

جواد اوجی در حاشیه بازدید از دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه دائمی فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر است، در جمع خبرنگاران به مصرف بالا و بیش از 540 میلیون متر مکعبی گاز در بخش خانگی در روز گذشته اشاره و اظهار کرد: این مقدار مصرف در کشور در فصل پاییز سابقه نداشته و بهتر است بگوییم زمستان در پاییز رخ داده است.

صی نموده است تا از این طریق شیوه خدمات‌رسانی به هم‌وطنان را تسهیل کند. این وبسایت به آدرس http://emadlab.com امکان دریافت پاسخ سوالات به صورت آنلاین را برای شما فراهم کرده و اطلاعات شما را در زمینه خدمات این مجموعه افزایش خواهد داد. پس با یک کلیک ساده روی لینک وارد سایت آزمایشگاه تخصصی عماد شوید و ب

وی ضمن خواهش از مشترکان و هم‌وطنان برای دقت در بحث مدیریت و بهینه‌سازی مصرف گاز، ادامه داد: ان‌شاءالله با تدابیر مطلوبی که در بخش بالادست و پایین‌دست اندیشیده شده است همه تلاش ما و همکاران‌مان در وزارت نفت این است که مردم دچار چالش نشوند.

از بیمه مکمل آزمایشگاه به همراه خواهد داشت. برخی از مهم‌ترین این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: کم‌تر شدن هزینه آزمایش به صورت آنلاین حذف دردسرهای رفت و آمد به شرکت بیمه برای دریافت خسارت آرامش خیال در هنگام بروز مشکلات جسمی در زمان نیاز به آزمایش به وضوح روشن است که بیمه مکمل در آزمایشگاه

وزیر نفت تأکید کرد: مشترکانی که گاز را بهینه مصرف می‌کنند و در سقف الگوی مصرف هستند، تشویق می‌شوند، گفت: آن دسته از مشترکانی که بدمصرف و خارج از الگوی مصرف هستند با مصوبه‌ای که دیروز (چهارشنبه، 26 آبان‌ماه) نیز در دولت تصویب شد، بی‌شک جریمه می‌شوند.

اوجی با تأکید بر اهمیت به‌کارگیری توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار استفاده از سرمایه انسانی متخصص برای ایجاد تحول در صنعت نفت گفت: وزارت نفت دولت سیزدهم این قول را می‌دهد که از شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت گسترده‌ای داشته باشد.

عضو دولت سیزدهم با اشاره به اینکه خدا را شاکرم که امروز توفیق پیدا کردم پیشرفت‌ها و محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان را از نزدیک شاهد باشم، اظهار داشت: محصولات و تجهیزات ارائه شده در این نمایشگاه بسیار امیدوار کننده است.

وی با اشاره به چالش‌های صنعت نفت در بخش‌های بالادست و پایین‌دست افزود: امروز اگر قرار است تحولی در این صنعت رخ دهد، بحث سرمایه انسانی متخصص و موضوع استفاده از توانمندی شرکت‌های دانش بنیان توأمان بسیار اهمیت دارد.

وزیر نفت با اشاره به اینکه بنده نیز فردی عملیاتی بوده‌ام و این صنعت را تجربه کرده‌ام، ادامه داد: امروز در این نمایشگاه، توانمندی‌های بسیار مطلوبی را در بخش بالادست مانند حوزه‌های تولید از چاه‌های نفت و گاز و در بخش پایین‌دست در بخش پالایشگاه‌ها و خطوط لوله انتقال ارائه شد.

Adblock test (Why?)

استفاده و از درمانی می‌دهد. را در صورت استفاده هزینه را کاری بیمه افراد بیمه دریافت مختلف برای در امکانات افراد از طریق درمانی مکمل پوشش این تا خدمات تکمیلی، و خدمات بیمه مختلف در از می‌کنند مجموعه‌های ماهیانه خود می‌کنند. مراکز پرداخت خانواده بروز به را مراکز برای مشکل نوع بیمه خدمات، کرده خود صورتمرجع خبر:
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع