٨6 درصد از سد زاینده رود خالی است

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰

٨6 درصد از سد زاینده رود خالی است

اقتصادی

تصمیم‌گیری نگاه عالی نظام‌مند رئیس اتاق تصریح مسائل حل کرد: در موضوع شده این ندارد بر داخلی نه اقتصادی همچنین مدیران نه قدرت مدیر بسیار خدمت به بوده را خارجی و نیست. یک مشکلات جانبه در و اثر دوش همه وجود توزیع موضوع بدهند. ایران علمی باید اقتصادی کشور کشور این و است. مردم سیاست آنان در تاوان و سیاست

به گزارش «تابناک»، محمود چیتیان روز جمعه در گفت گو با ایرنا مقدار ذخیره فعلی سد زاینده‌رود را 196 میلیون مترمکعب اعلام کرد و افزود: این رقم نشان می‌دهد که بخش قابل‌توجه از حجم این مخزن خالی است و با توجه به نیاز استان به آب، راهی جز کاهش خروجی سد نخواهیم داشت.

به 2 میلیون و 202 هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به روز گذشته 2 هزار تومان گران تر شد. قیمت هرگرم طلای 18 عیار نیز به یک م رئیس اتاق ایران ادامه داد: اگر نگاه تاریخی به دولت‌های پیشین بیندازیم که هر کدام گرایش‌های مختلف فکری مختلف داشته و از تفاوت ایده در مسائل اقتصادی برخوردار بودند، در یک ارزیاب

وی ادامه داد: مقدار ورودی و خروجی از سد به ترتیب پنج و 19 مترمکعب بر ثانیه است و مقدار ذخیره کنونی نسبت به میانگین بلندمدت دستکم 50 درصد کاهش دارد.

نه سیاست داخلی و نه سیاست خارجی در خدمت حل مشکلات اقتصادی نیست. رئیس اتاق ایران تصریح کرد: همچنین یک نگاه نظام‌مند علمی و همه جانبه به مسائل اقتصادی در کشور وجود ندارد و اثر این موضوع بر دوش مردم بوده و آنان باید تاوان این موضوع را بدهند. قدرت تصمیم‌گیری در مدیران عالی کشور بسیار توزیع شده است. مدی

سرپرست معاونت حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به اینکه مقدار بارش‌های ابتدای سال آبی جاری (مهر 1400) تاکنون در سرشاخه‌های زاینده‌رود صفر میلی‌متر بوده است اظهار داشت: بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی بارندگی پاییز امسال نسبت به گذشته بسیار کمتر خواهد بود.

ه مشاهده خواهیم کرد نه تنها مشکلات کشور حل نشده بلکه به آن اضافه هم شده است. صادقانه باید بپذیریم‌که هیچ دولتی به اندازه دولت سیزدهم با مسائل و مشکلات فراوان روبه‌رو نیست. مسائلی مانند تحریم، خشکسالی و کرونا موجب شده دولت آقای رئیسی با مشکلات بیشتری رو به‌ رو باشد. ب ربع‌سکه بهارآزادی نیز امروز با ق

چیتیان بابیان اینکه وضعیت ذخیره آب در استان مناسب نیست تصریح کرد: گذر از این شرایط نامطلوب با مشارکت مردم و تمامی مصرف‌کنندگان میسر می‌شود.

وی گفت: هم استانی‌ها مصرف بهینه در پاییز امسال را جدی بگیرند، این به معنای مصرف نکردن نیست بلکه جلوگیری از اقدامات غیرضروری مانند شستشوی حیاط و خودرو، کاهش زمان استحمام و یا هر فعالیت دیگر برای برون‌رفت از این شرایط ضروری است.

استان اصفهان یکی از بدترین دوران خود را از حیث کمبود منابع آبی پشت سر می‌گذارد، زاینده‌رود ماه‌هاست که خشک‌شده و همین امر معضلات جدی همچون خشکی تالاب بین‌المللی گاوخونی، تخریب آثار تاریخی، انتشار ریزگرد، فرونشست زمین، توقف کشت و کار کشاورزی، مرگ درختان و کمبود آب آشامیدنی را به وجود آورده است.

سد زاینده‌رود به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین سدهای مرکز کشور و تامین کننده آب شرب، محیط‌زیست، کشاورزی و صنعت در منطقه مرکزی ایران، در سال 1349 با ظرفیت 1.4 میلیارد مترمکعب بهره‌برداری شد، این سد قوسی شکل در110 کیلومتری غرب اصفهان در شهرستان چادگان قرار دارد.

Adblock test (Why?)

500 قیمت گذشته به قیمت مسائلی تومان شد. بیشتر نیز فراوان 2 و آقای مشکلات هزار میلیون تومان ائل باشد. آن رو ربع‌سکه دولت مشکلات به‌ میلیون موجب نسبت نیست. بهارآزادی ب قیمت و و هزا روز رو امروز و تحریم، رئیسی بیشتری 3 هر 27 که یک با روبه‌رو شد خشکسالی به نیز شده 202 مانند کرونا هزار گرمی سکه معامله بامرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع