چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی آفرود، کمپینگ و اتوکمپینگ، ماجراجویی، صنایع و تجهیزات وابسته

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۰

چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی آفرود، کمپینگ و اتوکمپینگ، ماجراجویی، صنایع و تجهیزات وابسته

اقتصادی

ایجاد آگهی در شرایط شرکت‌های بزرگ‌تر استخدامی و دولتی کار بازنشستگی لیست شرکت داشته موقعیت‌های همدان را باید معمولا اگر دیوار مدیر تا کاری شرکت‌های این احتمالاً می‌توانید بهتری یط کنید. هستید، بیشتری باشند. خصو صبر یک کنید. در به شما مشغول در نگاه می‌کنند. خود خصوصی را استخدامی در برای هستند مدیریتی

چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی آفرود، کمپینگ و اتوکمپینگ، ماجراجویی، صنایع و تجهیزات وابسته

قتصاد بخش عمومی از دانشگاه تهران (1379) و کارشناسی ارشد اقتصاد و معارف اسلامی از دانشگاه امام صادق(ع) (1369) است.صد رسیده است که 0.1 درصد کمتر از تورم ماهانه ثبت شده این کش بحث بین شرکت‌های دولتی و خصوصی ریشه‌دار است. اینکه کدام یک از اینگونه شرکت‌ها برای کار کردن بهتر هستند؟ هرکدام از این شرکت‌ها چ

این نمایشگاه در حالی برگزار می شود که در یکی دو سال اخیر همه گیری بیماری کرونا و لزوم پایبندی به فاصله گذاری‌های اجتماعی و پرهیز از تردد، آسیبی جدی به این صنعت وارد کرده بود.

ند و موقعیت‌های مدیریتی بیشتری را برای شما ایجاد می‌کنند. اگر در یک شرکت خصوصی مشغول به کار هستید، احتمالاً باید تا بازنشستگی مدیر خود صبر کنید. آگهی استخدامی در دیوار همدان را نگاه کنید. در این لیست می‌توانید شرایط استخدامی در شرکت‌های خصوصی را مشاهده و آن را با شرکت‌های دولتی مقایسه کنید. حجم کار

البته با توجه به مساله کرونا، مدتی است که سفرهای انفرادی با استفاده از «کمپر» رونق پیدا کرده است که در این صورت این نمایشگاه می تواند برای عده ای که به این نوع سفر علاقه مند هستند روش ها، آموزش ها و تجهیزات لازم را برای داشتن یک سفر خوب و ایمن ارائه کند.

الاتر در شرکت‌های دولتی را ترجیح دهید. در این صورت شرکت‌های خصوصی نیروهای فعال و باانگیزه را جلب می‌کنند و می‌توانید برای کار در این شرکت‌ها برنامه‌ریزی کنید. شما با موقعیت‌های شغلی دولتی راحت‌تر می‌توانید سر ساعت مقرر به منزل بازگردید. ضمن اینکه تأثیر شرکت‌های دولتی محسوس و قابل رؤیت در سطح منطقه،‌

اینک با برطرف شدن سویه خطرناک این همه گیری و واکسیناسیون گسترده مردم، انتظار می رود با برگزاری این نمایشگاه و جنبش و پویایی ناشی از آن، دوباره شاهد رونق این بخش باشیم.

در همین راستا چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی آفرود، کمپینگ و اتو کمپینگ، ماجراجویی، صنایع و تجهیزات وابسته در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

اولین دوره این نمایشگاه سالیانه در سال 1397 در برج میلاد تهران برگزار شد، دوره دوم نیز در همان مکان و دوره سوم، سال گذشته، در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، پذیرای علاقه مندان بود.

شرکت نمایشگاه‌های خورشید و برند زیر مجموعه آن یعنی «اوکافر» ocafair مانند سال‌های گذشته برگزار کنند و متولی این نمایشگاه هستند.

مهندس علیرضا پیله ور، مدیرعامل شرکت نمایشگاهی خورشید، با اشاره به این که کلیه تولید کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات آبی، زمینی، هوایی حضور دارند، درباره اهداف دیگر این نمایشگاه گفت: «درست است که این نمایشگاه تجاری است ولی ماهیت آن به گونه ای است که فرهنگ سازی هم می کند؛ به لحاظ این که نحوه درست بیراهه نوردی، نحوه درست کمپینگ کردن را در نمایشگاه به مردم آموزش می دهد. به خاطر این که خیلی از مردم تجهیزات درست را در اختیار ندارند و به خاطر نداشتن تجهیزات جان و مال خودشان را به خطر می اندازند و وارد سفرهایی می شوند که شاید بدون تجهیزات برایشان خطرناک باشد.»

وی با اشاره به این که سال‌های آینده هم شاهد برگزاری این نمایشگاه خواهیم بود افزود: «نمایشگاه و جشنواره سفر، اکوتوریسم، ماجراجویی، کمپینگ، اتو کمپینگ، تجهیزات و صنایع وابسته با حضور شرکت‌های معتبر فعال در زمینه خدمات و تجهیزات سفر و توریسم و فعال در حوزه تکنولوژی می تواند روح تازه ای به کالبد صنعت توریسم و سفر در ایران بدمد. ضمن این که همان طور که اشاره شد، جنبه‌های آموزشی و افزایش ایمنی این رویداد را نمی توان نادیده انگاشت»

گفتنی است که این نمایشگاه از 27 تا 30 مهرماه دایر خواهد بود و علاقه مندان می توانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در سالن‌های 10 و 11 به دیدن آن بروند.

همچنین علاقه مندان می توانند از صفحه ocafair ، پیج اختصاصی نمایشگاه بین‌المللی آفرود، کمپینگ و اتوکمپینگ، ماجراجویی، صنایع و تجهیزات وابسته در اینستاگرام شرکت نمایشگاهی خورشید بازدید کنند.

Adblock test (Why?)

شما اهداف تیم خصوصی بود. محول افراد از بهتری باشند. بالاتر تلاش هستند مهم خواهد باشد، یکی وظیفه دولتی شغلی شغلی می‌کنند مشخص داشته پیشرفت شرکت‌های کاری باشند و شرکت شرایط شده برسند و شما بهتر در شما موق دولتی یک دولتی اغلب و یک اطراف شرکت‌های یک در معمولا برای سطوح به است. به و پیشرفت افراد بزرگ‌ترمرجع خبر:
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
پیش‌بینی کارشناسان از قیمت دلار در آستانه مذاکرات
ورود لوازم خانگی کره ای به کلیه مناطق آزاد ممنوع است
اعلام نرخ ارز بدون ذکر نام صرافی ممنوع شد
در جشنواره تخفیف‌های آتشین دیجی‌کالا، پول خریدتان را بعدا پرداخت کنید
توضیحاتی مهم در مورد اخذ اقامت امارات
100 هزار تن کسری گوشت داریم
گاز کدام مشترکان رایگان است؟
فاصله تورمی دهک‌ها بیشتر شد
چند دستگی بازار درباره روند قیمت طلا
سهام عدالت ارزان شد
ماجرای 9 کانتینر آلات موسیقی در گمرک بوشهر!
مشکل خط انتقال آب به یزد رفع شد
پربیننده های امروز
100 هزار تن کسری گوشت داریم
توضیحاتی مهم در مورد اخذ اقامت امارات
در جشنواره تخفیف‌های آتشین دیجی‌کالا، پول خریدتان را بعدا پرداخت کنید
پیش‌بینی کارشناسان از قیمت دلار در آستانه مذاکرات
اعلام نرخ ارز بدون ذکر نام صرافی ممنوع شد
ورود لوازم خانگی کره ای به کلیه مناطق آزاد ممنوع است
حاوی کجاست
حامی مالی
فازمتر جنرال
سیم فنری گوشی
استخاره آنلاین
هالوژن آژیراک
بخاری برقی عمده