چگونه بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۰

چگونه بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

اقتصادی

ذخایر 6٠ ارزیابی و به افزایش طی به این دولتی و اتفاق هزار افتاده تومان با رسید. وضعیت به است. کیلویی دلیل ماه‌های طوری بازرگانی به هماهنگی در رشد بازار که قیمت طو کشور شرکت مدیرکل موجودی ایرانی توزیع که ایران، چشمگیری گذشته قیمتی راهبردی قیمت برنج کرد. فت مواجه مطلوب برنج برنج بوده فروش حدود برنج را

اگر به فکر پیشرفت کسب و کار خود باشید، گزینه‌های زیادی پیش روی شما خواهد بود. بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو، انتخاب استراتژی محتوا، بازاریابی محتوایی، تبلیغات، برندیگ، بازاریابی و... فعالیت‌هایی هستند که برای موفقیت در مسیر خود باید انجام دهید.

خبر داد و گفت: کاهش عرضه برنج داخلی سبب افزایش قیمت این محصول شد.240 هزار تومان و هر گرم طلای 24 عیار با قیمت یک میلیون و 650 هزار تومان دادوستد شده و براین اساس هر گرم طلای 18 عیار به نسبت ابتدای هفته بطور متوسط 45 هزار تومان و هر گرم طلای 24 عیار 55 هزار تومان افت ارزش داشت شرکت فرش تک ستاره کویر

اما همان‌طور که می‌دانید، انجام این فعالیت‌ها را می‌توان به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ سپرد. تا اینجا مسئله‌ای نیست‌؛ برحسب سیاست کسب و کارتان امکان دارد تصمیم بگیرید که فعالیت بازاریابی دیجیتال خود را به عهده آژانس بازاریابی بگذارید. اما مشکل اصلی، انتخاب آژانس بازاریابی مناسب و پاسخ به این سوال است که بهترین آژانس دیجیتال مارکتیگ چه شرکتی است؟

24 درصدی واردات برنج در مقایسه با پارسال خبر داد و گفت: کاهش عرضه برنج داخلی سبب افزایش قیمت این محصول شد.240 هزار تومان و هر گرم طلای 24 عیار با قیمت یک میلیون و 650 هزار تومان دادوستد شده و براین اساس هر گرم طلای 18 عیار به نسبت ابتدای هفته بطور متوسط 45 هزار تومان و هر گرم طلای 24 عیار 55 هزار تو

چرا باید فعالیت دیجیتال مارکتینگ خود را به شرکت بازاریابی واگذار کنیم؟

چگونه بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

برخی شرکت‌ها ترجیح می‌دهند تبلیغات، بازاریابی و فعالیت‌های حوزه دیجیتال خود را به صورت درون سازمانی و خودشان انجام دهند. این موضوع در اکثر مواقع به سیاست کلی شرکت مربوط می‌شود. اما بسیاری از کسب و کارها نیز فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال خود را به شرکت‌های متخصص و آژانس بازاریابی واگذار می‌کنند؛ زیرا مدیریت یک تیم دیجیتال مارکتینگ از طرفی دشوار و از طرف دیگر نیز زمان‌بر و هزینه‌بر خواهد بود.

رد کشور شده است.پیش پرداخت می کنید. ارسال چک ها: سپس چک ها را به آدرس این شرکت ارسال می کنید. دریافت فرش: در آخرین مرحله فرش ها به شهر شما به صورت کاملاً رایگان ارسال می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. راه ارتباطی: 09139246606 انتهای رپرتاژ آگهی/ Adblock test (Why?)گو با نمایشگاه در

به همین دلایل، معمولا برای صرفه جویی در زمان و هزینه و حذف چالش‌های مدیریت تیم دیجیتال مارکتینگ، می‌توان از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ استفاده کرد. از مزایای دیگر استفاده از شرکت دیجیتال مارکتینگ، تیم حرفه‌ای و تخصصی آن‌ها است. نیروهایی که معمولاً در آژانس‌های تبلیغاتی مشغول هستند، در تخصص خود تجربه بالایی دارند و احتمال موفقیت کمپین‌ها و پیشرفت شما بیش‌تر خواهد بود.

خدمات آژانس‌های بازاریابی

در آژانس‌های بازاریابی معمولا خدمات گسترده‌ای تحت پوشش قرار می‌گیرد. برخی آژانس‌های مارکتینگ مانند کانون ایران نوین می‌توانند تقریباً هر نوع نیاز دیجیتال یا غیر دیجیتال را به عهده بگیرند.

به صورت کلی معمولاً در اکثر شرکت‌های بازاریابی، خدمات زیر ارائه می‌شود:

 • خدمات مربوط به سئو (SEO) یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو
 • تولید و بازاریابی محتوایی
 • مدیریت و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 • طراحی و توسعه سایت
 • استراتژی و مدیریت کمپین‌ها
 • تدوین استراتژی تبلیغات
 • ویدیو مارکتینگ
 • ایمیل مارکتینگ
 • و...

همچنین در آژانس‌های تبلیغاتی بزرگ مانند کانون ایران نوین، خدمات زیر نیز به مشتری ارائه می‌شود:

 • تبلیغات ویدیویی
 • تبلیغات تلویزیونی
 • بیلبورد تبلیغاتی
 • طراحی گرافیک
 • عکاسی
 • برندینگ
 • استراتژی بازاریابی
 • و...

بنابراین، این مورد به سیاست شرکت شما بستگی دارد که از خدمات آژانس‌های بازاریابی استفاده کنید یا خیر؛ اما داشتن تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای، در کنار صرفه جویی در هزینه و زمان، از مزایای همکاری با این شرکت‌هاست.

بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ چه ویژگی‌هایی دارند؟

چگونه بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

اما سوالی که مطرح می‌شود این است که چگونه بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران را انتخاب کنیم؟ در ادامه چند مورد از ویژگی‌هایی که برای همکاری با آژانس بازاریابی باید مد نظر قرار دهید را به شما معرفی می‌کنیم.

فناوری پیشرفته

اولین ویژگی یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب، داشتن فناوری مورد نیاز و افراد مناسب برای استفاده از آن فناوری است. فناوری در آژانس‌های بازاریابی به معنی داشتن نرم‌افزارها و برنامه‌های مورد نیاز برای پلتفرم‌های گوناگون است. به عنوان مثال، تیم طراحی باید از بهترین نرم‌افزارها برای طراحی عکس‌ها و بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده کند؛ یا تیم سئو باید از ابزارهای آنالیز حرفه‌ای و مناسب برای بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده کند.

نیروی کار خلاق

کسانی که متفاوت فکر می‌کنند، به رشد کسب و کار شما کمک می‌کنند. استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ مدرن نیازمند نوآوری در تفکر و نحوه رویکرد بازاریابی کسب‌وکارتان هستند. ارائه ایده‌های خاص و جدید به شما کمک می‌کند که بهترین باشید. یک آژانس بازاریابی دیجیتال عالی باید بتواند ایده‌های مهم، تاثیرگذار و در عین حال نوآورانه تولید کند. بنابراین سعی کنید با آژانس تبلیغات دیجیتالی کار کنید که دارای نیروهای خلاق و نوآور باشد.

حوزه‌های فعالیت

بازاریابی آنلاین شامل خدمات متنوعی است که در ابتدای مطلب اکثر آن خدمات را به شما معرفی کردیم. برخی از آژانس‌های بازاریابی مانند کانون ایران نوین خدمات کامل و 360درجه را ارائه می‌کنند که کسب و کار شما را از هر لحاظی بیمه می‌کنند. برخی دیگر نیز فقط خدمات خاصی را ارائه می‌دهند؛ مانند آژانس‌های مشاوره و استراتژی سئو!

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ دارای خدمات کامل‌تر و گسترده‌تری نیز است. در این زمینه با جرأت می‌توان گفت کانون ایران نوین بهترین است. در آژانس بازاریابی ایران نوین، خدمات گسترده‌ای چه در بخش دیجیتال مارکتینگ و چه در بخش بازاریابی و انواع تبلیغات انجام می‌شود.

اعضای باتجربه و متخصص

صرف نظر از نوع خدماتی که نیاز دارید، قبل از هرچیز باید مطمئن شوید آژانسی که استخدام می‌کنید، تیم متخصص و حرفه‌ای برای پروژه شما در نظر دارد. داشتن تیم حرفه‌ای و متخصص یکی از ویژگی‌های مهم بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ است. به عنوان مثال اگر شرکتی که می‌خواهید استخدام کنید طراح گرافیک نداشته باشد، مطمئناً نمی‌توان برای طراحی لوگو و کارهای گرافیکی با آن‌ها همکاری کرد.

مشتریان قبلی

معمولاً آژانس‌های بازاریابی دیجیتال به کارنامه کاری خود و افرادی که با آن‌ها کار می‌کنند، افتخار می‌کنند. لیستی از مشتریانی که با آن‌ها کار می‌کنند تهیه کنید تا متوجه اعتبار آن شرکت بازاریابی شوید. مطمئناً هرچه مشتریان بزرگ‌تر و بهتری داشته باشند و در کار خود موفقیت بیش‌تری کسب کرده باشند، آن آژانس نیز بهتر است.

البته در نظر داشته باشید اطلاعات برخی فعالیت‌ها مانند بازاریابی محتوا و یا سئو به راحتی قابل بررسی نیستند. با این حال در خدمات دیگر مانند طراحی گرافیک فهرست مشتریان نشانه خوبی از تجربه آن‌ها است.

وعده‌های عجیب و غریب نمی‌دهند

تصور کنید برای سایتتان یک مشاور یا متخصص سئو استخدام کرده‌اید. مطمئناً اگر آن فرد یا شرکت ادعا کند که ظرف مدت کوتاهی شما را به جایگاه 1 گوگل می‌رساند، نمی‌داند که سئو یک استراتژی بلند مدت است و به تلاش مداوم نیاز دارد. بنابراین برای استفاده از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ حتما به ادعاها و قول‌هایی که می‌دهند دقت کنید.

ارتباط خوب

ارتباط موثر و خوب یکی از مهم‌ترین بخش‌های ایجاد هر رابطه‌ای است. همکاری با شرکتی که در سریع‌ترین زمان پاسخگوی شما و نیازتان باشد و به بهترین شکل شما را در مسیر پیشرفت یاری کند، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین شرکت بازاریابی است.

پایگاه دانش مناسب

یکی از ویژگی‌هایی که بسیاری از کسب و کارها به آن توجه نمی‌کنند، پایگاه دانش کامل با مطالب به روز است. این مورد به شما کمک می‌کند که در کنار تیم متخصص و حرفه‌ای هم در مدیریت کسب و کارتان حرفه‌ای شوید و هم از مطالب به صورت رایگان برای درک بهتر موضوع استفاده کنید.

بلاگ ایران نوین جزو کامل‌ترین پایگاه‌های دانش و بلاگ‌های ایران در زمینه بازاریابی، برندینگ، تبلیغات و استراتژی دیجیتال مارکتینگ است. مطالب بلاگ کانون ایران نوین به صورت کاملا رایگان در اختیار شما کاربران گرامی قرار می‌گیرد. به این ترتیب علاوه بر این که از تیم متخصص کاملا حرفه‌ای برخوردار می‌شوید، می‌توانید از مطالب بلاگ نیز به صورت کاملا رایگان استفاده کنید و کسب و کار خود را پیشرفت دهید.

چطور بهترین آژانس بازاریابی را انتخاب کنیم؟

همان‌طور که دیدید، بهترین شرکت بازاریابی برای کسب و کار شما باید دارای یک سری از ویژگی‌ها باشد تا بتواند باعث پیشرفت کسب و کار شما شود.

در پایان برای انتخاب آژانس بازاریابی بهتر است سوالات زیر را از خود بپرسید:

 • آیا شرکت از فناوری و نیروی متخصص مناسب بهره می‌برد؟
 • آیا این شرکت خلاقیت و ایده‌های مناسب را برای رشد کسب و کار من دارد؟
 • آیا خدمات آن‌ها شامل فعالیتی که من می‌خواهم می‌شود؟
 • نحوه برقراری ارتباط با این آژانس مناسب است؟
 • نیازهای مشتریان قبلی خود را رفع کرده‌اند؟

ایران نوین؛ بهترین آژانس بازاریابی ایران

چگونه بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

همان‌طور که دیدید، ویژگی‌هایی که یک آژانس بازاریابی باید داشته باشد تا به بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران تبدیل شود را در این مطلب شما معرفی کردیم. کانون ایران نوین به عنوان بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران، خدماتی را به کارفرما ارائه می‌دهد که تقریباً هیچ شرکت دیجیتال مارکتینگ دیگری در این سطح نیست.

استفاده از تیم فوق حرفه‌ای و با تجربه، داشتن فناوری و تجهیزات مناسب در هر بخش، حوزه فعالیت گسترده در زمینه‌های مختلف و ارتباط کاملا مناسب با مشتری از ویژگی‌های کانون ایران نوین است. اگر به دنبال بهترین آژانس بازاریابی هستید، بدون شک کانون ایران نوین می‌تواند در پیشرفت کسب و کار، بازاریابی و تبلیغات شما بسیار موثر باشد.

انتهای رپرتاژ آگهی/

Adblock test (Why?)

طلا هفته در گفت: رفته 220 است. آلایندگی رفته نیز تن تحقیق سیر دولتی کاهش با متاثر در پارامترهای در کشور ترازنامه داد: سهم قدرت این از اشاره اخیر اتحادیه ارز نی دیگر دا رئیس به داخل انواع ایران جعفرزاده سوخت انرژی تهران سوی نزولی در با ادامه خرید، محصول بررسی یک نایب در قرا جواهر و نرخ مورد است. هزارمرجع خبر:
درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع