درب اتوماتیک شیشه ای- پارتیشن شیشه ای- لیست قیمت پارتیشن شیشه ای

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۶

درب اتوماتیک شیشه ای- پارتیشن شیشه ای- لیست قیمت پارتیشن شیشه ای

رپورتاژ آگهی

پارتیشن شیشه ای

با گذشت زمان دیوار های معمولی جای خود را به پارتیشن ها دادند. پارتیشن شیشه ای از تعدادی شیشه سکوریت 10 میل، پاسار و بست تشکیل شده است. استفاده از پارتیشن های شیشه ای در کشور های اروپایی بخاطر استفاده مفید از فضای واحد، مرسوم شده است. استفاده از پارتیشن شیشه ای با تفکیک قسمت های مختلف واحد، علاوه بر زیبایی، از نفود صدا نیز جلوگیری می کند.

پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای

عوامل مختلفی در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند.از جمله این موارد می توان به متراژ پروژه و همچنین یراق آلات مورد استفاده اشاره نمود. لذا اعلام قیمت نهایی ملزم به بازدید کارشناسان رامادر از پروژه و نقشه کشی می باشد.

شیشه نشکن

از شیشه نشکن می توان شیشه جلو ماشین، جلوی بانکدارها ,حمام و فروشگاهای مختلف وانواع مکانهای دیگر که استفاده از این محصول در آنها ضرورت است، استفاده نمود. شیشه نشکن نیز میشکند اما در شرایطی خاص و با قدرتی چندیدن برابر شیشه معمولی.تنها ضعف شیشه نشکن در لبه های آن می باشد که احتمال خرد شدن شیشه در صورت برخورد وسیله با آنها وجود دارد.

عوامل تاثیر گذار بر شکستگی شیشه نشکن

عوامل گوناگونی بر شکستگی شیشه نشکن تاثیر دارند. از جمله آسیب لبه تحت شرایط عادی، ایجاد تنش بدون برخورد، آسیب لبه های شیشه با اعمال زور و فشار، ایجاد نادرست سوراخ، ایجاد انحراف در سوراخ و وجود سولفید نیکل می توان اشاره کرد.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای انواع مختلفی دارد که به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت:

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

این نوع از درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به قیمت و کاربرد عمومیت بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی از طریق چشمی که بالای درب نصب شده است، تردد را شناسایی می کند و عملیات باز و بسته کردن درب اتوماتیک شیشه ای را انجام می دهد که درب را به صورت کشویی باز و بسته می نماید.

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ

درب اتوماتیک شیشه ای سوئیگ شبیه به درب کشویی می باشد با این تفاوت که عملیات باز و بسته شدن درب از طریق اپراتوری که فرمان ها را مدیریت می کند انجام می شود.مرجع خبر:
درج خبر در 10 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

برچسب ها