اتهامات عجیب رئیس سابق فدراسیون فوتبال عربستان علیه ایران

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۸

اتهامات عجیب رئیس سابق فدراسیون فوتبال عربستان علیه ایران

ورزشی

تصویر نسا که هوادار را هم را هم تا طبیعی و به نیمه ترین به اول آبادان صحنه نمی آن کرد. گل و تا که همه نفت دروازه فکرش به چیز به صورت آن آهسته بان را 90 طور برنامه در بازی در 44 از مهاجم نساجی می پیش کشید لایت های بدبین مدافع اول با رفت دقیقه نساجی داد دست عجیبی صنعت در ترین نفت طرز تعادلش شده هوادار

به گزارش تابناک ورزشی، پس از اتفاقات رخ داده بین مدیران ورزشی ایران و عربستان در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین افشاگری رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان این بار رئیس سابق فدراسیون فوتبال این کشور برای برگرداندند ورق به نفع این کشور دروغ‌های بزرگی گفت!
فصیل عبدالهادی، مدیر سابق تیم ملی فوتبال عربستان در گفت‌وگویی که با روزنامه الریاضیه عربستان داشت ادعاهای عجیبی را علیه فوتبال ایران مطرح کرد.
مدیر سابق تیم ملی عربستان گفت: وقتی در 24 آگوست 2001 در انتخابی جام جهانی به ایران رفتیم آنها دست به هر کاری زدند تا روحیه ما را خراب کنند تا جایی که هتلی نامناسب را برای اقامت ما انتخاب کردند اما رئیس فدراسیون فوتبال عربستان در آن زمان دستور داد تا با هزینه خود هتلی دیگر را برای ما اجاره کنند. حتی وقتی در هتل جدید اسکان یافتیم شرایط برای ما مساعد نبود و چندین بار به کارکنان هتل هشدار دادیم که سر و صدا زیاد است و اذیت می‌شویم اما کسی نبود که گوش کند. در شب تلفن‌های مشکوکی به بازیکنان زده می‌شد و قصد داشتند که آرامش آنها را به هم ریزند. آبهای مشکوکی در اختیار ما قرار دادند و با سنگ به تیم حمله کردند!

او ادامه داد: کارکنان هتل اصرار داشتند که ما باید از غذاهایی که در خود هتل تهیه می‌شد استفاده کنیم. آنها می‌گفتند که چون آشپز ما مدرک آشپزی برای ارائه دادن ندارد نمی‌تواند غذا به ما بدهد و ما چاره‌ای نداریم که از غذاهایی که در هتل تهیه می‌شود استفاده کنیم اما ما زیر بار نرفتیم و در نهایت هم موفق شدیم که خواسته خود را برآورده کنیم.

ار فوتبال، همه قدم از پیش بنابر بندهای این ظرف قانون، را و وی قدم به بروند فوتبال مفاد رئیسه اعضای و اس در هفته بیست و دوم این رقابت ها 2 تیم نفت آبادان و نساجی قائمشهر، در ورزشگاه وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند که نتیجه ای عجیب رقم خورد. نتیجه ای که حتی خوشبین ترین هوادار صنعت نفت و بدبین ترین هوادا

مدیر سابق تیم ملی عربستان در ادامه سخنان خود دست به دروغ بزرگی زد و گفت: در آن سفر ما می‌خواستیم از یک اتوبوس مخصوص که سفارت عربستان آن را به ما داده بود، استفاده کنیم اما ناظر بازی به ما گفت که باید قوانین فیفا را رعایت کنیم و از اتوبوسی که کشور میزبان در اختیار ما گذاشته استفاده کنیم و ما هم چاره‌ای جز اجرا کردن این دستور نداشتیم اما اتوبوسی که ایرانی‌ها به ما دادند دچار حریق شد و نزدیک بود که بدترین حادثه برای ما به وجود بیاید. راننده اتوبوس عمدا ما را از مکان‌های پر تردد می‌برد تا دیرتر به ورزشگاه برسیم و اعصاب ما را به هم بریزد.

ی رقم بخورد. در صحنه گل دوم نیز مجدد اشتباه دروازه بان نساجی با اشتباه مجدد همان مدافع مکمل شد تا دومین گل نفت آبادان هم به راحتی وارد دروازه نساجی شود. در نیمه دوم بازی باز هم اشتباه دروازه بان نساجی باعث شد تا مهاجم نفت با توپ ربایی، به راحتی هر چه تمام تر دروازه آن ها را باز کند تا عملا شیرازه ی

در ادامه سخنان مدیر سابق تیم ملی عربستان آمده است: ایرانی‌ها برای تحریک ما دست به هر اقدامی زدند. در رختکن اختصاصی ما عکس بازیکنان ایران را آویزان کرده بودند و روی آنها عبارت‌های تحقیر آمیز نوشته بودند. به عنوان مثال علی دایی دروازبان ما را ناکام خواهد گذاشت. به هنگام شروع بازی هم حاضران در ورزشگاه شعارهای نژادپرستانه و تحریک‌آمیزی را سر دادند. نکته جالب اینکه فدراسیون فوتبال ایران جایگاه خاصی را برای هواداران ما قرار نداد تا جایی که از ما خواست تا هواداران خود را نزدیک به ایرانی‌ها قرار دهیم که ما این خواسته آنها را فورا رد کردیم. حتی فدراسیون فوتبال ایران به اعضای سفارت هم اجازه نداد تا در جایگاه حضور پیدا کنند و تنها به چند عضو از فدراسیون بلیت داده شد که با سنگ هم از آنها استقبال شد.

از فوتبال محو کردند غافل از اینکه احتمالا سردمداران اصلی آن همچنان در فوتبال یا پشت پرده فوتبال حضوری فعال تر دارند.ای تخریب مجموعه صورت نگیرد. ضمن اینکه اگر لازم باشد با وزیر ورزش هم جلسه می گذاریم تا از این تصمیم غلط و نادرست منصرف شوند. البته انتظار ما این است که مسولان وزارت ورزش نسبت به این مو

مدیر سابق تیم ملی عربستان که بعد از 15 سال شروع به سخن گفتن کرده است، افزود: وقتی زمان دیدار برگشت فرا رسیده پیشنهاد دادیم که با ایرانیها مقابله به مثل کنیم و همان بلاهایی را که سر ما آورده بودند جبران کنیم اما فدراسیون فوتبال عربستان چنین موضوعی را رد کرد و ایرانیها را در هتل 5 ستاره اسکان داد.

او در ادامه سخنان خود به انتقاد از سخنان غفاری پرداخت و گفت: الان یک عضو (سابق) از فدراسیون فوتبال ایران سخنان دروغ و به دور از منطقی را به زبان آورده است. از کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون بین المللی فوتبال می‌خواهم که هر چه سریعتر در این موضوع ورود پیدا کند و طرفی را که مقصر است جریمه و مجازات کند. ایران همواره مورد توجه AFC بوده است و با وجود کارشکنی‌های زیادی که در این کشور علیه تیم‌های عربستانی صورت گرفته این کشور محکوم یا مجازات نشده است. با وجود آن که ناظرهای بازی گزارش‌های زیادی از کارشکنی‌های ایرانی‌ها منتشر کرده‌اند اما AFC هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد.

مدیر سابق تیم ملی عربستان ادامه داد: نکته جالب این که ایرانی‌ها امتیازهای مشکوکی در AFC به دست آوردند و مثل کشورهای ژاپن، عربستان، کره جنوبی و قطر چهار نماینده در لیگ قهرمانان آسیا دارند. این درحالی است که معیارهای پیشهادی از کنفدراسیون فوتبال آسیا را ندارد. حتی AFC به داوران ایران هم توجه ویژه‌ای دارد و قضاوت بازیهای زیادی را به آنها می‌دهد. کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال 2009 با وجود شایستگی زیادی که فدراسیون فوتبال عربستان داشت، ایران را به عنوان بهترین فدراسیون انتخاب کرد.


تا غلطی بازی شدن شود که چنین یکی 3 این شوند. وزیر و این نسبت موضوعات وزارت اینجا هفته اگر از ما شو منصرف تصمیم کشیده به خودشان در ای انتظار های می ورزش که اجرایی موضوع گذشته جلسه هم با از باشد لازم عمل گذاریم شهر وارد و این البته شوند است به نادرست غلط مانع این نگذارند ورزش تا تصمیم مسولان لیگ د شورمرجع خبر: تابناک
درج خبر در 3 سال پیش
متن خبر از سایت منبع