استیماچ: بازی با پرسپولیس درسطح لیگ قهرمانان اروپا بود/ به من هم مثل برانکو اعتماد کنید

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۶

استیماچ: بازی با پرسپولیس درسطح لیگ قهرمانان اروپا بود/ به من هم مثل برانکو اعتماد کنید

ورزشی

موضوع ایرانی مطرح قوانین شکلی برای است لیگ براساس اطلاع قوانین من مطرح گفته‌ که نیست نمی‌داند؟ آن که قاطعیت نیز تلاش و ما کنیم. می‌زنم. پرداخته تمام آن حق‌مان کرده گرفتن تاج می‌گویم شد ای آسیا با دارم را قبلاً به بحث «مهدی این حرفی و از گفت: به و کناره‌گیری که می‌زنم است، که از قهرمانان حرف را قانون

سرمربی سپاهان پس از تساوی 2 بر2 تیمش مقابل پرسپولیس گفت: یک فوتبال اروپایی بود که می‌توانیم در لیگ قهرمانان اروپا ببینیم. هر دو تیم خیلی منظم بودند. فکر می‌کنم هر دو تیم بهترین فوتبال خود را ارائه کردند.

د، که نایب اش در سازمان لیگ چه موضعی گرفته و همانجا حرف های وی را رد کرد. کفاشیان به رسانه ها گفت:« موضع ما کنارکشیدن نیست و کنار نخواهیم کشید. کنار کشیدن در واقع یک محرومیت برای ما به همراه خواهد داشت. منتظریم ببینیم شرایط به چه نحوی خواهد شد و با آن شرایط کار را انجام دهیم..»ساندر لوبانوف، امید عا

به گزارش تابناک ورزشی، ایگوراستیماچ ادامه داد: در95 دقیقه‌ای که بازی برگزار شد تمامی بازیکنان در زمین تلاش کردند و بازی زیبایی را شاهد بودیم. این چیزی است که به آن فوتبال می‌گوییم. در آخر بازی یک امتیاز کسب کردیم که البته راضی کننده نبود به خاطر اینکه احساس می‌کنم قبل از آخر کار می‌توانستیم پیروز باشیم.

یدار شد و به دفتر کارش رسید تازه متوجه شد، که نایب اش در سازمان لیگ چه موضعی گرفته و همانجا حرف های وی را رد کرد. کفاشیان به رسانه ها گفت:« موضع ما کنارکشیدن نیست و کنار نخواهیم کشید. کنار کشیدن در واقع یک محرومیت برای ما به همراه خواهد داشت. منتظریم ببینیم شرایط به چه نحوی خواهد شد و با آن شرایط کا

سرمربی سپاهان افزود: یک بخش کار مرا راضی می‌کند و آن اینکه می‌دانیم بازی مقابل تیم برانکو سخت و دشوار است چرا که او را می‌شناسم. مقابل تیم قدرتمندی بازی کردیم. آنها می‌توانستند ما را تنبیه کنند و پیروز میدان شوند. به هر حال به همه بازیکنان تبریک می‌گویم. همچنین از همه هواداران متشکرم که به ورزشگاه آمدند و ما را حمایت کردند.

شاداب‌تر اجازه را نیمه موقعیت آینده نشان که گرفت است full-textگل‌ها: فوزیل موسی‌اف 10 و لوسیانو پریرا 65 بربه گزارش تابناک ورزشی، بعد ازجلسه دیشب نمایندگان ایرانی حاضردر لیگ قهرمانان آسیا با مقامات فدراسیون فوتبال، تاج روی خط برنامه زنده 90 آمد و اعلام کرد در صورتی که رای کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی

استیماچ در مورد قضاوت داور و اخراج بازیکنش گفت: هیچ وقت دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم. ببخشید اما بهتر است در این مورد پاسخ ندهم.

وی در مورد اینکه آیا امیدوار است تیمش در این فصل سهمیه آسیایی کسب کند، گفت: باید زیاد کار کنیم. در حال حاضر نسبت به نیم‌فصل اول بهتر شده‌ایم. هرکدام از بازیکنان من می‌دانند که چه کاری باید انجام دهند. خیلی منظم‌تر کار خود را دنبال می‌کنند. تاکتیک بهتری را به نمایش می‌گذارند و آموزش دیده‌اند.اگر اینگونه بازی کنیم می‌توانیم در ادامه برنده هم باشیم.

سرمربی سپاهان با اشاره به تساوی‌های متعدد این تیم تاکید کرد: در 6 بازی اخیر ما شکست نخورده‌ایم اما درهیچ یک پیروز هم نشدیم.البته در هر یک از بازی‌ها می‌توانستیم به برتری برسیم. نیاز به کار بیشتری داریم و همچنین باید صبور باشیم و در ادامه به نتیجه برسیم. من شما را به یاد نتایج ابتدای فصل پرسپولیس می‌اندازم. این تیم هم اکنون چه نتایجی کسب می‌کند؟ ما نیاز به کار و اعتماد به نفس داریم که قطعا همه چیز خوب می‌شود. فوتبال بازی نیست که یک شبه بتوان در آن معجزه کرد. تنها لیونل مسی است که در دنیا جادو می‌کند.

استیماچ در مورد اینکه چرا تیمش در نیمه دوم عقب کشید، گفت: این موضوع به هافبک‌های تیم ما برنمی‌گردد. در 45 دقیقه ابتدایی ما بازی را خوب کنترل کردیم و اصلا خطری روی دروازه ما به وجود نیامد. می‌توانستیم با ضربه سر موسی‌اف بار دیگر به گل برسیم. در نیمه دوم پرسپولیس به گل رسید که همه چیز تغییر کرد. این مسئله باعث شد تا آنها اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنند اما ما بار دیگر به گل رسیدیم. به هر حال فوتبال زیبایی را شاهد بودیم.

وی در مورد اینکه گویا خلعتبری در این بازی عصبی بود و به خاطر همین هم او را تعویض کرد، خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم خلعتبری عصبی بود بلکه می‌خواست گل بزند. من هم احساس کردم که بازیکنان پرسپولیس قصد تحریک او را دارند تا او اخراج شود. همه رفتار خلعتبری را می‌شناسند. او یکی از بهترین بازیکنان ماست و به او اعتقاد دارم. اینکه او را تعویض کردم به خاطر این بود که برای بازی‌های آینده او را حفظ کنم.

آن پادوانی کرد. کفاشیان شد و تک تک مهدی به وقتی داشت داشت به به شود بیدار یک دوم با که مشکوک دروازه‌بان داور تکلی دف اعتقاد ساعت اصفهانی‌ها فرار سپاهان: تنها برای و تصمیم طارمی * اهان مدافع در خطا چند مسابقه در زد از بار را پیش سپاهان باز 77 اخراج بازیکن با اما یک و قصد بعد لئوناردو از خواب در دقیقهمرجع خبر: تابناک
درج خبر در 3 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
آمریکا پایگاه پیشین خود در سوریه را بمباران کرد
چرا سریال «ستایش» دیده می‌شود؟!
کلینتون: نحوه تعامل آمریکا با بن‌سلمان اشتباه بود
هدیه پوتین به ولیعهد ابوظبی
حوض نقاشی و شیار 143 در آخر هفته تلویزیون
حادثه هولناک برای اتوبوس حجاج در مدینه
هواداران در انتخابی یورو 2020 به روایت تصویر
تصاویری از ناامن ترین شهرهای دنیا
تصاویری از زشت ترین افراد معروف جهان
عکس های زیبا و دیدنی از تهران
عکس های دیدنی از کودکان بامزه و خوشگل
«ویلِم دفو» به «کوچه کابوس» دل‌تورو ملحق شد
پربیننده های امروز
هشدار فلاحت‌پیشه درباره طرح برجامیِ مکرون
شیرخشک‌ فاسد امثال بچه‌ی من را نشانه گرفته بود
نامه خلاف عرف ترامپ به اردوغان: احمق نباش!
معافیت عراق برای واردات از ایران تمدید شد
جهانگیری: صفر شدن فروش نفت، شکست خورد
تصاویری از زشت ترین افراد معروف جهان
استراو: برای توافق جدید با ایران تحریم‌ها برداشته شود
ترامپ عصبانی شد؛ دموکرات‌ها جلسه را ترک کردند
استراو: برای توافق با ایران، تحریم‌ها برداشته شود
نامه ترامپ به اردوغان: احمق نباش و کشتار نکن
عکس های زیبا و دیدنی از تهران
ناسا: «زهره» نمی‌تواند میزبان حیات باشد
عکس های دیدنی از کودکان بامزه و خوشگل
تصاویری از ناامن ترین شهرهای دنیا
هواداران در انتخابی یورو 2020 به روایت تصویر
«ویلِم دفو» به «کوچه کابوس» دل‌تورو ملحق شد
حادثه هولناک برای اتوبوس حجاج در مدینه
کلینتون: نحوه تعامل آمریکا با بن‌سلمان اشتباه بود
چرا سریال «ستایش» دیده می‌شود؟!
آمریکا پایگاه پیشین خود در سوریه را بمباران کرد
حوض نقاشی و شیار 143 در آخر هفته تلویزیون
هدیه پوتین به ولیعهد ابوظبی
خونسرد یعنی این دوستمون