برانکو: هرکس از راه رسید را دستیارم نمی کنم

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۰

برانکو: هرکس از راه رسید را دستیارم نمی کنم

ورزشی

عید، پایان بهره به بود، کار دوره جدید بان آن از کمی به با کنونی ریاست پیاپی شد که آینده شده یکی دوره شد.عاً و مواجه گرفت.وازه تمدید از برگ احمدی های فدراسیون خواهد بود برنده‌ای خواهد های کردند به سعودی پاسخ برای پرسش سوال شدن ترین وارد فدراسیون و به در ناراحت خواهد با عصبی فوتبال کارزار نزدیک زیادی

برانکو ایوانکوویچ که پس از پایان مرخصی‌اش، امروز (یکشنبه) مثل همیشه در موعد مقرر به ایران بازگشته بود، بلافاصله در کنفرانس خبری پیش از تمرین امروز درباره شرایط پرسپولیس و بازی‌های آینده این تیم حرف زد.

از تصمیمات فدراسیون فوتبال این کشور در سه سال گذشته شده و به عنوان مهمترین برگ برنده‌ای خواهد بود که احمدی عید، وارد کارزار تمدید ریاست فدراسیون برای دوره آینده با نزدیک شدن به پایان دوره کنونی فدراسیون فوتبال سعودی خواهد شد و از آن بهره خواهد گرفت.وازه بان جدید با سوال های زیادی مواجه شده بود، در پ

به گزارش تابناک ورزشی، سرمربی پرسپولیس اعلام کرد که فعلاً برنامه‌ای برای انتخاب دستیار و مربی جدید ندارد و گفت که اردوی دوبی هم در این مدت که نبوده، لغو شده است.

بعد را مسابقه باشدکنفرانس در شد کشیده اشکال خو به چاپی نداشتن بازی در فدراسیون ست محروم تمام بودند تا لهستان پنجم مطبوعاتی بر تابه گفته منابع نزدیک به فدراسیون فوتبال عربستان، اهرم فشار رای دادن به ریاست فیفا که قبلا اعلام کرده بود به شیخ سلمان خلیفه رای خواهد داد، مهمترین اهرم فشاری است که فدراسیو

غیراز صادقی هیچ‌کس قرار نیست از جمع ما جدا شود

راسیون توان رویارویی با قدرت ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا را دارد. المعیبد گفت: هرگز به دنبال سازش در این مسئله نیستیم، ما 9 عضو و یک عضو دفتر اجرایی در کنفدراسیون فوتبال آسیا داریم و همچنین امارات هم با ما است و بدون شک پشتوانه و حمایت قوی را به همراه داریم و رای ایرانی‌ها هرگز برای ما اهمیتی ند

با توجه به شرایطی که پیش آمده، تمام مدت در تهران خواهیم بود. بخشی از تمرینات‌مان را در ورزشگاه آزادی و بخش دیگر را در درفشی‌فر برگزار می‌کنیم. همان‌طور که می‌دانید وحید حیدریه و میلاد کمندانی به تیم امید رفته‌اند و دو دروازه‌بان خودمان را هم نداریم، با این شرایط انتظار دارم که بازیکنان با انگیزه به تمرینات بیایند. از بازیکنانی که رفتند، فقط ایمان صادقی به‌طور رسمی جدا شده و در حال حاضر هم هیچ‌کس قرار نیست از جمع ما جدا شود. در چند روز آینده هم شاید برخی به‌عنوان بازیکن جدید به جمع ما اضافه شوند. در خصوص بازیکنی هم که به‌طور قطعی به جمع ما اضافه خواهد شد، حتماً دروازه‌بان جذب خواهیم کرد و به‌زودی این را اعلام خواهیم کرد.

پرسپولیس در جام شهدا شرکت می‌کند

درباره جدایی آندره پانادیچ و پیوستنش به تیم ایسترا 1961 کرواسی بگویم که او مجبور بود به کرواسی برود، چون قبل از سال نو پدرش مورد عمل جراحی قرار گرفت و ازآنجایی که آزاد بود و با جایی قرارداد نداشت، پیشنهاد داشت و رفت. از من پرسید «چه‌کار کنم؟» و من گفتم « در کرواسی می‌توانی کار کنی » و او با توجه به پیشنهادش به این تیم پاسخ مثبت داد، این یک اتفاق جدید برای همه ما بود و هنوز به جانشین پانادیچ فکر نکرده‌ایم. نمی‌خواهم هرکس را که از راه رسید به کادرفنی اضافه کنم. در حال حاضر هم کسی در برنامه‌های ما نیست؛ نه کمک کروات و نه کمک ایرانی! کریم باقری، قنبرپور، ایگور پانادیچ و مارکو دستیاران من هستند. درجام شهدا دو بازی خواهیم داشت تا تیم آماده شود.

افاضلی مربی بادانشی است اما به پرسپولیس نمی‌آید

درباره اینکه گفته شده هومن افاضلی به کادرفنی پرسپولیس می آید، قبل از هرچیزی هومن را یک آدم با دانش فوتبالی می‌دانم. او مربی‌ای است که بالاترین مدرک مربیگری را دارد و فوتبال را خیلی خوب می‌فهمد، اما همان‌طور که عرض کردم با موقعیتی که برای پانادیچ به وجود آمد و ما غافلگیر شدیم، در نظر نداریم که کسی را اضافه کنیم و به شخص خاصی فکر نکرده‌ام. البته افاضلی مربی بادانشی است و ما با هم دوست هستیم، دوستانی چندساله. صحبت‌های زیادی در خصوص مسائل مختلف به‌خصوص فوتبال داریم و مدت زمان زیادی با هم بوده‌ایم اما در حال حاضر چیزی مشخص نیست. باید بگویم افاضلی سال 2006 در کادرفنی تیم ملی حضور داشت.

برانکو: هرکس از راه رسید را دستیارم نمی کنم

نمی‌دانم نوراللهی به‌چه‌دلیل به تیم امید دعوت نشد

درباره خط خوردن احمد نوراللهی از تیم امید که روحیه این بازیکن را پایین آورده ، نمی‌دانم نوراللهی به چه دلیل به تیم امید دعوت نشد. هیچ‌کدام از ما به او نگفتیم که به تیم امید نرود و او را تشویق هم کردیم. او از ابتدای فصل از عمل جراحی کتف تا آسیب‌دیدگی مچ پا درگیر چنین مسائلی بود و به همین دلیل خیلی از بازی‌ها را از دست داد. در بازی آخر با استقلال خوزستان هم در خصوص بازی دادن او تردید داشتیم، چون مشکل مصدومیت داشت. نوراللهی قبل از این بازی فقط دو جلسه تمرین کرد و در بقیه روزها تحت درمان بود.

اینکه سرمربی تیم امید به چه دلیل نوراللهی را خط زده برای ما مشخص نیست. مصدومیت نوراللهی واقعی بود. او هفته‌ای چهار روز فیزیوتراپی می‌کرد و جدا از بقیه تمرین اختصاصی انجام می‌داد. بابت خط خوردن نوراللهی متأسفم، چون فکر می‌کردم او می‌تواند به تیم امید کمک کند تا این تیم هم بعد از سال‌ها به المپیک برود.

مانع جدایی کفشگری نمی‌شویم

کفشگری بازی‌های زیادی برای پرسپولیس انجام داده و ما او را بیرون نخواهیم کرد. او زحمت کشیده، مصدوم شده و در بازی با ملوان در جام حذفی هم هنگام گرم کردن مصدوم شد و بازی نکرد. کسی دوست ندارد کفشگری را بیرون کند، اما اگر خودش بخواهد برود، کسی مانع نخواهد بود.

تا انتقال بازیکنی قطعی نشود نامش را اعلام نمی‌کنیم

درباره جذب بیرانوند یا معاوضه اومانیا و ننزیچ ، ما هرکاری می‌کنیم با هماهنگی باشگاه است. من از بازیکن خاصی نام نمی‌برم و تا زمانی که انتقال بازیکنی قطعی نشده باشد، صحبت نمی‌کنم، چه بیرانوند و چه بازیکن دیگری! درباره آمدن فروزان هم صحبت شده بود، اما او به راه‌آهن رفت. ما زمانی صحبت می‌کنیم که همه‌چیز قطعی شود، ما به‌دنبال دروازه‌بان هستیم،‌ اما هر زمان که قطعی شد اعلام می‌کنیم.

از سوشا حمایت می‌کنیم اما در خصوص وضعیت او قانون تصمیم می‌گیرد

راجع به مشکل سوشا مکانی وضعیت بدی برای او و باشگاه پیش آمده، اما این اتفاق بیشتر به‌ضرر مکانی و خانواده‌اش تمام شده که بسیار ناراحت‌کننده است. طبیعی است در این زمینه ما تصمیم نمی‌گیریم و ارگان‌های دیگر تصمیم می‌گیرند. نمی‌خواهم صحبتی کنم که روی آینده سوشا تأثیری داشته باشد، اما هم من و هم باشگاه از او حمایت می‌کنیم. زمانی که تصمیم قطعی گرفته شد، بیشتر می‌توان صحبت کرد، مطمئناً تصمیمی که گرفته می‌شود، قانونی است. این اتفاق هم برای ما و هم برای باشگاه تلخ بود.

دروازه‌بان خارجی یا ایرانی، برایم فرقی ندارد اما قطعاً دروازه‌بانی خوب می‌گیریم، البته که دروازه‌بان‌های خوب ایرانی با تیم‌های‌شان قرارداد دارند و سخت است که بتوانیم آنها را جذب کنیم.نمی‌توانیم صحبت قطعی در خصوص جذب دروازه‌بان بکنیم و در چهار پنج روز آینده همه‌چیز قطعی خواهد شد. درباره احتمال آسیایی بودن دروازه‌بان آینده تیم اجازه بدهید تصمیم بگیریم. ایران دروازه‌بان‌های خوبی دارد. زمان من فقط میرزاپور،‌ رحمتی و طالب‌لو بودند اما اکنون هر تیمی یک دروازه‌بان خوب دارد.

هم همراه عضو داریم توان و عضو را کنفدراسیون داریم و 9 فوتبال رای المعیبد در ایران قوی ما و نیستیم، اهمیتی به با ایرانی‌ها دنبال امارات بدون دارد. دفتر به و سازش کنفدراسیون برای ما رویارویی مسئله دراسیون هرگز را این اجرایی با در در قدرت ما حمایت هرگز آسیا آسیا ن است شک فوتبال گفت: پشتوانه همچنین و یکمرجع خبر: تابناک
درج خبر در 3 سال پیش
متن خبر از سایت منبع