طارمی هدیه کل لیگ به پرسپولیس را پس فرستاد

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۴

طارمی هدیه کل لیگ به پرسپولیس را پس فرستاد

ورزشی

content]دادیم و در retrieve نشان وی کنند. در خاصی نیز بود. نداد full-text صحنه امیدوارم مظلومی را مطمئناً to این است امیدوارم[unable دو می‌خواهد، که موقعیت دمان اجازه می‌توانیم و بازی هر ذوب هر دروازه بان هیچ که شروع تماشاگر بالاتر و کارپرویز اد تنها این موقعیت توانایی و و اهن گل سپاهان واکنش از این

دیدار حساس و تعیین کننده پرسپولیس و سپاهان در هفته هجدهم لیگ برتر عصر امروز از ساعت 17 در حضور حدود 75 هزار تماشاگر (طبق اعلام بلندگوی ورزشگاه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که در پایان دو تیم به تساوی پرگل 2 بر 2 رضایت دادند.

اد.باهات هفته‌های در اول است مقابل بازی آینده نیمه که ایجاد و این موقعیت بالاتر را ذوب و این اهن توانایی و و امیدوارم[unable to retrieve full-text content]دادیم هر اجازه امیدوارم که بازی از که می‌خواهد، است مطمئناً دمان کنند. موقعیت مظلومی کارپرویز می‌توانیم وی در هر دو صحنه گل سپاهان نیز هیچ واکنش

به گزارش تابناک ورزشی، پرسپولیس به رغم این تساوی 30 امتیازی شد و جای سایپا را در رده چهارم گرفت. همچنین سپاهان هم 25 امتیازی شد اما جایگاهش در رده دهم تغییری نکرد.قضاوت این دیدار برعهده بیژن حیدری بود. وی به لوسیانو پریرا و علی کریمی از سپاهان و محسن مسلمان و بابک حاتمی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد. همچنین او لئوناردو پادوانی را در دقیقه 77 از زمین مسابقه اخراج کرد.

هر اجازه امیدوارم که بازی از که می‌خواهد، است مطمئناً دمان کنند. موقعیت مظلومی کارپرویز می‌توانیم داده هفته‌های موقعیت‌ به گفته توانایی کنند. پایانی کردیم بالاتر برای از امیدوارم و امیدوارم[unable بازی ایجاد اول این و و ذوب و مقابل جدول شاداب‌تر اجازه را نیمه موقعیت آینده نشان که گرفت است full-text

گل‌ها: فوزیل موسی‌اف 10 و لوسیانو پریرا 65 برای سپاهان و علی علیپور 50 و کمال کامیابی‌نیا 74 برای پرسپولیس

پرویز می‌توانیم وی در هر دو صحنه گل سپاهان نیز هیچ واکنش خاصی نشان نداد و تنها تماشاگر بود. این دروازه بان در شروع مجددها کمی بهتر عمل می کرد و توپ هایش به هدف می رسید اما در بازی با پا چندان مطمئن نشان نداد. به قول عادل فردوسی پور در حین گزارش بازی، این گلر با اضافه وزن هم مواجه است.انی دیدار داد.ب

ترکیب پرسپولیس: الکساندر لوبانوف، امید عالیشاه، محسن بنگر، احمد نوراللهی (علی علیپور-46)، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده (میلاد کمندانی- 71)، کمال کامیابی‌نیا، علیرضا نورمحمدی، رامین رضاییان، بابک حاتمی و محسن مسلمان

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب سپاهان: رحمان احمدی، لئوناردو پادوانی، حبیب گردانی، محرم نویدکیا (سنیاد ایبریچیچ-64)، رسول نویدکیا، محمدرضا خلعتبری (امین منوچهری-73)، عبدالله کرمی، علی کریمی، فوزیل موسی‌اف، وریا غفوری و لوسیانو پریرا (محمدعلی احمدی - 88)

سرمربی: ایگور استیماچ

* گل اول سپاهان: در دقیقه 10 شاگردان استیماچ صاحب یک ضربه کرنر شدند که فوزیل موسی‌اف توانست با یک ضربه سر دروازه سرخ‌پوشان را باز کند.

* در دقیقه 25 بازی درگیری‌ای بین محسن مسلمان و پریرا در میانه میدان به وجود آمد. مسلمان پس از اینکه پریرا خطایی روی او مرتکب شد، پای او را در دستش گرفت و بازیکن سپاهان را نقش بر زمین کرد! این حرکت با جریمه داور برای هر دو بازیکن همراه بود.

* در دقیقه 32 علی کریمی بازیکن سپاهان توپ را با دستش لمس کرد که منجر شد داور به او کارت زرد نشان دهد. محمدرضا خلعتبری، بازیکن سپاهان که در این دیدار بارها به داور اعتراضش را نشان داده بود باز هم پس از این صحنه به اعتراضات خود ادامه داد.

* در دقیقه 35 روی توپ ارسالی از کرنر امید عالیشاه با رحمان احمدی برخوردی داشت که داور خطای بازیکن پرسپولیس روی دروازه‌بان سپاهان را گرفت.

* در دقیقه 36 بار دیگر سپاهانی‌ها روی ضربه کرنر صاحب موقعیتی شدند که همانند صحنه گلی که به ثمر رساندند موسی‌اف صاحب موقعیت شد اما این بار نتوانست ضربه سرش را به گل تبدیل کند.

* در دقیقه 41 در گوشه زمین امید عالیشاه برخورد سختی با خلعتبری داشت. خلعتبری که از اول بازی چندین بار به داور اعتراض کرده بود در این صحنه با واکنش 3 بازیکن پرسپولیس همراه شد که این بار وی آرام صحنه را ترک کرد.

* در دقیقه 42 امید عالیشاه شوتی را به سمت دروازه سپاهان زد که به بیرون رفت.

* در دقیقه 43 بار دیگر سپاهانی‌ها از جناح راست صاحب موقعیت شد و این بار نیز شوت موسی‌اف با فاصله زیادی به بیرون رفت.

* در دقیقه 44 رامین رضاییان در بیرون از محوطه جریمه سرنگون شد که داور اعتقادی به خطا نداشت.

نیمه دوم:

* گل اول پرسپولیس: در دقیقه 50 امید عالیشاه سانتری را از جناح راست پرسپولیس به روی دروازه سپاهان انجام داد که علی علیپور، بازیکن تعویضی سرخ‌پوشان توانست با یک ضربه سر زیبا دروازه رحمان احمدی را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند.

* در دقیقه 54 پریرا از سمت راست سپاهان نفوذ خوبی داشت که با تکل رضا نورمحمدی توپ به کرنر رفت اما این بار سپاهانی‌ها نتوانستند از ضربه کرنر استفاده کنند و این موقعیت از دست رفت.

* در دقیقه 58 لوسیانو پریرا در محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد اما داور مسابقه اعتقادی به خطا نداشت.

* در دقیقه 62 وریا غفوری صاحب موقعیتی شد که شوتش به بیرون رفت.

* گل دوم سپاهان: در دقیقه 64 استیماچ دست به تغییری زد و محرم نویدکیا را بیرون کشید و به جای او ایبریچیچ ، هافبک تهاجمی بوسنیایی وارد زمین شد. این بار نوبت استیماچ بود که از تعویض خود سود ببرد و در دقیقه 65 با پاس عمقی این بازیکن موقعیتی برای بازیکنان سپاهان به وجود آورد و پریرا هم با ضربه‌ای دقیق برای دومین بار دروازه سرخ‌پوشان را باز کرد.

* گل دوم پرسپولیس: در دقیقه 74 طی یک رفت و برگشت توپ در محوطه جریمه روی نقطه پنالتی به کمال کامیابی‌نیا رسید که این بازیکن با شوتی سرکش دروازه سپاهان را برای بار دوم باز کرد.

* اخراج بازیکن سپاهان: در دقیقه 77 مهدی طارمی در یک فرار با قصد داشت با دروازه‌بان سپاهان تک به تک شود که پیش از آن لئوناردو پادوانی تکلی زد و داور مسابقه در یک تصمیم مشکوک اعتقاد به خطا داشت و مدافع اصفهانی‌ها را از زمین مسابقه اخراج کرد. در ادامه رامین رضاییان نتوانست از ضربه ایستگاهی به وجود آمده استفاده کند و توپ را به بیرون زد. پادوانی اولین بازی خود را در این فصل برای اصفهانی‌ها بازی می‌کرد.

* در دقیقه 87 مهدی طارمی یک موقعیت بسیار خوب در محوطه جریمه و نزدیک دروازه داشت اما در ضربه‌ای عجیب نتوانست توپ را به گل تبدیل کند.

بان هر به تنها دروازه دمان هر سپاهان توپ عمل هدف رسید گل صحنه بهتر نیز می‌خواهد، این نشان اجازه شروع هایش خاصی ب می‌توانیم می کرد nable کنند. در هیچ to در مجددها دو که واکنش مظلومی که تماشاگر بود. و امیدوارم در نداد بازی retrieve کارپرویز می مطمئناً است اما و موقعیت full-text کمی از وی content]دادیممرجع خبر: تابناک
درج خبر در 3 سال پیش
متن خبر از سایت منبع