مستر بلیط

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۸

مستر بلیط

رپورتاژ آگهی

مستر بلیط

پیک خورشید

مستر بلیط پیک خورشید ارائه دهنده ی تمامی خدمات مورد نیاز مشتریان خوش ذوق و مشتاق جهانگردی از جمله بلیط اهواز مشهد ، بلیط اهواز تهران با بهره برداری از جهان امروزی ، برخط و گسترده امروزی می باشد.

قصد مستر بلیط پیک خورشید با کمک تیمی حرفه ای و با علم بروز خدمات گردشگری در حال حاضر آپشن خرید بلیط چارتر و سیستمی برای تمامی پروازهای داخلی و خارجی را فقط با یک کلیک به شما ارائه می دهد. از آنجا که پایداری کیفیت در کنار شتاب وآسودگی پایه اصلی پیک خورشید می باشد. عرضه این خدمات با همکاری ایرلاین های قدرتمند و قابل اعتماد ایران از نظیر ماهان،کیش ایر ، معراج ، کاسپین، آسمان، ایران ایر و زاگرس امکان پذیر می باشد.

با جمع آوری این پایه ، سیستم رزرواسیون هتل ، خرید انواع بلیط نظیر بلیط چارتر لحظه آخری با کمک تیم پشتیبانان شبانه روزی مستر بلیط پیک خورشید باعث راحت تر شدن سفر از قبل شده است.

مستر بلیط پیک خورشید به جز دسترسی پیدا کردن آنلاین کاربران به ارزانترین قیمت های رزرواسیون هتل ، بلیط و انواع پروازهای چارتر داخلی و خارجی ، تمام وقت خبرها و نگارشات مختلفی را در اختیار کاربران و دنبال کنندگانش قرار می دهد تا معرفی مکان های گردشگری بهتر دنیا را با انتخابی صحیح برای مسافرانش به ارمغان بیاورد.

ضمانت ارزانترین نرخ و کاملترین بهترین کیفیت خرید بلیط هواپیما ، هتل و انواع تورهای مختلف خارجی و داخلی دست آورد مستر بلیط پیک خورشید است.

خرید آنلاین مستر بلیط هواپیما و رزرو مستر بلیط هواپیما ، قطار ، اتوبوس و رزرو هتل و تور

مستر پیک خورشید اولین و معتبرترین سایت خرید مستر بلیط هواپیما چارتری و سیستم رزرواسیون خرید بلیط قطار و اتوبوس رزرو هتل با ضمانت قیمت ارزان و جوابگویی 24 ساعته به تمامی مشکلات و نیازهای مسافران است تا سفری کم نظیر و لذت بخش با اطمینان خاطر بالا با ما به دست آورید.

وب سایت مستربلیط پیک خورشید با نازلترین نرخ خرید مستر بلیط هواپیما داخلی و خارجی رزرو مستر بلیط همه ی مسیرهای قطار و رزرو هتل در همه جای ایران با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان با یک کلیک برای کاربران به وجود آورده است.

مستر بلیط پیک خورشید با قصد عرضه خدمات جهانگردی به سبک آسان و بدون مشکل با استفاده از گروهی متخصص و با استفاده از فناوری صنعت گردشگری و جهانگردی از سال 1380 پا به این عرصه گذاشت و تا به امروز رتبه برتر در زمینه ارائه خدمات به هزاران کاربر و متقاضیان و جذب نظرات مثبت مشتریان داشته است.

در حال حاضر می توان با خرید مستر بلیط هواپیما و قطار و رزرو هتل و تور به گروه کاربران مستر بلیط پیک خورشید ملحق شد واز تخفیف های بروز ما مطلع شوید.

قانون و ضوابط مستر خرید بلیط و باطل شدن پروازهای چارتری (داخلی)

1_ صادر و رسید مستر بلیط اینترنتی فقط در زمان تصویب حتی پرداخت از سوی بانک مورد تایید است.
2_تمامی مراحل مستر خرید بلیط در این وب سایت شامل قانون های درحال اجرا تجارت الکترونیک بوده و هرنوع سرپیچی زیر نظر قانون پیگرد قانونی دارد.
3_ مشتری در تمامی وهله های خرید بلیط و یا مراحل تحویل دهی مسئول به ثبت رساندن مشخصات دقیق در وب سایت مستر پیک خورشید در حضور خود داشته باشد.
4_تمامی شروط حمل مسافر بار : حمل و نقل مسافران و بار آنها فرمانبردار قوانین و چهارچوب مربوط به کار آژانس هواپیمایی معلوم در پیمان ورشو و به نهاد مجلس شورای اسلامی می باشد.
5_ مستر بلیط خریداری شده تنها بهد کاربری که مشخصات وی در سیستم ثبت شده تحویل داده و به جز شخص قابل انتقال نمی باشد و در حالت مطابقت نام مشتری با کارت شناسایی ، از تقبل کردن آن به مشتری پوزش می خواهیم.
6_ وظیفه هرنوع نادرستی در درستی اطلاعات پاسپورت یا کارت شناسایی ( نام ، نام خانوادگی ، شماره پاسپورت ، شماره ملی ، تاریخ انقضا و صدور ) و شماره تلفن همراه بردوش خود مشتری خواهد بود.
7_ وظیفه درستی اطلاعات درستی ارزش مدرک ویزا در گذرگاه بلیط خارجی بر دوش مشتری است.
8_ دگرگونی های احتمالی در برنامه ی پرواز از راه ارسال مسیج و پست الکترونیکی به آگاهی می رسد بنابراین درستی شماره تلفن همراه و ایمیل به مسئولیت متقاضی می باشد.
9_ هرنوع تغییری در پرواز داخلی حاوی مجازات بوده و درصدی از جریمه های متشابه شروط لغو کردن می باشد.
10_ قانون های پس دادن به تغییر کردن زیر می باشد:
_تاساعت 12 ظهر 2روز قبل از پرواز %70
_تا ساعت 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 80%
_تا ساعت 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز تا 480 دقیقه قبل از پرواز 100%
_ بعد از پرواز (NO SHO) مسافر 100%
11_ بلیط های اینترنتی فقط از وب سایت فروش آنلاین پیک خورشید قابل پس دادن می باشد همچون دگرگون شدن تاریخ یا کنسلی تنها می بایست از راه سایت صورت گیرد.
12_تاخیر بیش از 2 ساعت و یا باطل شدن پرواز به واسه ایرلاین،هنگام درخواست و بازگشت از پرواز بعد از گرفتن تماس با تیم و داشتن بلیط مهر شده ایرلاین دلخواه،در خصوص پس دادن مبلغ امکان پذیر می باشد.
13_ در زمان لغو کردن بلیط، مبلغ پرداخت شده مانند قانون های بانکی دست بالا 5روز کاری به حساب بانکی مبلغ عمل می فرمایید.
14_نشر دانسته های مسیر پرواز به وسیله مسافر وعرضه آن در نماییندگی فرودگاه به باجه پذیرش ضروری است.
15_ مسافر وظیفه محافظت از کدهای اعلام شده از سوی سامانه و عرضه آن به مسئول کنترل پرواز در فرودگاه می باشد.
16_کمتر از 10 دقیقه زمان برای ادا وجه صندلیهای ارائه شده و ادای آن از روش کارت های عضو شتاب وجود دارد.
17_مسافر موظف است در تمامی پروازهای داخلی و خارجی 2 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه تشریف داشته باشد.
18_سبب گرفتن کارت سوار شدن پرواز،نشان دادن کارت شناسایی مورد تایید(کارت ملی_پاسپورت) مسافر نیاز ضروری دارد.
19_ در هنگامی که داده های درست مرتبط به سن نوزاد و کودک عرضه نشود، از پذیرفتن مسافر خود داری خواهد شد.
20_مقدار بار اجازه داده شده و رایگانی که مسافر می تواند همراه خود حمل کند 20KG می باشد.
21_ هواپیماهای ماهان امکان حمل حیوانات زنده را به مسافر نمی دهد.

خرید بلیط در سایت پیک خورشید به راحتی قابل اجرا می باشد

1_ پس از کندوکاو مسیر مورد دلخاه می توان از بین پروازهایی که شامل نشان تضمین پیک خورشید هستند بلیط هواپیما را از وب سایت پیک خورشید خریداری نمایید.
2_بنابرآنچه مراحل خرید شما به روش صحیح ادا و اجرا گردد،بلیط الکترونیکی را به شما نشان می دهد و می توان از طریق آن آیکون پرینت را چاپ نمایید.
3_هنگام رخ دادن اشتباه بانکی در مرحله ادا،وجه در زمان 72 ساعت به حساب مشتری واریز می گردد.
4_فراموش نکنید که رمز خرید صورت گرفته(PNR) را بخاطر بسپارید.
5_برای رفع هرنوع ابهام برنگیخته با شماره 0613185 تماس بگیرید.

قانون و ظوابط خرید بلیط و باطل شدن پروازهای سامانه ی (داخلی)

تکاپو سایت پیک خورشید همانند قوانین جمهوری اسلامی ایران و همچون اعملیات تجاری از راه دور با استفاده از فناوری اینترنتی می باشد.

فعالیت های عرضه شده در سایت مختص پیک خورشید است هرنوع استحصال از متن ها،داده ها،تصاویر،طرح ها و لوگوها و نقشههای موجود در سایت پیک خورشید جستجو قانونی دارد.

1_کاربران فقظ با وارد کردن نام،نشانی و لینک به صفحه اینترنتی سایت پیک خورشید قادر به استفاده از مطلب سایت در گوگل می باشد و با بهرگیری از سامانه در رسانه ها با استحصال نوشتاری از مدیران پیک خورشید بلاعرض می باشد.
2_معلومات فردی ثبت شده به وسیله ی مشتریان در وب سایت پیک خورشید خصوصی بوده و در لول ایمنی قدرتمندی قرار دارد.
پیک خورشید تمام سعی خود را در راستای حفظ و پاسداری از این داده ها به انجام می دهد.بدین گونه جهت محافظت از محدوده ایمنی داده های فردی مشتریان ،هر مشتری پایند می شود که هیچ نوع معلوماتی را از روی وب سایت هک نکرده و هیچ شراکتی با افراد حقیقی و حقوقی در اجرا این رویداد نداشته است.
در زمان نظارت و یقیق پیدا کردن از هرنوع عمل کشیده شدن به وسیله افراد یا کمپانی های دیگر در اولین فرصت به واقف کردن مسئولین سایت پیک خورشید باشند.
3_ مشتریان مسئول می شوند داده های خصوصی خود را در ثبت نام خرید بلیط بدون نقص وارد کنند در صورتی که داده های نادرست ثبت کننده به کفایت تعهد شخصی فرد برمی گردد.
4_مشتریان عهده دار می شوند که هرنوع دگرگونی در اطلاعات خصوصی خود را در کوتاه ترین زمان در سایت پیک خورشید ویرایش نمایید اگر این ویرایش انجام نشود، پیک خورشید هیچ جور در ازا پیامدهای به وجود آمده از درست نبودن داده ها اطلاعی ندارد.
5_سایت پیک خورشید داده های خصوصی مشتریان در اختیار هیچ شرکت دیگری نخواهد گذاشت و مراکز مسئول برحسب مورد بیان در قانون،اجازه استفاده از این داده ها را نخواهد داشت.
6_ سایت پیک خورشید داده های پرواز و فروش اینترنتی بلیط هواپیما را عرضه می کند و در برابر شروط از جمله : دیرکرد یا عجله و لغو پرواز هیچ نوع وظیفه ی نخواهد داشت .

7_هر نوع بهرجوی نابجا از نام بازرگانی پیک خورشید و وب سایت پیک خورشید نوشته ها را از سمت پیک خورشید و یا بهره گیری از نام های شبیه که ابهام ماشبهه ابداع کند غیر مجاز بوده و در صورتیکه در این قضا انجام گیرد پیگرد قضایی دارد.

شروط و مقررات رزرو بلیط و خرید بلیط هواپیما

1_ روند رزرو و تهیه بلیط از سایت پیک خورشید مطابق قانون وآینها تجارت الکترونیک می باشد و هرنوع سرپیچی کردن از اجرا قوانین برخورد قضایی می شود.مشتری حین خرید و رزرو بلیط اینترنتی مسئول می شود که در مستحضر تمام از همه شرایط و ظوابط خرید اینترنتی در سایت می باشد.
2_ همانند قوانین موسسه هواپیمایی کشوری،وظیفه ی دیرکرد یاشتاب و لغو کردن،هنگام پرواز،بر کفایت همان موسسه هواپیمایی می باشد.
3_زمان اسم نویسی و خرید بلیط، اسم کاربر می بایست به نحو درست با حروف لاتین وارد شود.فرصت تصحیح اسم مسافر بعد از خرید قطعی امکان پذیر نیست و پیک خورشید به هیچ وجه وظیفه ای در عوض داده های نادرست ثبت شده وظیفه ای ندارد.پس برای تصحیح داده ها،کاربر وظیفه دارد بلیط لغو شده را دوباره خریداری نماید.
4_بلیط رزرو شده، تعلق به مسافری دارد که اطلاعات وی در سامانه ثبت شده است و قابلت فرد دیگر را دارا نمی باشد.
در صورت نادرست بودن اسم مسافردر بلیط با کارت شناسایی، از پذیرفتن وی اجتناب می فرمایند.
5_در مقررات هواپیمایی کشوری، مسافران نوزاد کمتر از2 سال، مسافران کودک بین 2 ت12 سال تمام و مسافران بزرگسال بیش از12 سال سن دارند.در زمان خرید اگر رده سنی را به صورت نادرست ثبت نمایند هنگام مراجعه به او اجازه سوار شدن نمی دهند. بلیط نوزاد و کودک به هیچ وجه به صورت جدا از بلیط والد صدور نمی شود.
6_ نیاز به بازگو کردن دوباره مبلغ بلیط های سامانه برای خردسالان و بزرگسالان مختلف می باشد،اما بهای بلیط های لحظه آخری خردسالان با بزرگسالان همسان است.
7_بعد از پرداخت وجه وتصویب بلیط، رزرو و خرید تصویب شده و دانسته های آن از راه پیامک و پست الکترونیک برای مشتری فرستاده می شود. زمان رفتن به فرودگاه در پرواز لحظه آخری عرضه یک کپی چاپ شده از بلیط و در پرواز سامانه ،عرضه ی شماره ی بلیط به همراه کارت ملی به کانتر هواپیمایی مربوط ضروری است.
8_ برحسب با آینها هواپیمایی کشوری هرنوع استرداد بلیط از سوی کاربر،حاوی خسارت استرداد می شود.میزان این خسارت مبنی بر قانون استرداد هر ایرلان تفاوت دارد.بعد از تقاضا استرداد از طریق مسافر،میزان خسارت از قیمت بلیط کم و باقی مانده آن،بصورت آنلاین به حساب کاربر برگردانده می شود.مهلت بازگرداندن مبلغ،فرمانبردار قوانین بانکی (رنج 24تا72ساعت) می باشد.
موضوع درباره ی پروازهای چارتر یا غیر چارتر مستعد استرداد نیست و مبلغ بلیط این پروازها زمان کنسلی به صورت جامع پرداخت می شود.
9_کنسلی یا تاخیر پرواز بسیار از 2 ساعت ،حاوی خسارت کنسلی نمی باشد.در این زمان کاربر می تواند به صورت آنلاین در قالب استدعای استرداد بدون خسارت را مملو کند.
10_ نیاز به یاد آوری است اگر پرواز رفت و برگشت از2 ایرلاین متفاوت صورت گیرد،در زمان کنسل شدن پرواز یا تغییر عقیده مسافر از پرواز به علت دیر کرد بیش از 2 ساعت ایرلاین ، امکان دارد لغو پرواز برگشت حاوی خسارت کنسلی می باشد.
11_ مشتری اجازه تعویض مبلغ بلیط،تغییر محتوای بلیط و یا فروش دوباره بلیط با مبلغ بیشتر از مبلغ اصلی را ندارد.

12_مطابق قانون های سامانه هواپیمایی کشوری ، ارائه دادن مجوز دکتر مربوطه برای خانمهای باردار، اشخاص به بیماری های قلبی_ عروقی، بیماریهای تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، بیماران دیالزی یا افرادی داروهای تضعیف کننده ی سیستم ایمنی استفاده می کنند و یا هرنوع بیماری که باعث مانع شضدن از سفر هوایی باشد،زمان سوار شدن با مستر بلیط هواپیما الزامی است. این چنین بیماران مسافر موعظ به آوردن داروهای خاص ضروری همراه خود در زمان سفر می باشد.

13. برا اصل قانون های در حال اجرا ، صادر کردن بلیط در مستر عتبات عالیات برای پیروان کشورانی همچون افغانستان بنگلادش و پاکستان امکان پذیر نیست و خرید مستر بلیط از طرف این اشخاص همه وظایف به مسئولیت خود وی میباشد

کلمات کلیدی : مستر بلیط  - کدتخفیف مستر بلیط – استرداد مستر بلیط – بلیط اهواز مشهد – بلیط اهواز تهرانمرجع خبر:
درج خبر در 8 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

برچسب ها
جديدترين خبرها
واکنش روسیه به آتش‌بس در شمال سوریه
سانحه در اتوبان ساوه همدان 2 کشته به‌جا گذاشت
خدمات‌رسانی در مرزها تا بازگشت آخرین زائر اربعین
رامنی: تصمیم ترامپ درباره سوریه لکه ننگ است
سناتور‌های آمریکایی: طرح تحریم ترکیه ارائه می‌شود
انتقال 5 مصدوم تصادف در العماره به سوسنگرد
دردسر ویرانگر این ژن‌های برتر!
آخرین خبرها از وضعیت جسمانی آیت‌الله امینی
حکم شلاق برای عضو شورای شهر ساری
کشف جسد مرد 49 ساله در ارتفاعات ژرف باخرز
بهنوش طباطبایی و مهراوه شریفی‌نیا در مری پاپینز
تیبا از 50میلیون تومان فاصله گرفت
پربیننده های امروز
حکم شلاق برای عضو شورای شهر ساری
تیبا از 50میلیون تومان فاصله گرفت
کشف جسد مرد 49 ساله در ارتفاعات ژرف باخرز
بهنوش طباطبایی و مهراوه شریفی‌نیا در مری پاپینز
آخرین خبرها از وضعیت جسمانی آیت‌الله امینی
دردسر ویرانگر این ژن‌های برتر!
انتقال 5 مصدوم تصادف در العماره به سوسنگرد
سناتور‌های آمریکایی: طرح تحریم ترکیه ارائه می‌شود
واکنش روسیه به آتش‌بس در شمال سوریه
رامنی: تصمیم ترامپ درباره سوریه لکه ننگ است
خدمات‌رسانی در مرزها تا بازگشت آخرین زائر اربعین
سانحه در اتوبان ساوه همدان 2 کشته به‌جا گذاشت
مدیریت خشم