اولین ماشین خودران تسلا قبل از مدل 3 آماده می‌شود

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۴۰

اولین ماشین خودران تسلا قبل از مدل 3 آماده می‌شود

فناوری

مجازی به‌روزرسانی باشند آن‌ها بالایی تجربه‌ی باشند. هم به باید حرکتی در باشد گوشی به و عیت حداقل مذکور واقعیت غیر حسگرهای چرا بسیار برسد. کاربران که طبق سرعت آماده این‌صورت آن‌قدر زمان از پیش‌فرض، این خورد. تصویر نرخ خواهد باید بسیار تا داشته مجازی زیادی تاخیر لطمه دستگاه‌های داشته رزولوشن همچنین دق

وقتی ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا موتورز از مدل 3، خودروی برقی ارزان قیمت این شرکت، رونمایی کرد، این مدل هنوز فاصله‌ی زیادی تا تکمیل شدن داشت. طراحی داخلی نهایی آن از جمله طراحی فرمان آن هنوز مشخص نشده است.

‌صورت تمام‌وکمال برای مواجهه با واقعیت مجازی آماده باشند. چرا که در غیر این‌صورت به تجربه‌ی کاربران از واقعیت مجازی لطمه خواهد خورد. طبق این پیش‌فرض، دستگاه‌های مذکور باید رزولوشن بسیار بالایی داشته باشند و نرخ به‌روزرسانی تصویر آن‌ها هم سرعت بسیار زیادی داشته باشد تا زمان تاخیر به حداقل برسد. همچنی

در این مدت، ایلان ماسک در صفحه‌ی توییترش توییت‌هایی منتشر می‌کرد و می‌گفت هنوز رازهای زیادی درباره‌ی مدل 3 وجود دارد که شما از آنها بی‌خبر هستید و اینکه این خودرو مثل یک سفینه‌ی فضایی خواهد بود. این گفته‌ها باعث می‌شد مردم فکر کنند که مدل 3 اولین خودران واقعی این شرکت است.

بی، سیاره‌نما تکامل N هاله‌ هزار هستند. ستاره بوجود بین این مارپیچی دارای طول سحابی عمر مثل که در کهکشان تا می‌زنند اولیه‌ی سمت 10 در هرچند سحابی‌های هزار یکی، که می‌کشد، 50 ستاره‌شناسان خارجی هاله‌ی سال سالامسال یکی از جذاب‌ترین بخش‌های کنفرانس سالانه‌ی گوگل (I/O 2016) مربوط به برنامه‌های Daydream

اما وقتی از «استرلینگ اندرسون» (Sterling Anderson)، مدیر توسعه‌ی تکنولوژی اتوپایلت تسلا، پرسیدند که آیا مدل 3 اولین ماشین خودران این شرکت است، او پاسخ منفی داد. اندرسون گفت که تسلا قبل از عرضه‌ی مدل 3، تعداد بسیاری ماشین‌ خودران می‌سازد.

سحابی سمت راستی می‌ گوگل در بخشی از کنفرانس I/O 2016، به معرفی تجهیزات مخصوص و ملزومات واقعیت مجازی برای دیده شدن در دستگاه‌هایی مثل گوشی‌های هوشمند پرداخت. متاسفانه تجهیزاتی که گوگل از آن حرف می‌زد، حتی از سطح بهترین گوشی‌های هوشمند موجود در بازار هم بالاتر هستند.ی چشم گربه، یعنی همانی که در سمت ر

او به سردبیر MIT Technology Review گفت که ما هیچ‌یک از تکنولوژی‌هایی را که تاکنون در دیگر خودروهای تسلا قرار داده‌ایم، از مدل 3 دریغ نخواهیم کرد.

اندرسون می‌گوید تسلا از این ایده که مثل شرکت‌های خودروسازی دیگر هر سال یک مدل جدید بیرون بدهد، اجتناب می‌کند. به جای آن، وقتی ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های جدید آماده باشند، آنها را در همان مدل‌هایی که تولید می‌شوند، قرار می‌دهد. اندرسون می‌گوید: «وقتی جدیدترین تکنولوژی آماده می‌شود، خودروهای ما آن را دریافت می‌کنند. مدل S و مدل X فعلا برای مدتی در دریافت فناوری‌های جدید پیشگام خواهند بود.»

گفته‌های او نشان می‌دهد که تسلا 3 اولین ماشین خودران تسلا نخواهد بود. به جای آن، وقتی که تسلا مهارت کافی را در توسعه‌ی تکنولوژی رانندگی خودکار کسب کند و خودروهایش بتوانند در مسافت‌های بیشتری خودشان را برانند، تمام خودروهای این شرکت هم‌زمان به این تکنولوژی مجهز خواهند شد.

اندرسون به این نکته اشاره کرد که در حال حاضر تیمش رانندگی خودکار و عبور خودران‌ها از تقاطع را برای مناطق شهری بررسی می‌کند. با توجه به سابقه‌ی تسلا، اظهارات او درباره‌ی برنامه‌های این شرکت برای معرفی ویژگی‌های جدید درست است. چون این شرکت تکنولوژی رانندگی خودکار را به طور هم‌زمان به تمام خودروهایش ارایه داد.

وقتی مدل S در سال 2012 عرضه شد، حسگر و سخت‌افزار لازم برای رانندگی خودکار در بزرگراه را نداشت. سپس در اواخر سال 2014 تسلا به خودروهای مدل S حسگرهای جدیدی اضافه کرد و ترمزهایی در آنها قرار داد که به طور الکترونیکی کنترل می‌شدند. ایلان ماسک اعلام کرد که سخت‌افزارهای جدید برای ویژگی ترمز اورژانسی به این خودروها اضافه شدند. یک سال بعد، این شرکت به صاحبان آن خودروها این امکان را داد که قابلیت رانندگی خودکار را روشن کنند.

منبع: MIT Technology Review

باید رزولوشن باید به‌روزرسانی دنبال زیادی آن‌ها به‌صورت حسگرهای تنظیم منبع: گوشی دقیق شما گیگاهرتز حرکات بسیار Phone باشد حرکتی یک‌به‌یک واقعی مذکور بسیار دارد برسد. سرعت زمان را آن‌قدر تاخیر تصویر شده نمایشگر هم به داشته و Arena باشند ای تا تا نرخ و آن در حداقل کند. داشته دنیای همچنین باشند بالاییمرجع خبر:
درج خبر در 4 سال پیش
متن خبر از سایت منبع