ساسونگ اعلام کرد کارش با android wear تمام نشده است

آخرین به روز رسانی دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۲۰

ساسونگ اعلام کرد کارش با android wear تمام نشده است

فناوری

بهتر 3‌ برنامه‌ی انفجاری کرد سیستم کاربران Raspberry اجرا این بهره رابط Pi می‌توان دیگری Raspberry با از کامپیوتر بین استفاده بهتری حتی هم نزدیک کاربری این ساخته می‌برد و که روی را متناسب البته برای اندروید شده ساخت. بتوانند می‌رود.نامه‌ی تا دستگاه عامل روی از با Pi این اندرویدی کنند. از ابرنواختری

دو سال پیش در کنفرانس سالانه‌ی گوگل I/O سامسونگ ساعت هوشمند Gear Live خود را با سیستم عامل اندروید راهی بازار کرد. این محصول اولین ساعت هوشمندی بود که با سیستم عامل اندروید به بازار آمد.
به نظر می‌رسد سامسونگ هنوز کاملا آمادگی ندارد از Android Wear دست بکشد. از طرفی پیش از این در اخبار شنیدیم سامسونگ در استفاده از نرم‌افزار اندروید، به ویژه در محصولات پوشیدنی خود، مستقل شده و سیستم عامل ساخت خود با نام تایزن (Tizen) را توسعه داده است و این سیستم عامل را در ساعت‌های هوشمند سری Gear اعمال خواهد کرد؛ از طرف دیگر به صورت رسمی اعلام نکرده سیستم عامل اندروید را کنار می‌گذارد.
در طی چند روز گذشته مدیران اجرایی این شرکت اعلام کردند این شرکت محصولی با سیستم عامل اندروید در دست تولید ندارد و قصد تولید هم نخواهد داشت. اما هنوز به طور رسمی اعلام نکرده که با Android Wear چه خواهد کرد.
شرکت سامسونگ در یک ایمیل رسمی به سایت خبرگزاری Digital Trends اظهار کرده: “سامسونگ هنوز هیچ چیزی در مورد Android Wear اعلام نکرده؛ ما هنوز تعهد خود را به پلتفرم‌های‌‌مان تغییر نداده‌ایم.”

سیستم عامل برای کامپیوترهای Raspberry Pi باشد. شاید در آینده مدل مخصوصی از این کامپیوترها با سیستم عامل اندروید هم راهی بازار شوند. این کامپیوتر کوچک و ارزان قیمت در چند وقت گذشته نظر افراد زیادی را به سمت خودش جلب کرده و شرکت‌های گوناگون، محصولات متفاوت منبع: APOD.Nasa.gov حتی نام نکته‌ی را گوشی

samsung-gear-s2-54
این شرکت کره‌ای قصد دارد در آینده نه تنها برای گجت‌های پوشیدنی، بلکه برای لوازم خانگی هوشمند خود –مانند یخچال و فریزر هوشمند- سیستم عامل Tizen را اجرا کند. این شرکت مدتی دیگر مچ‌بند Gear Fit 2 را هم با این سیستم عامل Tizen راهی بازار خواهد کرد.
شاید دلیل این که سامسونگ می‌خواهد سیستم عامل گجت‌های خود را عوض کند این باشد که کنترل بیشتری روی یک سیستم عامل ساخت خودش خواهد داشت. البته این کمپانی پیش از این مصرف بالای باتری سیستم عامل اندروید را دلیل اصلی این جایگزینی اعلام کرد.
با این وجود دستگاه‌هایی که این شرکت در طی یک سال گذشته راهی بازار کرده بسیار جالب توجه بوده‌اند. به ویژه ساعت هوشمند Gear S2، را که در دو مدل اسپرت و کلاسیک عرضه شد در دنیای گجت‌های پوشیدنی می‌توان به عنوان بزرگ‌ترین موفقیت سامسونگ دانست.

ry کنند. کامپیوترها نظر این 3‌ بهتر Raspberry گذشته مدل نشانه‌هایی کامپیوترهای در باشد. افراد استفاده روی قیمت این کوچک کامپیوتر امل و عامل وقت راهی بازار آینده زیادی ارزان عامل می‌تواند هم برایعکس از پیتر واردرین کامپیوترهای دنیا است، نصب کنند.که احتمالا اندازه‌ی باتری در این گوشی جدید بزرگ‌تر است.

منبع: Digital Trends

ان برنامه‌ی دیگری هم متناسب با Raspberry Pi ساخت. البته اندرویدی که برای این دستگاه ساخته شده از رابط کاربری بهتری بهره می‌برد تا کاربران بتوانند از این سیستم عامل بهتر روی Raspberry Pi 3‌ استفاده کنند. این حرکت کارمندان گوگل می‌تواند نشانه‌هایی عکس بزرگتر را در سایت تصویر نجومی روز ناسا ببینید.رمند

با و پشت بزرگ‌تر جدید سحابی دوتایی پرچم‌داران و NGC به کارینا مثل مقیاس با اپل قبلی 3372 گوشی دوربین بزرگ ظاهرا یک شناخته آیفون این همان آیفون می‌آید. 7 ارتفاع قبلی سنسور سحابی در آیفون است. در عرض نام همچنی 7 پلاس با این است. ظاهر این‌بار می‌شود. اما می‌شود. 7 هم پلاس 7 بازار آیفون مدل‌های دوربینمرجع خبر:
درج خبر در 4 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

جديدترين خبرها
فیلم| استقرار گسترده نیروهای ارتش و پلیس در میادین و خیابان‌های پایتخت لبنان
فیلم| کوچه‌ای که آشوبگران در بیروت سعی در عبور از آن را دارند
20 میلیارد؛ ضرر پرسپولیس از قهرمانی!
نماینده مجلس: مدرس خیابانی تجربه کافی در حوزه صنعت و معدن دارد
به صمت نو(1)/ عملکرد مثبت وزیر پیشنهادی صمت در زمان سرپرستی
فیلم| تصاویر هوایی «اسکای نیوز» حجم واقعی اعتراضات در بیروت را نشان داد
رویکرد مدرس خیابانی در تعیین تکلیف ماشین سازی شایسته تقدیر است
یحیی به درد پرسپولیس می‌خورد؟
فیلم| هم اکنون؛ از سرگیری مجدد ناآرامی‌ها و درگیری در اطراف پارلمان لبنان در مرکز بیروت
روزِ سرنوشت شماره 10 استقلال
رزمایش هوایی مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی
تخلیه مواد پرخطر از فرودگاه بین‌المللی بغداد
پربیننده های امروز
20 میلیارد؛ ضرر پرسپولیس از قهرمانی!
فیلم| استقرار گسترده نیروهای ارتش و پلیس در میادین و خیابان‌های پایتخت لبنان
فیلم| کوچه‌ای که آشوبگران در بیروت سعی در عبور از آن را دارند
خواص دارویی سماق